2016.01.04

2016. évi temetések listája

2016.01.01 - 2016.12.31.

1. hét 2016.01.04 - 2016.01.10.

Csurgó és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Zákány Vezdényi Ferencné
01.08. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Mezei István
  13.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Jakab László
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.04. 10.30 óra Attala Fülöp István
  13.30 óra Keleti temető Somogyi Miklós
  15.00 óra Nyugati temető József Lajosné
01.05. 10.00 óra Nyugati temető Nemes Gáborné
  14.30 óra Keleti temető Tóth István
01.06. 11.00 óra Keleti temető Major Jánosné
  13.00 óra Keleti temető Pap Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Sabján László
01.07. 14.30 óra Keleti temető Csordás Jánosné
01.08. 09.30 óra Keleti temető Tóth István
  11.30 óra Keleti temető Czigány Istvánné
  12.30 óra Kaposfüred Kovács Pál
01.08. 15.30 óra Kaposfüred Horváth Béláné
01.09. 15.00 óra Keleti temető Kiss Ida
       
Marcali és vonzáskörzete
01.04. 11.00 óra Gadány Szabó Ferencné
01.06. 11.00 óra Marcali Bagó József
  14.00 óra Marcali Török József
01.08. 14.00 óra Marcali Bende Lászlóné
  15.00 óra Boronka Buzási László
01.09. 14.00 óra Somogysimonyi Pálfi József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.07. 14.00 óra Nagykorpád Varga Istvánné
01.08. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kálmán Sándorné
Nagykanizsa és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Ács Ferenc
       
Szigetvár és vonzáskörzete
01.07. 14.30 óra Rózsafa Balatoni Károly
       

2. hét 2016.01.11 - 2016.01.17.

Csurgó és vonzáskörzete
01.13. 14.00 óra Csurgó  
    Nagyváthy u. temető Balogh Józsefné
01.14. 15.15 óra Iharosberény Penczinger János
01.15. 11.00 óra Somogyudvarhely Keszericze Péterné
01.16. 14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Szalai Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.11. 10.30 óra Keleti temető Szűcs Gézáné
  12.30 óra Nyugati temető Virovácz Márkné
  15.00 óra Magyaratád Zsobrák Lajosné
01.12. 10.30 óra Nyugati temető Reiter Antalné
  13.30 óra Keleti temető Sovák Lajosné
  15.00 óra Csököly Szemecskó Jánosné
  15.00 óra Gálosfa Dékány Lajos
01.13. 10.00 óra Patalom Bognár Andor Imre
  10.00 óra Keleti temető Ireghi Patrik
  12.00 óra Keleti temető Rónai Gyula Aladárné
  13.30 óra Toponár Molnár Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Bácsi Lajos
  15.00 óra Keleti temető Lendvai Antónió Rómeó
01.14. 10.00 óra Keleti temető Baracsi Jenő
  11.00 óra Keleti temető Dr. Várkonyi Imréné
  11.00 óra Kercseliget Baumgartner László
  12.30 óra Keleti temető Dr. Kovács Kálmán
  14.00 óra Keleti temető Pintér Csaba
  15.00 óra Keleti temető Horváth Vincéné
01.15. 10.00 óra Keleti temető Tóth József
  10.00 óra Nyugati temető Péter János Zsolt
  11.00 óra Keleti temető Szabados Károlyné
  12.30 óra Keleti temető Kurucz Károlyné
  12.30 óra Nyugati temető Leposa Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Torma József
  13.30 óra Keleti temető Dömös György
  14.30 óra Keleti temető Pintér István
  14.30 óra Nyugati temető Tóth Sándor
  15.30 óra Keleti temető Miseta Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.11. 09.45 óra Balatonújlak Varga Tibor
01.13. 10.00 óra Gomba Korcsog Andrásné
01.14. 11.00 óra Szenyér Balogh János
  14.00 óra Marcali Noé János
01.15. 10.00 óra Nagyszakácsi Szabó István
  11.00 óra Mesztegnyő Csendes Sándorné
  13.30 óra Varászló Faggyas László
  14.00 óra Marcali Szilágyi István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.12. 12.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Marsal János
01.14. 10.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Bicsáki Sándor
  15.00 óra Nagyatád-  
    Henészi temető Banicz Zoltánné
01.15. 13.00 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Teszlák György
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Jakapovics Józsefné
       

3. hét 2016.01.18 - 2016.01.24.

Barcs és vonzáskörzete
01.18.  14.00 óra Vízvár Szőke Sándor
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.19. 14.00 óra Gyékényes Kisiván József
01.21. 11.00 óra Somogyudvarhely Csólik Lászlóné
01.22. 11.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Lőczi János
  15.00 óra Csurgónagymarton Balogh Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.18. 11.00 óra Szenna Németh László
  11.00 óra Keleti temető Móritz Béláné
  14.00 óra Nagyberki Böjtös József
  14.30 óra Nyugati temető Papp Gyula
01.19. 11.00 óra Keleti temető Peltzer Sándor
  11.00 óra Nyugati temető Veiger István
  13.30 óra Nyugati temető Szilágyi János
  14.00 óra Toponár Fábos József
  15.00 óra Magyaratád Wágner Péterné
01.20. 11.00 óra Keleti temető Varga József
  11.00 óra Nyugati temető Vogronics Zoltánné
  12.30 óra Keleti temető Marcsingó János
  13.30 óra Keleti temető Rácz-Petin Dezsőné
  13.30 óra Nyugati temető Kakas József
  14.00 óra Nyugati temető Soós Györgyné
  14.30 óra Keleti temető Bognár Szilveszterné
  15.00 óra Nyugati temető Bernáth Lajosné
01.21. 14.00 óra Kaposfő Nyári Imre Zoltán
01.22. 11.00 óra Keleti temető Tölgyesi Istvánné
  12.00 óra Mezőcsokonya Kovács Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Antal Bertalanné
  13.30 óra Keleti temető Balázs Kálmán
  14.30 óra Keleti temető Németh József
  15.30 óra Keleti temető Kiss Árpád Kálmán
       
Marcali és vonzáskörzete
01.20. 10.00 óra Marcali Kisházi András
01.21. 11.00 óra Gomba Horváth Géza
  11.00 óra Marcali Kruspér Pál
01.22. 11.00 óra Kelevíz Molnár Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.18. 13.00 óra Rinyaszentkirály Hubai Zoltán
01.19. 10.30 óra Ötvöskónyi Rácz Lászlóné
  15.00 óra Tarany Vida Mihályné
01.21. 15.30 óra Lábod Mándliné Naszladi Márta
01.22. 13.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Melles Józsefné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Vég Zoltánné

4. hét 2016.01.25 - 2016.01.31.

Csurgó és vonzáskörzete
01.25. 15.15 óra Somogycsicsó Bencsik Istvánné
01.26. 11.00 óra Berzence Kakrik Ferencné
  15.00 óra Zákány Takács Jánosné
01.27. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Fliszár Jánosné
01.28. 11.00 óra Berzence Varga István
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Dobson István
01.29. 11.00 óra Inke Tüske János
  14.00 óra Csurgónagymarton Nagy János
01.30. 09.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Barbalics László
  11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tüske István
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szalai Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.25. 10.30 óra Nyugati temető Zbinyovszky Istvánné 
01.26. 10.00 óra Mosdós Stahlberger Ferencné
  11.00 óra    Keleti temető Thurzó Lászlóné
  11.00 óra    Nyugati temető Samai Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Csóri Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Vetési Gabriella
  14.00 óra Taszár Kiss Jánosné
01.27. 13.30 óra   Keleti temető Tábori Béláné
01.28. 13.30 óra Keleti temető -  
    Kápolna Berkes Sándor
01.29. 10.00 óra Nyugati temető Kolber Istvánné
  11.00 óra    Keleti temető Wágner László
  11.00 óra    Nyugati temető Varga Lajos
  12.30 óra Nyugati temető Páti Richárd
  13.00 óra  Kaposszentjakab Lőrincz István
  13.30 óra   Nyugati temető Kercsó Györgyné
  14.00 óra Kaposfő Miovecz János
  14.30 óra Kaposfüred Juhász János József
  14.30 óra Nyugati temető Krasznai Lajosné
  15.30 óra  Nyugati temető Koczka Péter
01.30. 11.00 óra    Nyugati temető Gyenesei Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.26. 11.00 óra Marcali Mándli Lajos
  14.00 óra Nagyszakácsi Sánta Gézáné
01.27. 11.00 óra Mesztegnyő Károlyi Árpád
  14.30 óra Nikla Tombor Józsefné
01.28. 11.00 óra Marcali Fazekas Béláné
  14.45 óra Kisperjés László Jenőné
01.30. 11.00 óra Gyóta Molnár József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.28. 14.30 óra Kisbajom Plecskó Gyula
  16.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Végh Ibolya
01.29. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vajda Géza

 

5. hét 2016.02.01 - 2016.02.07.

Csurgó és vonzáskörzete
02.01. 14.00 óra Zákányfalu Varga Györgyné
02.02. 15.15 óra Iharos Novák Józsefné
02.03. 15.00 óra Zákány Tavaszi György
02.04. 11.00 óra Somogyudvarhely Sámson Ferencné
  15.00 óra Gyékényes Varga Jánosné
02.05. 11.00 óra Berzence Kristóf László
  12.00 óra Berzence Kocsis Jozefina
02.06. 11.00 óra Iharosberény Deutsch Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.01. 10.00 óra Nyugati temető Dobosi Gyuláné
  10.30 óra Juta Pittel Katalin
  12.30 óra Keleti temető Lőrincz Pálné
02.02. 12.30 óra Keleti temető Dr. Rózse Ferencné
  13.30 óra Nyugati temető Durgó Tiborné
  14.00 óra Baté Szijártó József
  14.30 óra Nyugati temető Kéki László
02.03. 12.30 óra Keleti temető Komlenecz Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Papp Attila
  14.30 óra Nyugati temető Kovács József
  14.30 óra Sántos Preiszner Gyuláné
02.04. 13.30 óra Nyugati temető Szabó Sándor
  13.30 óra Toponár Porczió György
02.05. 10.00 óra Nyugati temető Golub István
  11.00 óra Csököly Tamás Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Barabás Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Takács József
  12.30 óra Keleti temető Deák Antalné
  12.30 óra Nyugati temető Futó Róbertné
  13.00 óra Gölle Szakály János
  13.30 óra Nyugati temető Tarnai Hedvig
  14.00 óra Sántos Horváth Istvánné
  14.30 óra Nyugati temető Babai Szilveszterné
  15.30 óra Nyugati temető Riedlinger Tibor
       
Marcali és vonzáskörzete
02.03. 11.00 óra Bize Marton Józsefné
02.04. 11.00 óra Gomba Tóth János
  11.00 óra Kelevíz Gazda Istvánné
  14.00 óra Marcali Bencze László
02.05. 09.30 óra Marcali Tóth Károly István
  10.30 óra Marcali Gelencsér György
  14.00 óra Gomba Bakai Istvánné
  15.00 óra Marcali Spilák Márton
02.06. 11.00 óra Marcali Trombitás Árpád
  13.00 óra Nemesvid Balogh Miklós
       

 

6. hét 2016.02.08 - 2016.02.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.12. 11.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Spang Lajos
Barcs és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
  13.45 óra Balatonlelle- Gréczi Béla Imréné
    Régi temető sz. Kondor Klára
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.10. 15.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Vass Józsefné
02.12. 10.00 óra Porrogszentkirály Csók Józsefné
  15.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Hosszú Tibor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.08. 13.30 óra Keleti temető Pápai Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Takács József
02.09. 13.30 óra Keleti temető Kiss Pálné
  13.30 óra Patca Molnár Pál
  15.00 óra Csököly Balázs Lajos
02.10. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Attiláné
  12.30 óra Keleti temető Bognár Tibor
02.11. 10.00 óra Keleti temető Szabó Béláné
  13.30 óra Keleti temető Kovács Lajosné
02.12. 10.00 óra Toponár- Horváth Imréné
    Régi temető  
  10.00 óra Kaposfő Sturm Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Rózsa István
  13.30 óra Keleti temető Kovács Gyula
  13.30 óra Nyugati temető Juhász József
  14.30 óra Keleti temető Kovács János Györgyné
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Katalin
  15.30 óra Keleti temető Orsós Péterné
02.13. 11.00 óra Nyugati temető Lakos Imréné
  11.00 óra Várda Kurucz Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Csík Géza
       
