2017.01.02

2017. évi temetések listája

2017.01.01 - 2017.12.31.

1. hét 2017.01.01 - 2017.01.08.

Csurgó és vonzáskörzete
01.04. 14.00 óra Inke Borongics János
01.05. 10.30 óra Szentmihályhegy Gerencsér István
  14.00 óra Porrog Zakócs Jánosné
01.06. 11.00 óra Szenta  Orsós Vendel
  13.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kovács György
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Borsos Zoltán
       
Fonyód és vonzáskörzete
01.05. 11.00  óra Öreglak Csáki Béláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.02. 12.30 óra Keleti temető Kovács Gézáné
  13.00 óra Taszár Gilicze Ferencné
01.03. 14.30 óra Keleti temető Hesz Pálné
  14.30 óra Sántos Herczeg Györgyné
01.04. 11.00 óra Nyugati temető Baráth Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Takács Zoltánné
  13.30 óra Keleti temető Boldizsár Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Lenkei Józsefné
01.05. 11.00 óra Inámpuszta Fajcsi Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Visnyei Sándorné
  13.30 óra Keleti temető Ágoston Lajosné
  14.00 óra Kaposkeresztúr Balogh Jenő
  14.30 óra Csököly Tóth Lajosné
01.06. 10.00 óra Kaposmérő Pap József
  10.00 óra Nyugati temető Holló Pálné 
  11.00 óra Nyugati temető Putnoki Sándor
  12.00 óra Magyaregres Stefanics Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Nagy Györgyné
  12.30 óra Nyugati temető Dr. Horváth Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Pécsi János Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Vörös Tibor
  14.30 óra Keleti temető Horváth Ernőné 
  14.30 óra Nyugati temető Csikós Istvánné
  15.30 óra Nyugati temető Guzmics László
01.07. 14.00 óra Nyugati temető Vekerle Ernő
  11.00 óra Keleti temető Kovács Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.06. 12.00 óra Varászló Köhler Sándor József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.02. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vass László
01.03. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gergely Lajosné
01.05. 11.00 óra Szabás Rusa Ferenc
01.06. 11.00 óra Lábod Iger Ferencné


2. hét 2017.01.09 - 2017.01.15.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.09. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Tóth László
       
Barcs és vonzáskörzete
01.13. 11.00 óra Bélavár Vitelics József
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.10. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szerecz István
01.11. 15.00 óra Iharosberény Csendes Gábor
01.12. 11.00 óra Berzence Kovacsics László
01.13. 13.00 óra Pogányszentpéter Imrei Gyula
  15.00 óra Gyékényes Kiss Vendelné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Keleti temető Gallai Lajosné
  11.00 óra Nyugati temető Weindl János
  13.00 óra Kaposfüred Kelemen Sándor
  15.00 óra Újvárfalva Gyurka József
01.10. 10.00 óra Nyugati temető Kósa Ferencné
  11.00 óra Kaposmérő Fajtai István
  11.00 óra Keleti temető Raab Imréné
  12.30 óra Keleti temető Katona Lajos
  14.30 óra Keleti temető Lovász István
01.11. 11.00 óra Keleti temető Pados János
  12.30 óra Keleti temető Barna József
  13.30 óra Keleti temető Ronga Sándor
01.12. 10.00 óra Nyugati temető Szénási Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Keczeli Józsefné
  13.00 óra Magyaratád Durczi Józsefné
  13.30 óa Keleti temető Berta Ilona
  14.30 óra Keleti temető Nagy Ferenc
01.13. 10.00 óra Keleti temető Szentgróti Jánosné
  11.00 óra Bőszénfa Pavelka Imréné
  11.00 óra Keleti temető Vidák Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Böröcz Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Töröcsik Tibor
  13.30 óra Keleti temető Dicső Béláné
  14.00 óra Csoma Lelovics Andrásné
  14.30 óra Keleti temető Varga Jánosné
01.14. 13.00 óra Szentbalázs Csávics Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.10. 11.00 óra Marcali Kandler Lászlóné
01.12. 11.00 óra Főnyed Tháler Imréné
01.13. 10.00 óra Marcali Liszkai Istvánné
  11.00 óra Somogyfajsz Szabó Imréné
  13.00 óra Marcali Kósa Ottóné
  14.00 óra Gomba Takács László
  14.00 óra Marcali Ruchardt Tamás
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Károlyi Piroska
01.10. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csordás Jánosné
01.11. 13.00óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Dekanics Jánosné
01.12. 15.15 óra Nagyatád -  
    Központi temető Penics József
01.13. 14.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Mohari Vendelné

3. hét 2017.01.16 - 2017.01.22.

