2021.01.04

2021. évi temetések listája

2021.01.01. - 2021.12.31.

2021.01.04. - 2021.01.10.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.04. 10.45 óra Balatonlelle - Varga Győzőné 
    Régi temető sz. Molnár Marianna
       
Barcs és vonzáskörzete
01.06. 13.00 óra Vízvár Kovács Miklósné
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Berzence Szentgyörgyi Attila
01.08. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Botika Józsefné
01.09. 10.30 óra Gyékényes Dr. Iváncsics Nándor Róbert
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.04. 13.00 óra Keleti temető Dr. Kopa János
  14.00 óra Csököly -   
    Református temető Erdődi István
01.05. 09.00 óra Keleti temető Juhász Sándorné
  10.00 óra Keleti temető Horváth Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Sipos Gábor
  12.00 óra Keleti temető Nagy Zoltánné
  13.00 óra Keleti temető Matáncsi Gézáné
  13.00 óra Nyugati temető Varga Ferenc
01.06. 10.00 óra Keleti temető Dömötörfi Sándorné
  10.00 óra Nyugati temető Schlitt György
  11.00 óra Kisgyalán Győrfi Lajosné
  12.00 óra Keleti temető -  
    Szent Anna-kápolna Vörös Zoltán
  14.00 óra Keleti temető Márkus Róbertné
  14.00 óra Nyugati temető Csepeli István
  15.00 óra Nyugati temető Vuncs Mihály
01.07. 11.00 óra Keleti temető Bognár István
  11.00 óra Nyugati temető Vörös Lászlóné 
  14.00 óra Nyugati temető Obertné Kovács Ildikó
01.08. 10.00 óra Keleti temető Böjte Lajos
  11.00 óra Keleti temető Kundler Manóné
  11.00 óra Kiskorpád Farkas Gyula
  12.00 óra Keleti temető Cserti Lászlóné
  13.00 óra Keleti temető Horváth Lászlóné
  14.00 óra Keleti temető Érsek Antalné
  14.00 óra Nyugati temető Békési András
01.09. 09.00 óra Kaposfüred Kósa Lászlóné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.04. 11.00 óra Nemesvid Nagyfi Ferenc
  11.00 óra Nemesvid Nagyfi Ferencné
01.05. 14.00 óra Gomba Magyar József Jenőné
01.08. 13.00 óra Somogyzsitfa -   
    Szőcsényi temető Tóth Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.05. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Rózsás József
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Oláh Antalné
01.06. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kosztrics Józsefné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mlinarics Lászlóné
01.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zsálig Józsefné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
01.08. 14.00 óra Nemespátró Győrfy Gézáné


2021.01.11. - 2021.01.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.15. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Hilcz Kálmán
01.16. 10.45 óra Balatonlelle - Szilágyi Józsefné
    Régi temető sz. Papp Rozália
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.11. 10.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Pintér Pál
  14.00 óra Iharos Jónás István
01.13. 14.45 óra Szenta Kiss János
01.14. 14.00 óra Gyékényes Faragó Béla
01.15. 11.00 óra Porrogszentkirály Orosz Lajos
  14.30 óra Csurgónagymarton Bándi Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.11. 08.15 óra Nyugati temető Csajághy István 
  09.00 óra Nyugati temető Biró Mihály
  10.00 óra Nyugati temető Bogdán Flóra
  11.00 óra Keleti temető Árvai Sándorné
  11.00 óra  Nyugati temető Pósfai István 
  13.00 óra Taszár Kalmár Nándorné
  15.00 óra  Keleti temető Győrmárton Ferencné
01.12. 10.00 óra  Keleti temető Puspán Ádámné
  11.00 óra Keleti temető Szlavati Jenő
  11.00 óra Nyugati temető Szabics János
  12.00 óra Keleti temető Vincze János
  13.00 óra Keleti temető -   
    Szent Anna-kápolna Kovács Géza
  13.00 óra Nyugati temető Bocska Lajos
  14.00 óra Simonfa Hegedüs Kálmánné
  14.30 óra Csököly Orsós László
01.13. 11.00 óra Keleti temető Wilhelm Edit 
  12.00 óra Nyugati temető Frei Henrik 
  13.00 óra Keleti temető Sütő Katalin Mária
  13.00 óra Nyugati temető Hegedüs Lajos
  14.00 óra Keleti temető Csermann Imréné
  15.00 óra  Nyugati temető Takács Jánosné
01.14. 10.00 óra  Baté Orsós Gyula
  10.00 óra Keleti temető -   
    Szent Anna-kápolna Böröcz Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Somogyi Ödön 
  11.00 óra Nyugati temető Sepsics Ferenc
  12.00 óra  Nyugati temető Vincze Lajosné
  13.00 óra Gölle Horváth Istvánné
  13.00 óra  Kaposszentjakab Nyitrai Istvánné
  14.00 óra Szenna Szélesi Jenő
01.15.      
  10.00 óra Keleti temető Károly Emilné
  10.00 óra Nyugati temető Rák István 
  11.00 óra Nyugati temető Petes János
  12.00 óra Keleti temető Nyulassy Viktorné
  12.00 óra Nyugati temető Spilák Károly
  13.00 óra Keleti temető Biró Lajosné
  14.00 óra Keleti temető Kiss Attila
  14.00 óra  Nyugati temető Schumacher Anna
  15.00 óra  Keleti temető Kulcsár Béláné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.11. 13.00 óra Szegerdő Orsós Erzsébet
01.12. 11.00 óra Marcali Horváth Józsefné
  14.00 óra Gomba Vizsralek Valéria
01.13. 10.30 óra Gomba Horváth Lajos Jánosné
      sz. Csillag Margit
  14.30 óra Marcali Németh József
01.14. 11.00 óra Marcali Halmos Tibor
  14.00 óra Marcali Horváth Józsefné
01.15. 10.00 óra Marcali Katona Károly
  11.30 óra Marcali Szivós Lajos
  14.00 óra Marcali Marton József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.13. 12.30 óra Kutas Konkoly József
01.14. 10.00 óra Lábod Nagy Józsefné
01.15. 11.00 óra Rinyaszentkirály Vas Jánosné
  15.00 óra Kutas Nagy József

 2021.01.18. - 2021.01.24.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.18. 10.00 óra Balatonboglár  Horváth Sándorné sz. Soós Ilona
01.20. 13.45 óra Ordacsehi Orsós János
01.22. 10.45 óra Balatonlelle - Nagy Gáborné
    Régi temető sz. Kaposi Mária Edit
       
Barcs és vonzáskörzete
01.19. 11.00 óra Bélavár Bandur Ferencné
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.18. 11.00 óra Berzence Földi Mihály
  15.00 óra Berzence Simon János
01.20. 14.00 óra Somogycsicsó Szalai Ferencné
01.21. 13.30 óra Zákányfalu Illés Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.18. 08.30 óra Nyugati temető Varga Béla
  09.30 óra Nyugati temető  Horváth Zsigmond
  10.00 óra Keleti temető Nagy Jánosné
  11.00 óra  Keleti temető Pintér Józsefné
  11.00 óra  Nyugati temető  Tóth Ernőné
  12.00 óra Keleti temető Hajdó László
  13.00 óra Keleti temető Balázs Zoltánné
  14.00 óra  Keleti temető Horváth József 
  14.00 óra  Szabadi Kis Gyuláné
  15.00 óra Keleti temető Bogdán Péterné
  15.00 óra Nyugati temető  Matucza István
01.19. 10.00 óra  Nyugati temető  Vidor Ferencné
  10.30 óra Keleti temető Horváth Jenőné
  13.00 óra  Nyugati temető  Tamás József 
  14.00 óra  Keleti temető Házlinger Fernc
  14.00 óra  Nyugati temető  Lengyel Jánosné
01.20. 13.00 óra Kaposfő Porga Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető  Kovács Lajos Gábor
  14.00 óra  Nyugati temető  Kecskés Zoltán Ervin 
01.21. 10.00 óra Nyugati temető  Kovács Györgyné
  11.00 óra  Nyugati temető  Fáth János
  12.30 óra Keleti temető Szabó Kristófné
  14.00 óra  Keleti temető Kovács Tibor
  15.00 óra Kaposfüred Végh Géza András
01.22. 11.00 óra  Nyugati temető  Dörömböző Elemér
  11.00 óra  Somogyaszaló Györfi Pálné
  13.00 óra Nyugati temető  Cserhalmi János
  14.00 óra  Keleti temető György Imréné
  15.00 óra Keleti temető Bogár Richárd 
  15.00 óra Nyugati temető  Dr. Kárpáti Kálmán
       
Marcali és vonzáskörzete
01.18. 14.45 óra Balatonújlak Börczi Gyuláné
01.19. 11.00 óra Marcali -  
    Gizella templom Vajda Ferenc
  14.00 óra Horvátkút Ihász Györgyné
01.21. 12.00 óra Böhönye Horváth Zoltán
01.22. 14.00 óra Gomba Teleki Sándorné
01.23. 11.00 óra Mesztegnyő id. Orbán Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.19. 13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bencze Vilmosné
01.20. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bartó Ferenc
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bock Attila
01.22. 10.00 óra Tarany Kiss László
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lepsényi László

 2021.01.25. - 2021.01.31.

Csurgó és vonzáskörzete
01.25. 12.00 óra Inke Tüske Józsefné
01.27. 14.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Cserti Tiborné
01.28. 10.45 óra Porrog Csonka György
  15.15 óra Iharosberény Paukovics Sándorné
01.29. 11.00 óra Porrogszentkirály Herman János
  14.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Topor Sándorné
01.30. 10.45 óra Zákány Aracsi Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.25. 10.00 óra Nyugati temető Rókás Jakabné
  14.00 óra Keleti temető Tökölyi Rudolfné
  15.00 óra Keleti temető Kovács Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Bokor Lászlóné
01.26. 11.00 óra Keleti temető Pallos Béla
  11.00 óra Nyugati temető Farkas Dezsőné
  13.00 óra Keleti temető Czakó Bálint
  14.00 óra Nyugati temető Németh József
  14.00 óra Toponár Hegedüs Gyuláné
01.27. 10.00 óra Kaposfüred Papp György Sándor
  14.00 óra Keleti temető Fábián Sándor
  15.00 óra  Nyugati temető Szalai Józsefné
01.29. 10.00 óra Nyugati temető Földvári Lajos
  11.00 óra Keleti temető Müller Jenőné
  11.00 óra Nyugati temető Kondorosi Pál
  12.00 óra Keleti temető Horváth Ferenc
  13.30 óra Bánya Lukács Sándor
  14.00 óra Felsőmocsolád Wilhelm Sándorné
  15.00 óra Kaposfüred Vörös Sándorné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.25. 10.00 óra Somogysámson Bogdán György
  13.00 óra Nikla Horváth - Lukics Józsefné
01.26. 11.00 óra Marcali Németh Ferencné
      Dr. Czike Izabella
  14.00 óra Marcali Paár Károly
01.29. 14.00 óra Marcali Kuti Gábor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.26. 13.00 óra Nagykorpád Frank Gyuláné

 2021.02.01. - 2021.02.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.01. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Ignácz Ferenc
02.02. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Országh Károly
  13.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dr. Soós Jánosné
02.06. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Androsovits József
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.03. 13.45 óra Inke Mester Szilvia
02.04. 11.00 óra Inke Harangozó István
02.05. 11.00 óra Somogyudvarhely Pápa Gyuláné
  15.00 óra Iharosberény Csonka Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.01. 08.30 óra Nyugati temető Végh Zoltán 
  09.00 óra Nyugati temető Garabon József 
  09.30 óra Nyugati temető Kalányos László
02.02. 11.00 óra Csököly Lóki László
  11.00 óra Keleti temető Hernold Józsefné
  12.00 óra Keleti temető Garami Valéria
  12.30 óra Nyugati temető Hegedüs Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Kovács Géza
  14.00 óra Keleti temető Jávor Éva
  15.00 óra Keleti temető Trébusz Ferencné
02.03. 10.00 óra Nyugati temető Kazár Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Nagy Árpád
  13.00 óra Taszár Bőzsöny János
  14.00 óra Keleti temető Jády Gyuláné
  15.00 óra Nyugati temető Jeges János
02.04. 11.00 óra Kaposszerdahely Pete Sándor
  11.00 óra Keleti temető Hungréder Sándor
  12.00 óra Keleti temető Bardóczi Gyuláné
  13.00 óra Keleti temető Kováts Péter 
  14.00 óra Nyugati temető Takács János
02.05. 10.00 óra Bárdudvarnok  Koller József 
  10.00 óra  Keleti temető Dombóvári Mátyás
  11.00 óra Nyugati temető Házi József 
  12.00 óra Keleti temető Pauska János Sándorné
  13.00 óra Nyugati temető Horváth Imréné
  14.30 óra Kaposfő Hencz Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.04. 11.00 óra Marcali Kovács József
  13.00 óra Marcali Jancsek István Zoltán
  15.00 óra Marcali Nógrádi Imréné
02.05. 11.00 óra Marcali Kádi József Gáborné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.02. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lendvai Tiborné
02.03. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Tölcsér László
02.05. 10.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Borsi Józsefné

