2018.01.02

2018. évi temetések listája

2018.01.01. - 2018.12.31.

2018.01.01. - 2018.01.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.03. 13.00 óra Ordacsehi Szabó Sándorné
       
Barcs és vonzáskörzete
01.03. 10.00 óra Vízvár Pápics János
       
Csurgó és vonzáskörzete    
01.02. 13.45 óra Iharosberény Császár Istvánné
01.03. 14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Balogh László
01.04. 13.00 óra Pogányszentpéter Imrei Jánosné
  15.00 óra Zákányfalu Varga Lászlóné
01.05. 13.00 óra Gyékényes Balázsi János
  15.00 óra Inke Győrfi Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
01.02. 11.00 óra Nyugati temető Herczeg Sándor
  14.00 óra Kisbajom Kovács Gyula
01.03. 10.00 óra Kaposmérő Klacsán Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Sántha Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Németh Ferencné
  14.30 óra Taszár Köpfler Lászlóné
01.04. 10.00 óra Kaposmérő Ferencz Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Knipli Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Pados Tivadar
  14.30 óra Keleti temető Csonka Ferencné
01.05. 09.00 óra Keleti temető Szücs László
  10.00 óra Zselickislak Daum József
  10.00 óra Keleti temető Nagyné Csóka Katalin
  11.00 óra Nyugati temető Metzger Erzsébet
  11.30 óra Somogysárd Andók Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Szalai Józsefné
  13.00 óra Baté Balogh János
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Dicső Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Vicze Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Purger Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete    
01.04. 11.00 óra Somogyzsitfa-  
    Fehéregyházi temető Tomsics Viktorné
  14.00 óra Marcali Simon Jenőné
01.05. 10.00 óra Nemesvid Németh Gézáné
       
Nagyatád és vonzáskörzete  
01.02. 11.00 óra Görgeteg Major József
  14.00 óra Rinyaszentkirály Feld Józsefné
01.04. 14.00 óra Rinyaszentkirály Porrogi Sándorné
01.05. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Gál Istvánné
  12.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Győri Istvánné
  14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Szantner Mátyásné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Balatinecz Györgyné

 
2018.01.08. - 2018.01.14.

Csurgó és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Berzence Görcsi János
  14.00 óra Zákány Peti Gyula
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Tarabó Jánosné
01.10. 13.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Leitner Ferenc
  15.00 óra Csurgónagymarton Szollár Istvánné
01.12. 13.00 óra Porrog Molnár István
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
01.08. 11.00 óra Keleti temető Albert Imréné
  11.00 óra Nagyberki László József
  12.30 óra Keleti temető Sztankó János
  13.00 óra Baté Marák Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth János
01.09. 11.00 óra Kaposújlak Béres János
  12.30 óra Keleti temető Papp Zoltánné
  12.30 óra Nyugati temető Babai Szilveszter
  13.30 óra Keleti temető Dr. Gombos Lajosné
  14.00 óra Mike Szantner Erzsébet
  14.30 óra Keleti temető Ifj. Takács Sándor
01.10. 11.00 óra Toponár Panka Lajos
  12.30 óra Keleti temető Pápai Károly
  12.30 óra Nyugati temető Dobos Mihály
  13.30 óra Keleti temető Gelencsér Tibor József
01.11. 10.00 óra Keleti temető Cserháti Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Herbel Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Egerszegi József
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Gaál János
01.12. 10.00 óra Nyugati temető Tallián Gyuláné
  11.00 óra Keleti temető Ékes József
  11.00 óra Mike Pápai Jánosné
  12.30 óra Csököly Balog Ferenc
  13.00 óra Zselickislak Grósz Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Garaba Imréné
  14.30 óra Keleti temető Gölöncsér Klára
  14.30 óra Nyugati temető Kosaras Józsefné
01.13. 10.00 óra Szentbalázs Sárdi Imréné
  11.00 óra Nyugati temető Bak László
       
Marcali és vonzáskörzete    
01.09. 13.45 óra Horvátkút Kovács Jánosné
01.11. 11.00 óra Marcali Markos Antal
01.12. 11.00 óra Gomba Babos Lajosné
01.13. 11.00 óra Marcali Pintér László Ernő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.12. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Takács Imréné
       
Székesfehérvár és vonzáskörzete
01.11. 11.00 óra Sárszentmihály Sándor Mihályné


2018.01.15. - 2018.01.21.

Csurgó és vonzáskörzete
01.16. 11.00 óra Berzence Loncsár Jánosné
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Luka Istvánné
01.17. 14.30 óra Gyékényes Horváth Józsefné
01.18. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Jakab Mihályné
01.19. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bálizs Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
01.15. 11.00 óra Keleti temető Horváth János
  11.00 óra Nyugati temető Almási Mária
  12.30 óra Nyugati temető Metzger Jánosné
01.16. 13.00 óra Kaposfüred Vida Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Gscheidt Rudolf
01.17. 10.00 óra Kaposfő Pölcz Józsefné
  13.30 óra Cserénfa Reich Endre
  13.30 óra Nyugati temető Fenyvesi János
01.18. 09.00 óra Nyugati temető Győr Ilona
  10.00 óra Nyugati temető Csengődi Sándor
  12.00 óra Nyugati temető Pécsek Gyula
01.19. 10.00 óra Nyugati temető Csík Imréné
  10.00 óra Toponár Horváth József
  11.30 óra Toponár Boszkovics István
  12.45 óra Keleti temető Szabó Ferenc
  14.00 óra Keleti temető Tóth Tamás
  15.00 óra Keleti temető Nagyfi Ernőné
  15.30 óra Nyugati temető Czéman Józsefné
01.20. 11.00 óra Somogysárd Virág Györgyné
       
Marcali és vonzáskörzete    
01.17. 11.00 óra Marcali Bakai József
  14.00 óra Vése Karnics Jenőné
01.18. 11.00 óra Marcali Molnár Sándorné
  12.00 óra Marcali Bánhegyi Jánosné
01.19. 10.00 óra Tapsony Gresa József
  13.00 óra Marcali Kocsis Benő András
  14.45 óra Boronka Jenovai Tibor József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.15. 15.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Boross Józsefné
01.16. 11.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Czibula Dezső
01.17. 11.00 óra Görgeteg Szantner Gyuláné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zsiga Ferenc
01.19. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sipos Jánosné
       
Sásd és vonzáskörzete
01.16. 11.00 óra Vásárosdombó Kovács János


2018.01.22. - 2018.01.28.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.24. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető László Ferencné sz. Váraljai Judit
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.22. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kövesi Gyula Lászlóné
  15.00 óra Porrogszentkirály Fülöp István
01.23. 14.00 óra Gyékényes Sipos József
  15.30 óra Iharosberény Somogyi Katalin
01.24. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Horváth János
01.25. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bogár Józsefné
  14.45 óra Porrog Iszlai Lajos
01.26. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gerencsér Sándorné
  13.00 óra Berzence Monos Józsefné
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető DR. Bánki Lajos
  15.00 óra Porrogszentkirály Varga Józsefné
  15.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tamás Ferencné
01.27. 11.30 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Beke Rózsa
  14.00 óra Gyékényes Fekete Sándor
  14.00 óra Gyékényes Fekete Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
01.22. 11.00 óra Gyöngyöspuszta Tóth Imréné
01.23. 11.00 óra Keleti temető Németh György
  13.30 óra Hetes  Fóris Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Nagy Jánosné
01.24. 10.00 óra Nyugati temető Mihály Nándor
  12.30 óra  Nyugati temető Végh Istvánné
  13.30 óra  Keleti temető Keczeli Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Nagy József
  14.30 óra Nyugati temető Kislaki Józsefné
01.25. 11.00 óra Mezőcsokonya Árbogást Pál
  12.30 óra Keleti temető Tarró Józsefné
  13.30 óra Somogysárd  Szigeti István
01.26. 10.00 óra Keleti temető Lantos Tivadarné
  10.00 óra Nyugati temető Somossy Mónika
  11.00 óra Keleti temető Schneider Miklós Béláné
  11.00 óra Nyugati temető Rábai Lajos
  12.30 óra  Nyugati temető Harmath László
  13.00 óra Taszár Vati Károlyné
  13.30 óra Nyugati temető Balázs József 
  14.30 óra Nyugati temető Kalácsik Józsefné
01.27. 10.30 óra Fonó Szántó Kálmán
  11.00 óra Keleti temető Kelemen István 
  11.00 óra Nyugati temető Dr. Vörös Imréné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.24. 14.45 óra Boronka Csatári István
01.25. 11.00 óra Marcali Bakonyi Vendel
  14.00 óra Marcali Horváth Jánosné
  14.00 óra Szőkedencs Horváth Sándor
01.26. 11.00 óra Gizella templom Molnár Istvánné
  14.45 óra Boronka Kovács Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.26. 11.00 óra  Lábod Szászy Elemérné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gábor Józsefné
       
Siófok és vonzáskörzete
01.27. 13.00 óra Balatonszemes Weisz Istvánné sz. Pongrácz Ilona


2018.01.29. - 2018.02.04.