Csurgó és vonzáskörzete
01.16. 11.00 óra Berzence Varga Istvánné
  15.00 óra Gyékényes Miklós Istvánné
01.17. 12.00 óra Somogyudvarhely Pintér Károlyné
01.18. 15.00 óra Zákány Somogyvári László
01.19. 11.00 óra Berzence Tóth Józsefné
01.20. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Czuczi Józsefné
       
Fonyód és vonzáskörzete
01.19. 10.00 óra Somogytúr Bogdán Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.16. 10.00 óra Keleti temető Kukuly Sándor
  11.00 óra Keleti temető Kis Ferencné
  12.30 óra Keleti temető Lőczi Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Balogh János
  13.30 óra Nyugati temető Klenovics Józsefné
01.17.  09.00 óra Keleti temető Milhoffer István
  11.00 óra Bárdudvarnok Szentgrótiné Fista Éva
  12.30 óra Keleti temető Tiszagátiné Zalavári Mária
  13.30 óra Nyugati temető Cseh Pálné
  14.30 óra Keleti temető Bőzsöny Jánosné
01.18. 12.30 óra Nyugati temető Vida Csabáné
  14.00 óra Cserénfa Török Endréné
01.19. 11.00 óra Nyugati temető Ill Gyula
  12.30 óra Keleti temető Gártner Imréné
  13.30 óra Keleti temető Végh József
01.20. 10.00 óra Keleti temető Tímár Gusztávné
  11.30 óra Bárdudvarnok Nagy Kálmánné
  12.30 óra Keleti temető Dr. Csókné Váradi Mária Magdolna
  12.30 óra Nyugati temető Darázs Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Vaszil Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Gotthár István
  15.30 óra Keleti temető Horváth Ferenc
01.21. 11.00 óra Kaposfüred Kovács Lászlóné
  13.00 óra Nyugati temető Szondi Györgyi Orsolya
       
Marcali és vonzáskörzete
01.16. 13.00 óra Mesztegnyő Károlyi József
01.17. 12.00 óra Gadány Szigeti Lászlóné
01.18. 14.00 óra Sávoly Tóth László
01.19. 11.00 óra Marcali Konkoly Miklós József
  14.00 óra Somogyzsitfa Gyurka Józsefné
01.20. 11.00 óra Gadány Hajas Józsefné
  11.00 óra Szegerdő Bogdán Tibor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.17. 12.00 óra Rinyaszentkirály Máté Lajos
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vida László
01.18. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lénárdné Dévai Zsuzsanna
01.20. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bicsákiné Szabados Katalin
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tamás Lajos
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Ferencné
       
Siófok és vonzáskörzete
01.19. 12.00 óra Nagyberény Szentpéteri Károlyné

 

4. hét 2017.01.23 - 2017.01.29.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dr. Horváth János
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.23. 11.00 óra Gyékényes Kulcsár László
01.26. 13.00 óra Zákányfalu Kondricz Ferencné
01.27. 12.30 óra Iharosberény Ignácz József
  15.00 óra Zákány id. Plántek Jánosné
       
Fonyód és vonzáskörzete
01.23. 14.00 óra Gamás Mráv Lajos
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.23. 12.30 óra Keleti temető Virányi Zoltán
  13.30 óra Nyugati temető Csiszár Jánosné
01.24. 11.00 óra  Mezőcsokonya Németh Lajosné
  13.00 óra Somogysárd Vancsura Bertalanné
01.25. 11.00 óra Keleti temető Kalamár Gábor
  13.30 óra Zimány Bizderi Árpád
01.26. 10.00 óra Nyugati temető Orsolits Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Dr. Wirth Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Lévai Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Kovács Lajosné
01.27. 10.00 óra Nyugati temető Varga József
  12.30 óra Keleti temető Kampf Mihály
  12.30 óra Nyugati temető Átokházi-Vidéki Ernő
  12.30 óra Nyugati temető Schwind Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Novák Antal
  13.30 óra Nyugati temető Kis Péter Imre
  14.00 óra  Zselickislak Hatta Jánosné
  15.00 óra Nyugati temető Vörös Elemér
01.28. 11.00 óra Keleti temető Szántó József
  13.30 óra Nyugati temető Aradi Zoltán
  15.30 óra Gige Dr. Máthé Albertné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.23. 11.00 óra Somogyszentpál Hosszú László
01.24. 11.00 óra Marcali Pintér Tibor Lászlóné
  12.00 óra Marcali Nagy Jánosné
  15.00 óra Nagyszakácsi Sipos József
01.25. 14.30 óra Szőkedencs Cziklin Ferencné
01.27. 13.30 óra Somogyzsitfa Sági Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.27. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zadravecz Ferenc

 
5. hét 2017.01.30 - 2017.02.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.02. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Perszon Jánosné
02.03. 14.30 óra Ordacsehi Márton Lászlóné
  15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Paulics Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.30. 11.00 óra Berzence Csepeli Jánosné
01.31. 11.00 óra Berzence Horváth László
02.02. 13.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kovács János
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pákozdi Ferenc
02.03. 11.00 óra Berzence Kovács Ferenc
02.04. 12.00 óra Zákány Berdár Györgyné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.30. 10.00 óra Nyugati temető Rózner Tibor
  11.00 óra Baté Szél János
  12.30 óra Keleti temető Rábel Józsefné
  13.00 óra Kaposfüred Balatincz Lajos
  14.30 óra Gölle Bodó Lajosné
01.31. 10.00 óra Keleti temető Molnár Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Stier Tibor
  12.30 óra Keleti temető Maza Zoltán
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Lajos
  13.30 óra Keleti temető Vukov Péterné
  13.30 óra Nyugati temető Városi Károly
  14.30 óra Keleti temető Siposné Magyar Éva Anna
02.01. 12.30 óra Keleti temető Kútfej Lászlóné
  13.30 óra Keleti temető Palotás Tiborné
  13.30 óra Nyugati temető Segesdi Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Horváth Gyuláné
02.02. 11.00 óra Keleti temető Oláh Elemér
  13.00 óra Bárdudvarnok Bokor József
  13.00 óra Taszár Pusztai Tamás
  13.30 óra Nyugati temető Tarró Lászlóné
  14.30 óra Nyugati temető Árvai Jánosné
02.03. 10.30 óra Kaposmérő Volner László
  11.00 óra Nyugati temető Deák Lászlóné
  12.00 óra Somodor Péntek József
  12.30 óra Keleti temető Dr. Vas Tamás
  14.30 óra Keleti temető Nemes Imréné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.31. 14.30 óra Horvátkút Bájhóber Lajos
02.02. 11.00 óra Nemesvid Barna Attila János
  13.00 óra Marcali Tóth Béla
02.03. 11.00 óra Gomba Olaszt Istvánné
  11.00 óra Marcali Horváth József
  14.30 óra Tapsony Rajkó Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.30. 15.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Pankász László
01.31. 11.30 óra Rinyaszentkirály Orsós Józsefné
02.02. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Futó Györgyné
02.03. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Suri Elekné