 2021.02.08. - 2021.02.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.09. 10.45 óra Balatonlelle - Somogyi Ferencné 
    Régi temető sz. Mátyás Margit
  12.15 óra Balatonlelle -  
    Új temető Németh Rudolf
  14.00 óra Ordacsehi Molnár Ferenc
02.11. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Blaskovics Anna
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.09. 11.00 óra Berzence Németh Imréné
02.10. 15.15 óra Iharosberény Takács Ferencné
02.11. 10.00 óra Berzence Ilisics Rózsa
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.08. 11.00 óra Nyugati temető Laskai Imréné
02.09. 10.00 óra Keleti temető Hetesi Ferencné
  10.00 óra Nyugati temető Eőry Gyula
  11.00 óra Keleti temető Bogdán József
  13.00 óra Keleti temető Szigeti József
  14.00 óra Mezőcsokonya Bogdán Imre
  15.00 óra Keleti temető Bakó Istvánné
02.10. 15.00 óra Rácegres Takács Jánosné
02.11. 11.00 óra Keleti temető Zsalakovics Béláné
  15.30 óra Bőszénfa Waller Miklósné
02.12. 11.00 óra Keleti temető Pintér Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Hosszú Lászlóné
  12.00 óra Keleti temető Kiss János György
  13.00 óra  Nyugati temető Király Ottó
  14.00 óra Keleti temető Vadál Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Wertenbach Tiborné
  15.00 óra Keleti temető Kovács Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.10. 15.00 óra Nemesvid Steinglauber László
02.11. 14.00 óra Sávoly Kovács Ferenc
02.12. 14.00 óra Sávoly Béres Imréné
02.13. 11.00 óra Gomba Tislér Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.08. 11.00 óra Görgeteg -  
    Kuntelepi temető Zákányi József
02.09. 13.00 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Orsós Lászlóné
02.12. 11.00 óra Bolhás Balogh István
       
Tapolca és vonzáskörzete
02.10. 11.00 órai  Tapolca -  
  gyászmise Régi temető Brieber László plébános


2021.02.15. - 2021.02.21.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.19. 14.45 óra  Balatonlelle -  
    Régi temető Hack Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.17. 14.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Sipos László
02.18. 11.00 óra Őrtilos Iváncsics Józsefné
  14.45 óra Porrog Szokol Gyöngyi
  15.00 óra Iharos Varga Gyula
02.19. 10.00 óra Inke Farkas Gézáné
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Borsos Józsefné
  15.30 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Vörös Lajosné
02.20. 11.45 óra Inke Molnár Ferencné
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.16. 10.45 óra Látrány  Skellecz János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.15. 10.00 óra Taszár Molnár Zoltán
  13.00 óra Csököly Hiró Ferencné
  13.00 óra Toponár Tőzegi Ferencné
02.16. 10.00 óra Bárdudvarnok Sudár Zsolt
  13.00 óra Keleti temető Horváth Gyula
  14.00 óra Nyugati temető Benedek Jánosné
  15.00 óra Nyugati temető Gaál János József
02.17. 11.00 óra Felsőmocsolád Kiss Emil Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Kiss György
  14.00 óra Kaposfüred Kelemen István
02.18. 11.00 óra Keleti temető Jaksa Lajos
  12.00 óra Keleti temető Varga Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Buzsáki János
  14.00 óra Nyugati temető Olti Istvánné
02.19. 09.00 óra Nyugati temető Berlik Imre
  10.00 óra Nyugati temető Negyedes Krisztina
  11.00 óra Bárdudvarnok Kósa János
  11.00 óra Keleti temető Baksai Istvánné
  12.00 óra  Bárdudvarnok Jakab Istvánné
  12.00 óra Keleti temető Hubkiewicz Jánosné
  13.00 óra Keleti temető Répási József
  14.00 óra Keleti temető Seres Ferenc
  14.00 óra Nyugati temető Szilágyi Ferenc
  15.00 óra Bőszénfa Matáncsi Józsefné
  15.00 óra  Taszár Balázs János Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.17. 14.00 óra Mesztegnyő Pölcz István
  14.45 óra Szegerdő Kánya Jánosné
02.19. 11.00 óra Izraelita temető Suchmann Györgyné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.18. 13.30 óra Bolhás Herzsenyák Gyuláné
02.19. 11.00 óra Beleg Orsós Sándor
  14.00 óra Kutas Vajda János

 2021.02.22. - 2021.02.28.

Csurgó és vonzáskörzete
02.22. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Füstös János
02.24. 11.00 óra Porrog Dezső Istvánné
02.26. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Várhelyi Imre
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.22. 09.00 óra Nyugati temető Bruszt István 
  10.00 óra Keleti temető Dr. Major Jenő
  13.00 óra Keleti temető Kővári Tivadarné
  13.00 óra Nyugati temető Milkovics László
  14.00 óra Nyugati temető Gelencsér Ágnes 
  15.00 óra Keleti temető Jelasics Miksa
02.23. 11.00 óra Keleti temető Kovács József 
  11.00 óra Nyugati temető Illés Zoltánné
  13.00 óra Keleti temető Hársházi László
  14.00 óra Nyugati temető Papp István 
02.24. 11.00 óra Cserénfa Török Lajos 
  12.30 óra Nyugati temető Geisz József 
  14.00 óra Keleti temető Szita János
  15.00 óra Taszár  Egerszegi Péterné
02.25. 11.00 óra Nyugati temető Tacsi Imre László
  12.00 óra Fonó Szij István
  14.00 óra Kaposfüred Farkas Vendelné
02.26. 13.00 óra Keleti temető Pusztai István 
  13.00 óra Nyugati temető Kurucz Gyula
  15.00 óra Nyugati temető Novák Róbertné
  15.30 óra Keleti temető Biró Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.22. 13.00 óra Tapsony Szép Lajos
02.25. 11.00 óra Varászló Ángyán László
02.26. 11.00 óra Marcali Nagy Ferencné
  14.00 óra Gomba Szente László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.22. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Vida János
  13.00 óra Tapsony Szép Lajos
02.23. 10.00 óra Görgeteg -  
    Kuntelepi temető Horváth Imre
  13.00 óra Somogyszob Barbina Zoltán
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szerecz Gyuláné
02.24. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tilinger István
02.25. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kömpf Sebestyénné
02.26. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csikós Jánosné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vránics István
  15.00 óra Ötvöskónyi Tóth Ferencné

 2021.03.01. - 2021.03.07.

Csurgó és vonzáskörzete
03.03. 15.15 óra Iharos Gelencsér Sándor
03.05. 11.00 óra Porrogszentpál Pécsi Jenőné
  14.45 óra Szenta Bogdán István
03.06. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kiss Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.01. 11.00 óra Keleti temető Pamuki József
  11.00 óra Taszár Lebó Imréné
  13.00 óra Taszár Vörös Sándor
03.02. 10.40 óra Keleti temető -  
    Szent Anna-kápolna Rákócziné Écsy Éva
  11.00 óra Keleti temető Ittzés Etelka
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Istvánné
  12.00 óra Nyugati temető Tóth Béláné
  14.00 óra Keleti temető Dr. Rádai Ferencné
03.03. 10.00 óra Keleti temető Szabadi István
  10.00 óra Orci Rácz Tibor
  11.00 óra Csököly Hérincs Imre
  13.00 óra Keleti temető Bogdán Sándorné
  14.00 óra Keleti temető Fehér László
03.04. 11.00 óra Nyugati temető Gulyás Gyuláné
03.05. 10.00 óra Keleti temető Ádámfi Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Kunecz István
  13.00 óra Nyugati temető Simon Lajos
  14.00 óra Keleti temető Bojtor Béláné
  14.00 óra Nyugati temető Tormási Jánosné
  15.00 óra Nyugati temető Törzsök István
       
Marcali és vonzáskörzete
03.02. 13.00 óra Mesztegnyő Horváth Sándor József
  14.00 óra Marcali Vapetlics András
03.04. 14.00 óra Marcali Miklovics Józsefné
03.05. 11.00 óra Marcali Várfalvi Istvánné
03.06. 11.00 óra Gomba Kiss Ede Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.02. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vagner Ferenc
03.03. 10.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kovács Imre
  14.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Ledniczky Lajosné
03.05. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Paulin Lajos


2021.03.08. - 2021.03.14.

Csurgó és vonzáskörzete
03.08. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Merencsics Jánosné
  15.00 óra Iharos Felső Józsefné
03.10. 14.45 óra Szenta Takács József
03.11. 10.00 óra Berzence Baksai Gyuláné
  10.00 óra Berzence Baksai Gyula
  14.45 óra Porrogszentkirály Hegedüs László
03.12. 10.00 óra Gyékényes Mák Ferenc
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Csúcs Mihályné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.08. 09.00 óra Nyugati temető Horváth Gábor
  11.00 óra Keleti temető Durczi Gézáné
  13.00 óra Keleti temető Szűcs Istvánné
  15.00 óra Keleti temető Rosta László
03.09. 10.00 óra Keleti temető Nádasi Frigyesné
  11.00 óra Keleti temető Dávid Lajos Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Bálint Tibor
  15.00 óra Toponár Herczeg Imréné
03.10. 11.00 óra Keleti temető Vörös Bálint
  11.00 óra Nyugati temető Szőke Pálné
  13.00 óra Toponár Turzai Béla
  15.00 óra Toponár Tóth Jánosné
03.11. 11.00 óra Bárdudvarnok Koszednár Zsolt
  11.00 óra Keleti temető Zsidi Lajos
  12.00 óra Keleti temető Borsos Béla
  14.00 óra Bánya Czanka Sándorné
  14.00 óra Keleti temető Benke László
03.12. 10.00 óra Keleti temető Dr. Szalai  Imréné
  11.00 óra Nyugati temető Bárány György József
  11.00 óra Toponár Pálfy István
  12.00 óra Nyugati temető György Sándor
  13.00 óra Keleti temető Lengyel Zoltánné
  14.00 óra Baté Márta Andrásné
  14.00 óra Nyugati temető Horváth József
  15.00 óra Nyugati temető Mati Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
03.09. 14.00 óra Marcali Paár Károlyné sz. Solymos Ilona 
03.11. 11.00 óra Marcali Kovács Béláné
03.12. 11.00 óra Marcali Rigó Lajos
  14.00 óra Marcali Király Lászlóné
      sz. Böröcz Magdolna
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.09. 13.00 óra Rinyaszentkirály Orsós Kimberly Natália
03.10. 11.00 óra Bolhás Butor Lajosné
  15.00 óra Nagykorpád Vers József
03.11. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kompa Ferencné
03.12. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lukács Benjaminné
03.13. 11.00 óra Segesd Péntek László

 

2021.03.15. - 2021.03.21.