Barcs és vonzáskörzete
02.02. 13.30 óra Csokonyavisonta Jónás Istvánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.29. 11.00 óra Somogyudvarhely Ivancsó Mihály
01.30. 11.00 óra Berzence Dergez Györgyné
  15.00 óra Somogyudvarhely Kiss Gézáné
01.31. 14.45 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Czug Ferencné
02.01. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Rituper Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
01.29. 11.00 óra Nyugati temető Csepeli Lajosné
  12.30 óra Nyugati temető Seres Mihályné
  13.30 óra Keleti temető Varga József
  15.30 óra Magyaregres Virág Lajos
01.30. 10.30 óra Kaposfüred Béres József
  11.30 óra Nyugati temető Cserjési Lajos
01.31. 13.30 óra Keleti temető Horváth Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Bencsik Adolf
  15.30 óra Toponár Visnyei József
02.01. 10.00 óra Keleti temető Rostás Ida
  12.30 óra Kaposújlak Nagy Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Jáger Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Fábos Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Nagy Lászlóné
02.02. 10.00 óra Nyugati temető Jüngling Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Elek Sándor
  11.00 óra Nyugati temető Hergenrőder Adolf
  12.30 óra Keleti temető Czédli Ferenc Mátyásné
  14.30 óra Cserénfa Cseh Istvánné
  15.00 óra Nagybajom Horváth-Kulcsár Jánosné
02.03. 10.00 óra Magyaregres Pulai Sándor
  10.00 óra Taszár Varga László
  11.00 óra Kaposszerdahely Katona Miklós
       
Marcali és vonzáskörzete    
01.29. 14.00 óra Mesztegnyő Fekete József
  15.00 óra Nemesvid Börczi Irén
02.01. 14.45 óra Kéthely Varga Józsefné
  14.45 óra Mesztegnyő Laky Miklós Tiborné
02.02. 11.45 óra Marcali Kakatics Jánosné
  14.00 óra Marcali Csobod Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.30. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Antalné
02.01. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Ferencné
  13.30 óra Lábod Dombi Józsefné


2018.02.05. - 2018.02.11.

Csurgó és vonzáskörzete
02.05. 14.00 óra Zákány Szolnoki Gyula
  15.45 óra Zákányfalu Bogdán Lajosné
02.06. 15.00 óra Gyékényes Kis Lajosné
02.08. 11.00 óra Gyékényes Pálfy Lászlóné
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Madarász Istvánné
  16.00 óra Porrog Vármos Józsefné
02.09. 10.00 óra Zákány Szabó László
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Németh Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
02.05. 11.00 óra Kaposfüred Horváth Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Gyöngyösi Tünde
  14.30 óra Keleti temető Veres Endre
02.06. 09.30 óra Keleti temető Bozsoki Józsefné
  12.00 óra Kaposmérő Hangya Györgyné
  13.00 óra Kaposmérő Bali Dezsőné
  13.30 óra Keleti temető Uber Gézáné
  14.30 óra Nyugati temető Ambrus Mihályné
  14.30 óra Toponár Goldstein György
02.07. 11.00 óra Toponár Szász Lajosné
  12.30 óra Nyugati temető Kovács Katalin
02.08. 11.00 óra Keleti temető Vejki György
  12.30 óra Nyugati temető Parrag Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Horváth Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Romanek Ferenc
02.09. 10.00 óra Nagyberki Kőnig Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Lukics László
  11.00 óra Taszár Benczik Gyula
  12.30 óra Nyugati temető Sajgi Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Sárdi Mária
  14.00 óra Bárdudvarnok Gőgösné Darvas Éva
  14.30 óra Nyugati temető Nagy István
  14.30 óra Zselickisfalud Dobos Gyuláné
  15.30 óra Nyugati temető Szekeres Imréné
02.10. 11.00 óra Keleti temető Kolber Imréné
  13.00 óra Nyugati temető Horváth József
  14.00 óra Kaposszentjakab Németh Tibor
       
Marcali és vonzáskörzete
02.06. 13.00 óra Szőcsény Szabó Mária Etelka
02.07. 11.00 óra Gomba Kecskés Imréné
  14.00 óra Marcali Orsós Erzsébet
02.08. 11.00 óra Marcali Temesfalvi Jánosné 
  13.30 óra Nagyszakácsi Józsa László János
02.10. 11.00 óra Marcali Dr. Vajda Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.05. 10.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Farkas Gábor
02.07. 14.30 óra Kutas Dr. Pap László Istvánné


2018.02.12. - 2018.02.18. 

Barcs és vonzáskörzete
02.17. 10.30 óra Vízvár Váraljai János
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.13. 11.00 óra Gyékényes Tóth Györgyné
  14.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Tímár Józsefné
02.15. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Fekete Józsefné
02.16. 14.00 óra Zákány Varga Ferenc
  15.00 óra Gyékényes Turi Imre
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
02.12. 11.00 óra Nyugati temető Nemes Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Vajda Mihály
  13.30 óra Keleti temető Antal Lajosné
  13.30 óra Somogysárd Bogdán Jenőné
  14.30 óra Keleti temető Fejér György
02.13. 10.00 óra Töröcske Bene Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Baracsi Attila
  12.30 óra Nyugati temető Horváth András
  13.30 óra Keleti temető Kiss Lajosné
  15.00 óra Déli temető Berta István
02.14. 09.00 óra Nyugati temető Széll István
  09.30 óra Nyugati temető Ranczinger Józsefné
  10.00 óra Keleti temető Kalmár Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Mezei Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Orsolits Józsefné
  14.00 óra Izraelita temető Erdei Istvánné
02.15. 10.00 óra Keleti temető Bencs Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Vadalma Tibor
  13.30 óra Keleti temető Berta Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Kovács Józsefné
02.16. 10.00 óra Keleti temető Gulyás János
  11.00 óra Kaposújlak Máté József
  11.00 óra Nagybajom Péter Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Szvoreny József
  13.30 óra Keleti temető Kovács János István
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Trapp Imréné
  14.30 óra Keleti temető Bernáth Gyula
  14.30 óra Nyugati temető Vajda László
02.17. 10.00 óra Mosdós Pallósi Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
02.12. 11.30 óra Csákány Pongrácz Vilmosné
02.13. 10.00 óra Somogyszentpál Szenta István
02.14. 14.00 óra Marcali Kollár László
02.15. 11.30 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Árvai Györgyné
  14.00 óra Marcali Lakatos Dominika
02.16. 11.00 óra Marcali Huszár György
  13.30 óra Marcali Horváth Sándorné 
      sz. Hosszú Erzsébet
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.13. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Buni Istvánné
02.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Máté Lajos
02.16. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth István


2018.02.19. - 2018.02.25. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.23. 10.00 óra Ordacsehi Nagy Gábor
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.19. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kiss Attila Tamás
02.20. 10.00 óra Berzence Horváth József
  11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kövér Imre
  11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kövér Imréné
  13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bódis István
  15.00 óra Gyékényes  Ritecz Józsefné
02.21. 11.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Takács Györgyné
02.22. 11.00 óra Csurgónagymarton Soós János
  14.00 óra Iharosberény Bogma Józsefné
02.23. 14.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tokai Józsefné
02.24. 11.00 óra Berzence Novográdecz Péter
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
02.19. 11.00 óra Baté Orsós Ferenc
02.20. 14.00 óra Zimány Samu Sándor
02.21. 11.00 óra Somogysárd Tóth Gyuláné
02.22. 11.00 óra Keleti temető Fekete Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Druzsin József
  13.30 óra Nyugati temető Nacsa Antal István
02.23. 11.00 óra Keleti temető Nagy Jolán
  11.00 óra Mernye Rácz Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Tóth Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Dr. Jankó Ernőné
  12.30 óra Nyugati temető Somogyi Antal
  13.30 óra Keleti temető Balog Anna
  13.30 óra Nyugati temető Burkus József
  15.00 óra Toponári temető Kovács Györgyné
  15.30 óra Nyugati temető özv. Vajda Józsefné
02.24. 11.00 óra Keleti temető Erdős József
       