6. hét 2017.02.06 - 2017.02.12. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.09. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Somogyiné Jancsó Ilona
02.10. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Récsei Tibor
02.11. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Molnár János
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.06. 11.00 óra Zákány Hegyi Tivadarné
  15.15 óra Iharosberény Czippán Sándorné
02.07. 11.00 óra Berzence Loncsár Istvánné
  15.30 óra Szenta Bogdán-Balogh Jánosné
02.08. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Varga Józsefné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Vendelné
02.09. 13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Lóki Lajos
02.10. 11.00 óra Somogyudvarhely Horváth Béla
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.06. 11.00 óra Újvárfalva Horváth Ede
  12.30 óra Keleti temető Hegyi Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Szentpáli Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Szijártó László
  14.30 óra Nyugati temető Szántó Istvánné
  15.30 óra Nyugati temető Merics Vilmosné
02.07. 11.00 óra Fonó Bálizs Árpád
  11.00 óra Gölle Enner Károly
  11.00 óra Nyugati temető Tóth István
  13.30 óra Keleti temető Kirics Jenő
02.08. 10.00 óra Keleti temető Balogh Imre József
  11.00 óra Kőkút Ősz József
  12.30 óra Keleti temető Kovács Endre
  13.00 óra Kaposfüred Horváth-Pizdóczi József
  14.30 óra Szilvásszentmárton Kulcsár Sándor
02.09. 09.00 óra Nyugati temető Mizerák Zoltán
  10.00 óra Nyugati temető László Gyula
  11.00 óra Keleti temető Visnyeiné Gór Ilona
  12.30 óra Keleti temető Székesi László Pálné
  12.30 óra Nyugati temető Kígyósi József
  13.30 óra Nyugati temető Sárközi Rudolfné
  14.30 óra Nyugati temető Kovács Árpád
02.10. 10.30 óra Mezőcsokonya Vörös Elekné
  11.00 óra Nyugati temető Dr. Rétsági Béláné
  12.30 óra Nyugati temető Bajzák Istvánné
  13.00 óra Mezőcsokonya Csepregi János
  14.00 óra Nyugati temető Sárközi Tiborné
02.11. 10.30 óra Kaposgyarmat Balogh Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.07. 11.00 óra Marcali Szentgyörgyi László
  14.00 óra Marcali Vida Ádám
02.08. 10.00 óra Sávoly Gyarmati Jenőné
  14.30 óra Somogyzsitfa Pocsai István
02.09. 10.00 óra Vése Lébár László
02.10. 11.00 óra Marcali Nyers István
  14.30 óra Boronka Gyovai Csaba
02.11. 10.00 óra Gomba Harmathné Sallai Ildikó
  13.00 óra Nemesvid Bajor Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.06. 14.30 óra Görgeteg Orsós Hajnalka
02.07. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ander Jenő
  15.00 óra Beleg Hak Antalné
02.09. 11.30 óra Görgeteg Tóth Jánosné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zsiga Miklós
  16.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Berendiás László
02.10. 11.30 óra Görgeteg Naszladi József
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Krápecz József

 
7. hét 2017.02.13 - 2017.02.19.

Csurgó és vonzáskörzete
02.13. 13.00 óra Somogyudvarhely Kisgéczi Gyula
02.14. 14.00 óra Zákányfalu Horváth János
02.17. 10.00 óra Berzence Hada Erzsébet
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.17. 13.15 óra Visz Jozó Gézáné sz. Szimion Mária
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.13. 10.00 óra Keleti temető Horváth József
  10.30 óra Kaposfő Pitz Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Sótonyi Istvánné
  13.00 óra Bőszénfa Main Józsefné
  13.30 óra Somogysárd Valkó Mihályné
02.14. 10.00 óra Nyugati temető Tóth János
  11.00 óra Nyugati temető Hegedüs István
  12.30 óra Keleti temető Czeglédi Lajos
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Gyula
  14.00 óra Toponár Kiss Istvánné
02.15. 11.00 óra Nyugati temető Borsföldi Tibor
  12.30 óra Nyugati temető Csima Jánosné
  14.00 óra Toponár Kozári Tiborné
02.16. 10.00 óra Fonó Lutár Jánosné
  11.00 óra Csököly Bakos Magdolna
  11.30 óra Csököly Orsós Ferenc
  13.00 óra Bárdudvarnok Simon Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Visnyei Lajos
02.17. 10.00 óra Keleti temető Simon Tibor
  10.30 óra Magyaregres Huszár Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Lengyel István
  11.00 óra Nyugati temető Juhász Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Győrfy Károlyné
  12.30 óra Nyugati temető Németh Gézáné
  13.30 óra Kadarkút Tóth Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Posta József
  13.30 óra Nyugati temető Déri Miklós Tiborné
  14.30 óra Nyugati temető Lőczi Józsefné
  15.00 óra Gölle Tóbiás József
  15.00 óra Keleti temető Józsa Gyula
  16.00 óra Keleti temető Gergely Gyuláné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.13. 10.00 óra Gadány Ignácz István
02.15. 10.00 óra Marcali Péter Gyuláné
  11.00 óra Marcali Mácsi Sándor
  11.00 óra Vése Zab József
  13.00 óra Marcali Sándor Lajos Jenő
02.16. 11.00 óra Marcali Biró Tiborné
  11.00 óra Mesztegnyő Tóth László
  14.00 óra Balatonújlak Pődör Béláné
02.17. 11.00 óra Marcali Csuri József
  11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Nagy László
  14.00 óra Mesztegnyő Csernalovics József
  15.00 óra Nemeskisfalud Orsós Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.15. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Béres Ernő
  15.00 óra Lábod Márkusné Sponga Éva
02.16. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vargyas László
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Babos Ernő
02.17. 09.30 óra Tarany Szabó László
  15.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kovács Krisztián
02.18. 11.00 óra Bolhás Kati Sándorné