Marcali és vonzáskörzete
02.08. 10.45 óra Balatonkeresztúr Székely Józsefné
02.09. 10.00 óra Somogyszentpál Balogh Éva
  14.45 óra Nemesdéd Szakony Józsefné
02.10. 14.00 óra Tapsony Nagy Ferenc
02.11. 10.00 óra Horvátkút Bogdán Jázmin Erzsébet
  11.00 óra Mesztegnyő Szigeti László
02.12. 11.00 óra Marcali Horváth Istvánné
02.13. 11.00 óra Somogyszentpál Harangozó Sándor
  11.00 óra Szenyér Németh Dániel Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.09. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tratnyek István
02.10. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Törkenczi Józsefné
02.11. 11.00 óra Nagykorpád Orsós József
  13.00 óra Kisbajom Papp Ferenc
  16.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Ivánci Róbert
       

7. hét 2016.02.15 - 2016.02.21. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.19. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Okroy Hans Jürgen
Barcs és vonzáskörzete
  11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Galabár Sándor
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.17. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hosszú István
02.18. 15.00 óra Porrog Lakatos Istvánné
02.19. 15.00 óra Berzence Pavlovics Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.15. 11.00 óra     Keleti temető Gschwindt Olivér
  12.30 óra Keleti temető Herceg Istvánné
  14.30 óra Nyugati temető Tóth Károlyné
02.16. 11.00 óra     Keleti temető Kósa Károly
  12.30 óra Nyugati temető Mészáros Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Domokos Ibolya
  14.30 óra Keleti temető Németh József
  14.30 óra Nyugati temető Nagy Zoltán
02.17. 10.00 óra Nyugati temető Decsi Sándor
  10.00 óra Nyugati temető Decsi Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Baranyai Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Dr. Király Gyuláné
  13.00 óra Kaposújlak Zsidó János
  13.30 óra Keleti temető Gábler Ervin
  14.30 óra Keleti temető Sebők Attila
02.18. 11.00 óra Keleti temető Nagy László
  11.00 óra Nyugati temető Mohácsi Andrásné
  12.30 óra Keleti temető Garbera Sándorné
  12.30 óra Nyugati temető Pápai János
  12.30 óra Nyugati temető Pápai Jánosné
02.19. 11.00 óra Keleti temető Burcsa János
  12.30 óra Kaposfő Landi József
  13.30 óra Keleti temető Takács István
  14.00 óra Toponár Vörös Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.15. 09.45 óra Boronka Bencze István
  13.00 óra Gadány Marton László
02.17. 13.00 óra Marcali Széll Józsefné
02.18. 11.00 óra Marcali Krix Józsefné
  13.00 óra Nagyszakácsi Székelyné Solymosi Katalin
02.19. 11.00 óra Marcali Németh Józsefné
  15.00 óra Marcali Hajnal Györgyné
  15.00 óra Tapsony Egyed Vendel
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.18. 14.00 óra Nagykorpád Andik Sándorné
       

8. hét 2016.02.22 - 2016.02.28. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.27. 13.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Németh Ferenc
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.24. 15.15 óra Iharosberény Horváth János
02.25. 11.00 óra Berzence Dergez Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.22. 10.00 óra Keleti temető Hámori Lajosné
  13.30 óra Nagyberki Baki József
  14.00 óra Csököly Horváthné Kárpáti Beáta
02.23. 13.30 óra Inámpuszta Sztojka Lajos
02.24. 11.00 óra Keleti temető Székely Sándorné
02.25. 13.30 óra Keleti temető Szöllősi Lajosné
02.26. 10.00 óra Mernye Cservenák Vendel
  12.00 óra Keleti temető Máté János
  14.30 óra Nyugati temető Kővári Emil
  14.00 óra Bőszénfa Rétei Mihályné
02.27. 10.00 óra Bőszénfa Horváth Lajosné
  13.00 óra Kaposmérő Pap Lászlóné
  15.00 óra Felsőmocsolád Szabó Kálmán
       
Marcali és vonzáskörzete
02.22. 11.00 óra Gadány Gruber István
02.23. 11.00 óra Marcali Vas István
02.25. 11.00 óra Marcali Bogdán Józsefné
  11.00 óra Mesztegnyő Szántó Gyula
02.26. 12.00 óra Marcali Borbély János
  13.00 óra Gizella templom Szücs Istvánné
      (Ica néni)
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.26. 13.00 óra Nagyatád-  
    Henészi temető Kovács Ferenc
       

 9. hét 2016.02.29 - 2016.03.06. 

Csurgó és vonzáskörzete
03.01. 15.00 óra Somogyudvarhely Szorcsik Mihály
03.03. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Tarabó János
03.05. 11.15 óra Csurgónagymarton Bándi János
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hosszú Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.29. 11.00 óra Taszár Schwind Gábor
  11.00 óra Nyugati temető Simon Julianna
  12.00 óra  Nyugati temető Toldy Csaba József
  13.30 óra Nyugati temető Valkó Imre
  14.30 óra Nyugati temető Gáll Imréné
03.01. 11.00 óra Nyugati temető Szilágyi Gyula József
  14.00 óra Sántos Orsós László
  14.00 óra Sántos Orsós Lászlóné
03.02. 11.00 óra Keleti temető Gelencsér Gyuláné
  11.30 óra Gálosfa Fürnstein József
  15.00 óra Toponár Gyarmati László
03.03. 10.30 óra Nyugati temető Futács József
03.04. 09.00 óra Nyugati temető Juhász László
  10.15 óra Nyugati temető Bukovics Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Várnagy József
  11.00 óra Nyugati temető Vass Józsefné
  12.00 óra Kaposfüred  Vörös Béláné
  12.30 óra Keleti temető Huszár Károly
  12.30 óra Nyugati temető Tóth Géza
  13.30 óra  Nyugati temető Szöllősi Istvánné
03.05. 10.00 óra Kaposfüred - Török Marcell István 
    Szent Őrangyalok templom (Marcell atya)
    búcsúztató *  
  *A búcsúztatót követően a kaposfüredi Mária-Háznál kerül sor a temetésre.
  11.00 óra Keleti temető Potó Sándor Frigyes
  15.00 óra Nyugati temető Tomisa István
       
Marcali és vonzáskörzete
03.01. 11.00 óra Marcali Bakai Ferencné
03.04. 10.00 óra Gadány Szalai Anna
  14.45 óra Boronka Orsós István
03.05. 10.00 óra Nagyszakácsi Bereck László
  14.00 óra Nemesvid Kulcsár Károlyné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
03.04. 13.00 óra Nagykanizsa Dergez Józsefné



10. hét 2016.03.07 - 2016.03.13.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.11. 14.00 óra Balatonlelle - Mathesz Imréné
    Régi temető sz. Matesz Mária
       
Barcs és vonzáskörzete
03.11. 10.00 óra Vízvár Simita Györgyné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.12. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Csabrák Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.07. 12.30 óra Keleti temető Lukács Ottó Imre
  14.30 óra Nyugati temető Friss Ferencné
03.08. 10.30 óra Csököly Pfeffer Istvánné
03.09. 14.00 óra Somogyaszaló Kis Lajos
  15.00 óra Toponár Tátrai Ferencné
03.10. 11.00 óra Bárdudvarnok Varga Lajos
  13.30 óra Keleti temető Novák Judit Anna
  14.30 óra Nyugati temető Káldi Lajos
03.11. 10.00 óra Keleti temető Nagy István
  10.00 óra Somogysárd Marhenszki István
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Gyula
  13.30 óra Nyugati temető Pap Sándor
  14.00 óra Toponár Fábos Zoltán
  15.30 óra Simonfa Győrmárton József
03.12. 10.00 óra Nyugati temető Bartos Géza
       
Marcali és vonzáskörzete
03.07. 15.00 óra Marcali Csőke Dánielné
03.08. 11.00 óra Marcali Bogdán Margit
  13.00 óra Marcali Répási Jánosné
03.09. 09.30 óra Mesztegnyő Farkas Sándor
  12.00 óra Mesztegnyő Nemes Jánosné
03.10. 11.00 óra Vése Maronics Istvánné
  15.00 óra Marcali Nagy Ferencné
03.11. 11.00 óra Marcali Vass János Antal
  14.00 óra Nemesdéd Radanics László
03.12. 11.00 óra Marcali Tell János
  14.00 óra Mesztegnyő Tóth Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.07. 16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vas István Józsefné
03.08. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Varga Péter József
03.10. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Borbély Jánosné
03.11. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Berki Lajos


11.
hét 2016.03.14 - 2016.03.20.

Barcs és vonzáskörzete
03.17. 13.00 óra Rinyaújnép Kiss Árpád
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.17. 16.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Bebők Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.14. 14.00 óra Kaposfüred Irtó Józsefné
03.16. 12.30 óra Nyugati temető Elefánti János
03.17. 11.00 óra Keleti temető Markotány Lászlóné
  13.30 óra Keleti temető Pados Lászlóné
03.18. 10.00 óra Nyugati temető Farkas István János
  11.00 óra Keleti temető Harsányi Károly
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Béla
  13.30 óra Keleti temető Kustos Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Pap Emil
  15.00 óra Nadalos Pápai Tünde
  15.30 óra Keleti temető Horváth Györgyné
03.19. 10.00 óra Nyugati temető Dr.Stamucz József
       
Marcali és vonzáskörzete
03.16. 09.30 óra Gadány Balázs István
03.18. 11.00 óra Marcali Kovács Jánosné
03.19. 10.00 óra Kelevíz Visnyei Máténé
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.18. 10.00 óra Görgeteg Orsós Györgyné
  15.00 óra Nagykorpád Molnár Zoltán
       
       

12. hét 2016.03.21 - 2016.03.27.

Barcs és vonzáskörzete
03.22. 11.00 óra Bélavár Banicz József
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.21. 15.00 óra Őrtilos Hegedűs Lászlóné
03.22. 14.00 óra Gyékényes Schuller Árpád
03.23. 11.00 óra Berzence Garamvölgyi János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.21. 09.30 óra Nyugati temető Nagy László
  14.30 óra Nyugati temető Horváth László Rudolf
03.22. 14.30 óra Keleti temető Gelencsér Györgyné
03.23. 10.00 óra Keleti temető Szücs Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Kardos Imre
  13.00 óra Csököly Gulyás Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Kovács Ferenc
03.24. 09.30 óra Vadépuszta Mráv György
  11.00 óra Somogygeszti Sziebert Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Szűcs János
  15.30 óra Nyugati temető Novák Imre
03.25. 10.30 óra Nyugati temető Major Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Pál Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Dénes Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth Terézia
  15.00 óra Keleti temető Lőrincz Mihályné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.21. 11.00 óra Vése Váradi Józsefné
03.22. 10.00 óra Böhönye Nyári Istvánné
  15.00 óra Tapsony Németh Józsefné
03.23. 09.45 óra Balatonújlak Herzsenyák Lászlóné
  11.00 óra Gizella templom Antal Gyuláné
  13.00 óra Marcali Kovács László
  15.00 óra Somogysámson Bogdán Tibor
03.24. 11.00 óra Marcali Németh Sándorné
       

13. hét 2016.03.28 - 2016.04.03.