Marcali és vonzáskörzete
02.22. 11.00 óra Marcali Lang Jánosné
  13.00 óra Nagyszakácsi  Molnár János
02.23. 11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Kopcsándi Sándor
  14.00 óra Marcali Török Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.19. 11.00 óra Görgeteg Sárdi Józsefné
02.20. 10.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Orsós Ferencné
  14.30 óra Lábod Jeszek Józsefné
02.23. 10.30 óra Beleg Hanák Ferencné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bőhm Erika


2018.02.26. - 2018.03.04. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.26. 13.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Miller Károly
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.27. 14.45 óra  Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Haholka  Tiborné
03.01. 11.00 óra Berzence Németh Józsefné
03.02. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Takács József
  14.45 óra  Csurgó -  
    József A. u. temető Sikesdi Gyula
03.03. 11.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Vancsura Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
02.26. 10.00 óra Nyugati temető Nagy János
  11.00 óra Keleti temető Ghihor Aurélné
  11.00 óra Töröcske Balog Istvánné
  14.00 óra Kaposmérő Somogyi Istvánné
02.27. 12.30 óra Nyugati temető Kovács Mihályné
  13.00 óra Csököly Gerdelics László
  13.30 óra Baté Végh Józsefné
03.01. 09.00 óra Nyugati temető Makai Zoltán
  09.30 óra Nyugati temető Szabó István
  11.00 óra Keleti temető Gócza Jenő
  12.30 óra Keleti temető Gergely István
  13.30 óra Nyugati temető Kenesei Istvánné
03.02. 11.00 óra Keleti temető Szentpáli István
  13.00 óra Gálosfa Orsós Józsefné
  13.00 óra Kaposmérő Bódis János
  14.00 óra Toponár Nagy Károly
       
Marcali és vonzáskörzete
02.27. 13.45 óra Balatonújlak Farkas Istvánné
03.02. 11.00 óra Szegerdő Móricz Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.27. 11.30 óra Bolhás Bogdán Lajosné
03.01. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csernyik Pál
       
Siófok és vonzáskörzete
03.02. 11.00 óra Balatonszemes Morvay Konrád


2018.03.05. - 2018.03.11.

Csurgó és vonzáskörzete
03.06. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Magyarósi János
03.07. 11.00 óra Somogyudvarhely Kovács Zoltán
03.08. 15.00 óra Szenta  Havasi Istvánné
03.09. 11.00 óra Berzence Süle Józsefné
  15.15 óra Iharosberény Szabó Jánosné
03.10. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Dingó Jánosné
       
Fonyód és vonzáskörzete
03.06. 14.00 óra Somogyvár  Frank Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
03.05. 10.00 óra Nyugati temető Farkas Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Keceli Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Pincz Józsefné
03.06. 13.30 óra Keleti temető Stadler Jánosné
03.07. 09.30 óra Kaposfüred Kovács Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Németh Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Vatulik Ferenc
  14.30 óra Nyugati temető Sifter Lajosné
  15.30 óra Nyugati temető Bencze Imréné
03.08. 13.30 óra Keleti temető Banó Lajosné
  13.30 óra Taszár Tordai Mihályné
03.09. 10.00 óra Somogyszil Németh Árpádné
  10.30 óra Nyugati temető Kardos Lajosné
  11.30 óra Nyugati temető Gősi Béláné
  13.30 óra Keleti temető Raizer Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth Béláné
  15.00 óra Toponár Tóth János
03.10. 10.00 óra Gálosfa Árbogást Józsefné
  12.30 óra Kiskorpád Hóvári János
  13.00 óra Keleti temető Rupa Lajosné
  15.00 óra Toponár Kiss György
       
Marcali és vonzáskörzete
03.07. 11.00 óra Marcali Völfinger József
03.09. 11.00 óra Gyóta Kovács Pál József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.06. 10.30 óra Görgeteg -  
    Kuntelepi temető Zsalakovics Béla
03.07. 13.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Sári Zoltán
03.08. 11.00 óra Beleg Juhász József
03.09. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Rudolf
  14.00 óra Görgeteg Horváth István
03.10. 11.30 óra Somogyszob Pintér Jenőné


2018.03.12. - 2018.03.18.

Csurgó és vonzáskörzete
03.13. 11.00 óra Berzence Bradics Józsefné
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Id. Duics Pál
03.14. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tamás István
03.16. 14.00 óra Berzence Simonovics Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
03.12. 11.00 óra Keleti temető Zsalakovics László
  11.00 óra Nyugati temető Tier Jánosné
  12.00 óra Keleti temető Muretics József
  13.30 óra Keleti temető Kovács Imre
  13.30 óra Nyugati temető Buvácz József
  14.45 óra Nyugati temető Ballai István
  15.00 óra Toponár Csordás Péterné
03.13 09.00 óra Nagyberki -  
    Kisberki temető Gáspár Gyuláné
  09.30 óra Nyugati temető Goda József
  10.00 óra Nyugati temető Kismátés János
  11.00 óra Nyugati temető Szilágyi János
  12.00 óra Juta Szép Lajosné
  13.00 óra Baté Varga Gyula
03.14. 08.30 óra Keleti temető Bosnyák József
  11.00 óra Keleti temető Takács Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Nagy Irén
  12.30 óra Keleti temető Szabó Imréné
  13.30 óra Keleti temető Székely Béla
  14.00 óra Kaposmérő Hüber János
  14.30 óra Keleti temető Dr. Paál László
  15.30 óra Keleti temető Kenesei László
  16.00 óra Kaposmérő Csicskó János
03.17. 11.00 óra Hencse Szentmártoni Jenőné
  15.00 óra Ecseny Bitz Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.12. 11.00 óra Marcali Jávori Béla
  15.00 óra Kelevíz Vizsralek István
03.13. 10.00 óra Nemesvid Varga József
03.14. 10.00 óra Marcali Tóth Lajos
  13.00 óra Tapsony Knipl Tamás
  15.00 óra Marcali Mika Lászlóné
03.16. 11.00 óra Marcali Kiss László
  14.15 óra Marcali Zsók Ambrusné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.12. 10.00 óra Lábod Máté Györgyné
03.14. 13.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kovács Béla

 

2018.03.19. - 2018.03.25.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.19. 13.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Herbel József
       
Barcs és vonzáskörzete
03.22. 14.00 óra Vízvár Rozinger Péterné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.20. 11.00 óra  Berzence Tófei Jenő
  15.00 óra Gyékényes Ritecz József
03.22. 11.00 óra  Somogyudvarhely Miklós György
03.23. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Filó Lajos
  13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Gyuláné
  15.00 óra Inke  Diós József
       
Kaposvár és vonzáskörzete  
03.19. 11.00 óra Baté Balázs József
  11.00 óra Keleti temető Nagy Lajosné
  14.30 óra Keleti temető Borbély János
03.20. 11.00 óra Keleti temető Dr. Kazóné Nagy Éva
  11.00 óra Keleti temető Dr. Kazó Károly
  13.30 óra Nyugati temető Toronyi Ferenc
03.22. 11.00 óra Keleti temető Bálint János
  12.30 óra Nyugati temető Korb Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Nadrai József
  14.00 óra Toponár Kocsis József
  15.00 óra Toponár Nagyné Szűcs Katalin
03.23. 10.00 óra Keleti temető Ács Gyula Lajos
  11.00 óra Keleti temető Baranyai Tibor Béla
  11.00 óra Nyugati temető Király Eszter
  12.30 óra Nyugati temető Kiss Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Pap József
  13.30 óra Nyugati temető Heszele István
  14.30 óra Keleti temető Szentes Antalné
  14.30 óra Nyugati temető Lőczi József
  14.30 óra Simonfa Bálint József
  15.30 óra Keleti temető Horváth Istvánné
03.24. 10.00 óra Hetes Beck Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.19. 14.00 óra Marcali Fazekas János
03.21. 14.45 óra Kéthely Pozsgai László
03.22. 14.00 óra Varászló Papp Gyuláné
03.23. 10.00 óra Boronka Kovács Istvánné
  14.00 óra Somogysámson Péter Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.22. 11.30 óra Nagykorpád Orsós József
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Izsák Endre
03.23. 13.45 óra Ötvöskónyi Orsós József