 

8. hét 2017.02.20 - 2017.02.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.21. 14.45 óra Ordacsehi Papp Ernőné sz. Czár Ilona
02.23. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kovács Ferenc
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.20. 11.00 óra Berzence Kakrik Mihályné
02.21. 15.00 óra Gyékényes Kiss Sándor
02.22. 11.30 óra Csurgó -  
    József A. úti temető Sántosi Györgyné
02.23. 09.15 óra Iharos Beke László
02.24. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Füstös János
  13.00 óra Zákányfalu Spolár Péterné
  15.30 óra Csurgó -  
    József A. úti temető Szokoly Jánosné
02.25. 11.00 óra Inke Horváth József
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.24. 15.45 óra Karád Verb Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.20. 12.30 óra Nyugati temető Nagy István
  15.00 óra Toponár Berzsán Gyula
02.21. 11.00 óra Keleti temető Jankovics Tibor
  11.00 óra Mike Orsós Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Rugya Béla
  13.30 óra Nyugati temető Vajda Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Sziklai Rudolfné
02.22. 13.00 óra Zimány Zalavári Zoltán
  14.00 óra Zselickisfalud Lukács Béláné
02.23. 10.00 óra Somogysárd Orsós János
  11.00 óra Nyugati temető Wallinger Endréné
  12.30 óra Keleti temető Huszár Dezső
  14.30 óra Keleti temető Árva György
  15.30 óra Keleti temető Bayer Imréné
02.24. 09.00 óra Keleti temető Röslerscuner Elizabeth
  10.00 óra  Keleti temető Tarr Istvánné
  10.00 óra  Töröcske  Török István
  11.00 óra  Keleti temető Gódor Lajosné
  12.30 óra  Nyugati temető Bognár Imréné
  13.00 óra  Keleti temető Kárpáti Béláné
  14.00 óra Keleti temető Orsós Józsefné
  14.30 óra Csököly  Simon Endre
  15.00 óra Keleti temető Élő Ferenc
02.25. 11.00 óra Keleti temető Potó Sándor
  11.00 óra Kaposfő Gelencsér Istvánné
  11.30 óra Keleti temető Dr. Fekete Lászlóné
  14.00 óra Nyugati temető Horváth György
       
Marcali és vonzáskörzete
02.23. 14.00 óra Gomba Horváth Györgyné
  15.00 óra Vése Huszár Sándor
02.24. 13.00 óra Marcali Köllő Lászlóné
  14.00 óra Marcali Zsinkó Lajosné
02.25. 10.00 óra Marcali Héger József
  11.00 óra Nemesvid Dr. Magyar Erzsébet
  14.00 óra Nemesdéd Radanics Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.20. 11.00 óra Bakháza Ila Ferencné
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Miklós
02.24. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tamás Istvánné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Karácsony Lászlóné

 

9. hét 2017.02.27 - 2017.03.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.28. 14.45 óra Ordacsehi Valkó Józsefné sz. Musza Teréz
03.02. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Kovásznai István
       
Barcs és vonzáskörzete
02.27. 09.15 óra Vízvár Káldi István
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.27. 15.00 óra Gyékényes Mikola János
02.28. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Sós Andorné
03.01. 12.00 óra Porrogszentpál Szalai József
  15.00 óra Inke Berkes Györgyné
03.03. 11.00 óra Berzence Szerecz Ferenc
03.04. 11.00 óra Berzence Kovács Zsuzsanna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.27. 09.00 óra Simonfa Simon Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Bödő Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Végh Józsefné
  15.00 óra Toponár Pap Józsefné
02.28. 10.00 óra Nyugati temető Farkas Albert
  14.30 óra Bőszénfa Guth István
  15.00 óra Toponár Farkas Jánosné
03.01. 10.00 óra Keleti temető Bors Sándorné
  13.30 óra Keleti temető Kovács Jánosné
  14.00 óra Kaposfüred Horváth István
03.02. 11.00 óra Keleti temető Hilmer Gyuláné
03.03. 10.00 óra Keleti temető Fenyő Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Lepenye Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Pál Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Kazári Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
03.03. 11.30 óra Marcali Szabó Miklós
03.04. 10.00 óra Gomba Takács Miklósné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.27. 11.00 óra Lábod Szabó Jánosné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Steiner Ernő
02.28. 11.00 óra Kutas Szabó István
  14.00 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Benke Jánosné
03.03. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Büki István József
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dr. Tódor Gábor


10. hét 2017.03.06 - 2017.03.12.