Barcs és vonzáskörzete
04.01. 09.30 óra Vízvár Bencsik Imréné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.29. 15.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Hosszú Imre
03.30. 15.15 óra Iharosberény Csák Györgyné
03.31. 15.15 óra Iharos Fekete Józsefné
04.01. 14.00 óra Iharosberény Czár György
04.02. 10.00 óra Gyékényes Lódri István
  14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Boros György
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.29. 10.00 óra Nyugati temető Bencs Gyula
  11.00 óra Keleti temető Póré Gusztáv
  11.00 óra Nyugati temető Zsiros Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Ács Józsefné
  14.00 óra Kaposmérő Bende Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Péter Gyula
03.30. 10.00 óra Kaposmérő Horváth Rózsa Mirella
  12.30 óra Nyugati temető Matán Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Bernáczki Béla
  16.30 óra Nyugati temető Kelemen Sándorné
03.31. 10.00 óra Keleti temető Szántó József
  13.30 óra Keleti temető Zsombok János
04.01. 10.00 óra Keleti temető Gyöngyösi Józsefné
  10.00 óra Nyugati temető Béczi István
  11.00 óra Nyugati temető Kovács Sándorné
  12.30 óra Nyugati temető Frindt Józsefné
  12.30 óra Ráksi Plell Lászlóné
04.02. 14.30 óra Nyugati temető Kolovics Endréné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.30. 10.00 óra Somogysámson Gelencsér László
  11.00 óra Gomba Olasz István
03.31. 10.30 óra Nagyszakácsi Orsós Ferencné
  11.00 óra Marcali Ángyán László
  13.00 óra Somogysámson Bogdán Jánosné
  15.00 óra Kelevíz Fehér István
04.01. 10.00 óra Tapsony Szakonyi Lajos
  11.30 óra Marcali Papp István
  13.00 óra Marcali Keszkenyős Gyuláné
  14.00 óra Somogyszentpál Varga László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.29. 11.00 óra Bolhás Pápics Ferenc
03.31. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Gregor Istvánné
04.01. 16.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Maróti Miklós

14. hét 2016.04.04 - 2016.04.10.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.04. 12.45 óra Balatonlelle- Kovács Józsefné
    Régi temető sz. Büki Aranka
04.05. 12.45 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Kesztyűs József
04.06. 15.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Kovács József
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.05. 14.30 óra Iharosberény Bagó János
04.06. 15.00 óra Porrogszentkirály Jeszek Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.04. 09.30 óra Hajmás Török Erzsébet
  10.00 óra Kaposfüred Hegedüs Sándor
  14.30 óra Keleti temető Tuli Lajos
  15.00 óra Nyugati temető Dr. Keményfi-Kirner Béla
  15.30 óra Keleti temető Simon Józsefné
04.05. 11.00 óra Keleti temető Pasztatics Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Sebestyén Miklósné
  14.30 óra Keleti temető Vajda Ferencné
  15.30 óra Nyugati temető Győző László
04.06. 11.00 óra Taszár Szakonyi Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Molnár Kálmánné
  14.30 óra Keleti temető Nagy József
04.07. 10.00 óra Keleti temető Illés Dezsőné
  10.00 óra  Nyugati temető Szabó László
  11.00 óra Keleti temető Sabján Károlyné
  11.00 óra Nagyberki Györe Vilmos
  13.30 óra Nyugati temető Bocskor Gézáné
  14.00 óra Orci Hermann Lajosné
  15.00 óra Keleti temető Boros Jánosné
04.08. 10.00 óra Keleti temető Palka Lajosné
  10.00 óra Nyugati temető Virág Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Imréné
  12.00 óra Nyugati temető Lászlóffy Sándorné
  13.00 óra Nyugati temető Váldi József
  13.30 óra Keleti temető Muckenthaler -
      Hadnagy Gyöngyi Mária
  14.00 óra Nyugati temető Fellai Ferencné
  15.00 óra Magyaregres Bodor Sándorné
  15.00 óra Nyugati temető Nagy József
       
Marcali és vonzáskörzete
04.04. 14.45 óra Kisperjés Bogdán Jánosné
04.05. 11.00 óra Marcali Horváth Györgyné
  14.00 óra Balatonmáriafürdő-alsó  
    búcsúztató Csordás István
04.06. 11.00 óra Marcali Pandur Miklósné
  11.00 óra Nagyszakácsi Bálint Jánosné
  11.00 óra Somogyzsitfa Tölcsér Brendon Alex
  14.00 óra Balatonszentgyörgy Bognár Péter Pálné
04.07. 11.00 óra Marcali Giber Károly
04.08. 11.00 óra Marcali Domján Istvánné
  13.00 óra Gizella templom Császár József
  13.45 óra Nikla Szilágyi Jenőné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.06. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Sásdi Józsefné
04.08. 13.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Györke Józsefné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Csikós János

15. hét 2016.04.11 - 2016.04.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.11. 14.00 óra Balatonlelle - Frolyó Lászlóné
    Régi temető sz. Dániel Ildikó
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.12. 17.00 óra Gyékényes Ofcsár Pál László
04.13. 14.00 óra Zákány Kiss Imre
04.16. 13.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Klung László
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.11. 11.00 óra Keleti temető Farkas Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Berta Gyuláné
  13.30 óra Nyugati temető Herr Gyula
04.13. 11.00 óra Somogysárd Haris Jenőné
04.15. 10.00 óra Fonó Bogárdi Ernőné
  10.00 óra Keleti temető Harangozó Gyula
  10.00 óra Nyugati temető Szalavári Gyula
  11.00 óra Keleti temető Dr. Horváth Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Mándli Vendel
  12.00 óra Sántos Balogh László
  14.00 óra Kaposgyarmat Orsós Jánosné
  15.30 óra Keleti temető Rózsa Sándorné
04.16. 10.00 óra Nyugati temető Pintér Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.11. 14.00 óra Marcali Fadgyas Józsefné
04.13. 10.00 óra Marcali Horváth Lászlóné
04.14. 11.00 óra Marcali Székely Mária
04.15. 10.00 óra Horvátkút Nemes Márton
  14.00 óra Marcali Vida Ferencné
04.16. 11.00 óra Marcali Domján Nándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.11. 09.30 óra Görgeteg Toplák Jánosné
04.15. 10.30 óra Tarany Horváth Gyula
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dávid Jenőné
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balatincz Jánosné

 

16. hét 2016.04.18 - 2016.04.24.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.21. 15.00 óra Ordacsehi Lukácsa Árpádné
      sz. Györe Mária
04.22. 14.00 óra Balatonlelle - Hosszú Károlyné
    Új temető sz. Illés Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.20. 15.00 óra Porrogszentkirály Csontos Erzsébet
04.21. 11.00 óra Somogybükkösd Balogh Györgyné
04.22. 11.00 óra Inke Fábsics Gyula
  14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Bencze Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.18. 10.00 óra Keleti temető Bödő Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Fésüs Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Péter János
  14.00 óra Csököly Lőczi László
04.19. 10.00 óra Kutas Schild Henrikné
  11.00 óra Keleti temető Buzsáki István
  12.30 óra Keleti temető Vas Tiborné
  13.30 óra Keleti temető Sziládi István
  14.00 óra Patalom Tián Béla
04.20. 10.00 óra Nyugati temető Budavári Klára
  12.30 óra Nyugati temető Lőrincz Józsefné
04.21. 11.00 óra Nyugati temető Rákár Géza
  13.30 óra Nyugati temető Lassu János
  14.30 óra Keleti temető Mezősi János
04.22. 11.00 óra Keleti temető Tihanyi Tibor
  12.30 óra Nyugati temető Ház László
  13.00 óra Keleti temető Horváth Ernő
  13.30 óra Kaposfüred Papp Zoltánné
  14.00 óra Keleti temető Kósáné Erdélyi Margit
  15.00 óra Kaposfüred Bujbáczi Károly
  15.00 óra Keleti temető Katona Sándor
  15.00 óra Toponár Péter Illésné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.18. 14.00 óra Marcali Szilágyi Ferenc
04.19. 11.00 óra Horvátkút Kelemen Lászlóné
04.22. 11.00 óra Somogyzsitfa-  
    Szőcsényi temető Csordás Lajosné
04.23. 10.30 óra Marcali Péterfai Gyula
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.18. 09.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Kugler Lászlóné
04.19. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Vlasics Ferencné
04.20. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ilics József
04.21. 13.00 óra Kutas Sajtos Józsefné
04.22. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Magyar József
  16.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zákányi Mihály
       

17. hét 2016.04.25 - 2016.05.01.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.28. 15.00 óra Balatonlelle - Rácz Gáborné
    Régi temető sz. Krász Margit
04.29. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szekeres Kitti
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.26. 14.00 óra Zákány Tarjányi László
04.29. 14.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Baranya Miklósné
04.30. 11.00 óra Csurgónagymarton dr. Soós Gyula
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.25. 09.00 óra Keleti temető Nagy Jenő
  15.00 óra Kaposszerdahely Fajcsi Sándorné
04.26. 10.00 óra Keleti temető Perák Ferencné
  10.30 óra Csököly Orsós Julianna
  11.00 óra Nyugati temető Kollár Gyuláné
  14.30 óra Nyugati temető Horváth László
04.27. 13.30 óra Nyugati temető Csiker Gyuláné
  15.00 óra Kaposújlak Máté Lászlóné
  15.30 óra Keleti temető Zanotta Ottó
04.28. 11.00 óra Keleti temető Orsós Istvánné
  12.30 óra Mezőcsokonya Szabó Ferencné
  14.30 óra Keleti temető Orsós Lajos
04.29. 11.00 óra Nyugati temető Csoboz István
  12.30 óra Magyaratád Farkas Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Szabó István
  13.30 óra Nyugati temető László János
  14.30 óra Nyugati temető Gyenesei Anna Judit
  15.00 óra Mezőcsokonya Gyánó Jánosné
  15.30 óra Keleti temető Kerekes Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.28. 14.00 óra Marcali Simon Zoltán
04.29. 10.00 óra Marcali Horváthné Tolnai Mária
  11.00 óra Marcali Csobod Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.25. 14.30 óra Lábod Egervári Ferenc
04.27. 14.00 óra Nagykorpád Hardi Imréné
04.28. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Károlyné
04.29. 11.00 óra Szabás Kovács János
  13.00 óra Bolhás Kárpáti Kornél
  16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Pikler Ferenc
       


18. hét 2016.05.02 - 2016.05.08.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.05. 14.45 óra Balatonlelle- Orsós Józsefné
    Régi temető sz. Ignácz Anna
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.05. 11.00 óra Berzence Szablics Józsefné
  14.00 óra Gyékényes Kiss Andrásné
05.07. 11.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Buncsák Gusztávné
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.06. 11.00 óra Balatonfenyves Sőregi Mihályné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.02. 13.30 óra Keleti temető Halász Gyula
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Mátyás Józsefné
05.03. 11.00 óra Keleti temető Schvarcz Dezső
  11.00 óra Nyugati temető Cserpán András
  12.30 óra Keleti temető Závoda Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Mészáros Lajosné
  15.00 óra Kaposfüred Kelemen Sándorné
05.04. 13.30 óra Nyugati temető Varga János
05.05. 11.00 óra Bárdudvarnok Horváth József
  11.00 óra Nyugati temető Koller Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Zsombok Jánosné
05.06. 13.30 óra Keleti temető Ludrik László
  14.30 óra Keleti temető Vörös Bálintné
  15.00 óra Nyugati temető Sass Csaba
  15.30 óra Toponár Páger Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
05.04. 09.45 óra Balatonújlak Kálmán Józsefné
  11.00 óra Marcali Sándor Imre
05.05. 11.00 óra Marcali Dankovics Ferenc
  11.45 óra Marcali Orsós József
05.06. 10.00 óra Nagyszakácsi Nyári Istvánné
  12.00 óra Bize Nosz József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.03. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Horváth János
  16.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Vámos Mihály
05.04. 15.00 óra Beleg Beherovszki Béláné
       