 
2018.03.26. - 2018.04.01. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.28. 10.45 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Horváth Szilveszterné
  13.00 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Czabula László
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.26. 11.00 óra Somogyudvarhely  Kálmán Vince
03.27. 11.00 óra Somogyudvarhely Somogyi Attila
03.28. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bódis Zoltánné
03.29. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Németh Lászlóné
       
Fonyód és vonzáskörzete
03.29. 13.00 óra Somogyvár Szintén Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.26. 09.00 óra Nyugati temető Bukovics József
  10.00 óra Kaposmérő Horváth Mátyásné
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Sólyom Tiborné
  13.30 óra Keleti temető Gajda András
  13.30 óra Nyugati temető Kozári Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Heppenheimer Jánosné
03.27. 10.00 óra Csoma Bőzsöny Jánosné
  10.00 óra Keleti temető Mohay Béláné
  11.00 óra Keleti temető Szita Ferenc
  11.00 óra Somogysárd Tóth Ferenc
  12.00 óra Baté Gyurkó Józsefné
  15.00 óra Kaposhomok Károlyi Mária
03.28. 10.00 óra Nyugati temető Párkányi Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Furuglyásné Sutyor Erika
  12.30 óra Nyugati temető Lonkai Lászlóné
  13.30 óra Keleti temető Jani Tibor Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Farkas Mihály
  14.00 óra Magyaratád Nagy György
03.29. 11.30 óra Toponár Magyar Mihály
  13.30 óra Keleti temető Horváthné Kutas Jolán
  14.00 óra Somogyaszaló Szitás Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Beréti Zoltán
  16.00 óra Nyugati temető Bokor László János
       
Marcali és vonzáskörzete
03.27. 10.00 óra Mesztegnyő Tóth Jánosné
03.29. 11.00 óra Marcali Horváth László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.27. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Angyal Lajosné
03.28. 10.30 óra Görgeteg Köcsög Józsefné
  14.00 óra Görgeteg Málek Lászlóné
03.29. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Béláné

 

 2018.04.02. - 2018.04.08.

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.04. 10.45 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Rákosfalvi Imréné 
      sz. Androsovics Rozália
Csurgó és vonzáskörzete
04.03. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Huszár Endre
  14.00 óra Gyékényes Hegedüs György János
04.05. 11.00 óra Inke Lukács Lajos
  15.15 óra Iharosberény Csonka István
04.06. 14.00 óra Zákány Czakó Lajos Kálmánné
04.07. 09.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Takács György
       
Fonyód és vonzáskörzete
04.05. 15.00 óra Balatonboglár Maxmilián Judit
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.03. 10.00 óra Gölle Horváth László
  13.30 óra Nyugati temető Király Imre
  14.00 óra Kadarkút -   
    Körmendi úti temető Horváthné Boncz Katalin
04.04.  09.00 óra Somogyaszaló Gombos Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Fodorné Finna Mária
  12.30 óra Nyugati temető Dénes János
  13.00 óra Somogysárd Vargha Endre
  13.30 óra Keleti temető Tóth József
  14.30 óra Keleti temető Herner Kálmánné
  15.30 óra Keleti temető Kurdi Györgyné
04.05. 14.00 óra Toponár Törzsök Lajos
04.06. 11.00 óra Keleti temető Dankó Attila István
  11.00 óra Nyugati temető Csonka Béláné
  12.30 óra Bárdudvarnok Kovács Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Garamvölgyi Aladár
  13.30 óra Keleti temető Gyenese István
  14.00 óra Somogyaszaló Finta Kálmánné
  14.30 óra Keleti temető Specher Antal
  15.30 óra Keleti temető Androsics Jánosné
  15.30 óra Nyugati temető Horák Anna
04.07. 11.00 óra Keleti temető Kreiner Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.04. 14.00 óra Gomba Keresztes Gézáné
04.05. 11.00 óra Sávoly Bogdán László
04.06. 11.00 óra Marcali Orsós György
  13.00 óra Marcali Kósa Ottó
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.04. 12.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csehi János
04.05. 09.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Gerlecz Márton
  10.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Csernela Lászlóné
  14.30 óra Lábod Hajdu Istvánné
04.06. 11.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Martinkó Lajosné

 

2018.04.09. - 2018.04.15.

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.09. 14.00 óra Ordacsehi  Simon Lajos
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.09. 13.00 óra Gyékényes Molnár János
  15.30 óra Zákány Ágoston István
04.10. 14.45 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Péntek György
04.12. 13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Polics Sándor
  16.00 óra Porrog  Pintér Györgyné
04.13. 11.00 óra Szenta Orsós János
  11.30 óra Somogyudvarhely Lacza Ferencné
  15.15 óra Somogycsicsó Pálinkás József
       
Fonyód és vonzáskörzete
04.12. 14.45 óra Karád Molics Anikó
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.09. 11.00 óra Simonfa Kahó Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Klem János
  13.45 óra Keleti temető Farkas Gézáné
  15.00 óra Toponár Viza József
  16.00 óra Kisberki Vendel Antalné
04.10.  08.30 óra Nyugati temető Kis Mária Anna
   08.45 óra Nyugati temető Lászlóczki Ilona
  10.00 óra Nyugati temető Istiván Gyula
  12.30 óra Keleti temető Decsi Klaudia
  13.30 óra Keleti temető Buni Istvánné
04.11. 10.00 óra Nyugati temető Tölgyesi Béla György
  11.00 óra Nyugati temető Tigyi Attila
  14.30 óra Nyugati temető Baranyai József
04.12. 11.00 óra Nyugati temető Táczli Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Macher Antal
  13.00 óra Kaposfő Kimpf József
  13.30 óra Keleti temető Pusztai Jenőné
  13.30 óra Nyugati temető Frank Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Flasch Tibor
04.13. 11.00 óra Nyugati temető Járosi Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Varga Antalné
  12.30 óra Nyugati temető Ilisics Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Herczeg Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Simon György
  14.30 óra Keleti temető Ambrus Miklósné
  14.30 óra Nyugati temető Hideg Zoltánné
  15.30 óra Keleti temető Dr. Bekker József
  15.30 óra Nyugati temető Rauth Ferenc
04.14. 11.00 óra Nyugati temető Simon József
  12.30 óra Keleti temető Tóth Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
04.12. 11.00 óra Bize Amtszman János
  14.00 óra Marcali Somogyi Andor
04.13. 11.00 óra Marcali Balogh Istvánné
  14.45 óra Boronka Horváth Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.09. 09.00 óra Lábod -  
    Hosszúfalvi temető Futó József
  11.00 óra Lábod  Balogh Lajosné
  12.30 óra Somogyszob Lancsár Ferencné
04.10. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kápics Józsefné
04.11. 15.00 óra Kutas Orsós Sándor
04.12. 10.00 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Dani Imréné
  14.00 óra Nagykorpád Supák László
04.13. 15.00 óra Nagykorpád Táncos Árpádné

 

 2018.04.16. - 2018.04. 22. 

