2015.01.06

2015. évi temetések listája

2015.01.01 - 2015.12.31.

1. hét 2015.01.01. - 2015.01.04.

Kaposvár és vonzáskörzete
01.03. 11.00 óra Sántos Ary Árpád
  11.30 óra Gödre Hajnal Imréné


2. hét 2015.01.05. - 2015.01.11.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Huszár József
01.10. 11.00 óra Balatonlelle -  Baluka Lászlóné 
    Régi temető sz. Szentgáli Aranka
01.10. 14.30 óra Balatonlelle -   
    Régi temető Füstös Sándor
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.05. 10.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Csordás Józsefné
01.06. 13.00 óra Somogybükkösd Pécsi Imre
  15.00 óra Berzence Posta Jánosné
01.08. 11.00 óra Berzence Balogh Antal
01.09. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető  Mezei Istvánné
  15.00 óra Inke Orsós Anna
01.10. 11.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető  Kiss István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.06. 10.00 óra  Somogysárd Cseh Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Harangozó József
  13.30 óra Nyugati temető Molnár György
01.07. 10.30 óra  Sántos Lőczi József
  11.00 óra Magyaregres Szabó János
  12.30 óra Nyugati temető Simon Lajosné
  14.30 óra Keleti temető Russell Lomax
01.08. 10.00 óra  Nyugati temető Lajtosné Németh Mária
01.09. 10.00 óra  Bolhó Bicsár Mihályné
  11.00 óra Keleti temető Kerékgyártó István
  13.30 óra Nyugati temető Juhász Lajosné
  15.00 óra Nyugati temető Gera Béla
01.10. 11.00 óra Keleti temető Csokona Jánosné
  13.00 óra Kaposfő Pintér Lajos
  13.30 óra Keleti temető Csima Attila
  14.30 óra Keleti temető Wolf Mátyásné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.06. 11.00 óra Marcali Baranyai Tibor
01.08. 11.00 óra Szenyér Bojtor László
01.09. 11.00 óra Marcali Stanics Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.05. 10.30 óra Lábod Horváth Vendel
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Hadi Sándorné
01.07. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bőhm Lőrinc
01.08. 14.00 óra Kutas Bók Lászlóné
01.09. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kígyósi Imréné
  15.15 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bazsó István

3. hét 2015.01.12. - 2015.01.18.

Barcs és vonzáskörzete
01.15. 10.00 óra Vízvár Bencsik János
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.13. 11.00 óra Csurgó-    Balogh Gyula
    József A. u. temető  
  15.00 óra Gyékényes Szabó Sándor
01.14. 11.00 óra Szenta Domján Dezső
01.17. 11.00 óra Berzence Dergez Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.12. 09.30 óra Nyugati temető Garai Lajos
  13.30 óra Keleti temető Lőke Lászlóné
  14.00 óra Kaposfő Farszki Lajosné
01.13. 10.00 óra Keleti temető Jakabfi Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Németh Nándorné
01.14. 10.00 óra Keleti temető Mezei János
  12.30 óra Nyugati temető Kaszás Józsefné
  14.00 óra Zimány Kovács Jánosné
01.15. 13.30 óra Nyugati temető Boncz Istvánné
  14.00 óra Simonfa Bencs Sándorné
01.16. 11.00 óra Keleti temető Szirmay Márta
  12.30 óra Nyugati temető Lepenye Józsefné
  13.30 óra Patalom Boglári Anita
01.17. 10.30 óra Ráksi Jovánczai József
       
Marcali és vonzáskörzete
01.15. 15.30 óra Marcali Guricza János
01.16. 11.00 óra Marcali Abonyi Károlyné
  15.00 óra Marcali Gabb Vilmos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.12. 11.00 óra Lábod Radics Lászlóné
01.13. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fülöp Sándor
01.16. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szmolenszky Tamás

4. hét 2015.01.19. - 2015.01.25.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.20. 14.45 óra Balatonlelle - Dávid Lázárné
    Régi temető sz. Mráv Irén
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.19. 09.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Varga Jánosné
01.20. 15.00 óra Zákányfalu Balogh Ferenc
01.21. 14.00 óra Inke Miháczi Imre
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.19. 11.00 óra Keleti temető  Dr. Tóth Antalné
  12.30 óra Keleti temető  Viola Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Bihari Sándorné
  13.30 óra Nyugati temető Zvitkovics László
01.20. 09.30 óra Mernye Szekeres Mihályné
  12.30 óra Keleti temető  Valenta Sándorné
01.21. 11.00 óra Nyugati temető Szabó Béla
  12.30 óra Cserénfa Forró Miklós
  15.00 óra Büssü Ács Jánosné
01.22. 11.00 óra Nyugati temető Torma Sándorné
  12.30 óra Keleti temető  Pálmai Józsefné 
  14.30 óra Keleti temető  Plavecz Istvánná
  14.30 óra Nyugati temető Molnár József
01.23. 13.30 óra Keleti temető  Molnár Tamás
  14.30 óra Keleti temető  Szeibert Tiborné
  14.30 óra Kaposmérő Baráthné Nemes Margit
01.24. 11.30 óra Kaposfüred Kerényi István György
   