Csurgó és vonzáskörzete
03.06. 15.45 óra Iharosberény Fehér Lajos
03.09. 15.30 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Soós Gyula
03.10. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Rostás Aladárné
03.11. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szerecz János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.06. 11.00 óra Keleti temető Márkus Emil József
  12.00 óra Kaposfüred Szenyéri Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Juhász László
  14.30 óra Nyugati temető Sasvári Attiláné
03.07. 10.00 óra Keleti temető Maglódi Erzsébet
  11.00 óra Somogyaszaló Berta Károly
  14.00 óra Magyaratád Horváth Gézáné
03.08. 11.00 óra Keleti temető Deutsch Károlyné
  11.00 óra Szentgáloskér Gabányi Ferencné
  13.00 óra Gölle Tóbiás Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Gombai Attiláné
03.09. 11.00 óra Nyugati temető Dunajetz András
  12.30 óra Nyugati temető Pataki Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth László
  14.00 óra Cserénfa Szabó Róbert
03.10. 10.00 óra Nyugati temető Szalai Lajos
  11.00 óra Keleti temető Szentmártoni Imre
  12.30 óra Keleti temető Lepenye János
  12.30 óra Nyugati temető Kósa Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Kassai Lászlóné
  14.00 óra Toponár Nyári Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Huszár János
03.11. 14.00 óra Hencse Mészáros János
       
Marcali és vonzáskörzete
03.08. 14.00 óra Marcali Lang Ferencné
03.09. 11.00 óra Nagyszakácsi Zányi Zoltán
03.10. 14.00 óra Boronka Kovács Lajos Imre
  14.00 óra Marcali Horváth József
03.11. 11.00 óra Marcali Kovács Oszkárné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.09. 10.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Varga Csaba
03.10. 14.30 óra Szabás Pécsek József
  15.00 óra Kisbajom Harangozó László


11. hét 2017.03.13 - 2017.03.19.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.14. 10.15 óra Ordacsehi Kiss József
03.18. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Péterfi Lajos
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.13. 14.00 óra Gyékényes Andrasek Jánosné
03.14. 11.00 óra  Berzence Piskor Mária
  15.45 óra Iharos Orsós Péter
03.16. 11.00 óra  Somogyudvarhely Korbély Józsefné
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tálas Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.13. 11.00 óra Izraelita temető Lipkovits Péter
  12.30 óra Nyugati  temető Horváth Gizella
  14.30 óra Keleti temető Németh Lajosné
  15.30 óra Keleti temető Tóka Lajos
03.14. 11.00 óra Nyugati temető Takács Béláné
  12.30 óra Keleti temető Öss Sándor
  15.00 óra Ecseny Kurucz Imréné
03.16. 09.30 óra Nyugati temető Kuti Dávid
  11.00 óra Keleti temető Hangya László
  12.30 óra Keleti temető Simonics Ferenc
  12.30 óra Nyugati temető Csapó János
03.17. 09.00 óra Nyugati temető Makó József Jenő
  11.00 óra Nyugati temető Bicsák Lászlóné
  11.00 óra Rácegres Kristóf Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Kovács Mihály
  13.00 óra  Mezőcsokonya Járfás Kálmán
  13.30 óra Keleti temető Takács Lászlóné
  14.00 óra Mernye Kapitány Istvánné
  14.30 óra Toponár Sütő Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.14. 11.00 óra Hollád Reitmeier Istvánné
  15.00 óra Tapsony Kövér Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.13. 10.30 óra Görgeteg Bogdán László


12. hét 2017.03.20 - 2017.03.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.24. 10.30 óra Ordacsehi Bödör Lászlóné sz. Czár Margit
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.20. 15.00 óra Zákány Bosnyák Zoltán
03.21. 14.30 óra  Iharosberény Laki Pál
03.22. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Csöndör Magdolna
03.24. 11.00 óra Somogyudvarhely Radák Ferenc
03.25. 11.30 óra Zákányfalu Udvari Mátyás
  13.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Póznik Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.20. 13.30 óra Nyugati temető Harangozó Lajosné
  13.30 óra  Keleti temető Illés Ottóné
  13.30 óra Taszár Lukács Józsefné
03.21. 10.30 óra  Fonó Bódis László
  11.00 óra  Keleti temető Nagy Iván
  14.30 óra  Keleti temető Kuruczi Lászlóné
03.22. 11.30 óra  Keleti temető Galambos Józsefné
  12.30 óra  Keleti temető  Zakkomer Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Frigur Brájen
03.23. 12.30 óra Nyugati temető Csokonai Tiborné
  13.30 óra Nyugati temető Gál András
  15.30 óra  Nyugati temető Perák Józsefné
03.24. 11.00 óra Keleti temető Molnár József
  12.30 óra Keleti temető Habermayer Sándorné
  12.30 óra  Toponár Pécz Zsolt
  14.00 óra Csoma Lelovics András
  15.00 óra Toponár Komlósi Sándor
03.25. 11.00 óra Kaposfő Orbán Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Dr. Lukácsy Gyuláné
  13.00 óra  Keleti temető Gaál Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.20. 11.45 óra Gadány Weisz Jánosné
03.21. 13.00 óra Gomba Kappel Jánosné
03.22. 13.00 óra Marcali Karsai Istvánné
  14.45 óra Balatonújlak Kovács Lajosné
03.23. 10.00 óra Marcali Lengyel Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.20. 11.00 óra Görgeteg Burka István
  13.30 óra Lábod Krasznai Józsefné
03.24. 15.00 óra Nagykorpád Szécsényi Ferenc


13. hét 2017.03.27 - 2017.04.02. 