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.19. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kruppai Zoltánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.17. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Józsefné
  16.15 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szabó Jánosné
04.18. 14.45 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Pap Sándorné
04.21. 11.00 óra  Csurgó -  
    József A. u. temető Fehér Csaba
  15.00 óra Iharosberény Imrei Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.16. 11.00 óra Keleti temető Takács Margit
  12.30 óra Keleti temető Székely György
  12.30 óra Nyugati temető Papp József
  13.30 óra Nyugati temető Benczik Gézáné
  15.00 óra Magyaratád Tóth Jánosné
04.17.  09.00 óra Keleti temető Szili István
  11.00 óra Keleti temető Mátrai Antalné
  12.30 óra Keleti temető Szűcs Ferenc
  13.00 óra Somogysárd Papp Béláné
  13.30 óra Keleti temető Böröczi Antal
  13.30 óra Nyugati temető Tóth László
  14.30 óra Nyugati temető Klenovics Tiborné
04.18.  09.30 óra Kaposfüred Illés József
  11.00 óra Keleti temető Fehér Csaba
  12.30 óra Nyugati temető Pap Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Zabla Imre Bálint
  15.00 óra Toponár Horváth Józsefné
04.19.  08.30 óra Nyugati temető Orosz Gyula
   08.45 óra Nyugati temető Kovács Sándor
  13.30 óra Keleti temető Kerek István
04.20. 11.00 óra Keleti temető Pintér Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Szommer Lászlóné
  12.00 óra Keleti temető Torma Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Jóna Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Torma Kálmánné
  14.00 óra Baté  Fonai Jenőné
  14.30 óra Keleti temető Csima János
04.21. 10.00 óra Keleti temető Kovács Ernőné
  12.30 óra Keleti temető Borsos Imréné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.20. 11.00 óra Gomba Péter Tivadar
  14.45 óra Kéthely Dávid László
04.21. 11.00 óra Szenyér Kollár Mártonné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.16. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Plánder Antalné
04.21. 11.00 óra Segesd Paul Ivánfi
       
Szigetvár és vonzáskörzete
04.19. 14.00 óra Boldogasszonyfa Pickelhaupt Henrikné

 

2018.04.23. - 2018.04. 29. 

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.25. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Sekoli Gyuláné
04.27. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Suba Ferenc
  13.00 óra Balatonlelle -  
    Új temető Kovácsevics Zétény
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.23. 15.00 óra Gyékényes Honula Ferencné
04.24. 11.00 óra  Somogyudvarhely Katona László
04.25. 10.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Radák Bertold
04.26. 16.00 óra Porrog Besenyei Gyöngyi
04.27. 16.00 óra Berzence Szabó József
       
Fonyód és vonzáskörzete
04.24. 14.00 óra Somogytúr Manhold Sarolta
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.23. 11.00 óra Keleti temető Jámbor Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Kelemen Lászlóné
  13.00 óra Somogysárd Ernyes Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Molnár József
  14.00 óra Toponár Kiss Ferencné
04.24. 11.00 óra Taszár Ádám Lajosné
  12.30 óra Nyugati temető Csapó Jánosné
  13.00 óra Taszár Németh Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Stekler Csenge
  14.30 óra Nyugati temető Bárdos Györgyné
04.25.  09.00 óra Nyugati temető Babits Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Vida Kálmánné
  13.30 óra Nyugati temető Vekkeli Márton
  14.00 óra Sántos Péter Gyuláné
  15.30 óra Szenna Nagy József
04.26. 11.00 óra Keleti temető Wágner Jenő
  13.30 óra Keleti temető László Nándor
  14.30 óra Nyugati temető Ulrich Beatrix Ágota
04.27. 11.00 óra Kaposmérő Kék István
  11.00 óra Keleti temető Szigetvári György
  12.30 óra Kaposfüred Talpas István
  12.30 óra Nyugati temető Végh István
  14.30 óra Keleti temető Biczó József
  14.30 óra Nyugati temető Damasits Irma
       
Marcali és vonzáskörzete
04.25. 11.00 óra Balatonberény Boros Mihályné
  11.00 óra Nagyszakácsi  Máté Gábor
  14.00 óra Marcali Horváth Gyuláné
04.27. 14.00 óra Marcali Horváth György
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.27. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Suri Istvánné
  15.00 óra Beleg Bertalan János

 

2018.04.30 - 2018.05.06.

Csurgó és vonzáskörzete
04.30. 15.45 óra Zákány  Verbulecz Istvánné
05.02. 14.45 óra Szenta  Huszics Ferencné
05.03. 10.00 óra Berzence Győri Irén
  14.45 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Mayerné Sebes Erika
05.04. 10.00 óra Csurgó-  
    Sarkadi temető Salekovics Ferencné
  14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Horváth Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.02. 11.00 óra Keleti temető Kató Ferencné
05.03. 14.30 óra Keleti temető Balogh Mihályné
  14.30 óra Nyugati temető Zsalakó Tiborné
05.04. 10.00 óra Bárdudvarnok Pap Lajosné
  11.00 óra Várda Ugrósdy Péter
  13.30 óra Nyugati temető Kaszás Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.02. 11.00 óra Marcali Kurucz Pálné
05.03. 12.00 óra Nemesvid Szabó László
  14.00 óra Marcali Kalló István
  14.00 óra Mesztegnyő Molnár József

 

2018.05.07 - 2018.05.13.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.08. 14.30 óra Ordacsehi Nyíri Vilmos
05.11. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Új temető Molnár Józsefné 
      sz. Kelemen Erika
Barcs és vonzáskörzete
05.08. 13.00 óra Heresznye Csordás György
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.07. 13.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Hosszu Tibor
05.09. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Stark Ferencné
05.10. 15.00 óra Zákány Rozs Jánosné
05.11. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tokai Erzsébet
  16.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Lőrincz Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.07. 10.30 óra Zselicszentpál Sovány Sándor
  16.30 óra Bárdudvarnok Makker József
05.08. 11.00 óra Somogysárd Balázs Istvánné
  14.00 óra Kaposhomok Hernec Zsuzsanna
05.09. 10.30 óra Magyaratád Zsobrák Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Buni Frigyesné
  14.00 óra Sántos Kovács Gyula
05.10. 11.30 óra Nyugati temető Csonka Béla
  12.30 óra Nyugati temető Bankné Mezővári Mária
  13.30 óra Nyugati temető Steinné Farkas Zsuzsanna
  14.30 óra Nyugati temető Szabó Béláné
  15.30 óra Keleti temető Baksai István
05.11. 10.00 óra Keleti temető László György
  11.00 óra Kaposmérő Kiss István
  11.00 óra Keleti temető Pados György
  12.30 óra Keleti temető Ladiszlai Géza
  13.30 óra Keleti temető Torma László
  13.30 óra Nyugati temető Koncz József
  14.30 óra Keleti temető Miskolczi Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Tollas István
  15.30 óra Keleti temető Csutorás Veronika
  15.30 óra Nyugati temető Várnagy Tiborné
05.12. 11.00 óra Nyugati temető Fehér Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.07. 11.00 óra Gomba Fülöp János
05.08. 11.00 óra Marcali Draskovics Istvánné
05.09. 09.45 óra Somogysámson Horváthné Bogdán Márta
05.11. 11.00 óra Marcali Mozsár Kálmán
  14.00 óra Sávoly Kovács Józsefné
  14.30 óra Tapsony Szántó Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.07. 09.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Törzsök István
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kakas István Miklós
05.09. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zóka Miklós
  15.00 óra Nagykorpád Orsós Sándor
05.11. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Jéger Ferenc


2018.05.14 - 2018.05.20.

 

Csurgó és vonzáskörzete
05.15. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Milánkovics György
05.18. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Köves Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.14. 10.00 óra Csököly Szántó Gyula
  11.00 óra Magyaratád Vati Gyula
  12.30 óra Keleti temető Egri Imréné
  14.00 óra Simonfa Győrmárton Józsefné
05.15. 11.00 óra Keleti temető Gárdos Béla
  12.30 óra Nyugati temető Kuti Sándorné
  15.00 óra Déli temető Kecskés Miklós
05.16. 10.00 óra Keleti temető Simon Kálmánné
  11.00 óra Keleti temető Werstroh Jánosné
  14.00 óra Toponár Klinkó Józsefné
05.17. 09.00 óra Keleti temető Balogh Sándor
  11.00 óra Keleti temető Schmidt Magdolna
05.18. 10.00 óra Keleti temető Mikola Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Vámi Attila
  11.00 óra Nyugati temető Téglás Tamás
  12.30 óra Keleti temető Komár Zoltánné
  13.30 óra Keleti temető Dr. Geszti János
  13.30 óra Nyugati temető Gadányi Gyula
  14.30 óra Keleti temető Gábor István
  15.30 óra Keleti temető Magyarcsik László
05.19. 11.00 óra Keleti temető Sándor József
       
Marcali és vonzáskörzete
05.15. 15.00 óra Tapsony Szőcs Mihályné
05.16. 15.00 óra Mesztegnyő Teleki Zoltán
05.17. 11.00 óra Marcali Gsvindt Sándor
05.18. 11.00 óra Bize Hompót Istvánné
  11.00 óra Marcali Szalai Alfonz Zoltánné
  13.00 óra Marcali Ősz Ágnes
  14.45 óra Boronka Csobod Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.16. 11.00 óra Nagykorpád Levák László
05.17. 11.00 óra Beleg Orsós Zoltán
05.18. 12.00 óra Tarany Hammer István
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lőrincz Rózsa
05.19. 11.00 óra Segesd Árvai Józsefné
       
Pécs és vonzáskörzete
05.18. 11.00 óra Pécs - Patacs Pápa Lászlóné

 

2018.05.21 - 2018.05.27.