Marcali és vonzáskörzete
01.20. 13.00 óra Marcali Tombor László
01.21. 10.30 óra Kelevíz Tóth József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.19. 10.30 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Pintér Józsefné
  14.00 óra Kutas Bogdán Jánosné
01.20. 11.00 óra Mike Kertész László
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Takács László
01.22. 11.00 óra Bolhás  Kovács László
  14.00 óra Bolhás  Kóczán Józsefné
01.23. 15.00 óra Görgeteg Kovács István

5. hét 2015.01.26. - 2015.02.01. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.30. 10.00 óra Ordacsehi Orsós Józsefné
  12.45 óra Balatonlelle - Somogyvári Lajosné
    Régi temető sz. Lukácsa Mária
       
Barcs és vonzáskörzete
01.30. 15.30 óra Vízvár Szabó György
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.28. 15.00 óra Berzence Papp Beatrix Erika
01.30. 15.00 óra Berzence Kovács János
01.27. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Pálinkás Józsefné
  14.00 óra Csurgónagymarton Bándi Jánosné
01.31. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tamás Károly
  15.00 óra Zákányfalu Hegyi Viola
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.26. 14.00 óra Nyugati temető Bank József
01.27. 11.00 óra Mike Horváth Sándor
01.28. 14.30 óra Keleti temető Kovacsik Ferencné
01.29. 14.30 óra Keleti temető Borbás Jánosné
01.30. 09.00 óra Nyugati temető Nagy Géza János
  10.00 óra Keleti temető Lengyel Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Szőke Judit
  12.00 óra Keleti temető Szalay István László
  12.30 óra Nyugati temető Hárnyák Imréné
  13.30 óra Keleti temető Varga Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Kert Sándor
  15.00 óra Keleti temető Gelencsér Ferenc
  16.00 óra Keleti temető Sipos Emil
       
Marcali és vonzáskörzete
01.28. 14.45 óra Kisperjés Orsós József
01.29. 14.00 óra Sávoly Bognár Jenő
01.30. 10.00 óra Somogysimonyi Magyar László
  14.00 óra Szőcsény Papp Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.26. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csonka Ferencné
01.27. 10.30 óra Somogyszob Dergecz György
01.28. 13.00 óra Szabás Szijj Józsefné
01.30. 13.00 óra Tarany Balogh Sándorné
       

 

 6. hét 2015.02.02. - 2015.02.08. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.06. 10.00 óra Balatonlelle- Hajcsár Jánosné
    Régi temető sz: Molnár Teréz
  14.00 óra Ordacsehi Horváth Ferencné
      sz: Szikora Róza
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.02. 14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Kósa Nándor
02.06. 11.00 óra Iharosberény Dobri Sándor
  14.00 óra Berzence Borovics László
02.07. 11.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Kovács Géza
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.02. 10.00 óra Kaposfüred Csajági Istvánné
02.03. 10.00 óra Nyugati temető Lapp Miklós
  10.00 óra Csököly Fodor Cintia
  10.30 óra Keleti temető Kalász János
  13.30 óra Keleti temető Pátkai Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Németh Ferencné
02.04. 10.00 óra Nyugati temető Friss Imréné
  11.30 óra Kaposmérő Sára László
  13.30 óra Keleti temető Fodor Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Ertl Tiborné
02.05. 10.00 óra Taszár Rajkovics Ferenc
  11.00 óra Taszár Tollár Istvánné
  11.30 óra Déli temető Pordán Gyula
  13.30 óra Keleti temető Szomor Bálintné
02.06. 11.00 óra Keleti temető Tóth Katalin
  11.00 óra Toponár Alsó Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Nagy Károlyné
  12.30 óra Keleti temető Varga Sándor és Sándorné
  13.30 óra Keleti temető Herczeg Pálné
  13.30 óra Nyugati temető Tomcsák Pierog Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Laczkó József
  15.00 óra Kaposszerdahely Gulyás István
02.07. 10.00 óra Keleti temető Fejes Viktor
       
Marcali és vonzáskörzete
02.03. 10.00 óra Balatonújlak Horváth Lajosné
  15.00 óra Tapsony Niklai János
02.04. 11.15 óra Marcali Májer Ferencné
02.05. 11.00 óra Mesztegnyő Miklós Józsefné
  15.00 óra Mesztegnyő Kárpáti Ferenc
02.06. 10.00 óra Somogysámson Antal Józsefné
  13.30 óra Szenyér Pápes Ernőné
  12.00 óra Vése Sinka Jánosné
02.07. 11.00 óra Marcali Gergő József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.03. 09.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Cserti Sándor
02.04. 11.00 óra Görgeteg Kovács László
  15.00 óra Rinyaszentkirály Mester Jánosné
02.05. 11.00 óra Bolhás Szabó István
02.06. 10.00 óra Lábod Király Károlyné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Csendes Gézáné
       

7. hét 2015.02.09. - 2015.02.15. 