Balatonfüred és vonzáskörzete
03.29. 11.00 óra Tihany Geisz Simonné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.28. 11.00 óra Berzence Szablics László
03.30. 14.00 óra Somogyudvarhely Kismárton Árpádné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.27. 12.30 óra Nyugati temető Légrádi Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Jakó Andrásné
  14.30 óra Keleti temető Simon Lászlóné
03.28. 10.00 óra Kaposmérő Szalai Bernát
  11.00 óra Keleti temető Pápics Ferencné
  13.00 óra Somogysárd Varga Istvánné
03.29. 13.30 óra Nyugati temető Gimesi Zoltán
  14.30 óra Keleti temető Szoboszlai János
03.30. 10.00 óra Nagybajom Halász Ferencné
  11.30 óra Keleti temető Károlyi Gábor
  13.30 óra Nyugati temető Csabai János Zoltán
  15.00 óra Orci Schäffer Józsefné
03.31. 10.00 óra Keleti temető Czimmer Gyula
  10.00 óra Toponár Varga József
  11.00 óra Mosdós Farkas József
  11.00 óra Toponár Rummel Mária
  14.00 óra Mernye Márkus Györgyné
  14.30 óra Keleti temető Bodor Zoltán
  14.30 óra Nyugati temető Keszthelyi Magdolna
04.01. 10.00 óra Nyugati temető Szenes László
       
Marcali és vonzáskörzete
03.27. 10.00 óra Nagyszakácsi Domsa István
03.30. 11.00 óra Marcali Antalközi Józsefné
03.31. 11.00 óra Marcali Dr. Horváth Veronika
  13.00 óra Mesztegnyő Pápai Mária
  15.00 óra Nemesvid Steinglauber Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.29. 14.00 óra Ötvöskónyi  Óvári Pál
03.30. 15.30 óra Kutas Császár János
03.31. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagy József
  16.00 óra Beleg Atzél Zoltánné


14. hét 2017.04.03 - 2017.04.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.07. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Frolyó László
  15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Herman Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.05. 14.30 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Lakatos Jenőné
04.07. 13.00 óra Iharosberény Pálinkás József
  16.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Márfi Tibor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.03. 14.00 óra Somogysárd Gelencsér Andrásné
  14.30 óra Nyugati temető Hartmann Ferenc
04.04. 11.00 óra Nyugati temető Horváth Ferencné
  12.30 óra Keleti temető Nagy Gáborné
  13.00 óra Somogysárd Krisics Miklós
  14.30 óra Keleti temető Lentai József
04.05. 10.00 óra Keleti temető Bálint Károlyné
  11.00 óra Keleti temető Szvot Attiláné
  13.15 óra Kaposfüred Kaposi Józsefné
04.06. 10.00 óra Nyugati temető Antal Attiláné
  10.00 óra Patalom Szabó Erzsébet
  12.30 óra Keleti temető Visnyei Ferencné
04.07. 10.00 óra Keleti temető Miklai Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Juhász Árpádné
  12.30 óra Nyugati temető Varga Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Soós Imre
  14.30 óra Nyugati temető Takács Diána
  15.00 óra Gige Györfi Jánosné
  15.30 óra Nyugati temető Tarró János
  16.30 óra Nyugati temető Molnár Gyula
04.08. 12.00 óra Keleti temető Dr. Vermes Józsefné
  14.00 óra Kadarkút Váradi Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
04.04. 14.00 óra Marcali Fenesi László
04.06. 11.00 óra Nemesvid Barna Istvánné
  11.00 óra Sávoly Erdődi Dezső Istvánné
  13.00 óra Marcali Horváth Imréné
  14.00 óra Marcali Horváth László
04.07. 11.00 óra Marcali Boda József
  13.00 óra Marcali Horonicz József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.04. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Simonovics Mária Magdolna
04.05. 15.30 óra Lábod -  
    Hosszúfalvi temető Gazdig Mihály
04.06. 09.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Ignác
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bognár Árpád
04.07. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Rudán Erzsébet
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Rudolfné


15. hét 2017.04.10 - 2017.04.16.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.12. 10.30 óra Ordacsehi Bogdán Jánosné 
      sz. Orsós Mária
Csurgó és vonzáskörzete
04.11. 15.00 óra Gyékényes Hosszú Mihály
04.12. 15.00 óra Gyékényes Hortobágyi Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.10. 10.00 óra Nyugati temető Zsobrák Imréné
  11.00 óra Keleti temető Milovecz Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Sereg Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Reiter Ferencné
  14.00 óra Mernye Vágner Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Szeidl Gézáné
  15.30 óra Keleti temető Hegedüs János
04.11. 10.00 óra Keleti temető Lenkei Miklósné
  14.00 óra Toponár Bank Jánosné
  15.00 óra Orci Oláh Imre Józsefné
04.12. 12.30 óra Nyugati temető Havasi Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Pandur Tibor
04.13. 13.30 óra Nyugati temető Dr. Virányi István
       