 

Csurgó és vonzáskörzete
05.22. 14.00 óra Somogyudvarhely Bencsik Gézáné
  14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Molnár Zoltán
05.25. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Németh Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.22. 12.30 óra Keleti temető Jászberényi József
  14.30 óra Zimány Bizderi Elek
05.23. 09.30 óra Nyugati temető Bíró Norbert
  11.00 óra Nyugati temető Porkoláb Árpádné
05.24. 11:30 óra Nyugati temető Molnár Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Molnár Lajos
05.25. 11:00 óra Keleti temető Kiss Imre
  11.00 óra Nagyberki Nagy Mária
  13.00 óra Kaposhomok Károlyi Zsuzsanna
  13.30 óra Keleti temető Szabados József
  15:00 óra Taszár Laki János
  16.00 óra Nyugati temető Tóth Gábor Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.22. 14.00 óra Marcali Pusztai Mihályné
05.25. 11.00 óra Marcali Óváriné Horváth Zsuzsanna
  13.00 óra Gomba Vidus Károly
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.23. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Mati Gyuláné
  11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gubasóczi Istvánné
  15.00 óra Kisbajom Orsós Ferenc
05.24. 11.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Radics Antalné
  15.00 óra Bolhás  Galba Bábor
05.25. 09.30 óra Rinyaszentkirály Varjas Józsefné
  14.00 óra Ötvöskónyi Sabján József
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Puskás Bence

 

 2018.05.28 - 2018.06.03.

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.02. 09.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Mátyás Gézáné
      sz. Balog Aranka
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.01. 15.15 óra  Iharosberény Orsós Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.28. 10.00 óra Keleti temető Fábián Sándor
  11.00 óra Keleti temető Szántó József
  13.30 óra Keleti temető Nevezi Tibor István
  14.00 óra Toponár Vajda Györgyné
  15.00 óra Toponár Buzsáki Lászlóné
05.29. 10.30 óra Kaposmérő Morva Csilla
  11.00 óra Keleti temető Kovács Istvánné
  14.30 óra Hajmás Szalai Ferencné
  14.30 óra Keleti temető Ifj.Pál János
05.30. 10.00 óra Alsóbogát Sipos József
  11.00 óra Keleti temető Kovács Rudolf
  14.00 óra Taszár Vincze Jánosné
  15.00 óra Baté Regéczi Árpád
05.31. 13.30 óra Keleti temető Laczó Józsefné
06.01. 10.00 óra Nyugati temető Hegedüs Gyula
  10.00 óra Somogyjád Androsics Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Vajdáné Gärtner Gabriella
  12.30 óra Keleti temető Körtés Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Tarrné Kassai Klára
  15.00 óra Keleti temető Kálmán Magdolna
  15.30 óra Nyugati temető Musztács József
  16.00 óra Mosdós Bottlik Ferenc
06.02. 11.00 óra Kiskorpád Varga Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.28. 14.45 óra Boronka Pölcz László
05.29. 11.00 óra Marcali Pidás Lajos
05.31. 14.00 óra Marcali Kovács Anna
06.01. 13.00 óra Marcali Torma István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.31. 11.00 óra Segesd Csontos Lászlóné
06.01. 11.00 óra Nagykorpád Supák Lászlóné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simon Istvánné

 

2018.06.04 - 2018.06.10. 

Csurgó és vonzáskörzete
06.04. 10.00 óra Somogyudvarhely Vass Sándorné
06.05. 11.00 óra Somogyudvarhely Fliszár Géza
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szabó Lajos
06.06. 10.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Szidónia
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Győrfy Jánosné
06.07. 16.00 óra Porrogszentkirály Horváth Mihályné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.04. 10.00 óra Bárdudvarnok Csóra Gyuláné
  11.00 óra Kaposszerdahely Orsós Istvánné
06.05. 10.00 óra Zselickislak Szögyéni Istvánné
  10.30 óra Nyugati temető Kis Tiborné
  12.30 óra Nyugati temető Csillag Tiborné
  14.30 óra Keleti temető Scheffer Ferenc
06.06. 11.00 óra Nyugati temető Vári Gyuláné
  14.30 óra Keleti temető Sárecz Endre
06.07. 10.00 óra Kisasszond Gyurka Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Szira Sándorné
  14.30 óra Nyugati temető Kovács László
  15.30 óra Keleti temető Berkes Mihály
06.08. 09.00 óra Csököly György Zoltán
  11.00 óra Kaposfüred Bíró József
  11.00 óra Keleti temető Dr. Czinkotay Frigyes
  11.00 óra Nyugati temető Büki Ernő
  14.00 óra Kaposmérő Kósa Lászlóné
  16.00 óra Nyugati temető Lengyel Györgyné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.01. 11.00 óra Somogysámson Ács László
06.04. 14.00 óra Gyóta Benedek Lajosné
06.05. 11.00 óra Gomba Szabó Tibor
06.06. 15.00 óra Marcali Ilia István
06.07. 11.00 óra Marcali Tolnai Klára
06.08. 10.00 óra Gizella templom Mercz Lajosné
  10.00 óra Gizella templom Mercz Sándorné
  11.00 óra Marcali Banicz Attila János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.05. 10.00 óra Rinyaszentkirály Balogh Katalin
06.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Varga Péter Józsefné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kaposi Erika
       
Szigetvár és vonzáskörzete
06.06. 11.00 óra Szigetvár Nagy János


2018.06.11. - 2018.06.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.11. 09.30 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kaposi Ferenc
  11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Galambos József
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.12. 15.15 óra Pogányszentpéter Bogdán Ferenc
06.13. 16.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Dezsőné
06.14. 16.00 óra Somogyudvarhely Radák Károly
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.11. 09.00 óra Csököly Hérincs Istvánné
  11.00 óra Csököly Paizs Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Nemes Lászlóné
  14.30 óra Nyugati temető Galambos József
  15.30 óra Keleti temető Borsányi Gyuláné
06.12. 09.30 óra Töröcske Kiss Sándorné
  11.00 óra Toponár Bocskai Péter
  14.30 óra Keleti temető Disztl Mária
  15.00 óra Nyugati temető Lukács János
  15.30 óra Nyugati temető Szabó Sándor
06.13. 13.30 óra Keleti temető Lengyel István
06.14. 10.00 óra Keleti temető Buzási Józsefné
  10.00 óra Magyaregres Hatta Józsefné
06.15. 09.00 óra Csököly Orsós Hajnalka
  11.00 óra Keleti temető Timerné Kiss Ágnes
  13.30 óra Keleti temető Patczai Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Juhász Tiborné
  15.30 óra Keleti temető Szabó Zoltán
       
Marcali és vonzáskörzete
06.12. 14.00 óra Marcali Vadász Jánosné
06.14. 13.00 óra Marcali Fülöp Sándorné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.11. 09.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Bunovácz István
  12.30 óra Nagykorpád Balázsi Mihály
06.12. 13.00 óra Szabás Botika Ferencné
  14.30 óra Szabás Ruzsa Ferencné
06.14. 11.00 óra Háromfa Brantmüller Zoltán
06.15. 09.30 óra Rinyaszentkirály Borosán József
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gelencsér Józsefné
06.16. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bausz József


2018.06.18. - 2018.06.24.