 19. hét 2016.05.09 - 2016.05.15.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.13. 14.45 óra Balatonlelle- Horváth Gyuláné
    Régi temető sz. Székely Irma
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.09. 14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Németh János
05.10. 11.00 óra Berzence Balogh János
  15.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Kósa Nándor
05.11.  16.30 óra Nagykanizsa Mihalicz Lászlóné
05.12.  11.00 óra Gyékényes Horváth Józsefné
05.14. 11.00 óra Szenta Segeda József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.09. 11.00 óra Nyugati temető Tátrai László
  13.00 óra Nyugati temető Tibor L. Cseley
  13.30 óra Keleti temető Horváth János
  16.30 óra Nyugati temető Somogyi Lászlóné
05.10. 10.00 óra Taszár Karabencsov József 
  11.00 óra Nyugati temető Krokovics János
  11.30 óra Keleti temető Sára Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Farkas Sándorné
05.11. 10.00 óra Keleti temető Csonka István
  10.00 óra Nyugati temető Arató Györgyné
  13.30 óra Nyugati temető Somogyvári János
  14.30 óra Keleti temető Parrag Sándor
05.12. 09.30 óra Mike Bauer Mihály
  11.00 óra Keleti temető özv. Varga Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Tamás Gyula
  11.00 óra Nyugati temető Tamás Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Spannenberger Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Márton Kálmánné
  13.30 óra Nyugati temető Tóth Béla
  14.30 óra Nyugati temető Tóth László
  15.00 óra Kaposfő Balog Ilona
05.13. 9.30 óra Nyugati temető Csengődi Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Krokovics Pálné
  12.00 óra Keleti temető Marosi Ferencné
  13.00 óra Bőszénfa Takács Jánosné
  14.30 óra Kaposfüred Kelemen Lászlóné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.10. 11.00 óra Balatonszentgyörgy Cser Zoltán
05.12. 11.00 óra Marcali Csőke Dániel
  14.00 óra Somogysámson Pápai János
05.13. 10.00 óra Marcali Tóth Sándorné
  10.30 óra Gizella templom Dobos Márta Erzsébet
  14.00 óra Marcali Csernai Zsuzsanna
05.14. 14.00 óra Balatonberény Ulz Gerhard
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.10. 10.00 óra Rinyabesenyő Bogdán Józsefné
05.11. 15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Stróbel Tiborné
05.13. 14.00 óra Lábod Nagy Erzsébet
05.14. 14.00 óra Kutas Horváth Istvánné
       
Siófok és vonzáskörzete
05.11. 11.00 óra Nagycsepely Hajgató Károly

 20. hét 2016.05.16 - 2016.05.22.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.18. 13.30 óra Balatonlelle -  
  14.45 óra Régi temető Orsós Tibor
    Balatonlelle -  
    Régi temető Gréczi Béla
       
Barcs és vonzáskörzete
05.20. 14.45 óra Vízvár Hollósi Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.19. 11.00 óra Inke Papp Kálmán
Fonyód és vonzáskörzete
05.21. 10.45 óra Őrtilos Kém József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.17. 11.00 óra Keleti temető Csicskó Tiborné
  15.00 óra Nyugati temető Lengyel János
05.18. 09.00 óra Nyugati temető Végh Elemér
  13.30 óra Nyugati temető Riba József János
  14.00 óra Keleti temető Mátyás Lászlóné
05.19. 13.00 óra Baté Orsós József
05.20. 09.15 óra Keleti temető Christ Johanné
  10.00 óra Keleti temető Nyerges István
  10.00 óra Nyugati temető Bellai Zoltán
  11.00 óra Keleti temető Dr. Schmidt Edéné
  11.00 óra Nyugati temető Gulyás István
  12.00 óra Nyugati temető Sipos Tamás
  13.00 óra Nyugati temető Szolnoki Jánosné
  13.30 óra Nagyberki Orsós Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Németh István
       
Marcali és vonzáskörzete
05.17. 15.30 óra Tapsony Bojtor Jánosné
05.18. 11.00 óra Somogyzsitfa-  
    Zsitfai temető Gelencsér Ferenc
05.20. 11.30 óra Böhönye Helyes Imréné
  14.30 óra Nagyszakácsi Skáfár Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.17. 12.30 óra Tarany Molnár József
05.20. 16.30 óra Ötvöskónyi Lovász Lászlóné
       

 21. hét 2016.05.23 - 2016.05.29.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.25. 14.00 óra Ordacsehi Sáfrán Józsefné
      sz. Gazdag Ilona
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.23. 11.00 óra Fonyód Simon József
  11.00 óra Fonyód Simon Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.23. 14.00 óra Szenna Forró Józsefné
05.24. 12.30 óra Nyugati temető Mézes István László
  13.30 óra Nyugati temető Kovács Ferencné
  14.00 óra Szenna Jakab Ernőné
  14.30 óra Nyugati temető Kutasi Róza Ildikó
05.25. 10.00 óra Somogysárd Horváth Mihályné
05.26. 11.00 óra Keleti temető -   
    Kápolna Skumáth Lajosné
  11.00 óra Toponár Komáromi Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Kovács István
05.27. 10.00 óra Keleti temető Schádl Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Dr. Tóth Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Horváth István
  13.30 óra Keleti temető Szentes Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Kelemen János
       
Marcali és vonzáskörzete
05.24. 09.45 óra Boronka Fábos Józsefné
  14.30 óra Tapsony Fazekas Péterné
05.27. 14.00 óra Marcali Fándli Lajosné
05.28. 11.00 óra Sávoly Sinkovics Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.24. 10.00 óra Görgeteg Dombóvári Ferenc
05.25. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ágh László
05.26. 15.00 óra Somogyszob Hosszú Sándorné


22.
hét 2016.05.30 - 2016.06.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.01. 11.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Günter Schäfer
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.01. 14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Kötél Mihályné
06.02. 10.00 óra Somogycsicsó Pál József
  16.00 óra Inke László József
06.03. 11.00 óra Csurgó-  
    Sarkadi temető Lőczi Ernő
  16.00 óra Szenta Varga József
  16.00 óra Iharosberény Szűcs Gábor
06.04. 14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Bódis János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.30. 10.00 óra Nyugati temető Papp Gyula
  11.00 óra Keleti temető Dombóvári Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Surinás Pál
05.31. 10.00 óra Keleti temető Irimi Józsefné
  10.00 óra Kaposfő Scherer Erzsébet
  11.00 óra Keleti temető Herczog Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Takács László
  13.30 óra Nyugati temető Boti Istvánné
  14.30 óra Kaposfüred Tóth Sándor
  14.30 óra Keleti temető Bartha Gyuláné
  14.30 óra Nyugati temető Müller Jánosné
06.01. 10.00 óra Nyugati temető Tánczos Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Réffi Ferenc
  15.00 óra Rácegres Major Lajosné
06.02. 10.00 óra Nyugati temető Sziliné Harmath Julianna
  11.00 óra Nyugati temető Vörös Erzsébet
06.03. 10.00 óra Keleti temető Keller Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Radó Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Kapitány János
  14.00 óra Kaposfő Miovecz Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.31. 11.00 óra Marcali Csóbor Gyuláné
  14.15 óra Marcali Beck Lajosné
06.03. 13.30 óra Nagyszakácsi Simon Rudolfné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.31. 14.30 óra Lábod Zsupek Vendel
06.01. 11.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Sávoly Imre
  14.00 óra Nagykorpád Musztács Ferencné
  16.00 óra Nagyatád -   
    Henészi temető Rácz Károly


23. hét 2016.06.06 - 2016.06.12.

Csurgó és vonzáskörzete
06.08. 13.00 óra Iharos Molnár Sándor István
06.09. 16.00 óra Iharosberény Orsós Lajos
06.10. 16.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Viola Géza
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.06. 14.00 óra Nyugati temető Hegedüs József
06.07. 11.00 óra Keleti temető Biswurm Stefánné
  13.30 óra Nyugati temető Bodor Jánosné
06.09. 11.00 óra Keleti temető Szijártó József
06.10. 10.00 óra Keleti temető Vincze Sándor
  10.30 óra Nyugati temető Németh László Béla
  11.00 óra Keleti temető -  
    Kápolna Incze Miklósné
  13.30 óra Keleti temető Szikra Péterné Ringeist Mária
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Brusszel Lajosné
06.11. 10.00 óra Nyugati temető Lakos József
  14.00 óra Alsóbogát Sipos László
       
Marcali és vonzáskörzete
06.07. 15.00 óra Tapsony Tislér József
06.08. 10.30 óra Balatonberény Verb Zsolt
06.09. 10.00 óra Horvátkút Bájhóber Pálné
  14.00 óra Sávoly Mátés József


24. hét 2016.06.13 - 2016.06.19.

Barcs és vonzáskörzete
06.15. 09.00 óra Vízvár Sasvári Jenő
06.17. 15.00 óra Vízvár Szakács Istvánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.14. 16.00 óra Zákány Tarjányi Mihály
06.16. 11.00 óra Berzence Szobodicsánecz István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.13. 11.00 óra Nyugati temető Kis Árpádné
06.14. 10.00 óra Kaposszerdahely Horváth József
  12.30 óra Keleti temető Molnár Jánosné
  14.00 óra Hajmás Kovács István
06.15. 11.00 óra Keleti temető Héthársi Károly
  12.30 óra Keleti temető Porcsa Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Vajda Mihályné
06.16. 10.00 óra Keleti temető Németh Ferenc
  11.00 óra Nyugati temető Hinterdorfer Kálmán
  12.30 óra Keleti temető Mihályi Dezső
  13.30 óra Keleti temető Lokody Györgyné
06.17. 10.00 óra Keleti temető Mudig Istvánné
  10.00 óra Nagyberki Javós Kálmán
  11.00 óra Keleti temető Bosztonics Attila
  11.00 óra Nyugati temető Farkas László
  13.00 óra Keleti temető Takács János
  15.00 óra Zimány Bajzik László
       
Marcali és vonzáskörzete
06.13. 14.45 óra Balatonújlak Bársony Ferenc
06.14. 13.00 óra Balatonkeresztúr Lévai Józsefné
06.15. 11.00 óra Marcali Balogh Józsefné
06.16. 13.00 óra Marcali Hegedüs Jolán
06.17. 09.00 óra Szőkedencs Kovács József
  10.00 óra Marcali Samu László
  11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Feregyházi temető Horváth Árpád Zoltán
  15.00 óra Szőkedencs Horváth László

 
25. hét 2016.06.20 - 2016.06.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.24. 15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Futó Zoltán
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.21. 16.00 óra Porrog Lakatos Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.20. 10.30 óra Nyugati temető Kulcsár Józsefné
  11.00 óra Mike Balogh István
  13.30 óra Nyugati temető Marics Lajosné
  14.30 óra Keleti temető Dr. Szerényi János
06.21. 11.00  óra Nyugati temető Papp Ferencné
  12.30 óra Kaposfüred Szabó Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Filó Péter Pál
  14.30 óra Keleti temető Szelczi István
06.22. 14.30 óra Cserénfa Kelemen Jenőné
06.23. 11.00 óra Kaposfüred Balogh István
  13.00 óra Keleti temető Bélavári József
  14.30 óra Nyugati temető Tóth József
  15.30 óra Keleti temető Kerekes Jenőné 
06.24. 11.00 óra Keleti temető Ferenczi László Béla
  12.30 óra Keleti temető Varga Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Pintér Csaba
  14.00 óra Felsőmocsolád Gazdig Antalné
  15.00 óra Zimány Bizderi Elekné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.20. 09.00 óra Marcali Bálint István
06.22. 10.00 óra Nemeskisfalud Szabó László
06.23. 10.00 óra Marcali Váradi Zoltánné
  11.00 óra Marcali Domokos László
06.24. 10.00 óra Balatonberény Ezeres Béla
  10.00 óra Balatonberény Ezeres Béláné
  11.00 óra Marcali Csuha Józsefné
  14.00 óra Boronka Csáki Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.20. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Suri Gyula
06.22. 15.00 óra Kisbajom Radák István
06.23. 15.00 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Ruszkovics Péter
06.24. 09.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bíró Sándor
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fonyó Ferencné
  16.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Molnár Andrea