Csurgó és vonzáskörzete
02.09. 14.00 óra Somogyudvarhely Keszericze Lászlóné
  15.00 óra Őrtilos Sifter Lajos
02.12. 11.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Gál Kálmánné
02.13. 11.00 óra Somogyudvarhely Vass Ferenc
  15.00 óra Gyékényes Bogdán Istvánné
02.14. 11.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Tóth László
  14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Szerecz László József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.09. 13.30 óra Keleti temető Karvaly Lajosné
  13.30 óra Kaposújlak Dabóczi Józsefné
02.10. 10.00 óra Nyugati temető Gelencsér István
  12.30 óra Nyugati temető Babai Szilveszter
  12.30 óra Keleti temető Bérdi Györgyné
  13.30 óra Keleti temető Rózsás János
  14.30 óra Keleti temető Bóta Beatrix
02.11. 11.00 óra Keleti temető Nagy Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Szabó László
  13.30 óra Keleti temető Garamvölgyi Vincéné
  14.00 óra Keleti temető Kútfej László
  14.30 óra Nyugati temető Turancsik Mihályné
02.12. 11.00 óra Keleti temető Horváth Lajosné
  12.30 óra Keleti temető Tarr Péter Balázs
  12.30 óra Nyugati temető Vas János
  13.30 óra Kaposfüred Koletár Sándorné
02.13. 11.00 óra Keleti temető Kovács Zsigmond
  11.00 óra Fonó Besze Ferencné
  12.30 óra Keleti temető Dara József
  13.00 óra Nagyberki Bauman Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Béres Györgyné
  14.30 óra Keleti temető Váradi Ferenc
02.14. 13.00 óra Nyugati temető Böhm Józsefné
  13.15 óra Kercseliget Márfalvi Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.10. 11.00 óra Marcali Bogdánné Golobics Gyöngyi
02.11. 10.00 óra Marcali Samu Zoltán
02.12. 10.30 óra Mesztegnyő Hajdu Imre
  14.00 óra Marcali Takács István
02.13. 10.00 óra Gomba Havancsák Mátyásné
  11.00 óra Bize Kovács Kálmánné
  13.00 óra Mesztegnyő Tamás Ferenc
02.14. 11.00 óra Marcali Vörös Györgyi
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.11. 14.00 óra Kutas Palavics Józsefné
02.13. 13.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Dobor Ferencné
       

8. hét 2015.02.16. - 2015.02.22. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.17. 10.45 óra Balatonlelle - Andrasics Lászlóné
    Régi temető sz. Laklia Mária Márta
02.20. 15.45 óra Balatonlelle -  
    Új temető Kovács János Jenő
Barcs és vonzáskörzete
02.17. 14.00 óra Bélavár Csertő László
02.19. 11.00 óra Bélavár Kiss Béláné
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.16. 14.00 óra Gyékényes Fodor Béla
02.17. 11.00 óra Somogyudvarhely Csire László
02.18. 11.00 óra Inke Kalányos Ferenc
02.19. 14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Berke László
02.20. 13.30 óra Iharosberény Balázs Imréné
  16.00 óra Szenta Kovács József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.16. 11.00 óra Kaposfő Farszki Lajos
  11.00 óra Taszár Vura Ferenc
02.17. 11.00 óra Keleti temető Ferenczi Józsefné
  11.00 óra  Nyugati temető Jóna István
  14.30 óra Baté Javós Gyula
02.18. 10.30 óra Keleti temető Hevesi István
  12.30 óra Keleti temető Aradi Józsefné
02.19. 11.00 óra Nyugati temető Putnoki György
  11.00 óra Polány Palancsa Istvánné
  12.30 óra Nyugati temető Miklós Zoltán Pál
  15.00 óra Töröcske Kósa István
02.20. 11.00 óra Keleti temető Marton Klára
  11.00 óra Nyugati temető Katalin István
  13.30 óra Nyugati temető Boczor Imréné
  13.30 óra Keleti temető Wuncs Sándor
  14.00 óra Gölle Szabó Sándorné
  14.30 óra Keleti temető Györei Béláné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.16. 10.30 óra Mesztegnyő Károlyi József
02.18. 09.30 óra Marcali Kövesdi Sándor
  11.00 óra Marcali Szabó Julianna
02.19. 09.45 óra Boronka Tóth Aladárné
  14.45 óra Tapsony Markhardt Lajosné
02.20. 10.30 óra Marcali Zsók László
  14.00 óra Marcali Pozderka István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.16. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kelevitz István
02.18. 15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető

Banicz Józsefné

 

     

9. hét 2015.02.23. - 2015.03.01. 
Balatonlelle és vonzáskörzete
02.23. 9.45 óra Ordacsehi Riba Lászlóné
      sz. Kocsis Margit
02.26. 11.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Nagy Imre
02.27. 16.15 óra Balatonlelle- Hilcz Kálmánné
    Régi temető sz. Fekete Mária
       
