2019.01.02

2019. évi temetések listája

2019.01.01. - 2019.12.31.

2018.12.31. - 2019.01.06.

Csurgó és vonzáskörzete
01.02. 11.00 óra Somogyudvarhely Ivancso Mihályné
  15.30 óra Somogycsicsó Török József
01.04. 11.00 óra Berzence Buzsáki Józsefné
  15.15 óra Iharos Bogdán Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.02. 13.30 óra Nyugati temető Léber Edina
01.03. 11.00 óra Nyugati temető Kis Józsefné
  11.00 óra Várda Kiss Jenőné
  13.30 óra Keleti temető Denk Ferenc
  14.00 óra Zselickisfalud Fazekas Sándor
01.04. 10.00 óra Somogysárd Vancsura Vilmosné
  11.00 óra Keleti temető Vogronics Ferenc
  12.30 óra Nyugati temető Wéber Antalné
  13.30 óra Keleti temető Bogdán Imre
  13.30 óra Nyugati temető Majtényi József
  14.30 óra Keleti temető Pozsega Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Dr. Kárpáti Kálmánné
01.05. 10.00 óra Nyugati temető Lamann György
  11.00 óra Toponár Lotz Béla
  15.00 óra Felsőmocsolád Szabó Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.03. 13.00 óra Gomba Szabó Mártonné
01.04. 14.00 óra Csömend Balogh Noel
01.05. 11.00 óra Csákány Józsa István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.03. 14.00 óra Nagykorpád Pap József
01.04. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Somogyvári Lászlóné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kámán Istvánné

2019.01.07. - 2019.01.13.

Csurgó és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Mucsi Judit Katalin
01.08. 14.00 óra Berzence Bulicsek Gyuláné
  15.15 óra Somogycsicsó Koczor Ferenc
01.09. 14.00 óra Berzence Hunyadi József
  14.00 óra Szenta Dányádi Gábor
01.11. 12.00 óra Berzence Kucsa Tiborné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szolnoki Gyuláné
01.12. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Peti Erzsébet
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Nyugati temető Németh Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Szökendi Jánosné
  14.00 óra Kaposfüred Bíró János
01.08. 10.00 óra Keleti temető Kovács Balázs
  10.00 óra Nyugati temető Makai Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Bogdán Árpád
  11.00 óra Nyugati temető Erdős Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Vörös József
  13.00 óra Felsőmocsolád Rákóczi Lászlóné
  14.00 óra Nyugati temető Kakas Katalin
  14.30 óra Nyugati temető Dani István
  14.30 óra Zselickislak Schlitt Jánosné
01.09. 11.00 óra Nyugati temető Kuti Róbertné
  14.00 óra Kisberki Klár András
  14.30 óra Mike Pfeiffer Józsefné
  14.30 óra Töröcske Horváth Lajosné
01.10. 09.00 óra Keleti temető Ághné Balog Márta
  10.00 óra Kaposszerdahely Csonka Istvánné
  10.00 óra Nyugati temető Farkas László
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Regős György
  14.30 óra Bőszénfa Nagy Sándor
01.11. 10.00 óra Toponár Matáncsi Józsefné
  11.00 óra Kadarkút (Mikei út) Dr. Répay Gábor
  11.00 óra Keleti temető Major Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Illés Csaba
  12.30 óra Keleti temető Hatler Rudolf
  12.30 óra Nyugati temető Molnár Sándorné
  13.30 óra Keleti temető Szmolka Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Kertész Sándorné
  14.30 óra Bőszénfa Péter László
  14.30 óra Keleti temető Tóth Mátyásné
01.12. 11.00 óra Kadarkút Bebics Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Pozsogár Gyula
       
Marcali és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Horvátkút Lőczi Károly
01.08. 13.00 óra Marcali Balogh Vendel
01.09. 10.00 óra Szőkedencs Horváth Vendelné
  14.00 óra Somogyzsitfa Kosztán Lászlóné
01.10. 14.00 óra Marcali Horváth Gyula
01.11. 09.30 óra Marcali Varga György
  11.00 óra Marcali Kovács Józsefné
  13.00 óra Marcali Dr. Héher Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Nagykorpád Iványos Jánosné
01.10. 14.00 óra Kutas Pintér Sándorné
01.11. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Takács Lászlóné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csiszár László
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bárány Lászlóné

2019.01.14. - 2019.01.20.

Barcs és vonzáskörzete
01.15. 11.00 óra Bélavár Horváth Ferencné
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.14. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Markó Lajosné
01.15. 14.45 óra Szenta Dányádi Istvánné
01.16. 11.00 óra Berzence Jankovics Zoltán
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Jancsi Lászlóné
01.17. 11.00 óra Somogyudvarhely Csire Álmosné
  15.00 óra Inke Kurucz Sándor
01.18. 11.00 óra Somogyudvarhely Tuboly István
  12.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Turi István
  14.00 óra Porrogszentkirály Kovacsics Jánosné
01.19. 13.30 óra Iharosberény Bándi Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.14. 09.30 óra Baté Orsós József
  14.30 óra Keleti temető Hinterdörfer Teréz
01.15. 10.00 óra Kaposújlak Máté László
  11.00 óra Zselickisfalud Tamás József
  14.00 óra Csököly Korcz Imre
  14.30 óra Bőszénfa Csapó István
01.16. 09.00 óra Nyugati temető Dolfo Mauro
  11.00 óra Keleti temető Eötvös Lászlóné
  11.30 óra Somogysárd Budai József
  13.30 óra Nyugati temető Kiss István
  14.30 óra Nyugati temető Széles Tiborné
01.17. 09.00 óra Nyugati temető Gál László
  11.00 óra Nyugati temető Kissné Marics Zsuzsanna
01.18. 10.00 óra Keleti temető Bene Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Léber Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Hegedűs István
  14.00 óra Kaposfüred Vörös György
  14.30 óra Keleti temető Németh György
01.19. 11.00 óra Nyugati temető Kósa Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
01.14. 11.00 óra Nemesvid Adorján László János
01.15. 14.45 óra Gyóta Izsák Józsefné
01.18. 15.00 óra Horvátkút Farkas László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.14. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bangó János
01.17. 15.00 óra Görgeteg Dombóvári Istvánné
01.18. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tálos Józsefné
  13.30 óra Lábod Márkus Sándor
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kecskés Gézáné