26. hét 2016.06.27 - 2016.07.03. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.30. 15.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Szücs István
07.01. 14.30 óra Visz Szőke István
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.28. 16.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Bencsik Zoltán
07.01. 16.00 óra Zákány Balogh Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.27. 11.00 óra Keleti temető Molnár Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Tomcsák Pierog József
06.28. 11.00 óra Nyugati temető  Csapó Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Szerecz Pálné
  14.30 óra Keleti temető  Cserba Gézáné
06.29. 10.00 óra Nyugati temető  Kálny István 
  14.00 óra Mosdós István Sándorné
  14.30 óra  Nyugati temető  Rajnai Jenőné
06.30. 11.00 óra Bőszénfa  Szita Ferencné
  16.00 óra Keleti temető Alföldi Györgyné
07.01. 10.00 óra Keleti temető Kiss János
  10.00 óra Nyugati temető Mikola András
  11.00 óra Nyugati temető Baráturi Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Fejes Józsefné
  14.00 óra Kaposfő Kovács Dénes Éva Krisztina
07.02. 10.00 óra Keleti temető Dr. Müller Ferenc
  17.30 óra Nyugati temető Weisz Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.27. 11.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Nagybocskai Vilmosné
06.30. 09.30 óra Görgeteg Balogh József
  15.00 óra Szabás Papp Józsefné
07.01. 15.00 óra Lábod Kovács Géza

 
27. hét 2016.07.04 - 2016.07.10. 

Csurgó és vonzáskörzete
07.09. 09.00 óra Szenta Kovács Istvánné
  11.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Szikszay Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.04. 11.00 óra Nyugati temető Kerék Miklós
  13.00 óra Kaposfő Magyar Lajos
07.05. 13.30 óra Keleti temető Varga László
07.06. 09.00 óra Nyugati temető Sánta János
  10.00 óra Rácegres Visnyei Lajos
  12.30 óra Keleti temető Jankó Ferencné
  15.30 óra Keleti temető Bodó János
07.07. 12.30 óra Nyugati temető Bali Jánosné
  14.00 óra Ecseny Scherer János
07.08. 09.00 óra Nyugati temető Tóth Miklósné
  10.00 óra Keleti temető Pásztor László
  11.00 óra Keleti temető Szabó Tibor Antal
  11.00 óra Nyugati temető Kovács László
  12.30 óra Nyugati temető Szabó László
  14.30 óra Nyugati temető Nyári József
  15.30 óra Nyugati temető Mayer Józsefné
07.09. 10.00 óra Nyugati temető Gertner Vilmos József
07.10. 14.00 óra Nyugati temető Péter Zoltán
       
Marcali és vonzáskörzete
07.05. 10.00 óra Gomba Pap Gézáné
07.06. 11.00 óra Horvátkút Spilák József
07.07. 13.00 óra Somogyszentpál Simon László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.05. 11.00 óra Darvaspuszta Papp Pálné
07.07. 11.00 óra Ötvöskónyi Sóla Viktor
07.08. 09.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh Jenőné
  14.30 óra Nagykorpád Gyurcsik Gergely
  16.30 óra Kisbajom Héjjas Zoltán

 

28. hét 2016.07.11 - 2016.07.17.

Csurgó és vonzáskörzete
07.15. 11.00 óra Berzence Szabolics Ferenc
       
Fonyód és vonzáskörzete
07.14. 10.00 óra Balatonfenyves Neu Anna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.11. 15.30 óra Keleti temető Brusszel Zoltán
07.12. 13.30 óra Nyugati temető Király Pálné
07.13. 11.00 óra Nyugati temető Gombos Tiborné
  11.30 óra Szenna özv. Ádi Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Gelencsér Józsefné
07.14. 10.00 óra Gölle Törő Ernő
07.15. 10.00 óra Keleti temető Borbély László
  11.00 óra Keleti temető Kelemen József
  11.00 óra Nyugati temető Vass Istvánné
  15.00 óra Rácegres özv. Forró Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Konkoly Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.12. 10.00 óra Nagyszakácsi Sárdi Lászlóné
07.15. 10.00 óra Somogyszentpál -   
    Varjaskéri temető Kovács Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.11. 09.30 óra Háromfa Németh Györgyné
  15.30 óra Rinyaszentkirály Orsós Imre
07.15. 13.30 óra Nagyatád Lescsisin György
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tóth Józsefné

 

29. hét 2016.07.18 - 2016.07.24.

Csurgó és vonzáskörzete
07.19. 11.00 óra Berzence Novográdecz Béla
  15.45 óra Somogycsicsó Bencsik István
07.20. 11.00 óra Berzence Tóth Istvánné
07.21. 13.00 óra Gyékényes Dr. Ritecz János
  17.00 óra Zákány Hadzsik János
07.23. 10.00 óra Csurgónagymarton Kiss Ferenc
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.18. 10.00 óra Kiskorpád Tanai Imréné
  10.00 óra Nyugati temető Molnár László
  11.00 óra Nyugati temető Baranyó Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Götz Mihály
  14.00 óra Kaposfő Gelencsér Ferencné
07.19. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Dreszer Henrikné
  11.30 óra Keleti temető Kalányos János
  14.30 óra Keleti temető Laki Lajosné
07.20. 09.30 óra Keleti temető Zsebi Károly
  11.00 óra Nyugati temető Balogh Istvánné
  12.30 óra Nyugati temető Horváth József
07.21. 10.00 óra Keleti temető Vörös István
  11.00 óra Déli temető Lőrincz Ferenc
07.22. 10.00 óra Nyugati temető Ifj. Horváth József
  12.30 óra Keleti temető Horváth Árpád
       
Marcali és vonzáskörzete
07.19. 10.00 óra Nagyszakácsi Nagyfi Lászlóné
07.20. 08.00 óra Marcali Vida Márta
  10.00 óra Marcali Simon József
  10.00 óra Nagyszakácsi Szabóné Hajek Gyöngyi
07.21. 10.30 óra Marcali Pintér Tibor
07.23. 10.00 óra Somogysimonyi Peti István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.18. 15.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Tálosi László
07.19. 11.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Bődi Ferenc
07.21. 11.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Harczos Zoltán
07.22. 14.00 óra Nagykorpád Horváth Józsefné


30. hét 2016.07.25 - 2016.07.31.  

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.25. 09.00 óra Balatonlelle -  Wágner Antalné
    Régi temető sz. Koncz Zsuzsanna
  15.00 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Horváthné Kindler Judit
07.30. 10.00 óra Balatonlelle -   
    Új temető Tamás Szilárd
  13.00 óra Balatonlelle -  Légmán Józsefné
    Régi temető sz. Kucsera Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.25. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Melles Jánosné
07.26. 16.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Süle Jánosné
07.27. 10.00 óra Inke Harangozó István
07.29. 14.00 óra Berzence Novográdecz Mária
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.25. 11.00 óra Keleti temető Kurucz István
  11.00 óra Nyugati temető Bors Béláné
07.26. 09.00 óra Nyugati temető Nagy József
  10.00 óra Nyugati temető Walter Zsolt
  11.00 óra Szabadi Farkas Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Hegyaljai Péterné
  13.30 óra Keleti temető Rózsavölgyi Lajosné
07.27. 14.30 óra Nyugati temető Mazáné Kovács Anna
07.28. 10.00 óra Juta Kovács Ferenc
  10.00 óra Nyugati temető Hellman Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Suller Zoltán
  13.30 óra Nyugati temető Holán Lászlóné
07.29. 09.00 óra Nyugati temető Hóman Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Hullakó Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Szöllősi Béla György
  13.30 óra Nyugati temető Jezerniczky Miklósné
  14.30 óra Nyugati temető Heil Éva Margit
  15.30 óra Keleti temető Lévai Ferencné
  16.30 óra Keleti temető Dergez Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.26. 10.00 óra Marcali Berta Jánosné
  11.00 óra Marcali Berta Józsefné
07.28. 10.00 óra Marcali Bene Lászlóné
07.29. 10.00 óra Marcali Lovász László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.25. 09.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Hermanics Györgyné
  14.00 óra Görgeteg Papp Jánosné
07.28. 09.30 óra Kutas Kiss Jánosné
  11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lukács Benjamin


31. hét 2016.08.01 - 2016.08.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.01. 13.45 óra Ordacsehi Scheer Balázs
       
Barcs és vonzáskörzete
08.03. 15.30 óra Homokszentgyörgy  Egyed Géza
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.01. 16.00 óra Somogycsicsó Böröndi Vladimir
08.02. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kiss Gábor
08.04. 11.00 óra Berzence Novográdecz Zoltán
08.05. 17.00 óra Berzence Méhes Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.01. 10.00 óra Gölle Horváth István
  13.30 óra Keleti temető Sipos Ernő
  14.30 óra Keleti temető Reichardt Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Magyari Gyuláné
08.02. 10.00 óra Keleti temető Horváth Károly
08.03. 11.00 óra Keleti temető Dávid József
08.04. 12.30 óra Keleti temető Fülöp Tibor
  13.30 óra Keleti temető Földesi Mihályné
  15.30 óra Nyugati temető Dénes Sándor
08.05. 10.00 óra Kaposmérő Büki Józsefné
  11.00 óra Gölle dr. Bócz Katalin
  13.30 óra Keleti temető Dr. Zurek János
  13.30 óra Nyugati temető Keczeli Zoltánné
  14.30 óra Nyugati temető Szászy László
       
Marcali és vonzáskörzete
08.02. 10.00 óra Somogysimonyi Matakovics Lajosné
08.03. 10.00 óra Marcali Anda József
08.06. 10.00 óra Marcali Takács Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.01. 10.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Fekete Béláné
  15.00 óra Kutas Figura István
08.02. 10.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Jakapovics László
  11.30 óra Nagyatád -   
    Simongáti temető Váradi Gyula
08.04. 13.30 óra Bolhás  Pataki János
08.05. 15.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Mayer György
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
08.05. 14.30 óra Nagykanizsa Bagarus Istvánné

 
32. hét 2016.08.08 - 2016.08.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.09. 11.00 óra Balatonlelle - Koroknai Viktorné
    Régi temető sz. Szegfű Erzsébet
08.12. 10.00 óra Ordacsehi Domokos János
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.12. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Molnár Ferenc Lajos
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.08. 10.00 óra Nyugati temető Szunyog Lászlóné
  10.00 óra Szentbalázs Horváth István
  11.00 óra Keleti temető Tóth Károlyné
  11.00 óra Nyugati temető Árvai Ferenc
08.09. 09.00 óra Nyugati temető Illés László
  10.00 óra Gálosfa Árbogást Gyula
08.11. 11.00 óra Toponár Czippán Sándor
08.12. 10.00 óra Somogysárd Horváth Anikó Hajnalka
  11.00 óra Keleti temető Sajtos Mihályné
  11.00 óra Nyugati temető Pap János
  14.00 óra Csököly Tóth Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
08.10. 09.00 óra Marcali Képes Sándor
08.11. 10.00 óra Marcali Matusek Lajosné
08.12. 09.00 óra Marcali Kiss Imréné
  10.00 óra Marcali Effenberger Istvánné
  11.00 óra Gomba Czvencsek Mihályné
  15.00 óra Marcali Marton Attila
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.08. 10.00 óra Nagyatád -   
    Bodvicai temető Frányó Jánosné
  14.30 óra Görgeteg Balogh János
08.09. 11.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Dr. Sashalmi Aliz
  15.00 óra Beleg Péterfai Józsefné
08.10. 10.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Varga Ferencné
  14.30 óra Nagyatád -   
    Központi temető Pető Ferencné
08.11. 11.30 óra Nagyatád -   
    Központi temető Deliága Béla
08.12. 10.00 óra Kutas Figura István

 
33. hét 2016.08.15 - 2016.08.21.