Barcs és vonzáskörzete
02.26. 15.30 óra Vízvár Kovács István
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.24. 13.00 óra Zákány Faragó István
02.27. 15.00 óra Porrog Havasi József
02.28. 11.00 óra Zákány Mikola Ferenc
  11.00 óra Csurgó-  
    Sarkadi temető Szőllősi Pál
  14.00 óra Csurgó-  
    József A u. temető Vaczkó Ilona
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.23. 10.30 óra Keleti temető Vajay Tibor
  11.00 óra Mike Vucskics Imre
  11.00 óra Nyugati temető Horváth Tiborné
  12.30 óra Nyugati temető Csulik Imréné
  13.30 óra Nyugati temető Ambrus Ferencné
  15.00 óra Töröcske Kocsis József
02.24. 10.00 óra Keleti temető Mózsi Péterné
  11.00 óra Nadalos Gál Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Márián Gézáné
  14.00 óra Nyugati temető Való József
02.25. 10.00 óra Keleti temető Kovács Balázs
  12.30 óra Nyugati temető Tarró Gyula
  15.00 óra Toponár Istvánovics József
02.26. 10.00 óra Mosdós Bosnyák Ferencné
  11.00 óra Nyugati temető Csima József
02.27. 10.00 óra Keleti temető Simon György
  10.30 óra Nyugati temető Szabó Ernő
  11.00 óra Keleti temető Káplár Ferenc
  12.30 óra Keleti temető Molnár Gyula
  12.30 óra Nyugati temető Sándorfi Ferenc
  13.00 óra Patalom Gombos József
  14.00 óra Nyugati temető Kovács Ernőné
  14.30 óra Keleti temető Auguszt Lajos
  14.45 óra Nyugati temető Boda József János
  15.00 óra Zselickislak Bencs János
  15.30 óra Keleti temető Borbás János
02.28. 10.30 óra Fonó Fonai Károlyné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.23. 11.00 óra Nemesvid Hári Péterné
02.26. 11.00 óra Marcali Hollósi Béláné
  13.00 óra Marcali Deák József
02.27. 15.00 óra Marcali Bertalan Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.24. 11.30 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Vörös Vida József
  15.30 óra Ötvöskónyi Horváth László

 

10. hét 2015.03.02. - 2015.03.08.

Csurgó és vonzáskörzete
03.02. 14.00 óra Inke Üst József
03.03. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető id. Lőrincz Jenőné
03.06. 14.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Nagy Árpád
03.07. 11.00 óra Zákány Tóth Józsefné
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Dergez László
       
Dombóvár és vonzáskörzete
03.03. 11.00 óra Dombóvár Bittó József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.02. 10.00 óra Keleti temető Jurmann Béla Mihályné
  11.00 óra Keleti temető Balogh István
  14.30 óra Keleti temető Győrfi Endréné
  14.30 óra Kaposújlak Horváth János
03.03. 10.00 óra Nyugati temető Kapitány Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Juhász Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Pelczer Ferencné
  14.00 óra Nagybajom Hujber Lászlóné
  14.00 óra Nagybajom Hujber László
03.04. 14.00 óra Somogysárd Czippán János
  14.30 óra Szentbalázs Horváth Jenőné
03.05. 11.00 óra Keleti temető Piros Gergely
  11.00 óra Kiskorpád Frei János
  12.30 óra Keleti temető Dóra Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Ángyán Antalné
  14.30 óra Keleti temető Brantmüller Józsefné
03.06. 10.00 óra Nyugati temető Virágh Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Szabó Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Németh Tiborné
  12.30 óra Keleti temető Németh Györgyné
  12.30 óra Nyugati temető Csikvár Rudolf
  13.30 óra Keleti temető Frank József
  14.00 óra Nadalos Horváth-Pizdóczi József
  14.30 óra Keleti temető Borsosföldi József
  15.30 óra Keleti temető Frigur Istvánné
03.07. 11.00 óra Keleti temető Bauer Regina
   
Marcali és vonzáskörzete
03.04. 11.00 óra Marcali Tóth János
03.05. 13.45 óra Balatonkeresztúr Györei Györgyné
  14.00 óra Nemeskisfalud Kovács Sándor
03.06. 11.00 óra Marcali Temesfalvi János
  15.30 óra Szenyér Rajna József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.02. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balogh József
03.03. 14.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Tóth István
03.04. 15.00 óra Görgeteg Vancsura Béláné
  16.30 óra Rinyaszentkirály Somogyi Lajosné
03.05. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nemes László
  15.00 óra Kisbajom Jámbor Lajosné
03.06. 10.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fedor Béla
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kavas Lajosné

11. hét 2015.03.09. - 2015.03.15.