2019.01.21. - 2019.01.27.

Csurgó és vonzáskörzete
01.21. 14.00 óra Iharosberény Deutsch István
01.22. 11.00 óra Berzence Horváth Lászlóné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szemes Andrásné
01.23. 14.30 óra Iharosberény Orsós Vendel
01.24. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Vizi Károly
01.25. 11.00 óra Berzence Maronics Istvánné
  14.30 óra Gyékényes Bengyák Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.21. 11.00 óra Keleti temető Orbán György
  12.30 óra Keleti temető Ratkóczy Pálné
  12.30 óra Nyugati temető Gergye Imre
  13.30 óra Nyugati temető Budai István Elemérné
01.22. 13.30 óra Keleti temető Puspán Ferenc
  14.00 óra Somogyszil Schenk Henrikné
  14.00 óra Taszár Leszkován Józsefné
01.24. 11.00 óra Keleti temető Somogyi Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Kisgéczi Magdolna
  13.30 óra Keleti temető Hajas Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Monok István
01.25. 10.00 óra Keleti temető Csentericz Gyula
  11.00 óra Keleti temető Mayerné Vajda Magdolna
  11.00 óra Nyugati temető Takács Viktorné
  12.30 óra Keleti temető Bognár János
  13.30 óra Keleti temető Sziklai Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Schnelbach József
  14.30 óra Keleti temető Sersl Zsófia
  15.00 óra Nyugati temető Szőke Gyula
  15.30 óra Keleti temető Pluta Marek
01.26. 09.00 óra Gölle Polecsák Imréné
  10.30 óra Somogysárd Horváth Béláné
  12.30 óra Keleti temető Nagy Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.21. 11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Pókó Imre
01.23. 14.00 óra Nemesdéd Kiss Gézáné
01.24. 10.00 óra Marcali Bánhegyi János
  15.00 óra Gomba Meiszterics Márió
01.25. 11.00 óra Marcali Kovács Gézáné
  14.45 óra Somogyszentpál -  
    Varjaskéri temető Niklai Julianna
01.26. 11.00 óra Marcali Kralowetz-Lölkös Katalin Antónia
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.21. 10.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Horváth István
  15.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Baris Ferencné
01.22. 13.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Csordás István
01.23. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Pauza Károlyné
01.24. 11.00 óra Szabás  Hudi Ferenc
  14.00 óra Szabás Szabó Ferenc
01.25. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Istvánné
  13.30 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Darabos Andrásné
  15.00 óra  Nagyatád -  
    Henészi temető Németh Lajos
       
Tab és vonzáskörzete
01.24. 10.00 óra Törökkoppány Matesz Pál

 

2019.01.28. - 2019.02.03. 

Csurgó és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Gyékényes Pókos János
01.29. 11.00 óra Berzence Vass Lajos 
01.30. 13.00 óra Porrogszentkirály Biacs János
01.31. 11.00 óra Berzence Dergez István
  14.00 óra Iharosberény Dergecz Jánosné
02.01. 10.00 óra Berzence Gerhárt István
  15.00 óra Somogyudvarhely Horváth Rudolf
02.02. 14.00 óra Inke Farkas József János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Déli temető Bogdán Tibor
  11.00 óra Keleti temető Terbe Jenőné
  14.00 óra Szilvásszentmárton Jádi Ferencné
01.29. 11.00 óra Keleti temető Németh László
  11.00 óra Nyugati temető Dudák József
  13.30 óra Keleti temető Tóth István
  15.30 óra Nyugati temető Bene József János
01.31. 11.00 óra Keleti temető Nagy Elődné
  13.30 óra Nyugati temető Nagy László
  15.00 óra Kaposfüred Szabó István
02.01. 10.00 óra Keleti temető Hoffmann Katalin
  11.00 óra Keleti temető Szij Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Nagy Sándorné
  12.30 óra Nyugati temető Matuszka Józsefné
  13.00 óra Kaposfüred Vörös Lajosné
  14.00 óra Újvárfalva Szerencsés Gyula
  14.30 óra Taszár Horgas Istvánné
  15.00 óra Keleti temető Horváth Jánosné 
      szül. Takács Mária Magdolna
02.02. 11.00 óra Keleti temető Bodnár Imre
  11.00 óra Nyugati temető Kovácsovics Rudolfné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Marcali Nagy József
01.29. 11.00 óra Marcali Csordás Ferenc
01.31. 14.00 óra Marcali Gelencsérné Barta Henrietta
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Ötvöskónyi Dencsi Attila
01.29. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh László
01.30. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Üst Ferencné
02.02. 11.00 óra Somogyszob Győrfi Gábor

 

2019.02.04. - 2019.02.10. 