Barcs és vonzáskörzete
03.20. 11.00 óra Vízvár Tóka Jánosné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.16. 14.45 óra Zákányfalu Varga Jenőné
03.17. 11.00 óra Inke Bogdán Lajos
03.18. 14.45 óra Zákány  Nagy János
03.19. 11.00 óra Somogyudvarhely Mester Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.16. 09.00 óra Nyugati temető Király Jánosné
  11.00 óra Kaposmérő Horváth István Ottó
  11.00 óra Keleti temető Kiss Jánosné
  13.00 óra Kaposmérő Prukner Lászlóné
  13.00 óra Keleti temető Karl Gábor
  14.00 óra Keleti temető Magyar Károly
  15.00 óra Nyugati temető Vekker László
  15.00 óra Zimány Hegedüs Dezsőné
03.17. 10.00 óra Bőszénfa Jung János
  10.00 óra Keleti temető Lőrinc Antal
  11.00 óra Keleti temető József Jenőné
  13.00 óra Keleti temető Farcas Róbert
  14.00 óra Hajmás Oroszi Ádámné
  15.00 óra Keleti temető Kovács Andrásné
03.18. 11.00 óra Nyugati temető Juhász György
  14.00 óra Nyugati temető Pápai János
  15.30 óra Kaposfő Kósa Béláné
03.19. 11.00 óra Toponár Istvánovics József
  11.00 óra Újvárfalva Németh József
  13.00 óra Keleti temető Horváth Jenő
  14.00 óra Mernye Cservenák Vendelné
  15.00 óra Ecseny Frei Henrik
  15.00 óra Toponár Goldstein Györgyné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.16. 10.30 óra Marcali Nagy Józsefné
  13.00 óra Marcali Becsei Béláné
  14.45 óra Balatonújlak Lukács Imréné
03.17. 11.00 óra Marcali Horváth Sándorné
  13.00 óra Gyóta Fekete Lajosné
03.18. 14.00 óra Marcali Babina Sándorné
03.19. 11.00 óra Horvátkút Kuti Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.16. 10.00 óra Kisbajom Árvai Mihályné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Gyuláné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szerecz Jánosné
03.17. 11.00 óra Segesd -  
    Református temető Dr. Pap Lászlóné
03.19. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagy Ferenc
  12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kocsis Imréné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szekeres Emilné
       
Sellye és vonzáskörzete
03.18. 13.00 óra Drávafok Beregszászi Lajosné

 

2021.03.22. - 2021.03.28.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.25. 10.45 óra Ordacsehi Czár István
03.27. 09.00 óra  Balatonlelle -  
    Régi temető Farkas Győző
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.23. 11.00 óra Somogyudvarhely Pirák Károly Gábor
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Gerencsér József
03.25. 15.00 óra Berzence Kapus Béláné
03.26. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kiss József
03.27. 10.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tóka Lajos Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.22. 10.00 óra Keleti temető Csatos Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Göbölös Tamás
  11.00 óra Nyugati temető Szabadi Lászlóné
  13.00 óra Nyugati temető Tiszperger József
  15.00 óra Keleti temető Molnár Lajosné
  15.00 óra Nyugati temető Horváth György
03.23. 11.00 óra Keleti temető -  
    Szent Anna-kápolna Szalma Tibor
  12.00 óra Keleti temető Ambrus Imréné
  13.00 óra Keleti temető Kanyar Ottó
  13.00 óra Kercseliget Francek Istvánné
  15.00 óra Keleti temető Szabó Károly
03.24. 10.00 óra Keleti temető Liebhardt Csaba
  10.00 óra Nyugati temető Monostori Zoltán
  11.00 óra Keleti temető Dr. Skrinyár Jánosné
  12.00 óra Keleti temető Gerencsér Zoltán
  13.00 óra Keleti temető Fekete-Páris Imréné
  13.00 óra Nyugati temető Csillag Gyula
  14.00 óra Keleti temető Kálmán Krisztián
  14.00 óra Nyugati temető Fenyvesi Józsefné
03.25. 10.00 óra Keleti temető Zsoldos Zoltánné
  14.00 óra Nyugati temető Feketéné Iváncsics Margit
  14.00 óra Taszár Ferencz Kálmán
03.26. 10.00 óra Keleti temető Hajdu Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Magyaros Gyula
  11.00 óra Zselickislak Orsós János
  12.00 óra Keleti temető Mós Terézia
  13.00 óra Nyugati temető Sebők Tibor
  14.00 óra Kaposmérő Matesits Lászlóné
  14.00 óra Keleti temető Somlyai Lászlóné
  15.00 óra Keleti temető Sinkovics Gyula
  16.00 óra Mike Orsós György
03.27. 11.00 óra Keleti temető Pintér Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
03.22. 14.30 óra Marcali Pataki Gyula
03.23. 11.00 óra Marcali Rapcsák Lászlóné
03.24. 11.00 óra Gomba Sziva József
03.25. 11.00 óra Tikos Kovács Ferencné
03.27. 13.00 óra Nagyszakácsi Molnár Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.24. 10.00 óra  Kutas Kovács József
03.25. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kárpáti Vilmosné
03.26. 12.30 óra Lábod Farkas Tibor
  14.00 óra Lábod Tóth Istvánné

 

2021.03.29. - 2021.04.04.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.30. 10.00 óra Balatonlelle - Balázs Józsefné
    Régi temető sz. Kovács Rózsa
  10.45 óra Balatonlelle - özv. Simon Jenőné 
    Régi temető sz. Hegedűs Gizella
04.01. 14.00 óra Balatonlelle - Békési Béláné 
    Új temető sz. Rusznák Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.31. 11.00 óra Berzence Orsos László
  14.00 óra Berzence Novográdecz János
04.01. 10.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Magyar Antalné
  12.45 óra Iharos Horváth Mihály Ferencné
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kardos Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.29. 10.00 óra Nadalos-Újvárfalva Domján Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Péterfalvi Aladárné
  14.00 óra  Zimány Zsalakó János
  15.00 óra Somogyszil Vida Jánosné
  15.00 óra Zimány Zalavári Zoltán
03.30. 09.00 óra Keleti temető Szentgyörgyi Lászlóné
  10.00 óra Keleti temető Vörös Istvánné
  10.00 óra Nyugati temető Preisz Lajos Géza
  11.00 óra Nyugati temető Bódis Istvánné
  12.00 óra Keleti temető Fülöp József
  12.00 óra Nyugati temető Tóth Jánosné
  13.00 óra Keleti temető Tóth Mihályné
  13.00 óra Nyugati temető Fábián Frigyesné
  15.00 óra Keleti temető Minorits József Györgyné
  15.00 óra Nyugati temető Farkas Józsefné
03.31. 09.00 óra Nyugati temető Sámoly János
  10.00 óra Kaposhomok Nagy László
  11.00 óra Nyugati temető Dr. Orbán István
  11.00 óra Toponár Keszthelyi Lajosné
  13.00 óra Keleti temető Fonai Gyuláné
  13.00 óra Nyugati temető Horváth Józsefné
04.01. 09.00 óra Keleti temető Fajcsi József
  10.00 óra Keleti temető Nagy Antalné
  11.00 óra Kaposfő Székelyfi Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Simon István
  13.00 óra Keleti temető Kiss Istvánné
  14.00 óra  Bárdudvarnok  Kósa Jánosné
  14.00 óra  Keleti temető Biró Lajos, Biró Lajosné
  15.30 óra Keleti temető Halász Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.29. 11.00 óra Marcali Kalota Lászlóné
03.30. 11.00 óra Gyóta Molnár Józsefné
  14.00 óra Gomba Gadányi Györgyné
03.31. 11.00 óra Balatonújlak Németh Györgyné
04.01. 11.00 óra Marcali Bárdos Tibor Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.29. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fülöp Attila
  11.00 óra Kutas Horváth Ferencné
  14.00 óra Kutas Orsós Sándorné
  15.00 óra Rinyabesenyő Orsós Jánosné
03.30. 11.00 óra Szabás Pápai Viola
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Györfi Ivánné
03.31. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Hotyek Lászlóné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Torják Vincéné
  13.00 óra Somogyszob Baksa Zoltán

2021.04.05. - 2021.04.11.

Csurgó és vonzáskörzete
04.08. 10.00 óra  Somogyudvarhely Horváth Imre
  14.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Horváth Boldizsárné
04.09. 10.00 óra Somogyudvarhely Tuboly Ferenc
  14.30 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Andik Ferencné
04.10. 09.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szép Józsefné
  11.00 óra Berzence Fáth Mátyásné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.06. 09.00 óra Keleti temető Balogh Ferenc
  09.00 óra Nyugati temető Porga Lajosné
  10.00 óra Keleti temető Nádné Marai Mária
  10.00 óra Nyugati temető Major László József
  11.00 óra Nyugati temető Sebők József
  13.00 óra Nyugati temető Mohai György
  14.00 óra Keleti temető Károli Gyula
  15.00 óra Nyugati temető Szabó Miklós István
04.07. 11.00 óra Keleti temető Takács János
  11.00 óra Nyugati temető Cserjési Jánosné
  12.00 óra Keleti temető Balatoni László
  14.00 óra Toponár Mojzner Józsefné
  15.00 óra Kaposújlak Bók János
  15.00 óra Toponár Kocsis Józsefné
04.08. 11.00 óra Ráksi Rimóczi Józsefné
  12.00 óra Somogygeszti Pápai Rózsa
  13.00 óra Nyugati temető Czompó József
  15.00 óra Toponár Kovács Ferencné
  15.30 óra Töröcske Kocsis Józsefné
04.09. 09.00 óra Keleti temető Merkei Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Tóth Kálmánné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Jenőné
  12.00 óra Keleti temető Rajnai Vilmos
  13.00 óra Keleti temető Kurdiné dr. Somogyi Pálma
  13.00 óra Nyugati temető Horváth Imre
  14.00 óra Keleti temető Bogdán Antal
  14.00 óra Nyugati temető Druzsin József
  15.00 óra Keleti temető Körtés József
  15.30 óra Bőszénfa Orsós Imre
04.10. 11.00 óra Keleti temető Kovács Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.07. 15.30 óra Hollád Szabó Zoltánné
04.08. 11.00 óra Gomba Molnár János
04.09. 11.00 óra Boronka Somogyi Miklós
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.07. 11.00 óra Kutas Orsós Lászlóné
  13.00 óra Tarany Vida Sándor
04.09. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Cserti Lajos
  14.30 óra Somogyszob Illés Tibor
04.10. 13.00 óra  Szabás Vida Attila
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
04.07. 10.00 óra Korpavár -  
    Homokkomárom Wirth János plébános

 
2021.04.12. - 2021.04.18.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.17. 10.15 óra Ordacsehi Czár Zoltán
  11.45 óra Ordacsehi Dávid Ferencné 
      sz. Zsiborács Mária Gyöngyi
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.13. 09.30 óra Berzence Jakab Jánosné
04.16. 11.00 óra Berzence Ledinszki János
  14.45 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Horváth István
04.17. 09.30 óra Inke Szántó József
  13.00 óra Gyékényes Oláh Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.12. 09.00 óra Keleti temető Csíkfalvi János
  10.00 óra Nyugati temető Kele Mária
  11.00 óra  Keleti temető Kassai Lajos
  11.00 óra  Nyugati temető Horváth István
  15.00 óra Felsőmocsolád Fodor László
  15.00 óra Toponár Töll Lajos
04.13. 10.00 óra Keleti temető Monok Józsefné
  11.00 óra  Keleti temető Sugár Imréné
  11.00 óra  Nyugati temető Filó Ferenc
  12.00 óra Keleti temető Nagy József
  12.00 óra Nyugati temető Rudán Lászlóné
  13.00 óra Keleti temető Dr. Gulyás István
  14.00 óra Nyugati temető Bajzik János
  15.00 óra Keleti temető Fodor Lajos
  15.00 óra Nyugati temető Németh András
04.14. 10.00 óra Keleti temető Kránicz Györgyné
  10.00 óra Nyugati temető Takács Mihály
  11.00 óra  Keleti temető Schiszler Péterné
  12.00 óra Nyugati temető Schneider Péter
  14.00 óra Keleti temető Schwabbauer Ernőné
  14.00 óra Nyugati temető Mogyorósi István
  15.00 óra Nyugati temető Császár Gyula
04.15. 10.00 óra Nyugati temető Rácz Péter Pál
  14.00 óra Sántos Pallos Jánosné
  15.00 óra Csököly -   
    Református temető Paizs Imre 
  15.00 óra Nyugati temető Polotár József
04.16. 09.00 óra Simonfa Bank István
  10.00 óra Keleti temető Katonáné Simon Mária Margit
  11.00 óra  Keleti temető Kovács Ferenc
  11.00 óra  Lipótfa Fehérvári Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Werner Lüscher
  14.00 óra Keleti temető Magyar József
  14.00 óra Nyugati temető Poós József
  15.00 óra Keleti temető Nagy Róbert Imre
  15.00 óra Nyugati temető Simon Renátó
  16.00 óra Keleti temető Ambrus László
       
Marcali és vonzáskörzete
04.12. 10.30 óra Balatonkeresztúr Fodor Ferenc Istvánné
  14.00 óra Gadány Szigeti Gáborné
04.13. 14.00 óra Marcali Lugosi Ferencné
04.14. 09.00 óra Marcali Koronczay Miklós
  11.00 óra Marcali Tápler Attila Józsefné
04.15. 11.00 óra Marcali Ősz Lászlóné
04.16. 11.00 óra Marcali Erdei Sándor
  13.00 óra Balatonújlak Bódis Lászlóné
04.17. 11.00 óra Gomba Tóth Györgyné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.14. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Tibor
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagy Béláné
04.15. 10.00 óra Somogyudvarhely Szabó Zoltán
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Tibor
04.16. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sebestyén József
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kulcsár József
  16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gyócsi Róbert
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
04.12. 11.00 óra Belezna Mihóczi Józsefné

 
2021.04.19. - 2021.04.25.