Csurgó és vonzáskörzete
06.19. 11.00 óra Somogyudvarhely Tóth Jenő
06.22. 11.00 óra Berzence Kiss Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.18. 11.00 óra Keleti temető Balogh László
  13.30 óra Baté Orsós István
  13.30 óra Keleti temető Fekete Sándorné
  14.30 óra Baté Király János
06.19. 13.30 óra Keleti temető Visnyei Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Visnyei Marianna
  14.30 óra Keleti temető Nagy Zoltán
06.20. 14.00 óra Jákó Szakács Józsefné
06.21. 09.00 óra Nyugati temető Major Ferenc
  10.00 óra Keleti temető Gergely Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Maloveczky István
  12.30 óra Nyugati temető Dr. Fülöp Mihály
06.22. 10.00 óra Nyugati temető Fábián Zsolt
  10.30 óra Keleti temető Mezriczky Miklós
  11.30 óra Keleti temető Takács János
  12.30 óra Keleti temető Tóthné Tengerdi Ibolya
  13.00 óra Cserénfa Szabó Tibor
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Sinka Lajosné
  15.00 óra Kaposszerdahely Nyári Béláné
06.23. 09.30 óra Kisgyalán Kurucz István
  13.00 óra Keleti temető Tombor István
       
Marcali és vonzáskörzete
06.22. 10.00 óra Marcali Holdosi László
  15.00 óra Kelevíz Bogdán János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.20. 10.00 óra Kisbajom Posta László
06.22. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simon Imréné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Jánosné
  13.30 óra Lábod Orsós Csaba


2018.06.25. - 2018.07.01. 

Csurgó és vonzáskörzete
06.25. 11.00 óra Porrogszentkirály Jankovics Jánosné
06.28. 11.00 óra Somogyudvarhely  Kálmán Gellért
06.29. 09.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Sándor Szilveszter
       
Fonyód és vonzáskörzete
06.26. 16.00 óra Látrány Gombos Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.25. 13.30 óra Keleti temető Tóth Tamás
06.26. 09.30 óra Nyugati temető Vass Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Schenk László
  12.30 óra Keleti temető Kovács Magdolna
06.27. 10.00 óra Nyugati temető Beleznai Tibor
  14.30 óra Keleti temető Fekete Jánosné
06.28. 11.00 óra Szenna Ádi Endre József
  15.30 óra Keleti temető Karsai Józsefné
06.29. 10.00 óra Keleti temető Sőregi Zoltánné
  11.00 óra Nyugati temető Tóth Béla
  14.30 óra Keleti temető Mátrai György
  15.30 óra Keleti temető Járosi Istvánné
06.30. 13.30 óra Nyugati temető Ackermann Tünde
       
Marcali és vonzáskörzete
06.27. 15.00 óra Nemesdéd Fábos László
06.28. 11.00 óra Libickozma Nagy Mihály
  14.00 óra Marcali Papp Elemérné
06.29. 11.00 óra Marcali Heccer Györgyné
  15.00 óra Balatonújlak Kóta Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.27. 15.00 óra Bolhás Tóth Jánosné
06.28. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zavagyil Zoltánné
06.29. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sabján Jánosné
  16.00 óra Kutas Bak József Péter
06.30. 11.00 óra Szabás Rozina Zoltán

 

2018.07.02. - 2018.07.08.

Csurgó és vonzáskörzete
07.06. 14.45 óra Porrog Fliszár Istvánné
07.07. 09.45 óra Porrogszentkirály Gável Lajosné
       
Fonyód és vonzáskörzete
07.04. 13.45 óra Somogybabod Györki Lászlóné 
      sz. Szőke Margit
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.02. 12.30 óra Nyugati temető Papp Imre József
  13.30 óra Nyugati temető Nagy Lajosné
07.03. 10.00 óra Kisberki Vendel Attila
  13.30 óra Keleti temető Bognár Lajosné
07.04. 09.00 óra Nyugati temető Törő Dezsőné
  11.00 óra Keleti temető Jelasits Miksáné
  15.30 óra Nyugati temető Hegedüs Attila
07.05. 09.00 óra Nyugati temető Horváth László Ferenc
  10.00 óra Nyugati temető Németh Pál Vendel
  11.00 óra Keleti temető Szilágyi Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Kántás Rudolf
  13.30 óra Keleti temető Dr. Bakács Tiborné
07.06. 08.30 óra Gölle Orsós István
  10.00 óra Nyugati temető Illés Andorné
  13.30 óra Keleti temető Mikocsi Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Stanics Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Palotás Tibor János
  14.30 óra Nyugati temető Kesztyűs Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Varga Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.05. 11.00 óra Marcali Szabó Györgyné
  14.45 óra Balatonújlak Szabó Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.02. 14.30 óra Szabás Vogronics Gyuláné
07.03. 11.00 óra Beleg Orsós Imréné
  15.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Pintér Györgyné
07.05. 11.00 óra  Nagyatád -   
    Központi temető Dr. Bakács Tiborné
    búcsúztató *  
  * A búcsúzatót követően a kaposvári Keleti temetőben kerül sor a temetésre.
  14.00 óra  Kutas Kis Horváth Imre
07.06. 10.00 óra Somogyszob Pálfi János
  11.00 óra  Görgeteg Horváth Istvánné
  13.30 óra Ötvöskónyi Sipos Irén

 

2018.07.09. - 2018.07.15.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.11. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Új temető Birkás Lajos
       
Barcs és vonzáskörzete
07.11. 10.00 óra Bélavár Molnár Gyuláné
07.13. 11.00 óra Bélavár Zadravecz Jánosné
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.09. 10.00 óra Iharos Sári József
07.10. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hortobágyi Zoltán
07.11. 13.00 óra Gyékényes Bengyák Lajos
07.12. 11.00 óra Gyékényes  Kulcsár Tibor
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Győry Endre
07.13. 15.00 óra Inke Horváth József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.09. 10.00 óra Csököly Nezdei Sándor
  11.00 óra Kaposszentjakab Forró Lászlóné
  12.30 óra Bárdudvarnok Kelemen Tibor
  12.30 óra Nyugati temető Papp József
  15.30 óra Nyugati temető Nagy Józsefné
07.10. 10.00 óra Nyugati temető Borjus Györgyné
  12.00 óra Nyugati temető Kovács Ferenc
  13.30 óra Keleti temető Varga János
  14.30 óra Keleti temető Herczeg László
07.11. 10.00 óra Kaposfüred Farkas Tibor
  15.30 óra Nyugati temető Szabóné Tián Julianna
07.12. 12.00 óra Keleti temető Molnár Pál
  13.00 óra Keleti temető Forrai Elemér
  14.00 óra Zselickisfalud Mikáczó Györgyné
07.13. 10.00 óra Kaposfüred Pápai Károlyné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Árpád
  12.30 óra Keleti temető Nagy Attila
  13.30 óra Keleti temető Hasznosi Tibor
  14.30 óra Keleti temető Gombás György
  14.30 óra Nyugati temető Orbán Józsefné
  15.00 óra Toponár Ferencz István
  15.30 óra Keleti temető Geges István
  15.30 óra Nyugati temető Schindler Lajos Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
07.11. 14.00 óra Marcali Buzás János
07.12. 09.45 óra Balatonkeresztúr Burza István
07.14. 10.45 óra Balatonberény Sifter Ernő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.11. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető  Füstösné Lukács Gabriella
07.12. 11.00 óra Lábod Kanyar Zoltánné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető  Kaponya Jánosné
07.13. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető  Söllei István
  14.00 óra Kutas Tili Eduárd
  15.30 óra Kutas Ámon András
07.14. 10.00 óra Kutas Bogdán Andrea
       
Tamási és vonzáskörzete
07.11. 14.00 óra Iregszemcse Lovász Andrásné

 

2018.07.16. - 2018.07.22.

Csurgó és vonzáskörzete
07.17. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Horváth Endre
  16.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bíró Józsefné
07.19. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Kiss János
07.20. 11.00 óra Gyékényes  Imre János
       
Fonyód és vonzáskörzete
07.20. 11.00 óra Somogyvámos Varga Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.16. 10.00 óra Kisgyalán Mokker Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Putnoki Gyula
  12.30 óra Zselickislak Nyáriné Horváth Mónika
07.17. 10.00 óra Kaposfüred Kelemen Lászlóné
  11.00 óra Magyaratád Nagy Zoltán
  12.30 óra Keleti temető Kerekes Dezső
07.18. 10.00 óra Zselickisfalud Árva Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Barabás Gyula
  11.00 óra Nyugati temető Budai Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Mándoki Mihály
07.19. 12.30 óra Nyugati temető Domsa István
  15.00 óra Toponár Csernics József
07.20. 11.00 óra Keleti temető Fülöp Béla
  12.30 óra Nyugati temető Vajda József
  14.30 óra Nyugati temető Szabó Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Fejes Lajosné
07.22. 10.00 óra Igal Harangozó Jenő
       
Marcali és vonzáskörzete
07.18. 11.00 óra Horvátkút Nagy Lajosné
07.20. 10.30 óra Somogyzsitfa -   
    Szőcsényi temető Bálint Dávidné
  14.00 óra Somogyzsitfa -  
    Fehéregyházi temető Térdig Ernőné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.20. 14.00 óra Szabás Németh János


2018.07.23. - 2018.07.29.