Csurgó és vonzáskörzete
02.05. 11.00 óra Berzence Kollár István
02.08. 11.00 óra Berzence Bozó Józsefné
02.09. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szilvási János József
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Tóth Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.04. 11.00 óra Kaposújlak Hegedüs Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Deleznyák Erzsébet
  12.30 óra Keleti temető Chiovini Róbertné
  13.30 óra Keleti temető Nagy Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Gscheidt Józsefné
  14.30 óra Mezőcsokonya Kornai Józsefné
02.05. 12.30 óra Keleti temető Finta Lajosné
  14.00 óra Kaposmérő Pápai Miklósné
02.06. 11.00 óra Nyugati temető Molnár Józsefné
  11.00 óra Toponár Turcsányi Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Varga Károly
  13.30 óra Keleti temető Halvax Vilmosné
  14.30 óra Simonfa Nagy Katalin
02.07. 11.00 óra Keleti temető Dr. Kardos Józsefné
  11.00 óra Toponár Egyed Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Németh József
  13.30 óra Keleti temető Ratkóczy Pál
  13.30 óra Nyugati temető Hajczinger Imréné
  14.30 óra Keleti temető Dr. Ignácz Pálné
  15.30 óra Keleti temető Kiss János
02.08. 09.00 óra Zselickislak Bencs János
  11.00 óra Keleti temető Sebők Sándorné
  11.00 óra Nyugati temető Kovács Julianna
  12.30 óra Keleti temető Nyúl Tibor
  12.30 óra Nyugati temető Hampó Ferenc
  13.30 óra Keleti temető Hollósy Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Németh Péter
  14.30 óra Baté id. Zsalakó Ernő
  14.30 óra Keleti temető Dr. Németh Emil
02.09. 10.00 óra Gölle Berta Lajos
  11.00 óra Bárdudvarnok Pető Sándorné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.04. 13.00 óra Marcali Tamasián Jánosné
02.05. 09.00 óra Somogysámson Bogdán Tibor
  11.00 óra Marcali -  
    Gizella templom Tálos József
  14.00 óra Marcali Gáspár László
02.06. 13.45 óra Hollád Csima János
02.07. 12.00 óra Mesztegnyő Korona Ernő János
  14.45 óra Marcali Mazzag Gyuláné
02.08. 11.00 óra Nemesvid Baksai Jánosné
  13.30 óra Marcali Klujber Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.04. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Sallai Istvánné

 

2019.02.11. - 2019.02.17. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.15. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Horváth Béla
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.15. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bihari László
  15.00 óra Berzence Orsós István
02.16. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kálmán Imre István
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.13. 14.00 óra  Visz Volák László
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.11. 10.00 óra Keleti temető Kompák Mária
  11.00 óra Keleti temető Sziládi Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Imre József
  12.30 óra Keleti temető Géczi József Imre
  12.30 óra Nyugati temető Szabó Zoltánné
  13.30 óra Nyugati temető Lőrincz László
  14.30 óra Nyugati temető Czompó Erzsébet
  15.30 óra Nyugati temető Takács Sándorné
02.12. 11.00 óra Keleti temető Pfeifer Sándor 
  12.30 óra Nyugati temető Erdősi Gyuláné
  13.30 óra Baté Károly Márton
  15.00 óra Toponár Kovács Ferenc
02.13. 13.00 óra Somogysárd Pékó Endre
02.14. 10.00 óra Fonó Stickl Istvánné
  13.00 óra Baté Földvári Sándorné
  14.30 óra Nyugati temető Kecskésné Nagy Mária
02.15. 10.00 óra Keleti temető Brudér Henrik
  11.00 óra Keleti temető Tóth Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Cseh József
  12.30 óra Toponár Plusinszki József
  14.00 óra Kaposszerdahely Horváth József
  14.30 óra Keleti temető Balogh Györgyné
  15.30 óra Keleti temető Kecskés Kolos Endréné
02.16. 12.30 óra Keleti temető Kisiván Imréné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.11. 11.00 óra Vése Kisdeák Lajosné
02.12. 14.00 óra Marcali Becsei Béla
02.13. 11.00 óra Marcali Lipp Józsefné
02.14. 09.45 óra Kéthely Beke István
  12.30 óra Horvátkút Sneff Józsefné
  15.00 óra Sávoly Bogdán Imre
02.15. 11.00 óra Marcali Lencsés Béláné
  14.00 óra Marcali Tóth Timea
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.11. 15.00 óra Bolhás Szűcs Istvánné
02.12. 11.00 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Vidák Ferencné
  15.00 óra Kutas Figura Istvánné
02.13. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Koósz Róbert
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Árpádné
02.14. 13.00 óra Kutas Dömötörfi József
  14.30 óra Kutas Ihárosi Imre
02.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temeő Vránics Ferencné
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Perényi Miklós