Csurgó és vonzáskörzete
03.09. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szabó Zoltán
03.12. 15.00 óra Gyékényes Ofcsár Pál Lászlóné
03.13. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Csire István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.09. 11.00 óra Nyugati temető László Imre
  12.30 óra Nyugati temető Farkas Csaba
  13.30 óra Nyugati temető Eszes Lászlóné
  14.00 óra Bánya Pap László
  16.00 óra Nyugati temető Kunicz Istvánné
03.10. 10.00 óra Keleti temető Nagy Ferenc
  13.30 óra Keleti temető Csima Sándor
  13.30 óra Nyugati temető Szűcs Béláné
  14.30 óra Keleti temető Magyar Sándor Lajosné
  14.30 óra Nyugati temető Krammer Ferenc Mihályné
03.11. 13.30 óra Keleti temető Bátori Lajos
  14.30 óra Keleti temető Orbán Lajosné
  15.30 óra Toponár Németh Erzsébet
03.12. 11.00 óra Keleti temető Dani Mihályné
  11.00 óra Nyugati temető Havasi Györgyné
  12.30 óra Nyugati temető Zsunics Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Talabér Imréné
  13.30 óra Keleti temető Balla Ágnes Erzsébet
  13.30 óra Nyugati temető Szekszárdi Gyuláné
  14.30 óra Keleti temető Kovács Zoltán Pál
  14.30 óra Nyugati temető Mózer Jánosné
  15.30 óra Keleti temető Farkas Károlyné
  16.30 óra Keleti temető Kalmár Józsefné
03.13. 11.00 óra Nyugati temető Csiker Lajos
  14.30 óra Kaposfő Varga István
  14.30 óra Keleti temető Rofrics Zoltán
  15.00 óra Keleti temető Szabó Józsefné
   
Marcali és vonzáskörzete
03.09. 10.00 óra Marcali Kovács Ferencné
  15.30 óra Szőkedencs Magyar Lászlóné
03.10. 10.00 óra Marcali Horváth Jánosné
03.11. 11.00 óra Gomba Lukács Béla
  14.45 óra Somogyszentpál Csákányi Béla
03.12. 09.30 óra Gomba Csillag Nándorné
  11.00 óra Gizella templom Marton Tibor Ignácné
03.13. 10.00 óra Szegerdő Pimmer Lajos
  11.15 óra Marcali Nyeső Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.12. 08.45 óra Háromfa Bálizs János
03.13. 12.00 óra Görgeteg Orsós János

12. hét 2015.03.16. - 2015.03.22.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.19. 14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Bikádi István
03.20. 14.00 óra Fonyód Balázsné Hunka Edit
  15.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Pfeiffer János
       
Barcs és vonzáskörzete
Csurgó és vonzáskörzete
03.16. 11.00 óra Inke Harcz Jánosné
  14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Németh Mihályné
03.19. 11.00 óra Somogyudvarhely Gubasóczi József
  15.00 óra Zákány Pókos Lászlóné
03.20. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Vászics Elemérné
  12.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Balogh Józsefné
  13.00 óra Berzence Kovács Lászlóné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.16. 10.00 óra Nyugati temető Stéger János
03.17. 11.00 óra Nyugati temető Lukács Pálné
  12.30 óra Nyugati temető Horváth Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Kauzál Ladiszlao
  13.30 óra Nyugati temető Horváth Tibor Kálmán
  14.30 óra Nyugati temető Polgár János Tibor
03.18. 12.30 óra Csököly Simon Imréné
  13.30 óra Keleti temető Juhász Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Kertész Ferencné
  14.30 óra Nyugati temető Komáromi István
03.19. 11.00 óra Újvárfalva Pfeiffer József
  12.30 óra Nyugati temető Rauth Lajos
  13.30 óra Keleti temető Horváth Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Nemes Iván
  14.30 óra Nyugati temető Tratnyek Vilmos
  15.30 óra Keleti temető Enyezdi Lászlóné
03.20. 12.30 óra Nyugati temető Szalavári Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Kulcsár Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Major József
  14.30 óra Toponár Jakab Lajosné
03.21. 10.30 óra Keleti temető Radnótiné Balogh Ilona
  10.30 óra Kiskorpád Minotai József
       
Marcali és vonzáskörzete
03.16. 11.00 óra Marcali Anda István
03.17. 10.00 óra Nagyszakácsi Zsálecz Gézáné
03.18. 10.30 óra Marcali Somogyi Sándor
  10.30 óra Nemeskisfalud Kakas Ferencné
03.19. 14.45 óra Kisperjés Bogdán Géza
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.16. 11.00 óra Beleg Orsós György
03.17. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Iván Ferencné
03.18. 09.00 óra Ötvöskónyi Orsós János
  14.30 óra Rinyaszentkirály Horváth József
03.19. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Csók Ferencné
  15.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Nemes Józsefné
03.20. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Sárdi Béla
       
Siófok és vonzáskörzete
03.16. 13.30 óra Nagycsepely Nemes Károlyné


13. hét 2015.03.23. - 2015.03.29.
 