Csurgó és vonzáskörzete
08.16. 10.00 óra Berzence Panyák Margit
08.18. 11.00 óra Berzence Tóth István
  17.00 óra Iharosberény Tóth Lajos
08.19. 11.00 óra Gyékényes Baranyai József
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Brücher Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.15. 11.00 óra Keleti temető Csondor Sándor
  11.00 óra Nyugati temető Orosházi Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Gál Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Deák Lajosné
08.16. 10.00 óra Keleti temető özv. Kanizsai Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Sipos Endre
  12.30 óra Keleti temető Krammer Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Jávor Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Vogl László
08.17. 14.30 óra Nyugati temető Balog Rózsa
08.18. 10.00 óra Jákó Tóth Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Kiss Ferencné
  11.00 óra Toponár Horváth Ferenc
  13.30 óra Keleti temető Császár Lajosné
  14.30 óra Keleti temető Illés Irén Ilona
08.19. 10.00 óra Nyugati temető Végvári János 
  10.00 óra Szenna Horváth József
  11.00 óra Nyugati temető Molnár Györgyné
  13.30 óra Keleti temető Ternóczy László
  14.00 óra Bárdudvarnok Kovács Tibor
  14.30 óra Keleti temető Bodóné Völgyi Erzsébet
       
Marcali és vonzáskörzete
08.17. 10.00 óra Marcali Bódis József
  11.00 óra Marcali Schudok Eberhard
  14.00 óra Sávoly Bogdán Imréné
08.18. 11.00 óra Gomba Schwáb József
  13.00 óra Gomba Kesztyűs József
08.19. 14.00 óra Marcali Szigeti Mária
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.16. 11.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kelecz Lajosné
08.18. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kalló Viktorné
  13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Boda Ferencné
08.19. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ferencfi Zoltánné

 

 34. hét 2016.08.22 - 2016.08.28.

Csurgó és vonzáskörzete
08.25. 14.00 óra Gyékényes Tóth Györgyné
  16.00 óra Iharosberény Horváth István
08.26. 09.00 óra Berzence Huszics László
  11.00 óra Berzence Kis-Felső Károlyné
  14.00 óra Zákányfalu Czigóthné Tóth Magdolna
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Boross József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.22. 11.00 óra Nyugati temető Bogdán Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Androkity Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Bocs Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Zadravecz Miklós
  14.30 óra Nyugati temető Visnyei Gyuláné
  15.30 óra Nyugati temető Kövesdiné Páti Ilona
08.23. 10.00 óra Csököly Hunyadi Jánosné
  10.00 óra Keleti temető Papp Győző Gyula
  13.30 óra Nyugati temető Perus József
  14.30 óra Keleti temető Dr. Szijártó Árpádné
08.24. 13.30 óra Nyugati temető Doma János
  14.30 óra Nyugati temető Stósz Imre
08.26. 11.00 óra Nyugati temető Hosszú László
  11.00 óra Somogysárd Cseh Imréné
  14.00 óra  Nyugati temető Bősz Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Bognár Miklósné
  15.30 óra Nyugati temető Kovács György
       
Marcali és vonzáskörzete
08.22. 09.45 óra Balatonújlak Zsidi Györgyné
08.24. 10.00 óra Marcali Süte Sándorné
  14.00 óra Boronka Balogh József
08.25. 10.00 óra Varászló Magyar Vendelné
08.26. 13.00 óra Marcali Mogyorósi Béla
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.22. 09.00 óra Nagyatád- Bálizs Jánosné
    Bodvicai temető  
  10.00 óra Nagyatád- Orsós Sándor
    Bodvicai temető  
  11.00 óra Segesd Barakonyi János
08.24. 15.00 óra Kisbajom  Orsós Zsolt 

 

35. hét 2016.08.29 - 2016.09.04.  

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.30. 13.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dusnoki László
  15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Toldy Gábor
       
Barcs és vonzáskörzete
08.29. 10.00 óra Rinyaújlak Pfeifer László
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.30. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Volarics Lászlóné
09.02. 14.00 óra Őrtilos Szekeres György
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.29. 11.00 óra  Taszár Andrási László
  11.00 óra  Toponár Heim Antalné
  14.30 óra Keleti temető Szarka Béla
  15.30 óra Keleti temető Nagy Miklósné
08.30. 10.00 óra Keleti temető Dománé Nagy Anita
  11.00 óra  Keleti temető -  
    Kápolna Dr. Sárkány Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Császár József
  13.30 óra Nyugati temető Dénes Pál
09.01. 10.00 óra Bárdudvarnok Nagy Ferenc
  14.00 óra Nyugati temető Simon János
  14.30 óra Keleti temető Váradi Istvánné
09.02. 10.00 óra Kaposfüred Pozsonyi Béla
  10.00 óra Keleti temető Bánky Ádám
  10.00 óra Nyugati temető Horváth István
  12.30 óra Keleti temető Suri Károlyné
  14.30 óra Keleti temető Ross Irma
  16.00 óra Magyaregres Tajti Jánosné
09.03. 14.00 óra Magyaregres Balogh Béla
  14.00 óra Nyugati temető Pánger Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.31. 11.00 óra Szőkedencs Lakatos László
09.02. 11.00 óra Bize Fábri Jenőné
  14.00 óra Marcali Cigoth Ernő
  14.00 óra Mesztegnyő Bogdán Györgyné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.29. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dani István
08.31. 10.00 óra Ötvöskónyi Kovács Ferencné
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tóth Irén Anikó
  15.30 óra Görgeteg  Mihó Imre
09.02. 10.00 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Fábiáncsics Józsefné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bangó Béláné
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Németh Jánosné
       
Siófok és vonzáskörzete
08.31. 11.00 óra  Kőröshegy Koltai Tamásné

 
36. hét 2016.09.05 - 2016.09.11.

Csurgó és vonzáskörzete
09.06. 17.00 óra Berzence Novográdecz László
09.08. 16.00 óra Zákányfalu Markovics Sándorné
09.09. 12.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szücs László
09.10. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hole Attila
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.05. 10.00 óra Taszár Magyarfi Ferenc
09.06. 11.00 óra Taszár Sipos József
  14.30 óra Toponár Tarr Attila
09.07. 15.00 óra Toponár Domonkos Zsolt
  15.30 óra Keleti temető Kárpáti Kálmán 
09.08. 14.00 óra Mike Kigyósi János
  14.30 óra Toponár Somogyi József
  15.30 óra Toponár Kereszturi János
09.09. 10.00 óra Keleti temető Gergelyi Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Rozs Ferencné
  13.30 óra Somogysárd Horváth Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Kókai Györgyné
09.10. 11.00 óra Keleti temető Józsa Béla
  13.30 óra Keleti temető Hegedüs Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
09.05. 15.00 óra Böhönye Bozsoki János
09.08. 10.00 óra Somogyszentpál Schuszter Józsefné
  14.00 óra Gomba Babos Lajos
09.09. 10.00 óra Somogysimonyi Matakovics Ibolya
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.09. 10.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Sár László
  13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bakonyi Józsefné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kollár József
  16.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Illés Imre
       
Pécs és vonzáskörzete
09.07. 11.30 óra Pécs -   
    Patacsi temető Pápa László

 
37. hét 2016.09.12 - 2016.09.18.

Balatonlelle és vonzáskörzete
09.13. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Nádai Géza
       
Csurgó és vonzáskörzete
09.14. 10.30 óra Zákánytelep Kovács Istvánné
  15.00 óra Porrog Wágner Józsefné
09.16. 11.00 óra Berzence Fenyvesi Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.12. 10.00 óra Taszár Fehér László
  11.00 óra Keleti temető Widerman Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Baracsi János
  13.30 óra Keleti temető Vörös Bálint
09.13. 12.30 óra Keleti temető Nagy József
  13.30 óra Keleti temető Zöllei Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Matics Istvánné
  14.30 óra Magyaratád Tóth János
  14.30 óra Nyugati temető Bizvurm László
  15.30 óra Nyugati temető Lentai Ferenc
09.14. 11.00 óra Keleti temető Somogyi Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Morvai Sándor
09.15. 11.00 óra Kaposvár -  
    Szent József altemplom  Obornik Gyuláné
  13.30 óra Nyugati temető Takács Imréné
  14.30 óra Nyugati temető Beke László
09.16. 11.00 óra Nyugati temető Panka József
  12.30 óra Keleti temető Bakter József
  14.30 óra Keleti temető Kiss Anna 
  14.30 óra Nyugati temető Dobrovics Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
09.15. 11.00 óra Marcali Gosztolai Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.16. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kállai László
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gazdig Béla
  15.45 óra Somogyszob Butor Józsefné
09.17. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Boda Ferenc
       
Siófok és vonzáskörzete
09.17. 09.30 óra Balatonszemes Bogdán Józsefné
      sz. Varga Zsuzsanna
       
Szigetvár és vonzáskörzete
09.14. 15.00 óra Antalszállás Szücs István


38. hét 2016.09.19 - 2016.09.25. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
09.19. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Tóth József
  12.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Bagi Sándor
       
Barcs és vonzáskörzete
09.22. 14.30 óra Kálmáncsa Szubotics József 
       
Csurgó és vonzáskörzete
09.20. 16.00 óra Zákányfalu Oletics Györgyné
09.22. 15.15 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hummel Lajosné
09.23. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Varga Vendel
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.19. 10.00 óra Nyugati temető Sebők József
  11.00 óra Keleti temető Roszik György
  12.30 óra Keleti temető Biczó István
09.20. 10.00 óra Nyugati temető Kovács István
  11.00 óra Nyugati temető Diósi Károly
  13.30 óra Keleti temető Pál Lajos
09.21. 10.00 óra Bárdudvarnok -   
    Olajhegy Hintersidt Konrádné
  10.00 óra Keleti temető Kovács Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Nyírő István
  13.30 óra Nyugati temető Farkas János
  14.30 óra Nyugati temető Forner András
09.22. 13.30 óra Keleti temető Bogdán István
  14.30 óra Keleti temető Dr. Kigyósi Renáta
09.23. 13.30 óra Keleti temető Bogdán Sándor
  13.30 óra Nyugati temető Somogyi István
  13.30 óra Taszár Szilágyi József
  14.30 óra Nyugati temető Kesztyüs Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
09.20. 10.00 óra Somogysámson Nagy Imréné
  15.00 óra Böhönye Zakócs Béla
09.21. 14.00 óra Marcali Kollár Zoltán
09.22. 11.00 óra Marcali Szulák Gyuláné
09.23. 09.30 óra Gomba Becsei Jánosné
  14.45 óra Somogyszentpál Horváth Jánosné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
09.19. 09.00 óra Orosztony Császár Sándorné

 


39. hét 2016.09.26 - 2016.10.02.

