2022.01.03

2022. évi temetések listája

2022.01.01. - 2022.12.31.


2022.01.03. - 2022.01.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.07. 14.00 óra Ordacsehi Tóth Dénes
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Berzence Filipovics Istvánné
  14.30 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Dudli Margit
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.03. 10.00 óra  Nyugati temető Kovács József 
  11.00 óra  Keleti temető Marai Erzsébet 
  14.00 óra Polány  Kausch Karin 
01.04. 10.00 óra  Keleti temető Csabiné Kincses Tünde
  10.00 óra Nyugati temető Schwarzinger József 
  11.00 óra  Keleti temető Jeli Lászlóné 
  11.00 óra  Nyugati temető Nagy Lászlóné
  12.00 óra  Keleti temető Orbán József 
  13.00 óra Keleti temető Osztopáni Gyuláné 
01.05. 11.00 óra  Somogysárd Benke László Jánosné
  14.00 óra Újvárfalva Horváth János
  15.00 óra Zimány Stadler Zoltán 
01.06. 10.00 óra Nyugati temető Kalmár Árpád
  14.00 óra Keleti temető Rézműves Sándor
01.07. 10.00 óra Keleti temető Hikádi György
  11.00 óra  Nyugati temető Jankó Zoltánné
  12.00 óra  Keleti temető Szűcs Gyuláné
  12.00 óra  Nyugati temető Benkő Béla
  13.00 óra Nyugati temető Mester Ferenc
  14.00 óra  Nyugati temető Molnár Sándorné
  15.00 óra  Keleti temető Hornos Elekné 
       
Marcali és vonzáskörzete
01.03. 11.00 óra Marcali Pamuki Ferenc
01.04. 14.00 óra  Vése Kovács Imréné
01.05. 11.00 óra Marcali Kauer Ferencné
01.06. 14.00 óra Marcali Kis Jánosné
01.07. 09.00 óra Marcali Gazda Ottó Ferenc
  10.30 óra Marcali Nagy Árpád
  14.00 óra Nemesvid Bene János Lászlóné
01.08. 10.00 óra Horvátkút Varga László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.05. 11.00 óra Kisbajom Plecskó Mónika
01.06. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kovács Sándorné
01.07. 11.00 óra Rinyabesenyő Bogdán Ferenc
01.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Gyuláné

2022.01.10. - 2022.01.16.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.12. 13.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Németh László
01.13. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szigeti József
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.10. 11.00 óra Inke Fliszár Miklósné
  15.15 óra Pogányszentpéter Dobék Istvánné
01.11. 14.45 óra Szenta Balogh Zoltán
  14.45 óra Szenta Balogh István
01.12. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Nagy József
01.13. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kálmán Istvánné
01.14. 14.45 óra Gyékényes Tímár István 
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.10. 10.00 óra Kaposmérő Grüman Attila
  10.00 óra Nyugati temető Óhegyi Tiborné
  11.00 óra Nyugati temető Bor Gábor László
  12.00 óra Nyugati temető Luka László
  13.00 óra Kőkút Ősz Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Vajda István
  15.00 óra Toponár Fábos Józsefné
01.11. 10.00 óra Fonó Nádorfalvi József
  10.00 óra Keleti temető Süle Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Kertész Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Kis-Tóth Jánosné
  14.00 óra Keleti temető Dr. Kovács Kálmánné
  14.00 óra Nyugati temető Tar Imre
01.12. 10.00 óra Csököly -  
    Katolikus temető Korcz Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Bognár Béla
  13.00 óra Nyugati temető Büki Norbert
  14.00 óra Nyugati temető Münnich István
  15.00 óra Nyugati temető Lukács Ildikó
01.13. 10.00 óra Keleti temető Lukovics Ferenc
  11.30 óra Keleti temető Fehér Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Horváth Sándor
01.14. 10.00 óra Kaposfő -  
    Katolikus templom Dr. Paál Jenő
  11.00 óra Nyugati temető Tóth Dezsőné
  12.00 óra Keleti temető Németh László
  13.00 óra Nyugati temető Horváth Béla
  14.00 óra Keleti temető Hidasi Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.10. 11.00 óra Marcali Jagadics Jánosné
01.12. 10.00 óra Tapsony Bogdán Miklós
01.13. 11.00 óra Marcali Sánta Sándor Géza
01.14. 11.45 óra Varászló Zsoldos Károly
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.12. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kametler Ernőné
  15.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Szerecz Józsefné
01.14. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Olasz Béla
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mosó Lászlóné
  14.30 óra Kaszó-Darvas Borongics Béla

 

2022.01.17. - 2022.01.23. 

Csurgó és vonzáskörzete
01.19. 14.00 óra Zákány Szolnoki Jenő
01.21. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Török Lajos Attiláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.17. 11.00 óra Keleti temető Kosaras Gyuláné
  14.00 óra Kaposfüred Vörös Mária Márta
  14.00 óra Keleti temető Császár Mária
01.18. 10.00 óra Keleti temető Bogdán Margit 
  10.00 óra Magyaregres Kozári Ernőné
  11.00 óra Keleti temető Nagy Lajos 
  11.00 óra Nyugati temető Gaszparics Sándorné
  15.00 óra Keleti temető Angyal Istvánné
01.19. 10.00 óra Keleti temető Muckenthaller Jenőné
  11.00 óra Kaposszerdahely Molnár András 
  12.00 óra Keleti temető Bán Lajosné
  13.00 óra Keleti temető Mester Mária
  14.00 óra Keleti temető Gyöngy Ferencné
  14.00 óra  Nyugati temető Kercsó György
  15.00 óra Keleti temető Szendrődi Istvánné
01.20. 10.00 óra  Zselickislak  Balogh György 
  14.00 óra  Keleti temető Trombitás Antal 
01.21. 10.00 óra Kisasszond  Orsós Istvánné
  12.00 óra Nyugati temető Bartos József 
  13.00 óra Keleti temető Bakonyi Dánielné
  13.00 óra Nyugati temető Harmat Nándorné
  14.00 óra Keleti temető Rózsahegyi Lászlóné
  14.00 óra Nyugati temető Majorné Horváth Erzsébet 
01.22. 11.00 óra  Somogysárd Büki Lászlóné 
       
Marcali és vonzáskörzete
01.18. 14.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Orsós Lajosné
01.20. 11.00 óra Kelevíz Károlyi Sándor Károly
01.21. 14.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Horváth Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.17. 11.30 óra Lábod -  
    Központi temető Gombócz József
  11.30 óra Lábod -  
    Központi temető Gombócz Józsefné
  13.00 óra Bolhás Büki Lászlóné 
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csima György
01.19. 14.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Czár Lászlóné
01.21. 13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabados Ferencné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Halász József