2019.02.18. - 2019.02.24. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.23. 12.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Schöffer Jenő
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.18. 11.00 óra Csurgónagymarton Imre Józsefné
  15.00 óra Gyékényes Bogdán János
02.20. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pallag Béláné
02.21. 11.00 óra Somogyudvarhely Csonka Miklós
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.23. 10.00 óra Balatonboglár Borossné Zácói Mária
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.18. 10.00 óra Keleti temető Péter György Ferencné
  11.00 óra  Keleti temető Gyovai Győző
  12.30 óra Déli temető Nagy Endre
  13.30 óra Keleti temető Németh István
  14.00 óra Taszár Török Ferencné
  15.30 óra  Nyugati temető Káldi Lajos Tamás
02.19. 10.00 óra Nyugati temető Riba Lajos
  11.00 óra Keleti temető Laczkó Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Czigány Károly
  12.30 óra Nyugati temető Pusztai Gyuláné
  12.45 óra  Keleti temető Dévényiné Farkas Ilona
  14.30 óra Keleti temető Bohár Péterné
  14.30 óra Töröcske Bene Istvánné
  15.30 óra Keleti temető Nyakas Lajosné
02.20. 12.30 óra Nyugati temető Pollák János
  14.30 óra Zselickislak Schlitt János
02.21. 12.00 óra Kaposfő Horváth Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Török István
  14.30 óra Keleti temető Vajdai Istvánné
  15.30 óra Nyugati temető Várvölgyi Béla András
02.22. 10.00 óra Keleti temető Sperrné Nagy Mária
  10.00 óra Nyugati temető Tóth Tibor
  11.00 óra Keleti temető Auguszt Ilona
  11.00 óra Magyaregres Seredniczki Mihály Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Horváth Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Inkei Lászlóné 
  14.30 óra Keleti temető Kacsar József 
  15.30 óra Keleti temető Lugosiné Csoboz Ilona
  15.30 óra Nyugati temető Szabó Józsefné
02.23. 11.00 óra Kaposvár -    
    Református templom Bellai Zoltán református lelkész
    búcsúztató *  
  * A búcsúztatót követően a zselickisfaludi temetőben kerül sor a temetésre.
  14.00 óra Töröcske Budai Jenőné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.18. 11.00 óra Szegerdő Tóth János
02.19. 10.00 óra Gomba Lúczó István
  13.00 óra Marcali Markhardt Éva Mária
02.20. 11.00 óra Marcali Pizvor Béláné
02.21. 09.00 óra Marcali Kovács Józsefné
  11.00 óra Marcali Szalai Józsefné
  14.00 óra Marcali Kila Zoltánné
02.22. 11.00 óra Gomba Friem Gézáné
  14.30 óra Somogyszentpál Májer Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.19. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Hencsei József
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zadravecz György
02.21. 15.00 óra Görgeteg Győrfi Imréné
02.22. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Buga János
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simonovics Józsefné

 
2019.02.25. - 2019.03.03.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.25. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Új temető Bánhegyi Ilona
03.01. 11.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Kruppai Gyuláné
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.26. 15.15 óra Iharosberény Orsós Péterné
02.28. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Tibor
  14.00 óra Somogyudvarhely Kisgéczi Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.25. 10.00 óra Keleti temető Dr. Jászberényi József
  11.00 óra Nyugati temető Balog Istvánné
  11.00 óra Taszár Bőzsöny Mária
  14.30 óra Keleti temető Tarr Attiláné
  15.30 óra Keleti temető Száraz Lajosné
02.26. 10.00 óra Nyugati temető Szigetiné Bojtor Márta
  11.00 óra Keleti temető Bertalan József
  12.30 óra Nyugati temető Lengyel Istvánné
  14.00 óra Somogysárd Ember Józsefné
02.27. 10.30 óra Somogysárd Alázatosné Tüttő Judit
  14.30 óra Nyugati temető Gelencsérné Pencz Edit
02.28. 10.00 óra Keleti temető Orsós Istvánné
  11.00 óra Somogygeszti Varga Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Barabás Ferencné
  14.30 óra Taszár Ferencz József
03.01. 11.00 óra Keleti temető Szeibert Tibor
  11.00 óra Nyugati temető Tóka Denissza
  12.30 óra Keleti temető Göde József
  13.30 óra Keleti temető Harmath Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Veress Csaba Ákos
  14.30 óra Nyugati temető Kaposi József
  15.00 óra Toponár Magyar Mihályné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.26. 11.00 óra Marcali Strauss Gyuláné
02.27. 12.30 óra Nagyszakácsi Trefeli László
02.28. 11.00 óra Marcali Képes Ferencné
  12.00 óra Kelevíz Bódis Gyula
  14.30 óra Somogyzsitfa Orsós Péterné
03.01. 11.00 óra Somogyzsitfa-  
    Szőcsényi temető Szelhoffer Ilona Rózsa
  14.30 óra Mesztegnyő Biró József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.01. 15.00 óra Ötvöskónyi Recsek Zoltán