Balatonlelle és vonzáskörzete
09.30. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Új temető Kovács András Tibor
       
Csurgó és vonzáskörzete
09.27. 14.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pallag Ignác
09.29. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Jakab Mihály
09.30. 10.00 óra  Zákányfalu Pintér Lajosné
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Pétervári Margit
  16.00 óra Iharosberény Kobra József
10.01. 12.00 óra Inke Berkes Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.26. 11.00 óra Keleti temető Szabó József
  11.30 óra Nyugati temető Tarrósi Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Fazekas Ferenc
09.27. 10.00 óra Keleti temető Ifj. Kigyósi György 
  13.30 óra Kaposfő Sipos Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Harag Józsefné
09.28. 13.30 óra Nyugati temető Brandli Jánosné
09.29. 10.00 óra Nyugati temető Toma Ferencné
  12.00 óra Toponár Sámik János
  13.30 óra Keleti temető Molnár László
  15.30 óra Keleti temető Geréb Ödönné
09.30. 11.00 óra Keleti temető Rupa Domonkos
  13.30 óra Keleti temető Dr. Mágel Ferenc
  14.00 óra Nyugati temető Dr. Kovácsné Dr. Várszegi Erzsébet 
  15.00 óra Magyaregres Bodor Sándorné
       
Marcali és vonzáskörzete
09.27. 14.30 óra Horvátkút Horváth Gyula
09.29. 15.00 óra Marcali Pandur Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.27. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bencs István
09.28. 14.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Repóth Lajos
09.30. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kutor Józsefné

 
40. hét 2016.10.03 - 2016.10.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.06. 14.00 óra Balatonlelle - Barányi Józsefné
    Régi temető sz. Hegedűs Erzsébet
       
Barcs és vonzáskörzete
10.04. 13.00 óra Vízvár Csík Tibor
10.07. 10.00 óra Heresznye Szabó Béláné
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.03. 14.00 óra  Gyékényes Takács Ferenc
10.06. 15.45 óra Iharosberény Tihanyi Lajosné
10.07. 14.00 óra  Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Füstös Rózsa
10.08. 10.00 óra Gyékényes Kardos Ivett
  10.00 óra Gyékényes Kardos Lajos
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.03. 13.30 óra Keleti temető Márkus Józsefné
10.04. 10.00 óra Kaposszentjakab Gulyás József
  13.30 óra Keleti temető Iván Andrea
  13.30 óra Nyugati temető Szép István
  15.00 óra Patca Árvai Imre
10.05. 11.00 óra Nyugati temető Kustos János
  11.00 óra Nyugati temető Pálos József 
  12.30 óra Keleti temető Cseresnyés Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Kenesei Józsefné
10.06. 09.30 óra Csombárd  Szladovics Zoltánné
  13.30 óra Keleti temető Varga Rózsa
  14.30 óra Keleti temető Orsós Mária
  16.00 óra Hajmás Pataki György
10.07. 11.00 óra Kaposfüred Zóka Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Samu Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Pavlek Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Szalai Balázs
  14.00 óra Taszár Péter Ferencné
  14.30 óra Kaposfüred Tóth Béla
  15.30 óra Felsőmocsolád Rákóczi János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.07. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó József

 

41. hét 2016.10.10 - 2016.10.16.

Csurgó és vonzáskörzete
10.14. 15.00 óra Iharosberény Varga Ferencné
10.15. 11.00 óra Inke Biró Jánosné
  13.00 óra Iharos Gaják Zoltán
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.10. 11.00 óra Keleti temető Faragó Istvánné
  13.00 óra Kaposfő Jüngling János
  15.30 óra Nyugati temető Hosszú Ferenc
10.11. 10.00 óra Kaposfő Pitz Mária
  10.00 óra Nyugati temető Sárközi Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Sovány Endre
  13.30 óra Nyugati temető Szili Józsefné
10.12. 10.00 óra Somogysárd Sudár József
  11.00 óra Somogysárd Romanek Béla
  11.00 óra Nyugati temető Peti Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Németh Zoltánné
  13.00 óra Keleti temető Varga István 
10.13. 10.00 óra Csököly Kovács József
10.14. 10.00 óra Kaposfő Hábián Andrásné
  10.00 óra Keleti temető Pincz Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Markovics Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Szabó Lászlóné
  14.00 óra  Ráksi  Kovács Jánosné
  14.30 óra Nyugati temető Bosnyák László
  14.30 óra Nyugati temető Horváth László
  15.30 óra Nyugati temető Simon Zoltánné
10.15. 10.00 óra Keleti temető Péter Józsefné
  12.30 óra  Nyugati temető Szentiványi Béláné 
  14.30 óra Nyugati temető Szijártó Ferenc 
       
Marcali és vonzáskörzete
10.10. 11.00 óra Balatonberény Kovács József Antal
10.11. 14.00 óra Marcali Vapetlics László
10.13. 11.00 óra Marcali Pásztor Ferencné
  14.00 óra Somogyzsitfa Orsós Péter

 
42. hét 2016.10.17 - 2016.10.23.

Csurgó és vonzáskörzete
10.18. 13.00 óra Zákány Mudrok Tiborné
10.21. 11.30 óra Somogybükkösd Bogáti István 
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Turi Róbert
       
Fonyód és vonzáskörzete
10.21. 14.00 óra Somogytúr Naszári Lajos
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.17. 10.00 óra Nyugati temető  Csepeli Istvánné
  12.00 óra Keleti temető  Walter Károlyné
  15.00 óra Keleti temető  Ratasics János
10.18. 11.00 óra Nadalos Virág József 
  13.30 óra  Keleti temető  Kalányos Imre
  13.30 óra Nyugati temető  Törekes László
  14.30 óra Keleti temető Novák Gyula
10.19. 10.00 óra Csököly Pál István 
  11.00 óra Keleti temető  Kiss István 
  13.30 óra Nyugati temető Rozslay Géza
  13.30 óra Patalom Kondor Ernőné
10.20. 11.30 óra Nyugati temető Zicska Istvánné
  12.30 óra Nyugati temető  Galambos Róbert
  13.30 óra Keleti temető Vajda Kálmán
  13.30 óra Nyugati temető Kristóf János
  14.30 óra Nyugati temető Zóka-Vácziné Szép Szilvia
  15.00 óra Toponár Fellegi Istvánné
10.21. 09.00 óra Nyugati temető Gelencsér János
  12.30 óra Keleti temető Fazekas Gyula
  13.00 óra  Cserénfa Kelemen Dénes
  15.30 óra Nyugati temető  Berta Tamás
10.22. 11.00 óra Nyugati temető  Tóth Béla
       
Marcali és vonzáskörzete
10.18. 11.00 óra Marcali Magyar József
10.20. 13.00 óra Marcali Visi Tamás
  15.00 óra Marcali Varga Lászlóné
10.21. 11.00 óra Marcali Kósi József
  14.00 óra Marcali Henger Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.19. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kitlinger Józsefné
10.21. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fazekas Zoltán

 
43. hét 2016.10.24 - 2016.10.30.

Csurgó és vonzáskörzete
10.27. 11.00 óra Somogyudvarhely Miklós Lajosné
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gilikter Ferenc
10.28. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gancz Ferencné
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Hosszú Istvánné
10.29. 14.00 óra Zákány Györfi Bertalan László
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.24. 11.00 óra Taszár Horváth László
  13.30 óra Keleti temető Ifj. Csordás Béla
10.25. 11.00 óra Ráksi Miklai Rozália
  13.30 óra Keleti temető Horváth Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Tikász Ferenc 
10.26. 13.30 óra Keleti temető Törő Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Stander Zoltánné
  15.30 óra Keleti temető Czeibert János
10.27. 11.30 óra Keleti temető Gallovich Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Dibusz Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Forgács Jánosné
  15.00 óra Toponár Slezák György
10.28. 10.00 óra Nyugati temető Bajai József Attiláné
  10.30 óra Simonfa Polka Gyula
  11.00 óra Keleti temető Kurucz Istvánné 
  12.30 óra  Keleti temető Vég Ferenc 
  13.30 óra Keleti temető Tavalyi Lajos
  14.30 óra Keleti temető Badics János
  15.00 óra Kaposfüred Mayer Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
10.27. 10.00 óra Somogysámson Meretei Zsolt
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.25. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Dani László
10.26. 14.30 óra Kutas Futó Gézáné
10.28. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bedenek Imréné

 

44. hét 2016.10.31 - 2016.11.06.

Csurgó és vonzáskörzete
11.03. 15.45 óra Gyékényes Ludman József
11.04. 11.00 óra Berzence Szabó Gyuláné
  14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gál Gyula
11.05. 11.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pókos Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.02. 12.00 óra Nyugati temető Stefik Csaba
  13.30 óra Keleti temető Haracsi Gyula
  15.00 óra Kaposmérő Károlyi Tamásné
11.03. 11.00 óra Keleti temető Horváth László
  13.30 óra Nyugati temető Saághy Gyula
  14.30 óra Keleti temető Kovács Imréné
  14.30 óra Nyugati temető Lábas Józsefné
11.04. 10.00 óra Nyugati temető Fülöp János
  11.00 óra Nyugati temető Vida Sándorné
  11.30 óra Keleti temető Walter Mária
  13.30 óra Nyugati temető Horváth Gyula

 
45. hét 2016.11.07 - 2016.11.13.

Barcs és vonzáskörzete
11.11. 10.30 óra Homokszentgyörgy Szeidl Béláné
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.09. 15.00 óra Gyékényes Lőrincz József
  16.00 óra Gyékényes Jánosa Sándorné
11.10. 10.00 óra Berzence Bényi István
  12.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Piroska
  15.15 óra Iharos Blatt Vince
11.11. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tihanyi Árpád
  14.00 óra Inke Hajdu István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.07. 13.30 óra Magyaregres Balogh Béláné
11.08. 10.00 óra Kaposfüred Vörös Jánosné
  13.00 óra Kaposfüred Pozsonyi Béláné
  14.30 óra Keleti temető Vörös János 
11.09. 11.00 óra Mike Orsós Péterné
  14.00 óra Cserénfa Futács Józsefné
11.10. 11.00 óra Keleti temető Jankovich Ferenc
  13.00 óra Csököly Vizgázló József
  13.30 óra Zselickisfalud Varga Ágnes
  15.00 óra Kaposszerdahely Deutsch Ferenc 
11.11. 11.30 óra Nyugati temető Pinke Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Rózsa Zoltán
  13.30 óra Keleti temető Andó Antalné
  14.00 óra Kaposmérő Sütő András
  14.00 óra Nyugati temető Hetényi Zoltán
       
Marcali és vonzáskörzete
11.08. 10.00 óra Nemesvid Papp József
11.09. 14.00 óra Somogysámson Huszti Ernőné
11.10. 11.00 óra Nemesvid Soós Lászlóné
  14.00 óra Marcali Posza Jenőné
11.11. 10.00 óra Hosszúvíz Katona János
  11.00 óra Marcali Varga János
  14.00 óra Sávoly Fazekas László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.11. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Pécsek György

 
46. hét 2016.11.14 - 2016.11.20.