Balatonlelle és vonzáskörzete          
03.28. 15.45 óra Balatonlelle- Horváth Istvánné          
    Régi temető sz. Gréczi Gizella          
                 
Barcs és vonzáskörzete          
03.26. 15.00 óra Babócsa Balogh István          
                 
Csurgó és vonzáskörzete          
03.23. 11.00 óra Porrog Tamás Ferencné          
  14.00 óra Szenta Domján Ervin          
03.27. 14.00 óra Csurgó -            
    Sarkadi temető Nárai Imre          
                 
Kaposvár és vonzáskörzete          
03.23. 09.30 óra Keleti temető Farkas József      
  11.00 óra Keleti temető Piros Ferencné      
  12.30 óra Nyugati temető Bálint Lászlóné      
  14.30 óra Nyugati temető Kovács József      
03.24. 11.00 óra Kaposhomok Kávé Mihályné      
  13.30 óra Keleti temető Jáger János          
03.25. 10.30 óra Keleti temető Mátyás László Imre      
  12.30 óra Nyugati temető Csokonai Jánosné          
  13.30 óra Nyugati temető Antal Jánosné          
  14.30 óra Keleti temető Sziget Ferencné          
03.26. 11.00 óra Keleti temető Kiss Lászlóné          
  13.30 óra Nyugati temető Bánhidi Lajosné          
03.27. 11.00 óra Keleti temető Hoffmann Ferenc          
  11.00 óra Nyugati temető Baranyi Gyula          
  12.30 óra Nyugati temető Závodi Györgyné          
  13.30 óra Keleti temető Rofrics Henrikné          
  13.30 óra Nyugati temető Matyók Józsefné          
             
Marcali és vonzáskörzete          
03.24. 11.00 óra Nemesvid Gelencsér Józsefné          
03.25. 11.00 óra Gomba Szabó Józsefné          
  14.00 óra Somogysámson Bóka Ferenc          
                 
           
                 

14. hét 2015.03.30. - 2015.04.05.

Barcs és vonzáskörzete
04.01. 15.00 óra Vízvár Borsos Lajosné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.31. 15.00 óra Berzence Mónus János
04.01. 14.00 óra Berzence Leopold Erzsébet
  15.00 óra Berzence Mosó Lászlóné
04.02. 14.00 óra Csurgónagymarton Kokas Zoltán
       
Fonyód és vonzáskörzete
03.31. 13.00 óra Balatonfenyves Koch Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.30. 13.00 óra Keleti temető Takács Gyula
  13.30 óra Kaposújlak Szabó István
  15.00 óra Keleti temető Lukács József
03.31. 09.00 óra Hetes Petz Gáspárné
  11.00 óra Keleti temető Bali Attila
  13.30 óra Keleti temető Bíró János
  14.00 óra Keleti temető Soós Ferencné
  14.00 óra Toponár Apáti Istvánné
  14.30 óra Bárdudvarnok Olotár Józsefné
04.01. 09.30 óra Somogysárd Papp Béla
  11.00 óra Keleti temető Bocs János
  12.30 óra Keleti temető Pitz Mihály
  14.00 óra Hősök temploma - búcsúztató * Balázs Béláné sz. Agg Rózsa
  * A búcsúztatót követően a Keleti temetőben kerül sor a temetésre.
04.02. 11.00 óra Keleti temető Kiss Papp János
  14.00 óra Keleti temető Kilián László
  14.00 óra Magyaratád Szijártó Istvánné
  15.00 óra Toponár Kelemen Jánosné
04.03. 12.30 óra Keleti temető Dr. Piatsek Gyuláné
  14.00 óra Keleti temető Szabó Béla
       
Marcali és vonzáskörzete
03.31. 14.30 óra Vörs Farkas Lászlóné
04.01. 09.00 óra Marcali Bende Györgyné
  11.00 óra Marcali Vidák Ernőné
  15.00 óra Horvátkút Nemes Józsefné
04.02. 15.00 óra Gomba Pozsgai József
04.03. 11.00 óra Gomba Bognár József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.30. 11.00 óra Beleg Atzél Ilona
03.31. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Durgó Dezső
04.02. 09.00 óra Lábod Balogh Imre
  11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kovács Lajos
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Borjus Ferenc
  15.30 óra Lábod -  
    Hosszúfalvi temető Fuksz Ferenc

 
15. hét 2015.04.06. - 2015.04.12.

Balatonlelle és vonzáskörzete          
04.08. 14.00 óra Ordacsehi Balogh Sándor          
04.10. 14.45 óra Balatonlelle- Fehérvári György Jánosné          
    Új temető sz. Kiss Éva          
                 
Barcs és vonzáskörzete
Csurgó és vonzáskörzete          
04.07. 15.00 óra Zákányfalu Pál József          
04.08. 13.00 óra Zákányfalu Imre Istvánné          
04.09. 11.00 óra Porrogszentpál Szabados Györgyné          
04.10. 15.00 óra Berzence Zsír János          
                 