2019.03.04. - 2019.03.10.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.07. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Rohonka Sándorné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.04. 16.00 óra Zákányfalu Lackovics Károly
03.05. 11.00 óra Berzence  Orsós Istvánné
03.07. 11.00 óra Somogyudvarhely Horváth Rudolfné
  13.30 óra Iharos Boros József
03.08. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Barát Gézáné
  14.30 óra Gyékényes Novák József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.04. 14.00 óra Taszár Boncz Gáborné
03.05. 10.00 óra Keleti temető Nagy László
  14.30 óra Somogysárd Ács István
  15.00 óra Kaposszentjakab Kovács Imre
03.06. 10.30 óra Taszár Zsebők Ferenc
  11.00 óra Nyugati temető Kincses Kálmánné
  14.30 óra Bárdudvarnok Fábos László
  15.30 óra Keleti temető László István
03.07. 10.00 óra Nyugati temető Jurák Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Nagy Krisztián
  12.30 óra Keleti temető Szőke István
  13.30 óra Keleti temető Bekker László
  13.30 óra Nyugati temető Lendvai Julianna
  14.30 óra Keleti temető Molnár László
  14.30 óra Nyugati temető Földvári Jánosné
03.08. 10.00 óra Toponár, Ó-temető Horváth Imre
  11.00 óra Nyugati temető Böhm András
  12.30 óra Keleti temető Marton Béláné
  13.30 óra Keleti temető Kádas Pál
  14.00 óra Mosdós Virág István
  14.30 óra Keleti temető Baranyai Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Varga János
  15.30 óra Nyugati temető Gyánó Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.04. 14.45 óra Gomba Uricska Sándor
03.05. 14.00 óra Marcali Márton György
03.06. 11.00 óra Marcali Koma Rózsa
03.08. 09.00 óra Marcali Bokor Zoltán Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.05. 10.00 óra Ötvöskónyi Molnár Ferenc Jánosné
  15.00 óra Rinyaszentkirály Ibusza Ambrusné
03.06. 10.30 óra Szabás  Németh Emil
03.07. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dukai Róbertné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Győrfi Gábor
03.08. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dibusz Ferenc
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kereszthegyi István


2019.03.11. - 2019.03.17. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.13. 10.15 óra Ordacsehi Horváth Ferenc
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.11. 11.00 óra Berzence Szablics Mária
03.14. 11.00 óra Zákány Cser István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.11. 10.00 óra Nyugati temető József Mária
  11.00 óra Keleti temető Volner János
  12.30 óra Keleti temető Tarr Gyuláné
  12.30 óra Nyugati temető Jankovics Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Fehérvári Józsefné
03.12. 11.00 óra Keleti temető Sárközi Attila Bálint
  11.00 óra Nyugati temető Major Zoltán
  12.30 óra Keleti temető Büchler Tamásné
  13.30 óra Nyugati temető Szekeres Emil
  14.00 óra Szenna Horváth János
  14.30 óra Keleti temető Kenesei József
  15.30 óra Keleti temető Kiss Ádám István
03.14. 12.30 óra Nyugati temető Gömbös Pál Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Kis János Sándor
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Lajos
  15.30 óra Nyugati temető Takács Istvánné
03.16. 11.00 óra Nyugati temető Jőrös Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
03.12. 11.00 óra Tapsony Bali Ferencné
  11.00 óra Marcali Buza Józsefné
  14.00 óra Marcali Fejes István
03.14. 11.00 óra Marcali Hervai István
  14.45 óra Boronka Jancsek István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.11. 15.00 óra Beleg Horváth Mihályné
  15.00 óra Kisbajom Horváth Jánosné
03.12. 16.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Végh Imréné
03.14. 11.00 óra Nagykorpád  Kovács József István
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Karai Lajosné


2019.03.18. - 2019.03.24. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.22. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Büki Jánosné sz. Balla Tünde
       
Barcs és vonzáskörzete
03.22. 11.00 óra Lad Kuti Istvánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.18. 15.00 óra Szenta Czinderi János
03.19. 11.00 óra Berzence Virovecz Józsefné
  15.00 óra Zákány Plántek János
03.20. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Tófei János
03.21. 09.00 óra Gyékényes Kiss Józsefné
  11.00 óra Somogyudvarhely László Gyuláné
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Feigli Vendelné
  15.15 óra Iharosberény Tóth Istvánné
03.22. 11.00 óra Zákány Oletics Istvánné
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Eőri István Pál
  15.30 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Varga Sándorné
03.23. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Koszteleczné Szili Éva Erzsébet
  13.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Papp Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.18. 11.00 óra Keleti temető Máté József
  13.30 óra Nyugati temető Budinszki László
  14.30 óra Nyugati temető Háy Istvánné
  15.30 óra Nyugati temető Vörös Imréné
03.19. 11.00 óra Keleti temető Fehér Miklós
  14.30 óra Keleti temető Varga Györgyné
03.20. 11.00 óra Keleti temető Orsós Istvánné
  13.30 óra Kaposkeresztúr Horváth István
03.21. 10.30 óra Kaposfüred Winkler Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Béres Imre
  12.30 óra Nyugati temető Gilitsch Antalné
  13.30 óra Keleti temető Palócz Antalné
  13.30 óra Nyugati temető Gyenes Vilmosné
  14.30 óra Nyugati temető Sólyom Györgyné
03.22. 11.00 óra Keleti temető Sós Zsuzsanna
  12.30 óra Keleti temető Varga Béláné
  13.30 óra Keleti temető Hamberger Károly József
  14.30 óra Bárdudvarnok Jandzsó Jánosné
03.23. 11.00 óra Nyugati temető Magyar Tiborné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.21. 11.00 óra Gyóta Nagy István
03.22. 11.00 óra Marcali Ősz Gyuláné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.18. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dr. Tamás Lajos
03.20. 10.00 óra Rinyabesenyő Horváth Sándorné
  12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lukács József
03.22. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zelkó Imre
  12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Illi József
  14.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Orsós Katalin
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Harsányi Zoltánné
  16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Somogyi János

 2019.03.25. - 2019.03.31.