Csurgó és vonzáskörzete
04.21. 11.00 óra Somogyudvarhely Pauska Vendel
  14.45 óra Szenta Horváth József
04.22. 13.00 óra Iharos Somogyiné Deák Rozália
04.23. 11.00 óra Berzence Magyar Vendel
  15.00 óra Somogybükkösd Horváth Gyula
04.24. 11.00 óra Szenta Berkes Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.19. 09.00 óra Nyugati temető Neuczer Ferenc
  10.00 óra  Nyugati temető Hornyák Imre
  11.00 óra Keleti temető Hantal László 
  11.00 óra Keleti temető Hantal Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Kása Ferenc
  12.00 óra Bőszénfa Pap Lajos
  12.00 óra Keleti temető Kiss Magdolna
  12.00 óra Nyugati temető Marosi József Andrásné
  14.00 óra Nyugati temető Zomi Tamás
  15.00 óra Toponár Fehér Dénes
04.20. 10.00 óra  Nyugati temető Illés Gyula
  11.00 óra Keleti temető Orsós József
  11.00 óra Nyugati temető Vető Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Gyurina Pálné
  14.00 óra Toponár Borbély Ferenc
  15.00 óra Nyugati temető Dr. Jávorszki András
  15.00 óra Patalom Csuha György Béla
04.21. 09.00 óra Nyugati temető Tóth Katalin
  10.00 óra  Nyugati temető Kutasi Mihályné
  11.00 óra Keleti temető Dervár Pálné
  11.00 óra Nyugati temető Bíró János
  12.00 óra Keleti temető Puber Ferencné
  14.00 óra Keleti temető Kiss István
  14.00 óra Nyugati temető Bertalanfi Lászlóné
  15.00 óra Toponár Leposa György
  15.30 óra Nyugati temető Bíró Ferencné
04.22. 11.00 óra Kaposfüred Barta István
  11.00 óra Keleti temető Szilágyi Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Böröcz József
  14.00 óra Nyugati temető Wolf Tibor
  15.00 óra Nyugati temető Bendi Gézáné
  15.00 óra Toponár Gömbös Istvánné
04.23. 10.00 óra  Nyugati temető Konkoly Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Lévai Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Berendiás Imréné
  12.00 óra Keleti temető Pataki Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Egres József
  14.00 óra Bárdudvarnok Stadler Nándor
  14.00 óra Keleti temető Frei Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Fock Imre
  16.30 óra Hajmás Orsós István
04.24. 10.00 óra  Nyugati temető Zsalakovics István
  13.00 óra Bárdudvarnok Bódis Miklós
       
Marcali és vonzáskörzete
04.20. 11.00 óra Somogysámson Tóth Ernő
  14.00 óra Marcali Miszi Jánosné
04.21. 11.00 óra Marcali Henger József
  11.00 óra Mesztegnyő Pantocsek István
04.22. 11.00 óra Marcali Kusnyér Mihály
  14.00 óra Marcali Németh Emma
04.23. 11.00 óra Szőcsény Papp Sándorné
  14.00 óra Marcali Matics Tímea Anna
  15.30 óra Marcali Szabó Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.19. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zagorecz Tibor
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh Lászlóné
04.20. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Rózsa Lászlóné
  14.00 óra Kisbajom Orsós Mihály
04.21. 14.30 óra Lábod Kercza Jánosné
04.22. 12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh László
  14.00 óra Beleg Papp Gyula
04.23. 08.30 óra Ötvöskónyi Bajzik József
  09.30 óra Ötvöskónyi Szabó Józsefné
  12.30 óra Segesd Márkus László
04.24. 14.30 óra Kaszó -  
    Darvaspuszta Töreki Tamás

 2021.04.26. - 2021.05.02.

Csurgó és vonzáskörzete
04.27. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szerják Lajosné
  14.00 óra Porrogszentkirály Varga Jánosné
04.28. 10.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Horváth Aladár
04.29. 13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kuti István
  15.30 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bödör Szilvia
04.30. 10.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kálmán Lászlóné
  14.00 óra Gyékényes Bognár János József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.26. 10.00 óra Nyugati temető Huszár László
  11.00 óra Nyugati temető Ringler Tamás 
  11.00 óra Nyugati temető Ringler Istvánné
  11.30 óra Keleti temető Hohner Ferencné
  13.00 óra  Nyugati temető Balogh Magdolna
  15.00 óra Nyugati temető Radócza Jánosné
  15.00 óra  Zimány Nagy Alexandra
  16.00 óra  Nyugati temető Horváth Károly
04.27. 09.00 óra Keleti temető Maronics Józsefné
  10.00 óra Keleti temető Szita Jánosné
  10.00 óra Nyugati temető Réfi Zoltánné
  10.30 óra  Újvárfalva Major József 
  11.00 óra Keleti temető Bene Győzőné
  12.30 óra Somogysárd  Vancsura Jánosné
  13.00 óra  Keleti temető Vigh Anita
  15.00 óra Nyugati temető Sulmics Sándor Gyuláné
04.28. 09.00 óra  Nyugati temető Szabó Mária
  11.00 óra Ecseny   Csuport Sándorné 
      sz. Bácsay Gizella
  11.00 óra  Nyugati temető Keresztes Sándor
  13.00 óra  Nyugati temető Kisgyörgy Imréné
  14.00 óra Nyugati temető Széles János
  14.30 óra Alsóbogát Sipos Bertalanné
  15.00 óra Nyugati temető Hajdu Zoltán 
  16.00 óra  Keleti temető Kovács Gusztávné
04.29. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Józsefné
  10.00 óra Somogyacsa Német Béláné
  11.00 óra Kaposfüred  Miklós Lászlóné
  12.00 óra Keleti temető Vörös István László
  14.00 óra Keleti temető Apáti Lajos 
  14.00 óra Nyugati temető Gaál Kálmánné
  15.00 óra Nyugati temető Héjjas László
  15.00 óra  Rácegres Szőke János
04.30. 09.00 óra Keleti temető Békei Erika
  10.00 óra Keleti temető Farkas Ferencné
  10.00 óra Nyugati temető Süle Zsolt 
  11.00 óra Keleti temető Parrag Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Schleining Endre
  12.00 óra Taszár Lábos János 
  13.00 óra  Nyugati temető Kovács Imre Zoltán 
  15.00 óra  Keleti temető Kása Sándor 
       
Marcali és vonzáskörzete
04.28. 11.00 óra Marcali Hegyi Ferencné
  14.30 óra Marcali Zséder László
04.30. 11.00 óra Marcali -  
    Gizella templom Mercz Sándor
  13.00 óra Nagyszakácsi Tislér József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.26. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mlinarics Ferencné
04.28. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kulcsár János 
04.29. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bukovics István
  13.00 óra Nagykorpád Kövesi József
  15.00 óra Kutas Tánczos Gyula
04.30. 11.00 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Horváth László

 2021.05.03. - 2021.05.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.04. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Molnár Pálné sz. Bene Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.03. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Fábián Béla
05.06. 13.00 óra Iharos Pengő Imre
  15.15 óra Iharos Gerencsér Jánosné
05.07. 09.00 óra Berzence Páva Balázsné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.03. 11.00 óra  Gálosfa Papp István 
  11.00 óra  Nyugati temető Pápics Sándorné
  13.00 óra  Nyugati temető Szabó Károlyné
  15.00 óra  Keleti temető  Kovács Győzőné
  15.00 óra  Nyugati temető Nagy Antal
05.04. 10.30 óra Nyugati temető Timer Lajosné
  11.00 óra  Keleti temető  Kiss Győzőné
  14.00 óra  Kaposmérő Szalai Istvánné
  14.00 óra  Keleti temető  Kovács Józsefné
  15.00 óra  Kaposszerdahely Markó László Sándor
  15.00 óra  Keleti temető  Kovács Jánosné
  16.30 óra  Kaposfüred Németh Miklósné
05.05. 09.00 óra  Keleti temető  Kaiser Gyula
  10.00 óra Keleti temető  Keresztúri János
  11.00 óra  Keleti temető  Kovács László Ferencné
  11.00 óra  Somogysárd Schiszler Irén 
  12.00 óra Keleti temető  Kovács Istvánné
  13.00 óra  Újvárfalva Vajda Lászlóné
  14.00 óra  Keleti temető  Horváth Lászlóné 
  14.00 óra  Nyugati temető Fülöp Jánosné
  15.00 óra  Nyugati temető Keller Józsefné
05.06. 09.30 óra Nyugati temető Rohrer Jánosné
  10.00 óra  Keleti temető  Györfi László Józsefné
  11.00 óra  Nyugati temető Babicz Józsefné
  13.00 óra  Keleti temető  Fehér József 
  13.00 óra  Nyugati temető Gombos Imre
  14.00 óra  Keleti temető  Lukovics Ferencné
  15.00 óra  Kaposfüred Tóth Józsefné
  15.00 óra  Toponár Miklós Józsefné
05.07. 11.00 óra  Keleti temető  Pamuki Lajosné
  11.00 óra  Kiskorpád  Orbán Tiborné
  12.00 óra  Toponár Farkas László
  14.00 óra  Gálosfa  Kiss Imre
  15.00 óra  Csököly -  
    Katolikus temető Orsós Ferenc
  15.00 óra  Déli temető* Zolnai Xénia
    *Urnabúcsúztató  
       
Marcali és vonzáskörzete
05.04. 11.00 óra Gomba Hajdu Jánosné
  14.30 óra Marcali Gerencsér Gábor
05.05. 11.00 óra Gomba Kovács József
  14.00 óra Marcali Forró Sándor
05.07. 11.00 óra Marcali Káplár László Tibor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.04. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó István
05.05. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dongó István
05.07. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Harcos János
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Jurida János
05.08. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szegvári József
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
05.07. 15.00 óra Nemespátró Bebők János


2021.05.10. - 2021.05.16.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.14. 11.00 óra Ordacsehi Ágoston Ernő
05.15. 12.15 óra  Balatonlelle -  
    Régi temető Czakó Virág
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.14. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bosznai József
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.14. 12.30 óra Balatonboglár  Pintér József
05.15. 10.00 óra Balatonboglár  Krániczné Papp Julianna Judit
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.10. 09.30 óra Nyugati temető Molnár József 
  10.00 óra  Keleti temető  Hetey Andrásné
  10.00 óra  Nyugati temető Soós István 
  11.00 óra  Nyugati temető Sáfár Jánosné
  13.00 óra Keleti temető  Oletics Judit 
  13.00 óra Nyugati temető Kiss Sándorné
  15.00 óra  Gödreszentmárton  Milkovics József 
  15.00 óra Toponár  Horváth Károly 
05.11. 10.00 óra  Keleti temető  Tóth Erzsébet 
  14.00 óra  Keleti temető  Kiss Gyula
  15.00 óra Rácegres Zátonyi János 
  16.00 óra Keleti temető  Kelemen Nóra
05.12. 10.00 óra  Keleti temető  Fülöp Lászlóné
  11.00 óra  Keleti temető  Ertván Józsefné
  11.00 óra  Nyugati temető Kovács János 
  14.00 óra  Nyugati temető Krajnics Gézáné
  14.00 óra  Nyugati temető Kutfeyné Krajnics Jolán
  15.00 óra Keleti temető  Andik József 
  15.00 óra Nyugati temető Orsós Károly
  16.00 óra Keleti temető  Durczi Ferenc 
05.13. 12.00 óra Keleti temető  Gyurka Jánosné 
  14.00 óra  Keleti temető  Kovács Máté Róbert 
05.14. 14.00 óra  Keleti temető  Bekes Lajosné
  14.00 óra  Nyugati temető Dr. Schmidt Edit 
  15.00 óra  Keleti temető  Csimcsik Lajosné 
  15.00 óra  Nyugati temető Szilágyi Ferenc 
  16.00 óra Keleti temető  Szabó Gyula 
05.15. 11.00 óra  Keleti temető  Dr. Gál Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.13. 14.00 óra Marcali Németh Józsefné
  15.30 óra Marcali Anda Józsefné
05.14. 12.30 óra Marcali Lőczi György
  14.00 óra Gomba Jádi Béláné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.10. 11.00 óra Nagykorpád Szabados Istvánné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Orsós Zsolt
05.12. 11.00 óra Bolhás Koleszár János
05.14. 11.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Göncz Lászlóné
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Pacsi Józsefné