Marcali és vonzáskörzete
04.10. 10.00 óra Nagyszakácsi Gergye Jenőné
04.12. 09.30 óra Balatonújlak Komóczi Jánosné
  10.00 óra Sávoly Kelemen Józsefné
04.13. 10.00 óra Marcali Molek Mónika
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.10. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bognár Béláné
04.11. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Banicz József
04.13. 15.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Marton Mária

 

16. hét 2017.04.17 - 2017.04.23. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.22. 09.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Fehér László
       
Barcs és vonzáskörzete
04.20. 14.00 óra Bélavár Varga Ferenc
04.21. 11.00 óra Bélavár Kozma Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.18. 11.00 óra Keleti temető Bene Imre
  13.30 óra Keleti temető Cziegler János
  14.00 óra Cserénfa Török Gyuláné
  14.30 óra Keleti temető Hoffmann László
04.19. 10.00 óra Nyugati temető Nagy Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Varga Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Lapp Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Pásztor József
  15.30 óra Nyugati temető Makó Józsefné
04.20. 10.00 óra Mosdós Deák Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Rádi János
  15.00 óra Toponár Szántó Károly
04.21. 10.00 óra Keleti temető Szarka  Sándor
  11.00 óra Keleti temető Bognár Ferencné
  13.00 óra Kaposfüred Miklós Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Gyaraki Imre
04.22. 11.00 óra Taszár Deli Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.19. 16.30 óra Szabás Kiss Sándor

 

17. hét 2017.04.24 - 2017.04.30.  

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.24. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szalay Gyuláné sz. Jaksa Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.28. 11.00 óra Berzence Kollár Vendelné
  15.15 óra Somogycsicsó Hottó Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.24. 12.30 óra Nyugati temető Kele Andrásné
  13.30 óra Nyugati temető Mészáros László
04.25. 09.30 óra Nyugati temető Pingár Jenőné
  11.00 óra Keleti temető Dr. Gyöke Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Havrillai Gézáné
  13.30 óra Keleti temető Ujhelyi Ferenc
  14.30 óra Nyugati temető Gál Lászlóné
  15.30 óra Keleti temető Balogh Józsefné
04.26. 09.00 óra Nyugati temető Vigh Jánosné
  10.00 óra Nyugati temető Gelencsér György
  12.30 óra Keleti temető Trautmann Károlyné
  14.30 óra Nyugati temető Keresztes Józsefné
04.27. 11.00 óra Keleti temető Rácz Károlyné
  12.30 óra Nyugati temető Nagy Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Ükös Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Balogh Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Fekete János
04.28. 10.00 óra Keleti temető Egres Jánosné
  10.00 óra Somogysárd Orsós Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Rónai Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Kosztolánczi Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Wielandt Jánosné
  15.30 óra Keleti temető Nagy István
04.29. 13.00 óra Büssü Kelemen Pál Gézáné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.26. 11.00 óra Marcali Horváth Imre
  14.00 óra Nagyszakácsi Varga Józsefné
04.28. 11.00 óra Marcali Scheiber Ernő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.25. 13.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Jók József
  15.00 óra Ötvöskónyi Maróti István
04.26. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Törkenczi Ferenc
04.28. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vörös Sándor

 
18. hét 2017.05.01 - 2017.05.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.03. 11.00 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Kádár László
  14.00 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Nagy Lajosné 
      sz. Molnár Magdolna
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.06. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Nagy Gyula
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.02. 10.00 óra Keleti temető Kránicz József
  11.00 óra Keleti temető Kis Lajos
  12.30 óra Nyugati temető Matucza Pálné
  13.30 óra Nyugati temető Vágó János
  14.30 óra Nyugati temető Szabó Benjamin
  15.30 óra Nyugati temető Lukács József
05.03. 10.00 óra Keleti temető Vanyek István
  11.00 óra Nyugati temető Sárközi László
  13.30 óra Nyugati temető Vajda Ferencné
05.04. 10.00 óra Keleti temető Körtési Tiborné
  10.00 óra Toponár Szász Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Bogdán Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Bárdos Csabáné
  12.30 óra Nyugati temető Fekete Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Major János
  14.30 óra Keleti temető Herczeg Tivadar
05.05. 11.00 óra Nyugati temető Bóna Gyula Józsefné
  11.00 óra Somogygeszti Horváth Ferencné
  13.30 óra Nyugati temető Szemesi Imre
  15.00 óra Nyugati temető Kalmár Ferencné
05.06. 11.00 óra Nyugati temető Lestyán Zsuzsanna
       
Marcali és vonzáskörzete
05.03. 11.00 óra Marcali Dr. Kiskaponya Erzsébet
05.04. 11.00 óra Mesztegnyő Solymos József
  11.00 óra Mesztegnyő Solymos Józsefné
  14.00 óra Nemesvid Nagy József
05.05. 10.00 óra Somogysámson Szajkó József
  13.00 óra Marcali Handl Gizella
  13.30 óra Balatonberény Ángyán János
  15.00 óra Marcali Ángyán József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.05. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Miskolczi Tiborné
  13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vörös Elekné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ács József
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
05.04. 15.00 óra Belezna Gerencsér Ferencné