Csurgó és vonzáskörzete
03.25. 10.00 óra Inke Horváth Györgyné
03.28. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Andik Imre
03.29. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Melles József
  14.00 óra Berzence Zámbó István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.25. 10.00 óra Keleti temető Kustos Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Káplár Lászlóné
  14.30 óra Nyugati temető Szép Sándor Józsefné
03.26. 13.30 óra Nyugati temető Éhl József
  14.30 óra Keleti temető Tóth János
03.27. 12.00 óra Kaposfüred Bacza Tibor
03.28. 11.00 óra Bárdudvarnok Merkei Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Csóri Sándorné
  13.30 óra Nyugati temető Móring Edéné
03.29. 10.00 óra Keleti temető Szpál Miklós János
  10.00 óra Mernye Kéri Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Ziegenheim Miklósné
  12.30 óra Ecseny  Szuh Gusztáv
  13.30 óra Keleti temető Benedek Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Kiglics László
  16.00 óra Keleti temető Farkas József
       
Marcali és vonzáskörzete
03.25. 11.00 óra Nemesvid Makay Gyuláné
  14.00 óra Somogysámson Banicz Józsefné
03.27. 11.00 óra Marcali Gruber Istvánné
03.28. 11.00 óra Marcali Horváth-Vaskó Ferencné
03.29. 09.00 óra Nagyszakácsi Farkas János
  11.00 óra Marcali Csordás Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.28. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Molnár Bálintné
03.29. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mlinarics János
  13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Peterdi Sándorné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dr. Tornóczki Józsefné
  16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dékány Árpád

2019.04.01. - 2019.04.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.04. 15.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Ambrus Gyuláné sz.Tardi Anna
04.06. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Jabronka Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.04. 15.00 óra Zákány Gócza György
04.06. 10.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bata Ferenc
  13.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kosztelecz Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.02. 10.00 óra Keleti temető Hatos József
  11.00 óra Nyugati temető Haszonics Józsefné
  14.00 óra Zimány Patcai Józsefné
  15.00 óra Hajmás Sólyom Jánosné
04.03. 09.00 óra Keleti temető Horváth András
  10.00 óra Keleti temető Klár Valéria
  12.30 óra Nyugati temető Somogyi Jánosné
  13.00 óra Cserénfa Forró László
  13.30 óra Keleti temető Nagy Tibor
  15.00 óra Kaposfüred Krénusz Istvánné
04.04. 08.30 óra Nyugati temető Hábián János
  09.00 óra Nyugati temető Gertner László
  10.00 óra Keleti temető Ódor Béla
  11.00 óra Nyugati temető Egri Imre
  12.30 óra Keleti temető Sebők Pálné
04.05. 09.30 óra Gölle Major Ernőné
  10.00 óra Keleti temető Filotás Géza
  10.00 óra Nyugati temető Horváth György
  11.00 óra Keleti temető Nagy Jenő
  12.30 óra Nyugati temető Tiringer Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Csizmadia Gézáné
  15.00 óra Hajmás Molnár Jánosné
  15.00 óra Toponár Gyarmati Zoltán
04.06. 11.00 óra Keleti temető Kovács Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Kurucz Miklós
       
Marcali és vonzáskörzete
04.03. 14.30 óra Balatonújlak Lukács István
04.05. 11.00 óra Gomba Fehér Jánosné
04.06. 11.00 óra Csákány Dr. Kopisch-Obuch Friedrich
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.02. 14.00 óra Görgeteg Pfeiffer Rudolf
04.03. 11.00 óra Görgeteg Belső Gyuláné
04.04. 13.30 óra  Kisbajom Liptai Zoltán
04.05. 12.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh Péter
  15.00 óra Kutas Ihárosi Józsefné

 

2019.04.08. - 2019.04.14. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.09. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Turczel József
04.10. 15.45 óra Ordacsehi Barti Lászlóné sz. Erdélyi Rózsa
04.11. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Sovák Béláné sz. Perián Valéria
04.12. 16.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szücs Attila
04.13. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Hischer Ottóné sz. Kréczi Karolin
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.11. 11.00 óra Berzence Kovacsics György
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.08. 13.30 óra Jézus Szíve templom* Temesi Lajosné Fésűs Éva
  * A szertartást követően, a templomból kísérhetik a gyászolók az urnát 
    a Keleti temetőben levő családi sírhelyre.
   A gyászértesítés ide kattintva tölthető le.
       
04.09. 10.00 óra Keleti temető Szentesi György
  11.00 óra Keleti temető Berdál József
  14.30 óra Nyugati temető Bali Jánosné
  15.00 óra Taszár Sipos János
04.10. 13.30 óra Nyugati temető Illés Lászlóné
04.11. 10.00 óra Keleti temető Szondi György
  11.00 óra Keleti temető Árok Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Széchenyi Géza
  12.30 óra Nyugati temető Tóth Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Ipcsics Györgyné
  14.30 óra Keleti temető Dunai Béla
  15.30 óra Keleti temető Sipos Andrásné
04.12. 10.00 óra Keleti temető Bérdi György
  10.00 óra Nyugati temető Horváth Erzsébet
  11.00 óra Nyugati temető Balogh József László
  12.30 óra Keleti temető Dr. Exner Zoltán
  13.30 óra Nyugati temető Sándor László
  14.30 óra Keleti temető Máté Sándorné
  15.30 óra Keleti temető Neuhoffer László
       