2021.05.17. - 2021.05.23.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.19. 13.00 óra Balatonlelle - Szabó Gyuláné 
    Régi temető sz. Proics Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.18. 14.45 óra Csurgó -  
    Józsfe A. u. temető Balogh Attila
  15.15 óra Iharosberény Krén Béla
05.19. 14.45 óra Porrogszentkirály Kovács Szilvia
05.21. 11.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Balogh Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.17. 09.00 óra Nyugati temető Homály Gyula
  10.00 óra Nyugati temető László Tamás
  11.00 óra Nyugati temető Buzás Ferencné
  12.00 óra Keleti temető Mráv Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Salamon Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Gschwindt József
  14.00 óra Nyugati temető Pammer István
  14.00 óra Nyugati temető Pammer Istvánné
05.18. 09.00 óra Nyugati temető Kelemen Mária
  10.00 óra  Keleti temető Horváth Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Balogh László Sándorné
  12.00 óra  Keleti temető Szekeres Józsefné
  12.00 óra Nyugati temető Glávics Tiborné
  14.00 óra Keleti temető Kovács László Sándor
  14.00 óra  Nyugati temető Molnár László
  15.00 óra Keleti temető Jeli László
05.19. 10.00 óra Kaposszentjakab Takács Mihály Lajos
  12.00 óra Rinyakovácsi Horváth Sándor
  13.00 óra  Keleti temető Hársházi Magdolna
  14.00 óra Keleti temető Varga Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Sziváné Kalmár Márta
  15.00 óra Toponár Bank Jenő György
05.20. 10.00 óra Keleti temető Baranyai Lajosné
  11.00 óra Nyugati temető Récsei Zoltán
  13.00 óra Keleti temető Bácsai Erzsébet
  14.00 óra Nyugati temető Petes János
  15.00 óra Keleti temető Frigur Rudolf
05.21. 10.00 óra Nyugati temető Imre László
  11.00 óra  Keleti temető Parrag Jánosné
  13.00 óra  Keleti temető Máté Éva
  13.00 óra  Nyugati temető Juhász Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Gyanis Mihályné
  15.00 óra Nyugati temető Kovács János
  16.00 óra  Keleti temető Széles Antalné
05.22. 10.00 óra  Keleti temető Dr. Horváth Edit
  10.30 óra Orci Packy Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.22. 10.00 óra Marcali Miklósné Molnár Judit Mária
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.17. 11.00 óra Somogyszob Illés Tiborné
  11.00 óra Szabás Bécsi Józsefné
  15.00 óra Somogyszob Homan Sándor
05.20. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kiss-Szabó Béla
05.21. 09.30 óra Ötvöskónyi Dencsi Zoltán
  11.00 óra Ötvöskónyi Lukács Józsefné

2021.05.24. - 2021.05.30.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.26. 09.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Takács Erzsébet
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.25. 13.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bicsár Józsefné
  15.30 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Varga Lajosné
05.27. 11.00 óra Porrogszentpál Turi József
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bánki József
05.28. 11.00 óra Somogyudvarhely Primon László József
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.26. 13.45 óra Somogybabod Vörös Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.25. 10.00 óra Nyugati temető Szabó István
  11.00 óra Nyugati temető Molnár Gyuláné
  14.00 óra Nyugati temető Gál Zsolt
05.26. 10.00 óra Nyugati temető Csoboz Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Faragó Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Fekete Mária
  12.00 óra Keleti temető Szűcs Béla
  14.00 óra Kaposújlak Illés Sándorné
  15.00 óra Cserénfa Horváth József
05.27. 14.00 óra Nyugati temető Maczkó Ernőné
05.28. 10.00 óra Nyugati temető Egyed Imre
  11.00 óra Hajmás Molnár János
  14.00 óra Nyugati temető Páhy Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Mecseki Jánosné
05.29. 11.00 óra Keleti temető Péntek Gyula
  11.00 óra Keleti temető Péntek Gyuláné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.25. 14.00 óra Böhönye Tengerdi József
  14.45 óra Balatonkeresztúr Szabó Jenő
05.28. 14.00 óra Marcali Horváth József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.25. 15.00 óra Ötvöskónyi Tóth Géza
05.27. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Farkas Józsefné
05.28. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tratnyek Imréné

 2021.05.31. - 2021.06.06.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.02. 10.45 óra Balatonlelle - Hegedűs Lászlóné
    Régi temető sz. Suskovics Magdolna
06.03. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Bőszéné Borbély Rita
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.01. 13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szabó Zoltánné
06.03. 15.00 óra Berzence Huszics Vendelné
06.04. 14.00 óra Iharos Szűcs Józsefné
06.05. 10.00 óra Csurgónagymarton Sabján Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.31. 10.00 óra Nyugati temető Tapsonyi Gyula
  10.30 óra  Nyugati temető Bácsi Géza
  11.00 óra  Somogyjád  Kovács Jánosné
  12.00 óra  Nyugati temető Oláh József 
  15.00 óra  Felsőmocsolád  Poth Miklós
06.01. 11.00 óra  Keleti temető Koczka József 
  11.00 óra  Nyugati temető Horváth Adrienne
  12.00 óra  Nyugati temető Domján Ferenc 
  14.00 óra  Keleti temető Dr. Szabolcsi Tivadar 
06.02. 11.00 óra  Kaposmérő Hortobágyi Jánosné
  11.00 óra  Keleti temető Magyar Józsefné
06.03. 10.00 óra Keleti temető Bertalan Gyuláné
  10.00 óra  Nyugati temető Kiss Tibor János
  15.00 óra  Csököly Bogdán Sándorné
06.04. 11.00 óra  Gige Orbán Kálmánné
  11.00 óra  Mezőcsokonya Kiss Péterné
  13.00 óra Nyugati temető Tóth Józsefné
  14.00 óra  Nyugati temető Balogh Edit 
  15.00 óra  Hősök temploma Schenk Andrásné
  15.00 óra  Hősök temploma Süle Józsefné
  15.00 óra  Keleti temető Molnár Miklósné
  15.00 óra  Nyugati temető Marics Ilona
06.05. 11.00 óra  Kaposszerdahely Horváth István 
  11.00 óra  Keleti temető Ötvös Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.04. 11.00 óra Nemesvid Kertész János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.31. 12.30 óra Kutas Fekete István
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Pintér Ferenc
06.04. 11.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Illés László
       
Siófok és vonzáskörzete
06.05. 10.30 óra  Balatonszemes  Kiss Ágnes Mária

 

2021.06.07. - 2021.06.13.

Csurgó és vonzáskörzete
06.07. 11.00 óra Berzence Huszics István
06.10. 11.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pális Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.07. 10.00 óra Keleti temető Both Ernőné
  10.00 óra Nyugati temető Tornai Istvánné
  14.00 óra Somogyaszaló Ballay Atilla Aladárné
  15.00 óra Toponár Horváth Györgyné
06.08. 10.00 óra Fonó Lenchtemberger Wilhelm
  10.00 óra Keleti temető Dani Sándor
  11.00 óra Csököly Kismárton Istvánné
  15.00 óra Gige Tamás Béla
06.09. 10.00 óra Nyugati temető Cselik Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Balogh Bálint
  13.00 óra Somogyaszaló Németh István
06.10. 10.00 óra Nyugati temető Kozári Béláné
06.11. 11.00 óra Kaposfüred Angyal Zsolt
  13.00 óra Nyugati temető Szerpák Sándorné
  14.00 óra Keleti temető Csuvári Gyula
  14.00 óra Nyugati temető Dr. Golobics Pál
  14.00 óra Toponár Bohár Lajos
  14.00 óra Toponár Bohár Lajosné
  15.00 óra Keleti temető Balatincz Lászlóné
  15.00 óra Nyugati temető Kovács Jánosné
       
Keszthely és vonzáskörzete
06.12. 11.00 óra Alsópáhok Hérics Imre János
       
Marcali és vonzáskörzete
06.07. 11.00 óra Nikla Horváth-Lukics József
06.10. 16.00 óra Nemesdéd Horváth Julianna
06.11. 10.30 óra Nagyszakácsi Márkus Ferenc
  14.00 óra Tapsony Barka Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Göncz Miklósné

 2021.06.14. - 2021.06.20.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.17. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Fazekas András
       
Barcs és vonzáskörzete
06.16. 11.00 óra Bélavár Tratnyek Ferencné
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.19. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Nagy Zoltán
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.14. 11.00 óra  Nyugati temető Horváth Zsigmondné
  14.00 óra Nyugati temető Orsós Lászlóné
  15.00 óra Keleti temető Tóth László
06.15. 10.00 óra Kaposmérő Hanzli Istvánné
  10.00 óra Toponár Tóth Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Márton Jánosné
  15.00 óra  Fonó Bódis Lászlóné
06.16. 11.00 óra Nyugati temető Szilvási József
  13.00 óra Keleti temető Farkas Györgyné
  15.00 óra Keleti temető Pusnik János
06.17. 11.00 óra Keleti temető Bella Jánosné
  13.00 óra Bárdudvarnok Pethő Istvánné
06.18. 10.00 óra Nyugati temető Fábián Kálmánné
  10.00 óra Taszár  Haris Boldizsár
  11.00 óra Nyugati temető Fonai Lászlóné
  12.00 óra Keleti temető Hergenrőderné Halasi Éva Margit
  13.00 óra Keleti temető Szegedi Mátyásné
  14.00 óra Nyugati temető Szabó István
  15.00 óra Keleti temető Kalász Lajos
  15.00 óra Nyugati temető Kovács Dezső
06.19. 10.00 óra Nyugati temető Lukács Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
06.16. 10.00 óra Marcali Drávecz Lászlóné
06.18. 11.00 óra Marcali Vörös Jánosné
06.19. 10.45 óra Somogysámson Hordós Tiborné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.14. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dömötör Jenő
06.15. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Marai János
06.18. 11.00 óra Lábod Luptyák József

 2021.06.21. - 2021.06.27.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.25. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Somodi János
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.22. 11.00 óra Gyékényes Kovács Sándor
  14.45 óra Porrog Tivolth Csabáné
06.23. 15.00 óra Berzence Káplár Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.21. 10.00 óra Mosdós Hajdu Jánosné
  15.00 óra Nyugati temető Bali Dezsőné
06.22. 10.00 óra Keleti temető Fonai Sándorné
  10.00 óra Nyugati temető Horváth Ferencné
  14.00 óra Keleti temető Czank Mátyásné
  14.00 óra Somogyaszaló Petrás Károlyné
  15.00 óra Keleti temető Kincses György
06.23. 11.00 óra Nyugati temető Sárköziné Belső Eszter
  13.00 óra Nyugati temető Biczó Zoltánné
  15.00 óra Keleti temető Nyerges István
  15.00 óra Nyugati temető Stier József Pálné
06.24. 14.00 óra Keleti temető Berzi Ferencné
06.25. 13.00 óra Szilvásszentmárton Balog Mária
  14.00 óra Taszár Tengely Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.23. 10.00 óra Marcali Táncos Miklósné
06.24. 11.00 óra Marcali Kis Gyula
06.25. 11.00 óra Marcali Kovács József Bertalan
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.25. 14.00 óra Rinyaszentkirály Zajcsuk József

 

2021.06.28. - 2021.07.04.

Csurgó és vonzáskörzete
07.01. 09.00 óra Berzence Páva Ferencné
  17.00 óra Iharosberény Tulman Zoltán
07.02. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Dömötör Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.28. 13.00 óra Nyugati temető Szabó Istvánné
06.29. 10.00 óra  Gölle Enner Károlyné
  10.00 óra  Keleti temető Gőgös Rudolfné
  11.00 óra Keleti temető Gőgös Rudolf 
  13.00 óra Nyugati temető Guzmics Béláné
  15.00 óra  Toponár Kondor Józsefné
06.30. 11.00 óra Kaposkeresztúr Futács Károlyné
  15.00 óra  Keleti temető Csordás József 
07.01. 11.00 óra  Kaposfüred Bogdán József 
  14.00 óra  Keleti temető Erdélyi Istvánné
07.02. 10.00 óra  Nyugati temető Wimmer István 
  11.00 óra Nyugati temető Szászy Lászlóné
  15.00 óra  Toponár Tóth Gyuláné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.02. 09.00 óra Nemesvid Harmath Gyula
  11.00 óra Gomba Csobod József László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.30. 15.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Varga Lajos
07.02. 10.30 óra Beleg Horváth Józsefné
       
Tab és vonzáskörzete
07.03. 10.00 óra  Andocs-Nagytoldipuszta Mészáros Lajosné

 2021.07.05. - 2021.07.11.