Fonyód és vonzáskörzete
Kaposvár és vonzáskörzete          
04.07. 11.30 óra Nagyberki Kovács Ferencné      
  14.30 óra Keleti temető Kovács Zsuzsanna      
04.08. 13.30 óra Keleti temető Jüngling Mária Ágota          
  14.30 óra Cserénfa Kis-Vajda Sándorné      
  14.30 óra Keleti temető Biczó Józsefné      
04.09. 10.30 óra Nyugati temető Bárány József      
  13.00 óra Kaposmérő Pápai József      
  13.30 óra Nyugati temető özv. dr. Vogl Hubertné      
  15.00 óra Kaposmérő Tóth Gábor          
04.10. 10.00 óra Keleti temető Szamonek Istvánné      
  10.00 óra Szabadi Vörös István      
  11.00 óra Keleti temető Gábor Istvánné          
  12.30 óra Keleti temető Kovács Jánosné          
  14.30 óra Keleti temető Horváth Istvánné          
  14.30 óra Zimány Gáspár Sándor György          
                 
Marcali és vonzáskörzete          
04.07. 11.00 óra Somogysimonyi Peti István          
04.09. 11.00 óra Marcali Herczeg Lászlóné          
  15.00 óra Marcali Fábián Istvánné          
04.10. 11.00 óra Gomba Szilágyi Ferencné          
  11.00 óra Somogysámson Bogdán Sándorné          
  14.00 óra Marcali Hederics Ferencné          
                 
Nagyatád és vonzáskörzete          
04.07. 09.30 óra Görgeteg Pápai Józsefné          
04.09. 11.00 óra Bolhás Fábián Józsefné          
04.10. 09.30 óra Rinyabesenyő Orsós Jánosné          
  13.00 óra Ötvöskónyi Komáromi Jenő          
  15.00 óra Beleg Dömötör István          
                 

16. hét 2015.04.13. - 2015.04.19.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.18. 10.30 óra Ordacsehi  Márton János
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.14. 11.00 óra Somogyudvarhely László Krisztián
  14.30 óra Porrog Lakatos Sándorné
  15.00 óra Zákányfalu Kóbor Jánosné
04.17. 10.00 óra Pogányszentpéter Szalai György
  15.00 óra Berzence Huszics János
  17.00 óra Csurgó  
    Nagyváthy u. temető Máté Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.13. 10.00 óra Keleti temető Stósz Jánosné
  14.30 óra Toponár Bánáti Mária
04.14. 09.30 óra Hajmás Fenyvesi János
  10.00 óra Keleti temető Ács Ilona
  12.30 óra Keleti temető Böjtös Lajos
  14.30 óra Sántos Nagy István
  14.30 óra Zimány Bizderi Dezsőné
04.15. 14.30 óra Nyugati temető Kukuly Sándor Mihályné
04.16. 11.00 óra Nyugati temető Madarász Sándor
  12.30 óra Nyugati temető Kovács Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Nagy József
04.17. 09.00 óra Nyugati temető Esküdt László
  11.00 óra Keleti temető Kuriák Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Radics Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Beck Jánosné
  13.30 óra Keleti temető Gombos János
  14.00 óra Keleti temető Zalatnay Zsuzsanna
  14.30 óra Keleti temető Varga Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.14. 11.00 óra Marcali Élő Józsefné
04.16. 13.00 óra Marcali Takács Györgyné
  14.30 óra Marcali Török János
  15.00 óra Vése Zsiga Gyula
04.17. 11.00 óra Marcali Horváth Györgyné
  14.45 óra Somogyszentpál Mihálkovics László
04.18. 10.45 óra Balatonkeresztúr Horváth Józsefné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.13. 14.00 óra Somogyszob Pelőcz János
04.15. 14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Lajos
04.17. 10.00 óra Lábod Kovács Ferencné
  13.30 óra Görgeteg Domján Tiborné
       

 17. hét 2015.04.20. - 2015.04.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete  
04.21. 10.00 óra Balatonlelle-    
    Régi temető Kruppai Ernő  
Barcs és vonzáskörzete
         
Barcs és vonzáskörzete  
04.24. 11.00 óra Szentborbás Filip Zoltán  
         
Csurgó és vonzáskörzete  
04.21. 11.00 óra Csurgó-    
    Nagyváthy u. temető Josetics Istvánné  
04.23. 10.00 óra Berzence Werb István  
         
Kaposvár és vonzáskörzete  
04.20. 14.30 óra Nyugati temető Máj Jánosné  
  15.00 óra Kaposfüred Szak Lászlóné  
04.21. 09.00 óra Keleti temető Petz András
  09.00 óra Keleti temető Petz Andrásné  
  10.00 óra Keleti temető Kulcsár Gyuláné  
  11.00 óra Keleti temető Pohner Mihály  
  12.30 óra Keleti temető Németh János  
  14.00 óra Kaposfüred Balázs Gyula  
04.22. 10.00 óra Kaposmérő Miháczi Gyula  
  12.30 óra Nyugati temető Illés Mihály  
  13.00 óra Nagykanizsa Lengyeltóti Zoltánné  
  13.30 óra Nyugati temető Koticz István  
04.23. 14.30 óra Nyugati temető Kis Istvánné  
  15.00 óra Ecseny Horváth Lajosné  
04.24. 10.30 óra Keleti temető Sárközi András  
  11.00 óra Nyugati temető Veil József  
  11.30 óra Keleti temető Balogh Dénesné  
  13.00 óra Nyugati temető Balogh Ferenc  
  14.00 óra Nyugati temető Jeges Jánosné  
  14.30 óra Taszár Czoller János József  
  15.00 óra Nyugati temető Mesztegnyei Józsefné  
  15.30 óra Kaposmérő Bata Ferencné  
04.25. 10.30 óra Keleti temető Balázs Jánosné  
         