Barcs és vonzáskörzete
11.15. 14.00 óra Babócsa Balogh Csabáné
  14.00 óra Babócsa Bogdán Péter
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.14. 11.00 óra Berzence Kocsis Jánosné
  11.00 óra Somogybükkösd Horváth Józsefné
11.17. 14.45 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Gelencsér Jánosné
11.18. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Zrinszky Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.14. 11.00 óra Keleti temető Tóth László
  11.00 óra Nyugati temető Barta József
  13.30 óra Keleti temető Kovács Györgyné
  14.00 óra Szenna Nagy József
  15.00 óra Izraelita temető Nattán Lászlóné
11.15. 11.00 óra Keleti temető Szerafin Zoltán Tibor
  13.00 óra Cserénfa Kelemen Dénesné
  14.30 óra Keleti temető Vörös Károly
  14.30 óra Nyugati temető Vida János
11.16. 10.30 óra Kadarkút Bauer Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Sziva László
  13.30 óra Nyugati temető Tankovics József
11.17. 13.30 óra Nyugati temető Kádár József Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Pohner Istvánné 
  14.30 óra Keleti temető Józsa Gyuláné
11.18. 10.00 óra Szenna Orsós Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Földi Istvánné
  12.30 óra Nyugati temető Kovács Ferenc
  13.30 óra Keleti temető Nagyvári László Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth János
  14.30 óra Keleti temető Major Jánosné
  15.00 óra Kaposmérő Jobbágyné Kiss Márta
       
Marcali és vonzáskörzete
11.17. 14.45 óra Kéthely Kispál István
11.18. 10.00 óra Vése Kocsis Lajosné
  13.00 óra Marcali Keresztes Mátyásné
  13.30 óra Böhönye Sztropek Gusztávné
  14.45 óra Boronka Kutor Sándorné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.17. 09.00 óra Görgeteg Szabó Györgyné
  14.00 óra Ötvöskónyi Dencsi Józsefné
11.18. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Karafa Lászlóné
       
Siófok és vonzáskörzete
11.14. 11.00 óra Balatonszemes Kincses Vince

 
47. hét 2016.11.21 - 2016.11.27.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.22. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Gróf László
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.22. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Dorogi Imréné
11.24. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Peterdi Ferencné
11.25. 09.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kovács Mária
11.26. 10.00 óra Somogyudvarhely Mester Károly
  13.00 óra Iharos Gaják Zoltánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.21. 10.30 óra Csököly Kovács József
  11.00 óra Keleti temető Buzási Lajos
  11.00 óra Mike Freidl József
  12.30 óra Keleti temető András József
  13.30 óra Keleti temető Illés Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Németh Lászlóné
11.22. 10.00 óra Nyugati temető Simonyi Tamás
  11.00 óra Keleti temető Németh János
  11.00 óra Nyugati temető Marics Imréné
  14.30 óra Nyugati temető Pelle Józsefné
11.23. 10.30 óra Hedrehely Simita Imréné
  13.30 óra Nyugati temető Tóth Károlyné
  14.00 óra Nyugati temető Kelmesi Nándor
  14.30 óra Keleti temető Szvot Attila
11.24. 11.00 óra Csököly Ferkel Rosalia
  11.00 óra Nyugati temető Kovácsné Sarusi Sarolta
  12.30 óra Csököly Kaponya József
  13.00 óra Somogysárd Kósa István
  14.00 óra Csököly Bogdán Imre
  14.30 óra Keleti temető Csapó János
11.25. 10.00 óra Taszár Pálkuti Györgyné
  11.00 óra Keleti temető Gelencsér Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Ódor Kálmánné
  13.30 óra Nyugati temető Tóth Istvánné
  14.30 óra Nyugati temető Szennai Gyula
  14.45 óra Somogysárd Kercsó Béla
11.26. 11.00 óra Nyugati temető Hári Sándor
  13.30 óra Bánya Tráj Béláné
11.27. 13.00 óra Toponár Toronyi Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.24. 11.00 óra Marcali Nárai Józsefné
  13.00 óra Marcali Pajor Csaba Gyula
11.25. 11.00 óra Marcali Nárai Istvánné
  12.00 óra Marcali Csuhai Lajosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.22. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Batka Gyula
11.25. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagy Gáborné
      sz. Garamvölgyi Éva

 
48. hét 2016.11.28 - 2016.12.04.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.29. 11.45 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Rákosfalvi Imre
12.01. 11.00 óra Ordacsehi Somogyi István
12.02. 13.00 óra Balatonlelle -  Soltész Lászlóné
    Régi temető sz. Mojzer Mariann
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.28. 11.00 óra Somogyudvarhely Varga Béla
       
Fonyód és vonzáskörzete
11.28. 10.30 óra Balatonboglár Barkó Istvánné
      sz. Vida Anna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.28. 09.00 óra Nyugati temető Páskuly János Attila
  13.15 óra Kaposfüred Kaposi József 
  14.00 óra Patalom Varga Jánosné
11.29. 12.30 óra  Keleti temető Szelechmann László
  13.30 óra Keleti temető Grábler Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Friss János
  15.00 óra Rácegres Visnyei Lajosné
11.30. 10.00 óra Keleti temető Takács Lajosné
  11.00 óra Ecseny Anspach Jánosné
  12.30 óra  Keleti temető Házlinger István
  14.30 óra  Nyugati temető Dénes Péterné
12.01. 10.00 óra Mezőcsokonya Kárpáti József
  11.30 óra Nyugati temető Csutorás Pál
  13.00 óra Sántos Péter Sándor
  14.30 óra Keleti temető Tamás Sándor
  14.30 óra Nyugati temető Balogh Sándorné
12.02. 11.00 óra Somogysárd Lelkes Lajosné
  11.00 óra Nyugati temető Papp Jánosné
  12.30 óra  Nyugati temető Márton Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Hőgye Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Szerecz Gyuláné
12.03. 11.00 óra Keleti temető Várfalvi József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.02. 11.00 óra Ötvöskónyi Csordás Géza

  
49. hét 2016.12.05 - 2016.12.11.

Balatonlelle és vonzáskörzete
12.09. 13.00 óra Balatonlelle - Magyarósi Zoltánné
    Régi temető sz. Simon Zsuzsanna
  14.30 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Juhász János
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.06. 11.00 óra Berzence Weszner Béláné
12.08. 11.00 óra Inke Kalányos Péter
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Németh József
12.09. 09.45 óra Pogányszentpéter Orsós Györgyné
  12.00 óra Inke Márton Józsefné
  14.00 óra Gyékényes Krizsanicsné Petróczi Marianna
  15.00 óra Zákány Kiss Éva Krisztina
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.05. 12.30 óra Nyugati temető Nagy Gáborné
  13.30 óra Keleti temető Dávid Istvánné
  15.00 óra Kercseliget  Kiss János
12.06. 10.00 óra Nyugati temető Kertész György
  13.00 óra Toponár -   
    Régi temető Paksi Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Karpov Ferencné Köves Rózsa
12.07. 10.00 óra Nyugati temető Böszörményi Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Pájer Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Fábián Istváné
  14.30 óra Keleti temető Ifj. Csordás József
12.08. 12.30 óra Keleti temető Dőri László
  13.00 óra Nagyberki Rajczi Imréné
  13.30 óra Keleti temető Nagy Károly
  14.00 óra Kaposfő Springmann Tamás
12.09. 11.00 óra Keleti temető Martin Edit
  11.00 óra Nyugati temető Vekker László
  12.30 óra Nyugati temető Kardos Imréné
  13.00 óra Kiskorpád Takács Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Somogyi Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Dr. Pálinkás Péter 
  14.30 óra Keleti temető Sipos Jánosné
12.10. 11.00 óra  Toponár   Plucsinszki Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Dakó Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
12.08. 11.45 óra Marcali Bartha Edit
12.09. 11.00 óra Marcali Sziva László
  14.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Pál Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.09. 11.00 óra Bolhás Karnis Jánosné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth János
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Jánosné

 
50. hét 2016.12.12 - 2016.12.18.

Balatonlelle és vonzáskörzete
12.12. 11.00 óra Balatonlelle - Molnár Barnabásné
    Régi temető sz. Huszár Amália Eleonóra
       
Barcs és vonzáskörzete
12.12. 11.00 óra Bélavár Banicz Ferenc
12.14. 11.00 óra Bolhó Berkics Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.13. 11.00 óra Berzence Szollár Vendelné
       
Dombóvár és vonzáskörzete
12.16. 14.00 óra Attala Fülöp Istvánné
       
Fonyód és vonzáskörzete
12.12. 13.30 óra Öreglak Sánta Vendel 
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.12. 10.00 óra Hajmás Hatler Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Horváth Józsefné
12.13. 10.00 óra Kaposfő Gál Elemérné
  13.30 óra Keleti temető Gulyásné Ács Jolán
  13.30 óra Nyugati temető Keresztény Árpád
  14.30 óra Keleti temető Ekkert Józsefné
12.14. 10.00 óra Fonó Fonai Tibor
  11.00 óra Nyugati temető Kovács János
  13.30 óra Nyugati temető Komáromi László
  14.30 óra  Keleti temető Kiss János
12.15. 10.00 óra Keleti temető Körtés Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Konecsni László
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Lajosné
  13.30 óra Taszár Igali Mihályné
  14.30 óra  Keleti temető Kanizsai Tamás
12.16. 11.00 óra Keleti temető Fajtai Elemérné
  11.00 óra Nyugati temető Gyönyörű Zoltánné
  12.00 óra Nyugati temető Sziládi Rozália
  12.30 óra Keleti temető Dr. Lakos Pálné
  14.00 óra Magyaratád Farkas Dénes
  14.30 óra Keleti temető Hahóti Gábor 
  15.00 óra Toponár Zrinyi József
       
Marcali és vonzáskörzete
12.13. 10.00 óra Horvátkút Bájhóber Imréné
  14.30 óra Sávoly Lánczeth Lajosné
12.14. 10.30 óra Nagyszakácsi Bencze Józsefné
12.16. 11.00 óra Sávoly Hajdú Jánosné
  13.30 óra Somogysámson Bogdán Ferenc
12.17. 09.30 óra Nemesvid Szőke Sándor
  11.00 óra Gomba Horváth Imréné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.13. 13.30 óra Nagyatád -   
    Simongáti temető Papik Imre
12.14. 14.00 óra Nagyatád -   
    Bodviciai temető Boros József
12.15. 15.15 óra Nagyatád -   
    Központi temető Molnár Istvánné
12.16. 14.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Kiss Gábor
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Ferenc József

 
51. hét 2016.12.19 - 2016.12.25.

Csurgó és vonzáskörzete
12.19. 12.00 óra Őrtilos Kovacsics Gizella
  15.00 óra Gyékényes Horváth Lászlóné
12.22. 11.00 óra Berzence Salekovics Vincéné
12.23. 11.00 óra Berzence Jankovics István
  14.45 óra Iharos Bognár Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.19. 11.00 óra Keleti temető Dadi Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Szilágyi József
  15.00 óra Toponár Fisli Gyula
12.20. 10.00 óra Keleti temető Tapolczai István
12.21. 11.00 óra Keleti temető Grábli Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Walter Péterné
  13.30 óra Keleti temető Gerencsér Józsefné
12.22. 15.00 óra Nyugati temető Baj Károly Józsefné
12.23. 10.00 óra Keleti temető Miklai Lajos
  11.00 óra Keleti temető Siklósi Ferenc
  11.00 óra Nyugati temető Soós László
  12.30 óra Nyugati temető Fonyódi István
  13.30 óra Nyugati temető Hifner János
  14.30 óra Nyugati temető Kiss Árpád
  15.00 óra Mike Szikinger Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
12.19. 11.00 óra Bize Baráth István
12.20. 10.00 óra Főnyed Marton Jenő
  10.00 óra Marcali Fehér Árpádné
  13.00 óra Marcali Tóth-Simon József
12.22. 10.00 óra Sávoly Bogdán József
12.23. 11.00 óra Böhönye Fehérvári József
  11.00 óra Marcali Hottó Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.22. 10.00 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Büki Istvánné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Jánosné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ormai György
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Császár Ferencné

 
52. hét 2016.12.26 - 2017.01.01.

Barcs és vonzáskörzete
12.29. 14.00 óra Csokonyavisonta Egyed Kálmánné
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.29. 11.00 óra Somogyudvarhely Vass László
  14.00 óra Inke Molnár András
12.30. 14.00 óra Csurgónagymarton Turi Istvánné
  15.15 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Bartó József
12.31. 11.00 óra Inke Herzsenák Tibor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.27. 10.00 óra Nyugati temető Kasza Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Ill Gyuláné
12.28. 10.00 óra Keleti temető Pamuki Józsefné
  12.30 óra Keleti temető Szijártó László
12.29. 11.00 óra Keleti temető Settler Elemérné
  12.30 óra Keleti temető Kalló Imre
12.30. 09.30 óra Cserénfa Kovács Dénes 
  11.00 óra Gölle Sárdi Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Hartai Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Horváth István
       
Marcali és vonzáskörzete
12.29. 14.00 óra Marcali Csobod Istvánné
12.30. 11.00 óra Somogysámson Bak Lászlóné
  11.00 óra Marcali Csizmadia Lászlóné 
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.28. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bérdi Mária Magdolna
12.30. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ágoston Tamás