Csurgó és vonzáskörzete
07.06. 09.00 óra Somogyudvarhely Kálmán László
07.09. 09.00 óra Porrogszentpál Müller Györgyné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.05. 10.00 óra Nyugati temető Nagyrétiné Ferka Mária
  12.00 óra Nyugati temető Pap Gyuláné
  15.00 óra Zselickisfalud Keresztes Árpád
07.06. 10.00 óra Keleti temető Konkoly Jánosné
  10.00 óra Nyugati temető Kollár Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Triznay Ferenc
  15.00 óra Keleti temető Sári Csaba
  15.00 óra Újvárfalva Nagy Jánosné
07.08. 15.00 óra Keleti temető Jani Lajos
07.09. 09.00 óra Keleti temető Pintér György
  10.00 óra Felsőmocsolád Virág Károly
  11.00 óra Keleti temető Fülöp Lajos
  13.00 óra Keleti temető Bogdán József
  15.00 óra Nyugati temető Hollósi Tünde Mária
07.10. 11.00 óra Keleti temető-  
    Szent Anna-kápolna Jobban Gyuláné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.05. 10.00 óra Gomba Bella József
07.07. 14.00 óra Marcali Markhard Lászlóné
      sz. Miseta Erika
07.08. 10.00 óra Horvátkút Ámmer Ernő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.07. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lebár Sándorné
07.08. 13.00 óra Kisbajom Török László Zoltán
07.09. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gundy Erna
  15.00 óra Szabás Végh Pálné

 2021.07.12. - 2021.07.18.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.16. 13.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Hodina Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.13. 09.00 óra Berzence Zsirai Jánosné
07.14. 09.00 óra Szenta Novák Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.12. 09.00 óra Nyugati temető Kovács Sándor
  10.00 óra Keleti temető Barabás István 
  10.00 óra Nyugati temető Kelemen Tamás
  11.00 óra  Nyugati temető Fekete József 
  14.00 óra Nyugati temető Fenyvesi Péterné
07.13. 10.00 óra Nyugati temető Jankó Ernőné
  12.00 óra Keleti temető Bodó János
  15.00 óra Kaposmérő Krokovics István 
07.14. 10.00 óra Nyugati temető Lőrincz György
07.15. 09.00 óra Toponár Szőke Zoltán
  12.00 óra Keleti temető Lamping Ottóné
  15.00 óra Keleti temető Rajz Lászlóné 
07.16. 10.00 óra Nyugati temető Muretics Rudolfné
  11.00 óra  Keleti temető Dr. Mészáros Zoltánné
  13.00 óra Keleti temető Radvánszki János
  14.00 óra Keleti temető  Pintér Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Pál Csaba
       
Marcali és vonzáskörzete
07.12. 10.00 óra Marcali Légrádi Imre
07.16. 11.00 óra Marcali Lukács Miklós János
  14.00 óra Marcali Zámbó Lajos József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.12. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Molnár Attila
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dékity Mártonné
07.14. 11.00 óra Rinyabesenyő Bogdán János
07.15. 11.00 óra  Nagyatád -  
    Henészi temető Dani Géza
  13.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Futó György

 2021.07.19. - 2021.07.25.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.23. 14.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Biró Ferencné sz. Hajdú Zsófia
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.21. 09.00 óra Somogyudvarhely Varga József
  11.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u.  Baji Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.19. 10.00 óra  Keleti temető Reha József 
  10.00 óra Nyugati temető Bittó Béláné
07.20. 10.00 óra  Keleti temető Reményi József Lajosné
  10.00 óra  Nyugati temető Kordély Zoltánné
  11.00 óra Keleti temető Kovács Kálmán 
  11.00 óra  Nyugati temető Rózsavölgyi Imréné
  15.00 óra Toponár Tamás László
07.21. 10.00 óra  Keleti temető Friss József 
  10.00 óra  Nyugati temető András Csaba
  11.00 óra Keleti temető Geges Györgyné
  13.00 óra  Nyugati temető Czárné Manduk Irén 
  15.00 óra Nyugati temető Balázs József 
07.22. 10.00 óra  Keleti temető Nagy József 
  11.00 óra Mernye Lain István 
  15.00 óra Szenna Szélesi Zoltán 
07.23. 10.00 óra  Keleti temető -  
    Szent Anna Kápolna Bank Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Kósa Tímea
  13.00 óra  Toponár Csutakné Tóth Magdolna
  14.00 óra Nyugati temető Papp Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.20. 10.00 óra Marcali Péter Boldizsár
07.21. 10.30 óra Szenyér Igali Istvánné
07.23. 14.00 óra Marcali Gosztolai Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.19. 11.30 óra Görgeteg -   
    Kuntelepi temető Péter Pálné
07.20. 10.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Pauza Gábor
  15.00 óra Szabás Jarsovecz József
07.21. 11.00 óra  Segesd -  
    Máriatelepi temető Péntek Vincéné
  15.00 óra Lábod -  
    Hosszúfalvi temető Frey Jánosné
07.22. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Farkas Katalin
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dani Istvánné
07.23. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Madosfalvi Judit

2021.07.26. - 2021.08.01.

Csurgó és vonzáskörzete
07.26. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Balogh Istvánné
07.27. 09.00 óra Berzence Géczi Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.27. 11.00 óra Magyaratád Stikel Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Bödő Istvánné
  14.00 óra Keleti temető Boglári Jánosné
  15.00 óra  Nyugati temető Vinczellér Zoltán 
07.28. 13.00 óra Nyugati temető Szabó Dezső
07.29. 10.00 óra Nadalos Virág István 
  13.00 óra Nyugati temető Varga Ferencné
  14.00 óra Keleti temető Boglári Pálné
07.30. 10.00 óra Kaposmérő Serbán László
  13.00 óra Felsőmocsolád Bognár Tibor
  13.00 óra Keleti temető Horváth Lajosné
  15.00 óra  Keleti temető Kauer Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.26. 10.00 óra Marcali Suszter Istvánné
07.27. 14.00 óra Horvátkút Bohár Roland
07.29. 10.00 óra Marcali Schoner Werner Anton
  14.45 óra Tapsony Savanyó Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.30. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Hegedüs Jánosné

 2021.08.02. - 2021.08.08.

Csurgó és vonzáskörzete
08.06. 15.00 óra Gyékényes Varga Béla
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.02. 10.00 óra Keleti temető Szentesi Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Tódor György
  14.00 óra Keleti temető Bárány György
  15.00 óra  Nyugati temető Boa Gyula
08.03. 10.00 óra Töröcske Kiss József
  11.00 óra Keleti temető Bruncvig Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Imre Dénesné
  15.00 óra  Keleti temető Trébusz Ferenc
08.04. 10.00 óra Keleti temető Prell Jánosné
  14.00 óra Nyugati temető Vincze Tibor
  15.00 óra  Keleti temető Biczó Istvánné
08.05. 12.00 óra Bőszénfa Tolnai Istvánné
  13.00 óra Keleti temető Csentericz Lászlóné
  15.00 óra  Keleti temető Bogár Tamás
08.06. 11.00 óra Somogysárd Vancsura Ágota
  13.00 óra Nyugati temető Pánovics Alajosné
  14.00 óra Keleti temető Katona János
  15.00 óra  Nyugati temető Horváth László
       
Marcali és vonzáskörzete
08.05. 11.00 óra Marcali Illés Imréné
08.06. 10.00 óra Marcali Kovács Zoltánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.06. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Bedenek Jánosné
  14.00 óra Bolhás Futó Lászlóné

 2021.08.09. - 2021.08.15.

Csurgó és vonzáskörzete
08.10. 10.00 óra Berzence Huber Lászlóné
  14.45 óra Gyékényes Aracsi János
08.12. 09.00 óra Berzence Kovacsics Lászlóné
  14.00 óra Porrogszentkirály Ráskó József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.09. 13.00 óra Nyugati temető Grabarics Nándor
  14.00 óra Keleti temető Szabó Gyuláné
  15.00 óra Kaposfüred Kordé Gyuláné
08.10. 10.00 óra Simonfa Magyar Attila
  15.00 óra Keleti temető Gadácsi József
08.11. 10.00 óra Nyugati temető Gantner Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Papp László
  14.00 óra Keleti temető Vatulik Ferenc
  15.00 óra Toponár Házi Jánosné
08.12. 10.00 óra  Keleti temető Pluta Marek Marianné
  11.00 óra Nyugati temető Mike János
  13.00 óra Nyugati temető Bors István 
  15.00 óra  Keleti temető Póczai Gyula
08.13. 11.00 óra Keleti temető Sziget Ferenc
  12.00 óra Nyugati temető Kraliczki Zoltán 
  13.00 óra Nyugati temető Topp Jánosné
  14.00 óra Nyugati temető Takács Veronika
       
Marcali és vonzáskörzete
08.09. 10.00 óra Böhönye Géczi Csaba
  11.00 óra Marcali Vancsa László
08.12. 11.00 óra Marcali Horváth Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.10. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Varga János
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Krivarics Józsefné
08.13. 09.30 óra Szabás Szabó Ákos

 2021.08.16. - 2021.08.22.

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.19. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szalontai Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.17. 14.45 óra Zákány Mikola Mihály
08.19. 10.00 óra Zákányfalu Pál József
  15.00 óra Inke Vörös Gézáné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.16. 10.00 óra Keleti temető Völgyiné Dr. Markovics Mária
  11.00 óra Keleti temető Igali Györgyné
  14.00 óra Nyugati temető Pásztor István
  15.30 óra Keleti temető Schützenhofer Emil
08.17. 11.00 óra Taszár Horváth Jenőné
08.18. 09.00 óra Bárdudvarnok Pap Zoltán
  13.00 óra Szilvásszentmárton  Makker Imréné
08.19. 10.00 óra Keleti temető Kósa Istvánné
  12.00 óra Nyugati temető Zetz József
  13.00 óra Keleti temető Iván József
  15.00 óra Nyugati temető Lévai Lajos
  15.30 óra Taszár Németh Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.17. 13.45 óra Balatonkeresztúr -  
    Dominó temető Bende Emil György
08.18. 10.00 óra Balatonberény Giber Tibor Dénes
  13.00 óra Marcali Gyutai Zsuzsanna

 2021.08.23. - 2021.08.29.

Csurgó és vonzáskörzete
08.24. 11.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Németh Zoltánné
08.25. 10.00 óra Berzence Kakrik Ferencné
08.27. 11.00 óra Iharosberény Zex János
  15.00 óra Somogyudvarhely Káplár Józsefné
08.28. 10.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Berta János
  13.00 óra Szenta Zsibrek Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.23. 09.00 óra  Nyugati temető Csapó György
  10.00 óra  Nyugati temető Dömötör János
  13.00 óra Keleti temető Lynch James Bertrand
  15.00 óra Keleti temető Bánfalvi Nándor
  16.00 óra Nyugati temető Ságvári Gyöngyi 
08.24. 11.00 óra Nyugati temető Ságvári Jenő
  15.00 óra Kaposkeresztúr Bőzsön Józsefné
08.25. 10.00 óra  Keleti temető Takács István 
  13.00 óra Keleti temető Kátai Sándorné
  15.00 óra Toponár Varga Lajos József 
08.26. 11.00 óra Somogysárd Haág Józsefné
  14.00 óra Nyugati temető Kádas Lászlóné
  15.00 óra Keleti temető Ila Józsefné
  16.00 óra Toponár Bank Józsefné
08.27. 09.00 óra Nyugati temető Csabi Jánosné
  10.00 óra  Keleti temető Dr. Bod Lajosné
  11.00 óra Nyugati temető Horgas János
  13.00 óra  Kaposszerdahely  Horváth Gyuláné
  15.00 óra Keleti temető Borsföldi Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.23. 13.00 óra Marcali Jancsó Pál
08.24. 15.00 óra Nemesvid Kovács Józsefné
08.26. 13.30 óra Battyánpuszta Finta Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.23. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Erőss István 
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Steiner Ernőné
  15.00 óra Rinyaszentkirály Peti Ferenc
08.24. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bognár Tibor
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sárdi Béláné
08.25. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zab Lajos
08.27. 10.00 óra Segesd -  
    Máriatelepi temető Mózes Béla

 2021.08.30. - 2021.09.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.31. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kávási Olivér
09.03. 15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Vizi Imre
09.04. 11.15 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kovács Zoltán
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.30. 15.45 óra Iharos Novák László
08.31. 11.00 óra Somogyudvarhely Kovács Kristóf
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Márkus Józsefné
09.03. 14.00 óra Inke Kis-Berkes József
09.04. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Horváthné Kiss Aranka Mária
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.30. 11.00 óra  Keleti temető Varga Győzőné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Erzsébet 
  14.00 óra Kaposmérő Szarka István 
  15.30 óra Nagyberki  Takács Lajosné
08.31. 11.00 óra  Nyugati temető Séta József 
  13.00 óra  Keleti temető Fülöp Béla
09.01. 10.00 óra Nyugati temető Éder Tibor
  13.00 óra  Nyugati temető Zsidi László
  15.00 óra  Nyugati temető Tóth István 
09.02. 10.00 óra Nyugati temető Hartmann János
  11.00 óra  Nyugati temető Jezerniczky Lászlóné
  13.00 óra  Keleti temető Simon János
  15.00 óra  Nyugati temető Stadler József 
09.03. 10.00 óra  Keleti temető Barecz Péter
  11.00 óra  Nyugati temető Herke Miklós
  12.00 óra  Nyugati temető Buzás Rozália
  13.00 óra  Taszár Horváth Lajosné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.30. 11.00 óra Gomba Antal Zoltánné
08.31. 14.00 óra Szőkedencs Lakatos Lajosné
09.02. 15.00 óra Marcali Bihálovics Istvánné
09.03. 10.00 óra Marcali Fazekas László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.30. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bencs Ferenc

 2021.09.06. - 2021.09.12.