19. hét 2017.05.08 - 2017.05.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.10. 15.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dr. Sült Tibor Endre
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.09. 14.00 óra Berzence Novográdecz János
05.10. 15.15 óra Iharosberény Czink Károly
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.08. 11.00 óra Felsőmocsolád Müller Ferencné
  14.30 óra Keleti temető Dr. Zavilla Norbertné
  14.30 óra Nyugati temető Jónás János
  15.30 óra Nyugati temető Waidl Imre
05.09.  09.00 óra Bőszénfa Nichter Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Hatta István
  11.00 óra Somogyaszaló Szöllősi István
  13.30 óra Nyugati temető László János
  14.00 óra Nyugati temető Kellner Sándorné
  14.15 óra Nyugati temető Kiss Pál
  14.30 óra Keleti temető Kótai Lajos
05.10. 12.30 óra Nyugati temető Szigeti Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Dr. Orbán Lászlóné
  14.30 óra Nyugati temető Molnár József Tibor
05.11. 10.00 óra Taszár Elek László
  13.30 óra Keleti temető Benkő Ákos
05.12. 09.30 óra Újvárfalva Orsós Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Péczi Mihályné
  12.30 óra Keleti temető Farkas Richard Noel
  13.30 óra Keleti temető Bernhardt Henrikné
  14.30 óra Keleti temető Wielandt János
  15.30 óra Nyugati temető Herbel István
       
Marcali és vonzáskörzete
05.12. 11.00 óra Marcali Jerzsa Jenő
  14.00 óra Marcali Beke László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.10. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Rudolf József
05.12. 13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sásdi József
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bazsó Istvánné

 

20. hét 2017.05.15 - 2017.05.21.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.16. 13.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Mátyás Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.19. 11.00 óra Porrogszentpál Jeszek István
  15.30 óra Somogyudvarhely Korbély Ferenc
05.20. 11.00 óra Gyékényes Varga Pál
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.15. 10.00 óra Keleti temető Péterfai Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Papp István
  12.30 óra Nyugati temető Szabó Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Szita Istvánné
  14.30 óra Nyugati temető Németh József
05.16. 10.30 óra Rinyakovácsi Bojtor Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Tóth Istvánné
  13.30 óra Rinyakovácsi Orsós Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Lőczi János
  15.30 óra Nyugati temető Varga János
05.17. 10.30 óra Nyugati temető Ujváry Miklós
  13.00 óra Kaposfüred Esküdt Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Kiss Árpádné
  15.00 óra Toponár Ecsedi Kálmán
05.18. 12.00 óra Újvárfalva Simora György
  13.30 óra Keleti temető Sváb József
  15.00 óra Nadalos Horváth-Pizdóczi György
05.19. 10.00 óra Keleti temető Kenesei Mária
  11.00 óra Keleti temető Januskó Györgyné
  11.00 óra Toponár Csillag Ödön
  13.30 óra Keleti temető Jegesi József
  13.30 óra Nyugati temető Dudli Borbála
  14.00 óra Cserénfa Kis-Vajda Lajosné
  14.30 óra Nyugati temető Czár Tamás
  14.30 óra Patalom Kakas Ferenc
  15.30 óra Nyugati temető Horgas Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.15. 14.45 óra Somogyszentpál Androsics Sándorné
05.16. 14.00 óra Marcali Gadácsi Károly
05.18. 13.00 óra Marcali Molnár György
05.19. 10.00 óra Balatonszentgyörgy Nadrai József
  11.00 óra Marcali Dobsa Zsuzsanna
  13.00 óra Marcali Bakos János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.18. 15.15 óra Nagyatád -  
    Központi temető Keszericze Sándorné
05.19. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Rácz Béla
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Varga József

 

21. hét 2017.05.22 - 2017.05.28.

Csurgó és vonzáskörzete
05.23. 15.15 óra Iharosberény Penczinger Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.22. 10.00 óra Keleti temető Tóth Sándorné
  11.00 óra Nyugati temető Bartha Gábor
  12.30 óra Keleti temető Sümegi Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Kaposvölgyi Tamás
05.23. 12.30 óra Keleti temető Székely József
  15.30 óra Nyugati temető Fenekes István
05.24. 12.30 óra Keleti temető Fazekas Béláné
  15.00 óra Magyaratád Nübl János
05.25. 11.00 óra Nyugati temető Nagy Péter
  13.00 óra Taszár Pusztai János
  13.30 óra Keleti temető Kovács Béláné
  14.30 óra Somogysárd Urbán András
05.26. 10.00 óra Nyugati temető Wendel Karlheinz Johann
  11.00 óra Keleti temető Kosaras Kálmán
  12.30 óra Keleti temető dr. Kosik Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Csere Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Simon István
  15.30 óra Nyugati temető Fábián Márta
05.27. 09.30 óra Nyugati temető Mákos Jánosné
  10.00 óra Keleti temető Szegedi Mátyás
  11.00 óra Keleti temető Aracsi József
       
Marcali és vonzáskörzete
05.23. 14.30 óra Marcali Szabó Józsefné
05.24. 11.00 óra Gizella templom Simon János
05.26. 11.00 óra Marcali Rott Endre Péter
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.22. 15.00 óra Kutas Dékmár Imréné
05.23. 11.30 óra Lábod Hermann Ernőné
05.24. 15.00 óra Görgeteg Pfeifer Péter
05.25. 10.00 óra Lábod Tompa Richárd
  16.00 óra Görgeteg Sánta Pálné
05.26. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Farkas István
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Wirth Istvánné