Marcali és vonzáskörzete
04.08. 15.00 óra Kelevíz Novák Mihály Győző
04.09. 14.00 óra Marcali Harmath Ferenc
04.11. 14.00 óra Marcali Horváth Gáborné
  16.00 óra Sávoly Gombócz Nándorné
04.12. 11.00 óra Nagyszakácsi Szabó Jánosné
  14.30 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Magyar Noé
04.13. 10.00 óra Marcali Fuisz János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.08. 10.00 óra  Nagyatád -  
    Bodvicai temető Szappanyos András
  11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Mészáros László
04.10. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lőczi János
04.11. 12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kis  György
  14.30 óra Kutas Tóth Sándor
04.12. 11.30 óra  Nagyatád -  
    Központi temető  Krivarics Ferencné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető  Buváry Jánosné


2019.04.15. - 2019.04.21.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.20. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Balázs József
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.15. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szalai Józsefné
04.16. 11.00 óra Zákány Szalontai Lászlóné
  15.00 óra Gyékényes Zuggó János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.15. 10.00 óra Keleti temető Kömpf Lászlóné
  13.30 óra Keleti temető Bajkai Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Sziklai Józsefné
04.16. 10.00 óra Keleti temető Nagy Jánosné
  11.00 óra  Keleti temető Farkas Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Molnár Árpád
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Tivadarné
  14.30 óra Keleti temető Szücs Lajos
  15.30 óra Keleti temető Bogdán László
04.17. 09.30 óra Újvárfalva Magyar Győző
  13.30 óra Nyugati temető Szűcs Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Halász Béla
  15.00 óra  Szenna Lőrincz Dezső Imre
04.18. 11.00 óra  Nyugati temető Vörös Istvánné 
  11.00 óra  Simonfa Orsós Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Csendes Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Tadics Dezső
  15.00 óra Keleti temető Erdős Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.15. 13.00 óra Marcali Farkas István Béla
04.16. 11.00 óra Marcali Horváth Józsefné
  14.00 óra Gomba Gruber Kámánné
04.17. 11.00 óra Gomba Balogh Anna
  14.45 óra Gomba Farkas Istvánné
04.18. 14.45 óra Balatonújlak Kovács János Józsefné
  15.00 óra Tapsony Németh Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Béres Istvánné
  14.30 óra Nagykorpád Sós Józsefné
04.16. 12.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Koroncz János
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó József
04.17. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zsigmond Mária
04.18. 09.30 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Balogh József
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Ferenc


2019.04.22. - 2019.04.28. 

Barcs és vonzáskörzete
04.26. 10.30 óra Heresznye Gorján Istvánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.26. 15.15 óra Iharos Takács Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.23. 10.00 óra Nyugati temető Dr. Geleta Ferenc
  14.00 óra Magyaregres Fáth László
04.24. 10.00 óra Keleti temető Dausek Gézáné
  11.00 óra Keleti temető Hámori Anna Ilona
  14.30 óra Keleti temető Ádi Csaba
  14.30 óra Nyugati temető Bánhalmi Tibor
04.25. 11.00 óra Keleti temető Horváth Zoltánné
  14.30 óra Nyugati temető Ágfalvi János
04.26. 10.00 óra Keleti temető Feitner Antal
  11.00 óra Kaposfő Baksa Lajos
  11.00 óra Keleti temető Farkas Ruben Róbert
  12.30 óra Kaposmérő Horváth Antal
  12.30 óra Keleti temető Nagy Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Kozma Gábor
  14.30 óra Nyugati temető Horváth János
  15.00 óra Keleti temető Gombás Györgyné
  15.30 óra Nyugati temető Szalkainé Konkoly Erzsébet
       
Marcali és vonzáskörzete
04.23. 11.00 óra Marcali Ámmer Józsefné
  14.00 óra Mesztegnyő Paár Istvánné
  14.00 óra Somogysámson Varga János
04.25. 11.00 óra Marcali Koronczay Pálné
04.26. 11.00 óra Marcali Kürtös Sándor
  13.00 óra Marcali Horváth Györgyné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.25. 10.00 óra Rinyaszentkirály Csizmadia Jánosné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Dr. Szombatfalvy Lajosné
04.26. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simon Jenő


2019.04.29. - 2019.05.05. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.29. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Cserepes László
04.30. 10.00 óra Ordacsehi Mózer Gyuláné sz. Czár Margit
  12.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kovács József István
05.04. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Új temető Szürné Segesdi Rózsa Erzsébet
       
Barcs és vonzáskörzete
05.02. 14.00 óra Babócsa Vukman Józsefné
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.03. 15.00 óra Zákány Bakács Zoltán Márton
       
Fonyód és vonzáskörzete
04.30. 14.00 óra Pamuk Farkas Györgyné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.29. 09.30 óra Rinyakovácsi Csonka Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Bödörné Horváth katalin
  13.30 óra Nyugati temető Máyer Mátyásné
  14.30 óra Keleti temető Brolly Gábor József
  14.30 óra Orci Salamon Sándorné
04.30. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Kis-Bank Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Torma Jenőné
  13.30 óra Nyugati temető Lévai Árpádné
  14.30 óra Keleti temető Gelencsér Csaba
  14.30 óra Nyugati temető Tóth Istvánné
05.02. 09.00 óra Nyugati temető Kukma János
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Sándorné
  14.30 óra Nyugati temető Dobosi Gyuláné
  15.00 óra Magyaratád Bekes Anna
05.03. 08.30 óra Szentgáloskér Tóth István
  12.30 óra Keleti temető Magyar Frigyesné
  13.30 óra Nyugati temető Bodor Zoltán
  14.30 óra Kaposfő Pap Béla
  15.00 óra Sántos Orsós Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
04.29. 13.00 óra Nemesvid Kovács Jánosné
04.30. 11.00 óra Horvátkút Kovács Ernőné
  16.30 óra Gyóta Szehágel István
05.02. 10.00 óra Mesztegnyő Bogdán Ferenc
  14.00 óra Csákány Horváth Istvánné
05.03. 10.30 óra Marcali Lengyel János
  12.00 óra Marcali Dani Imre
  14.00 óra Marcali Szita Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.29. 10.00 óra  Nagykorpád Molnár József
04.30. 15.00 óra Szabás Mátyás Józsefné
05.03. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Greller Károly

 2019.05.06. - 2019.05.12.

Csurgó és vonzáskörzete
05.07. 14.45 óra Szenta Horváth Imréné
05.09. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Maronics Lajosné
  14.00 óra Somogyudvarhely Tanainé Horváth Judit
05.11. 11.00 óra Porrog Lakatos János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.06. 10.00 óra Keleti temető Rózsa Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Herzsenák Istvánné
  14.30 óra Nyugati temető Dr. Hajdú Gábor
05.07. 11.00 óra Kaposmérő Fazekas Györgyné
  14.00 óra Toponár Páger Ferencné
05.08. 12.30 óra Nyugati temető Papp Jánosné
  13.00 óra Patalom Bor Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Vejzer Jánosné
  15.00 óra Toponár Oláh József
05.09. 10.00 óra Keleti temető Rajz Ferencné
  10.00 óra Nyugati temető Czeglédi Sándor
  11.00 óra Keleti temető Récsán Károly
  11.00 óra Nyugati temető Baumann Hedvig
  12.30 óra Izraelita temető Hoffmann Sándorné
  12.30 óra Nyugati temető Tóth Gábor
  13.30 óra Nyugati temető Deák János
  14.30 óra Nyugati temető Török Ferencné
  15.00 óra Somogysárd Lóka József
05.11. 10.00 óra Keleti temető Nagy István
  11.00 óra Keleti temető Rengert Józsefné
  12.00 óra Keleti temető Késmárki Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.07. 12.00 óra Nikla Csernalovics Tiborné
  14.00 óra Marcali Józsa Dezső
05.08. 10.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Csordás Lajos
05.09. 11.00 óra Nemesvid Molnár László
05.11. 11.00 óra Marcali Ősz Zoltán
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.06. 15.00 óra Beleg Atzél Zoltán Béla
05.07. 16.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Janota Józsefné
05.08. 13.00 óra Szabás Dr. Pálfi Gyula
  15.30 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Illés János
05.09. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vörös Gyuláné

 2019.05.13. - 2019.05.19.

Csurgó és vonzáskörzete
05.14. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kovács Péter
  15.15 óra Iharosberény Kardos Imre
05.17. 10.00 óra Gyékényes Danicska Tibor
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Árvai János
05.18. 13.45 óra Szenta Csonka Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.13. 09.00 óra Somogysárd Németh Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Máté Imréné
  11.30 óra Nyugati temető Haraszti Józsefné
05.14. 11.00 óra Keleti temető Lukicza Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Borbás Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Fenyvesiné Szelindi Ildikó
  13.30 óra Nyugati temető Kontra József
  14.30 óra Nyugati temető Szabó Gézáné
05.15. 10.00 óra Keleti temető Koma József
  11.00 óra Nyugati temető Lendvai János
  13.00 óra Baté Csonka Józsefné
  14.30 óra Patalom Novák József
05.16. 09.00 óra Gölle Enner Gyula
  10.00 óra Nyugati temető Kotricz István
  12.30 óra Keleti temető Cserti János
  12.30 óra Nyugati temető Herczeg József
  14.00 óra Nyugati temető Maurer Zoltán
05.17. 09.00 óra Somogysárd Lángi Jánosné
  11.00 óra Kaposfüred Vörös László
  13.00 óra Orci Anderka László
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Stamucz Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Máté László
  14.30 óra Nyugati temető Dergez Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.13. 11.00 óra Marcali Kovács Lászlóné
  14.00 óra Vése Izsó Lajos
05.14. 11.00 óra Marcali Hársházi Lászlóné
05.17. 14.00 óra Marcali Hoffmann Istvánné
05.18. 10.00 óra Gomba Kiss Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.17. 11.00 óra Szabás Mátyás Ferenc
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dr. Borcsek Istvánné

 2019.05.20. - 2019.05.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.22. 15.45 óra Balatonlelle - Császár Jánosné 
    Régi temető sz. Márton Rózsa
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.20. 11.00 óra Somogyudvarhely Szabó János
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tóth Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.20. 11.00 óra Keleti temető Szabó Sándorné
  13.30 óra Nyugati temető Hajas János
05.21. 11.00 óra Keleti temető Hartai Jánosné
05.22. 10.00 óra Keleti temető Gyöngy Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Schleining József
  12.30 óra Keleti temető Doboly Jenőné
  14.30 óra Keleti temető Bizderi Kálmán
05.23. 10.00 óra Keleti temető Puber Tibor Miklós
05.24. 11.00 óra Keleti temető Nagy József
  12.30 óra Keleti temető Horváth Sándorné
  15.00 óra Toponár Hajcsár Lajosné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.20. 11.00 óra Marcali Magyar Jánosné
05.24. 14.00 óra Balatonkeresztúr Tokai Gyula
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.22. 15.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Takó Béla
05.24. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh Imréné