Csurgó és vonzáskörzete
09.09. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Luka Istvánné
09.10. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Németh László
  15.00 óra Somogyudvarhely Rákóczi Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.06. 11.00 óra Keleti temető Bódis Károly
  14.00 óra  Keleti temető Lákovics László
09.07. 10.00 óra Keleti temető Pintér Csaba
  11.00 óra Keleti temető Kovács Sándor
  13.00 óra Keleti temető Kocsis Lászlóné
  15.00 óra  Kaposfüred Tóth József 
09.08. 14.00 óra  Keleti temető Bíró Istvánné
  15.00 óra  Toponár Oláh Józsefné
09.09. 15.00 óra  Keleti temető Szabados János
09.10. 10.00 óra Keleti temető Turai Józsefné
  12.00 óra Nyugati temető Kovács Györgyné
  14.00 óra  Nyugati temető Papp Józsefné
  15.00 óra  Keleti temető Pataki László
09.11. 10.00 óra Keleti temető Vörös Gyula
       
Marcali és vonzáskörzete
09.06. 13.00 óra Marcali Horváth János
09.10. 10.00 óra Marcali Gácser Józsefné
      sz. Jakab Ildikó
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.10. 11.00 óra Lábod Stublák György
09.11. 11.00 óra Somogyszob Torma Józsefné

 2021.09.13. - 2021.09.19.

Csurgó és vonzáskörzete
09.13. 11.00 óra Porrogszentpál Tatár Tibor
09.15. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Barbalics Lászlóné
09.16. 10.00 óra Berzence Völfinger Sándor
  11.30 óra Berzence Varga Imre
09.17. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Herkéné Molnár Veronika
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.13. 11.00 óra Nyugati temető Pintér Zoltán
  13.00 óra Keleti temető Budvig Gáborné
  14.00 óra Keleti temető Kiss János
  15.00 óra Keleti temető Poórné Fehér Katalin
09.14. 10.00 óra Keleti temető Orbán Balázs Árpád
  12.00 óra Keleti temető Herczeg Andrásné
  13.00 óra Nyugati temető Bodó Lászlóné
  14.00 óra Keleti temető Csima András Mihály
09.15. 12.00 óra Szilvásszentmárton Szőke Gyula
  15.00 óra Nyugati temető Soós Istvánné
09.16. 12.00 óra Kaposfő Wéber János
  14.00 óra Keleti temető Balanyi Zsolt
09.17. 10.00 óra Keleti temető Kovács Zoltánné
  15.00 óra Nyugati temető Marosi Réka
       
Marcali és vonzáskörzete
09.14. 10.00 óra Nemesvid Szabó János
09.15. 11.00 óra Marcali Zsoldos István
09.17. 14.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Kovács Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.17. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Jéger Ferencné
  14.00 óra Nagykorpád Dobos Tibor

 

2021.09.20. - 2021.09.26. 

Csurgó és vonzáskörzete
09.21. 15.00 óra Berzence Vránics Lászlóné
09.24. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hencsei Imre
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.20. 12.00 óra Keleti temető Orsós György
09.21. 09.00 óra Lipótfa Tábor Lajos
  12.00 óra Taszár Baráth Jánosné
  14.00 óra Keleti temető Karancz Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Farkas József
09.22. 15.00 óra  Keleti temető Kosaras István József 
09.23. 10.00 óra Nyugati temető Fellai Károly Pálné
  12.00 óra Keleti temető Nagy Gábor
  15.00 óra Keleti temető Törzsök Lászlóné
09.24. 10.00 óra Kaposfüred Paizs Jánosné
  13.00 óra Nyugati temető Nagy Pálné
  14.00 óra Keleti temető Lehoczkiné 
      Nemes Gabriella Piroska
  15.00 óra Nyugati temető Béndek Zoltán
       
Marcali és vonzáskörzete
09.20. 11.00 óra Nemeskisfalud Bakos Józsefné
      sz. Madarász Margit
09.23. 11.00 óra Horvátkút Kovács Ferenc
09.24. 11.00 óra Gomba György Rozália
  13.00 óra Marcali Kálmán József János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.20. 09.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tornai Kornél Csaba
09.21. 12.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Szollár Gyuláné
09.22. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Gazdig Norbert

 2021.09.27. - 2021.10.03.

Csurgó és vonzáskörzete
09.27. 11.00 óra Berzence Nagy József
10.01. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gál Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.27. 10.45 óra Toponár Vörös Géza
  13.00 óra Nyugati temető Kis László Béláné
  14.30 óra Nyugati temető Tompa Imre
09.28. 10.00 óra Keleti temető Varga László
  14.30 óra Somogysárd Vancsura Vilmos
09.29. 14.00 óra Csököly -  
    Katolikus temető Sarkadi István
09.30. 10.00 óra Keleti temető Sonntag Ferencné
  13.00 óra Keleti temető Dósa József
  15.00 óra Toponár Sipos Lajosné
10.01. 09.00 óra Nyugati temető Hegedüs Tamás
  10.00 óra Keleti temető Visnyei Sándorné
  11.00 óra Nyugati temető Hegedüs Gyuláné
  13.00 óra Keleti temető Minorits József
  15.00 óra Nyugati temető Horváth Árpád
       
Marcali és vonzáskörzete
09.27. 13.45 óra Sávoly Béres László
09.28. 11.00 óra Nikla Bera Balázs
09.30. 13.00 óra Marcali Sikter Sándorné
10.01. 11.00 óra Marcali Trakszler Júlia
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.28. 11.00 óra Rinyabesenyő Orsós János
09.29. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fülöp Józsefné
10.01. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Molnár Vilmos

2021.10.04. - 2021.10.10.

Csurgó és vonzáskörzete
10.04. 15.00 óra Inke Orsós Istvánné
10.05. 11.00 óra Berzence Bogdán József
10.07. 15.30 óra Porrogszentpál Rada János
10.08. 11.00 óra Berzence Pauza Lászlóné
  13.00 óra Zákány Gyarmati József Árpádné
  15.15 óra Iharosberény Herbai János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.04. 11.00 óra  Kaposfüred Vati Dezsőné
  13.00 óra Nyugati temető Németh Józsefné
  15.00 óra Nyugati temető Miszlay Péter
10.06. 10.00 óra Nyugati temető Fülöp Tibor
  12.00 óra Keleti temető Navratil Gábor
10.07. 11.00 óra  Keleti temető Imre Dénes
10.08. 10.00 óra Keleti temető Táskai Antalné
  11.00 óra  Kaposmérő Bék Géza
  14.00 óra Nyugati temető Trungel Sándor
  15.00 óra Nyugati temető Dr. Zsíros Győző János
       
Marcali és vonzáskörzete
10.06. 12.00 óra Nemesvid Varga István
10.08. 11.00 óra Marcali Horváth István
  14.00 óra Somogyzsitfa Vincze Zsigmond
10.09. 13.00 óra Gomba Pozsgai Károly
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.05. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Ferenc
10.08. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simon Klára

 2021.10.11. - 2021.10.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.12. 13.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Nagy József
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.12. 11.00 óra Berzence Barbér István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.11. 13.00 óra Keleti temető Gyugyi István
  15.00 óra Nyugati temető Kohner Józsefné
10.12. 11.00 óra Bárdudvarnok  Turmann János
  14.00 óra Keleti temető Marityevics József
  14.00 óra Keleti temető Marityevics Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Beszericzy János
10.13. 12.00 óra Keleti temető Kiss János
  13.00 óra Nyugati temető Mózs Gyula
  14.30 óra  Nyugati temető Marek István 
10.14. 12.00 óra Nyugati temető Orsós Jánosné
  14.00 óra Kaposmérő Balogh Jánosné
10.15. 10.00 óra Keleti temető Faluhelyi Tamás Gézáné
  12.00 óra Nyugati temető Rajnai László
  14.00 óra Keleti temető Csikósné Kovács Vidorka
       
Marcali és vonzáskörzete
10.11. 11.00 óra Gomba Borsó Sándorné
  13.00 óra Marcali Vincze Sándorné
10.14. 10.00 óra Gomba Kinics Lajos
  14.45 óra Tapsony Harsányi Józsefné
10.15. 11.00 óra Marcali Baráth László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.11. 11.00 óra Bolhás Ander József 
  15.00 óra Segesd -  
    Máriatelepi temető Orsósné Balogh Ilona
10.12. 15.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Csernovicz István
10.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lovász Béláné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Boór Gyula
10.16. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mag. D. h. c. Fónyad Pál István

 2021.10.18. - 2021.10.24.

Csurgó és vonzáskörzete
10.19. 14.00 óra Zákány Mészáros Ernő
  14.00 óra Zákány Mészáros Ernőné
10.21. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szabó Istvánné
10.22. 11.00 óra Gyékényes Balogh Mária
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.18. 11.00 óra Keleti temető Dr. Egerszeginé Dr. Karsay Éva
  13.00 óra Keleti temető Pozsega Jánosné
  14.00 óra Keleti temető Kercsó József
  15.00 óra Nyugati temető Tóthné Valkó Magda
10.19. 11.00 óra Keleti temető Kemény Lajosné
  11.00 óra Nyugati temető Szabó Lajos
  14.00 óra Szabadi Budai János Miklós
  15.30 óra Somogyjád Harkány Józsefné
10.20. 10.00 óra Keleti temető Deák Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Spilák Károlyné
  12.00 óra Keleti temető Dobos László Pál
  13.00 óra Nyugati temető Kodák Károlyné
  15.00 óra Keleti temető Szabó László Jenő
10.21. 09.30 óra Patalom Vas Magdolna
  10.00 óra Patalom Bencsik Ferencné
  10.30 óra Patalom Simon Mihályné
  11.00 óra Nagyberki Ligeti Gábor
  14.00 óra Toponár Horváth Józsefné
  15.00 óra Toponár Róth Attiláné
10.22. 11.00 óra Nyugati temető Némedi János
  12.00 óra Nyugati temető Kaiser Tamás
  13.00 óra Keleti temető Kiss László
  14.00 óra Nyugati temető Pintér István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.18. 12.00 óra Kaszó Jancsó Mihály
10.20. 14.30 óra Kutas Sajtos József

 2021.10.25. - 2021.10.31.