Csurgó és vonzáskörzete
07.23. 13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Antal Lászlóné
07.27. 11.00 óra Berzence Simonovics Ferencné
       
Fonyód és vonzáskörzete
07.27. 15.00 óra Gamás György Gézáné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.23. 14.30 óra Nyugati temető Salamon Jánosné
07.24. 11.00 óra Nyugati temető Laki Ferenc
  14.30 óra Zimány Szabó Lajosné
  15.30 óra Nyugati temető Dékán Józsefné
07.25. 10.00 óra Bárdudvarnok Csonka János
  10.00 óra Nyugati temető Tóth János
07.26. 12.30 óra Keleti temető Csizi Márta
07.27. 10.00 óra Keleti temető Lovró István
  11.30 óra Nyugati temető Varga István
  12.30 óra Keleti temető Epstein Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Hampuch Ferenc
  14.30 óra Nyugati temető Tomisa Ferenc
  14.30 óra Toponár Bencze János
  15.30 óra Keleti temető Szabó Rudolf
       
Marcali és vonzáskörzete
07.23. 11.00 óra Horvátkút Bájhóber Gergely
07.26. 15.00 óra Marcali  Kispál Gyula
07.27. 11.00 óra Marcali  Szivós Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.25. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Végh András
  15.00 óra Nagykorpád Andik István
07.26. 08.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Klopszer Gyula

 

2018.07.30. - 2018.08.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.30. 09.30 óra Balatonlelle -  Gelencsér Józsefné
    Régi temető sz. Komáromi Mária Etel
08.01. 09.45 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Dr. Berdán László
08.04. 08.45 óra Balatonlelle -  Guba Ferencné
    Régi temető sz. Orbán Margit Erzsébet
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.02. 16.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Baja Károly
08.03. 14.45 óra  Csurgó -  
    József A. u. temető Mitana László
08.04. 12.00 óra Zákányfalu Rigó Benőné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.30. 10.00 óra Keleti temető Kornya Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Hole János
  15.30 óra Nyugati temető Dr. Zachariás Istvánné
07.31. 10.00 óra Nyugati temető Szép Józsefné
  12.30 óra  Keleti temető Varga Györgyné
  15.30 óra Keleti temető Pető Gyula
08.01. 10.00 óra Keleti temető Somogyi István
  10.00 óra Nyugati temető Szabics Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Dévényi Zoltánné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Jánosné
08.02. 10.00 óra Nyugati temető Kosik Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Pok Jenő
  13.30 óra Nyugati temető Tóth László
  14.30 óra Keleti temető Mészáros László
08.03. 09.00 óra Nyugati temető Király Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Böddi Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Fábián István
  13.30 óra Nyugati temető Kis Imre
  15.30 óra Keleti temető Dr. Gallai Istvánné
08.04. 09.00 óra Keleti temető Berger Józsefné
  10.30 óra Nyugati temető Lancsák Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.02. 09.00 óra Somogysámson Sárfi József Gyula
08.03. 14.00 óra Gomba Orsós Mária
  14.00 óra Marcali Kilné Pám Andrea


2018.08.06. - 2018.08.12. 

Csurgó és vonzáskörzete
08.08. 11.00 óra Berzence Ember Sándor
08.10. 09.00 óra Somogybükkösd Nagy László
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kovács Gézáné
08.11. 09.00 óra Porrogszentpál Szabó Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.06. 10.00 óra Nyugati temető Tallián Gábor
  14.30 óra Nyugati temető Balogh Lajos
  15.30 óra Nyugati temető Horváth Mária
08.07. 13.30 óra Újvárfalva Nikovics János
08.09. 08.30 óra Csököly Ballér István
  09.00 óra Keleti temető Kun József
  10.00 óra Keleti temető Parrag László
  11.00 óra Keleti temető Szalontai Györgyné
  13.30 óra Nyugati temető Major Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Móré István
08.10. 10.00 óra Toponár Bocskai Péterné
  12.30 óra Keleti temető Mangult Ferenc
  15.00 óra Toponár Ráck Józsefné
08.11. 11.00 óra Keleti temető Keszei Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.09. 10.00 óra Marcali Horváth József
08.10. 10.00 óra Pusztakovácsi Fenyő József
  11.00 óra Marcali Vas Zoltán
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.08. 10.00 óra Nagyatád - Mlinarics József
    Központi temető  
08.06. 10.00 óra Bolhás Horváth József
08.09. 10.00 óra Kutas Simon Józsefné

 

2018.08.13. - 2018.08.19. 

Csurgó és vonzáskörzete
08.13. 11.00 óra Somogyudvarhely Szabó Attila Gábor
08.14. 10.00 óra Inke Hiti Ernő
  14.45 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Csatos Lajosné
  17.00 óra Berzence Grabarics Károly
08.15. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Buza Ferencné
08.17. 10.00 óra Iharosberény Pál Ferencné
08.18. 10.00 óra Gyékényes  Kiss Attila
  13.00 óra Inke Kötő Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.13. 11.00 óra Keleti temető Zsugovits Miklós
  11.00 óra Nyugati temető Kaszti Gyula
  13.30 óra Keleti temető -  
    Kápolna Döme Béla
  15.30 óra Keleti temető Jordáki Miklós
08.14. 10.00 óra Kaposmérő Hideg Sándorné
  10.00 óra Nyugati temető Takács Viktor
  13.30 óra Keleti temető Gulyás Józsefné
  14.00 óra Kaposfő Baumann Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Hatler Rudolf
08.15. 09.00 óra Nyugati temető Prekáczka János
  09.30 óra Nyugati temető Fehér József
  10.00 óra Nyugati temető Hermann Zoltánné
08.16. 14.00 óra Jákó Orbán Endre
  14.30 óra Toponár Pusztai Zsuzsanna
  15.30 óra Zimány Farkas Józsefné
08.17. 10.00 óra Nyugati temető Gál Sándor
  11.00 óra Magyaratád Zsigrai Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Páti György
  13.30 óra Keleti temető Kiss János Attila
  13.30 óra Nyugati temető Ősi Ferenc János
  14.30 óra Keleti temető Kövesdi Gábor
  14.30 óra Nyugati temető Jankovics József
  15.30 óra Keleti temető Gyarmati Gézáné
08.18. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Dénesné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.14. 10.00 óra Gadány Lakos Éva
08.16. 10.00 óra Marcali Pusztai József András
08.17. 11.00 óra Marcali Paár Vilmosné
08.18. 11.00 óra Marcali Dr. Búzási Attila
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.13. 11.00 óra Somogyszob  Kövesi Zoltán
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kocsis Gyula
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Habuda Anna
08.14. 15.00 óra Lábod Lábas Gábor
08.17. 10.00 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Vidák Gábor

 

2018.08.20. - 2018.08.26.  

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.24. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Garai László
08.25. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kiss Lászlóné sz. Csontó Irén
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.21. 10.15 óra Keleti temető Kopházi Csaba
  11.00 óra Keleti temető Dr. Szabó Árpádné
  11.00 óra Nyugati temető Makk László
08.22. 10.00 óra Keleti temető -  
    Kápolna Budavári Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Fenyvesi Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Fábos Kálmán
08.24. 11.00 óra Keleti temető Varga Ferenc
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Tóth Andorné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.22. 10.00 óra Marcali Papp Józsefné
  14.00 óra Marcali Miusza Jánosné
08.23. 09.00 óra Marcali Réczés Klára
  15.00 óra Horvátkút Hermann Istvánné
08.24. 10.00 óra Szenyér Németh Imréné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.22. 09.00 óra Rinyaszentkirály Varga Lászlóné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Beke Pálné
08.24. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó László