2019.01.02

2019. évi temetések listája

2019.01.01. - 2019.12.31.

2018.12.31. - 2019.01.06.

Csurgó és vonzáskörzete
01.02. 11.00 óra Somogyudvarhely Ivancso Mihályné
  15.30 óra Somogycsicsó Török József
01.04. 11.00 óra Berzence Buzsáki Józsefné
  15.15 óra Iharos Bogdán Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.02. 13.30 óra Nyugati temető Léber Edina
01.03. 11.00 óra Nyugati temető Kis Józsefné
  11.00 óra Várda Kiss Jenőné
  13.30 óra Keleti temető Denk Ferenc
  14.00 óra Zselickisfalud Fazekas Sándor
01.04. 10.00 óra Somogysárd Vancsura Vilmosné
  11.00 óra Keleti temető Vogronics Ferenc
  12.30 óra Nyugati temető Wéber Antalné
  13.30 óra Keleti temető Bogdán Imre
  13.30 óra Nyugati temető Majtényi József
  14.30 óra Keleti temető Pozsega Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Dr. Kárpáti Kálmánné
01.05. 10.00 óra Nyugati temető Lamann György
  11.00 óra Toponár Lotz Béla
  15.00 óra Felsőmocsolád Szabó Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.03. 13.00 óra Gomba Szabó Mártonné
01.04. 14.00 óra Csömend Balogh Noel
01.05. 11.00 óra Csákány Józsa István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.03. 14.00 óra Nagykorpád Pap József
01.04. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Somogyvári Lászlóné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kámán Istvánné

2019.01.07. - 2019.01.13.

Csurgó és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Mucsi Judit Katalin
01.08. 14.00 óra Berzence Bulicsek Gyuláné
  15.15 óra Somogycsicsó Koczor Ferenc
01.09. 14.00 óra Berzence Hunyadi József
  14.00 óra Szenta Dányádi Gábor
01.11. 12.00 óra Berzence Kucsa Tiborné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szolnoki Gyuláné
01.12. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Peti Erzsébet
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Nyugati temető Németh Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Szökendi Jánosné
  14.00 óra Kaposfüred Bíró János
01.08. 10.00 óra Keleti temető Kovács Balázs
  10.00 óra Nyugati temető Makai Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Bogdán Árpád
  11.00 óra Nyugati temető Erdős Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Vörös József
  13.00 óra Felsőmocsolád Rákóczi Lászlóné
  14.00 óra Nyugati temető Kakas Katalin
  14.30 óra Nyugati temető Dani István
  14.30 óra Zselickislak Schlitt Jánosné
01.09. 11.00 óra Nyugati temető Kuti Róbertné
  14.00 óra Kisberki Klár András
  14.30 óra Mike Pfeiffer Józsefné
  14.30 óra Töröcske Horváth Lajosné
01.10. 09.00 óra Keleti temető Ághné Balog Márta
  10.00 óra Kaposszerdahely Csonka Istvánné
  10.00 óra Nyugati temető Farkas László
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Regős György
  14.30 óra Bőszénfa Nagy Sándor
01.11. 10.00 óra Toponár Matáncsi Józsefné
  11.00 óra Kadarkút (Mikei út) Dr. Répay Gábor
  11.00 óra Keleti temető Major Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Illés Csaba
  12.30 óra Keleti temető Hatler Rudolf
  12.30 óra Nyugati temető Molnár Sándorné
  13.30 óra Keleti temető Szmolka Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Kertész Sándorné
  14.30 óra Bőszénfa Péter László
  14.30 óra Keleti temető Tóth Mátyásné
01.12. 11.00 óra Kadarkút Bebics Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Pozsogár Gyula
       
Marcali és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Horvátkút Lőczi Károly
01.08. 13.00 óra Marcali Balogh Vendel
01.09. 10.00 óra Szőkedencs Horváth Vendelné
  14.00 óra Somogyzsitfa Kosztán Lászlóné
01.10. 14.00 óra Marcali Horváth Gyula
01.11. 09.30 óra Marcali Varga György
  11.00 óra Marcali Kovács Józsefné
  13.00 óra Marcali Dr. Héher Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Nagykorpád Iványos Jánosné
01.10. 14.00 óra Kutas Pintér Sándorné
01.11. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Takács Lászlóné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csiszár László
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bárány Lászlóné

2019.01.14. - 2019.01.20.

Barcs és vonzáskörzete
01.15. 11.00 óra Bélavár Horváth Ferencné
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.14. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Markó Lajosné
01.15. 14.45 óra Szenta Dányádi Istvánné
01.16. 11.00 óra Berzence Jankovics Zoltán
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Jancsi Lászlóné
01.17. 11.00 óra Somogyudvarhely Csire Álmosné
  15.00 óra Inke Kurucz Sándor
01.18. 11.00 óra Somogyudvarhely Tuboly István
  12.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Turi István
  14.00 óra Porrogszentkirály Kovacsics Jánosné
01.19. 13.30 óra Iharosberény Bándi Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.14. 09.30 óra Baté Orsós József
  14.30 óra Keleti temető Hinterdörfer Teréz
01.15. 10.00 óra Kaposújlak Máté László
  11.00 óra Zselickisfalud Tamás József
  14.00 óra Csököly Korcz Imre
  14.30 óra Bőszénfa Csapó István
01.16. 09.00 óra Nyugati temető Dolfo Mauro
  11.00 óra Keleti temető Eötvös Lászlóné
  11.30 óra Somogysárd Budai József
  13.30 óra Nyugati temető Kiss István
  14.30 óra Nyugati temető Széles Tiborné
01.17. 09.00 óra Nyugati temető Gál László
  11.00 óra Nyugati temető Kissné Marics Zsuzsanna
01.18. 10.00 óra Keleti temető Bene Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Léber Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Hegedűs István
  14.00 óra Kaposfüred Vörös György
  14.30 óra Keleti temető Németh György
01.19. 11.00 óra Nyugati temető Kósa Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
01.14. 11.00 óra Nemesvid Adorján László János
01.15. 14.45 óra Gyóta Izsák Józsefné
01.18. 15.00 óra Horvátkút Farkas László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.14. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bangó János
01.17. 15.00 óra Görgeteg Dombóvári Istvánné
01.18. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tálos Józsefné
  13.30 óra Lábod Márkus Sándor
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kecskés Gézáné


2019.01.21. - 2019.01.27.

Csurgó és vonzáskörzete
01.21. 14.00 óra Iharosberény Deutsch István
01.22. 11.00 óra Berzence Horváth Lászlóné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szemes Andrásné
01.23. 14.30 óra Iharosberény Orsós Vendel
01.24. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Vizi Károly
01.25. 11.00 óra Berzence Maronics Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.21. 11.00 óra Keleti temető Orbán György
  12.30 óra Keleti temető Ratkóczy Pálné
  12.30 óra Nyugati temető Gergye Imre
  13.30 óra Nyugati temető Budai István Elemérné
01.22. 13.30 óra Keleti temető Puspán Ferenc
  14.00 óra Somogyszil Schenk Henrikné
  14.00 óra Taszár Leszkován Józsefné
01.24. 11.00 óra Keleti temető Somogyi Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Kisgéczi Magdolna
  13.30 óra Keleti temető Hajas Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Monok István
01.25. 10.00 óra Keleti temető Csentericz Gyula
  11.00 óra Keleti temető Mayerné Vajda Magdolna
  11.00 óra Nyugati temető Takács Viktorné
  12.30 óra Keleti temető Bognár János
  13.30 óra Keleti temető Sziklai Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Schnelbach József
  14.30 óra Keleti temető Sersl Zsófia
  15.00 óra Nyugati temető Szőke Gyula
  15.30 óra Keleti temető Pluta Marek
01.26. 10.30 óra Somogysárd Horváth Béláné
  12.30 óra Keleti temető Nagy Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.21. 11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Pókó Imre
01.23. 14.00 óra Nemesdéd Kiss Gézáné
01.24. 10.00 óra Marcali Bánhegyi János
  15.00 óra Gomba Meiszterics Márió
01.25. 11.00 óra Marcali Kovács Gézáné
  14.45 óra Somogyszentpál -  
    Varjaskéri temető Niklai Julianna
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.21. 10.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Horváth István
  15.00 óra  Nagyatád -  
    Központi temető Baris Ferencné
01.22. 13.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Csordás István
01.23. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Pauza Károlyné
01.25. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Istvánné
  13.30 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Darabos Andrásné
  15.00 óra  Nagyatád -  
    Henészi temető Németh Lajos
       
Tab és vonzáskörzete
01.24. 10.00 óra Törökkoppány Matesz Pál