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.27. 09.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető László Gyuláné sz. Kovács Ilona
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.28. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Tüske Józsefné
10.29. 10.00 óra Inke Völfinger János
  15.15 óra Iharosberény Tulman Zoltánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.25. 09.00 óra Nyugati temető Sebestyén Antalné
  10.00 óra Nyugati temető Bocska Mária Magdolna
  11.00 óra Nyugati temető Aradi Bálint István 
  11.00 óra Toponár Fekete Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Dora Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Szilárd Sándorné
10.27. 10.00 óra Nyugati temető Kardos Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Mózs Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Szabó Réka
  13.00 óra Keleti temető Halász Zoltán János
  14.00 óra Szilvásszentmárton  Lukács Józsefné
10.28. 11.00 óra Keleti temető Kovács Máté
  14.00 óra  Keleti temető Dr. Berta Gyula
  15.00 óra Keleti temető Bizderi Károlyné
10.29. 11.00 óra Keleti temető Őry Attila
  11.00 óra Nyugati temető Simon László
  13.00 óra Nyugati temető Németh Rudolf 
  14.00 óra Nyugati temető Benke Gyuláné
10.30. 11.00 óra Kaposfő Bók Sándor 
       
Marcali és vonzáskörzete
10.25. 13.00 óra Vése Illés László
  14.00 óra Horvátkút Virág Jánosné
10.27. 13.00 óra Marcali Kiss Istvánné
10.28. 11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Orsós Péter
10.29. 11.00 óra Marcali Horváthné Török Erzsébet
  14.00 óra Mesztegnyő Pápes Gyula Ernő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.25. 09.30 óra Görgeteg Ila Jánosné

 2021.11.01. - 2021.11.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.02. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Huszics László
11.04. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kindler Mária Gizella
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.04. 11.00 óra Somogyudvarhely Tuboly István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.02. 11.00 óra  Keleti temető Varga Ákos
  11.00 óra  Déli temető Kőrös János
  13.00 óra Keleti temető Horváth Lajosné
  14.00 óra Nyugati temető Dornacker Gyula
  15.00 óra Keleti temető Székely Józsefné
11.03. 11.00 óra  Keleti temető Miklai Ferencné
  14.00 óra Cserénfa Szőke Zoltán 
11.04. 11.00 óra  Taszár  Horváth László
  13.00 óra  Csököly -  
    Katolikus Temető Nagy László
11.05. 10.00 óra  Zselickislak  Fetzer Ferenc
  11.00 óra  Keleti temető Simon Pál 
  12.00 óra  Keleti temető Simon Józsefné
  13.00 óra  Keleti temető Nemes József 
  14.00 óra Keleti temető Takács Jenőné
  14.00 óra Nyugati temető Juhász József
  15.00 óra  Keleti temető -  
    Szent Anna Kápolna Völgyi Dezső Tibor 
       
Marcali és vonzáskörzete
11.03. 13.00 óra Marcali Bencze István
11.04. 14.00 óra Tapsony Horváth István
11.05. 11.00 óra Marcali Szira Ferencné
  13.45 óra Csákány Békefi Lászlóné

 2021.11.08. - 2021.11.14.

Csurgó és vonzáskörzete
11.11. 14.00 óra Porrogszentkirály Ember Géza
       
Dombóvár és vonzáskörzete
11.11. 11.00 óra Dombóvár  Bartók István 
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.08. 10.00 óra Keleti temető Kuruczi László
  10.00 óra Nyugati temető Torma József
  11.00 óra Nyugati temető Závecz Tiborné
  15.00 óra Hajmás Bank József 
11.09. 09.00 óra Nyugati temető Orbán Jánosné
  10.00 óra Keleti temető Szarka Béla
  11.00 óra Nyugati temető Kiss József 
  12.00 óra Keleti temető Fülöp Gézáné
  12.00 óra Nyugati temető Osváth Jánosné
  15.00 óra Nyugati temető Kollár Péterné
11.10. 09.00 óra Bárdudvarnok  Orsós András
  10.00 óra Keleti temető Kurucz József 
  11.00 óra Bárdudvarnok  Szántó János
  11.00 óra Keleti temető Orsós Mária
  13.00 óra Keleti temető Vörhendi György
  14.00 óra Kaposmérő Molnár Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Répási Sándorné
11.11. 10.00 óra Kaposújlak  Nagy János
  13.00 óra Magyaratád Déri Ernőné
11.12. 10.00 óra Nyugati temető Hontváry Endre
  13.00 óra Keleti temető Peternel Attila
  15.00 óra Nadalos  Balajcza Jenő
11.13. 10.00 óra Magyaregres Bók Lászlóné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.09. 10.00 óra Marcali Varga Lajosné
  15.00 óra Tapsony Farkas Istvánné
11.10. 13.00 óra Marcali Váradi Károly
  15.00 óra Főnyed Bide Ernő
11.12. 11.00 óra Marcali Sipos Zoltán
  14.00 óra Marcali Túrós Jánosné
  14.00 óra Nikla Horváth István Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Szulák Géza
11.12. 11.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Sótér Istvánné
  13.30 óra Bolhás Stenna József

 2021.11.15. - 2021.11.21.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.16. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Peredi Márta
11.18. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Tóth Lászlóné sz. Pék Angyalka
11.20. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Galgócziné Cserháti Anna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.15. 10.00 óra Kaposfő Hoffman Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Lukács József
  13.00 óra Keleti temető Bánovics Ferenc
11.16. 09.00 óra Nyugati temető Kertész József
  10.00 óra Keleti temető Csordás Béla
  10.00 óra Nyugati temető Szabó Kira
  11.00 óra Keleti temető Sziklai Rudolf
  14.00 óra Nyugati temető Szalai József
  15.00 óra Kaposhomok Nagy Gyula
11.17. 13.00 óra Keleti temető Dr. Kordoványi Dezsőné
  14.00 óra Csoma Bogdán Iván
  15.00 óra Keleti temető Stengerné Marics Mária
11.18. 10.00 óra Keleti temető Fülöp Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Sütő Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Haris László
  13.00 óra Csököly Bogdán Róbert
  13.00 óra Keleti temető Dr. Szalai Imréné
  14.00 óra Keleti temető Papp Bernadett
  14.00 óra Keleti temető Papp Richárd
11.19. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Sándorné
  11.00 óra Nyugati temető Tarnavölgyi László
  11.00 óra Taszár Tislér Józsefné
  12.00 óra Nyugati temető Bakán Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Virág István
  14.00 óra Keleti temető Futó Ottilia
  15.00 óra Keleti temető Módli János
  15.00 óra Nyugati temető Horvai Tamás
11.20. 12.00 óra Nyugati temető Balog Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.15. 10.00 óra Kéthely Nikula Hajnalka
  14.00 óra Somogyzsitfa Pop Petru
11.16. 11.30 óra Marcali Tanai Gyula
11.18. 14.00 óra Marcali Tóth Józsefné
11.19. 11.45 óra Sávoly Balázs Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.16. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagy Istvánné
11.17. 11.00 óra  Somogyszob Kiss Imre
11.18. 11.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Koósz Miklósné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Verebélyi Imréné
11.19. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Faragóné Kovács Erzsébet
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
11.16. 14.45 óra Zalakomár Baranyai Gyuláné

 2021.11.22. - 2021.11.28.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.22. 10.45 óra Ordacsehi Nágel Adolfné 
      sz. Gazdag Magdolna
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.23. 14.45 óra Csurgó Bartó Józsefné
11.24. 15.00 óra Berzence Bogdán Katalin
11.25. 15.00 óra Berzence Kovács Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.22. 11.00 óra Keleti temető Ladiszlai Miklósné
  12.00 óra  Nyugati temető Müller Elfriede
  13.00 óra Nyugati temető Gyenis László
  14.00 óra Keleti temető Horváth László
11.23. 10.00 óra Keleti temető Ila Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Varga Ferencné
  13.00 óra Somogysárd Lukács Károly
  15.30 óra Toponár Bank Béla
11.24. 10.00 óra Bárdudvarnok  Váldi Csaba
  10.00 óra Keleti temető Landor Imre
  11.00 óra Toponár Mikó István 
  13.00 óra Nyugati temető Győrfi Csaba
  15.00 óra Toponár Molnár Gézáné
11.25. 11.00 óra Keleti temető Urbán Ferencné
  11.30 óra Orci Biró Zoltán 
  13.00 óra Nyugati temető Óh László
  14.00 óra Kaposfüred Vörös László
  14.00 óra Keleti temető Bor István 
11.26. 10.00 óra Bárdudvarnok  Simon Béla
  11.00 óra Keleti temető Angyal Lajosné
  12.00 óra  Keleti temető Dr. Iliev Ilia Ivanovné
  13.00 óra Somogysárd Ágoston Ferenc
  14.00 óra Keleti temető Horváth Lajosné
  14.00 óra Nyugati temető Skiba Miklósné
  15.00 óra Nyugati temető Marics János
       
Marcali és vonzáskörzete
11.25. 11.00 óra Mesztegnyő Dr. Kántor Tibor
  13.00 óra Marcali Lovrencsics Ferenc
  13.00 óra Nagyszakácsi Domsa Istvánné
11.26. 13.00 óra Nagyszakácsi Szabó Istvánné
11.27. 10.00 óra Marcali Budai László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.24. 15.00 óra Ötvöskónyi Ignácz Renáta Katalin
11.26. 11.00 óra  Kutas Pap Lajosné
  13.00 óra Ötvöskónyi Hrankai Gyula

 2021.11.29. - 2021.12.05.

Csurgó és vonzáskörzete
11.29. 11.30 óra Csurgó  Csalló Zoltán
11.30. 14.45 óra Csurgó Bognár Ferencné
12.01. 15.00 óra Berzence Szabados György
12.03. 14.30 óra Iharosberény Magyar Nándor
       
Fonyód és vonzáskörzete
11.30. 11.00 óra Öreglak Gyurákovics Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.29. 10.00 óra Nyugati temető Bálint Julianna
  11.00 óra Nyugati temető Fülöp Sándor
  11.45 óra Keleti temető Polgár Sándorné
  13.00 óra Nyugati temető Szántó Istvánné
  14.00 óra Keleti temető Bíró Lászlóné
11.30. 11.00 óra Keleti temető Schenkné Vég Ibolya
  14.00 óra Keleti temető -  
    Szent Anna Kápolna Matus Tibor
  15.00 óra Nyugati temető Németh Mária
12.01. 10.00 óra Nyugati temető Balogh Ferencné
  11.00 óra Csököly Orsós Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Nagy József
  13.00 óra Nyugati temető Horváth Tibor
  15.00 óra Keleti temető Niklai Ferenc
12.02. 10.00 óra Taszár Huszár György
  11.00 óra Nyugati temető Barabás Ernő
  13.00 óra Keleti temető Szőnyi Ferenc
  15.00 óra Toponár Svéninger Jánosné
12.03. 10.00 óra Nyugati temető Csáki Andrásné
  11.00 óra Nyugati temető Balogh István
  12.00 óra Keleti temető Récsei Sándorné
  13.00 óra Keleti temető Kuzma Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Szép Sándorné
  15.00 óra Keleti temető Baksa Imréné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.29. 10.00 óra Marcali Pétervári László
  14.00 óra Gomba Kökény Attiláné
11.30. 11.00 óra Marcali Fazekas Csilla
  14.00 óra Marcali Bera Józsefné
12.01. 13.30 óra Mesztegnyő Bakos László
12.02. 11.00 óra Tapsony Waldemar Vogelmann
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.29. 12.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Fűri Józsefné
  14.00 óra Somogyszob Balogh Lászlóné
11.30. 12.30 óra Rinyaszentkirály Kovács Ferenc
12.01. 10.00 óra Bakháza Józsa Ferenc
  14.00 óra Kutas Kollár Zoltán
12.02. 11.00 óra Kisbajom Horváth János
  11.30 óra Rinyaszentkirály Krasovecz Istvánné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bota Józsefné
12.03. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Balogh József
  14.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Czeider György
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bujtás Ernőné

 2021.12.06. - 2021.12.12.

Balatonlelle és vonzáskörzete
12.06. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Sült Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.06. 11.00 óra Iharosberény Szabó László 
  15.00 óra Inke Gáll József
12.07. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Varga Lajosné
12.08. 11.00 óra Berzence Kovács Istvánné
  14.00 óra Csurgó  Filó Zoltánné
12.09. 13.30 óra Porrog Tivolt János
  14.45 óra Csurgó Banka Lajosné
12.10. 11.00 óra Berzence Treier Éva
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.06. 11.00 óra Keleti temető Turbéki János József
  13.00 óra Keleti temető Pitz Jánosné
  14.00 óra Nyugati temető Hegedüs Béla
  15.00 óra Keleti temető Váradi István
12.07. 11.00 óra Keleti temető Frigur Domonkosné
  13.00 óra Nyugati temető Flávecz István
12.08. 11.00 óra Nyugati temető Apró Ferenc
  13.00 óra Keleti temető Dolgos Zoltán Lászlóné
  14.00 óra Keleti temető Szalai Richárdné
12.09. 11.00 óra Keleti temető Hubert István
  11.00 óra Nyugati temető Meiszterics Gábor
  13.00 óra Keleti temető Tábori Irén
12.10. 10.00 óra Nyugati temető Kővári Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Dr. Elek Tamás
  12.00 óra Keleti temető Zsidi Lajosné
  14.00 óra Gálosfa Sárdi Zoltán
  14.00 óra Keleti temető Egerszeginé Kelemen Ildikó
  15.00 óra Toponár Vajda József
12.11. 10.00 óra Kaposfüred Vörös Gyula László
  11.00 óra Keleti temető Tóth Jánosné
  13.00 óra Keleti temető Ékes Árpádné
       
Marcali és vonzáskörzete
12.06. 11.00 óra Marcali Németh László
12.07. 14.00 óra Marcali Horváth Gyula
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.09. 11.00 óra Rinyabesenyő Bogdán Mihály
       
Siófok és vonzáskörzete    
12.08. 13.00 óra Nagycsepely Kovács László