Marcali és vonzáskörzete  
04.20. 10.30 óra Mesztegnyő Varga Gyula  
04.22. 11.00 óra Csákány Koltai Sándorné  
04.23. 14.00 óra Tapsony Németh József  
  14.45 óra Somogyszentpál Nagy Jánosné  
04.24. 11.00 óra Marcali Horváth Ferencné  
  13.00 óra Marcali Sánta Lászlóné  
         
Nagyatád és vonzáskörzete  
04.21. 10.00 óra Kutas Szél Jánosné  
04.24. 14.00 óra Nagyatád-    
    Központi temető Gémesi Sándorné  
  15.30 óra Nagyatád-    
    Henészi temető Ignácz Imréné  
04.25. 13.00 óra Kutas Dr. Szula József  
         

 18. hét 2015.04.27. - 2015.05.03.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.27. 14.45 óra Balatonlelle- Herkovics Lajosné
    Régi temető sz. Mlinárik Erzsébet
       
Barcs és vonzáskörzete
Csurgó és vonzáskörzete
04.27. 15.00 óra Gyékényes Anda Lajos
04.28. 10.00 óra Berzence Kurdi Zsoltné
  15.00 óra Somogyudvarhely Vass Gyuláné
04.29. 15.00 óra Iharosberény Zámbó Imréné
04.30. 11.00 óra Csurgó-  
    József A.u. temető Sutyor Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.27. 10.00 óra Keleti temető Csávics Gyula
  13.30 óra Keleti temető Átol Tibor
  14.00 óra Csököly Bognár Gyuláné
  14.30 óra Keleti temető Hasznosi Tiborné
  15.30 óra Keleti temető Szűcs Sándor
04.28. 10.00 óra Nyugati temető Dékmár István
  13.30 óra Keleti temető Bujdos Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Kiss László
04.29. 10.00 óra Toponár Komáromi Imréné
  11.00 óra Nyugati temető Gém Fruzsina
  12.30 óra Nyugati temető Égető Endréné
  13.30 óra Nyugati temető Borbás Tiboné
  14.30 óra Keleti temető Halász József
  15.30 óra Keleti temető Stadler János
04.30. 11.00 óra Nyugati temető Babai Sándor
  13.30 óra Nyugati temető Hartmann Tibor
  14.00 óra Nagyberki Herceg Sándor
  14.30 óra Nyugati temető Szvétekné Walder Ilona
       
Marcali és vonzáskörzete
04.27. 11.00 óra Marcali Petres Máténé
04.28. 11.00 óra Marcali Czere József
  11.00 óra Somogysámson Laczó Jánosné
04.29. 11.00 óra Marcali Pandur Miklós
04.30. 10.30 óra Gadány Czigány Gézáné
05.02. 10.00 óra Boronka Varga Géza
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.27. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Lesnyák Árpádné
04.29. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Győrfi Gézáné
       

19. hét 2015.05.04. - 2015.05.10.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.08. 16.00 óra Balatonlelle- Csontág Lajosné
    Régi temető sz. Kovács Anna
       
Barcs és vonzáskörzete
Csurgó és vonzáskörzete
05.04. 16.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Tóth Tihamér
05.05. 10.00 óra Berzence Szita Veronika
  11.00 óra Berzence Szabó Zoltán
05.06. 15.00 óra Gyékényes Kiss István
05.09. 11.00 óra Gyékényes Aracsai Istvánné
  14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Zsupanek Istvánné
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.09. 11.45 óra Somogyvár Békefi József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.04. 11.00 óra Keleti temető Kengyel Erzsébet
  12.30 óra Keleti temető Dr. Nyitray László
  13.30 óra Keleti temető Gál Tamásné
  15.30 óra Keleti temető Kalányos Mária
05.05. 10.00 óra Keleti temető Szilágyi József
  11.00 óra Kaposmérő Vajay László
  11.00 óra Patalom Zsigrai József
  13.30 óra Keleti temető Jancsek Tamás
  14.30 óra Nyugati temető Horváth József
  14.30 óra Sántos Borbély Jenő
05.06. 08.30 óra Nyugati temető Ódor Vincéné
  11.00 óra Nyugati temető Pupos Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Bogár Géza Tamás
  13.30 óra Bánya-régi temető Aradi Imréné
  13.30 óra Nyugati temető özv. Nagy Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Czibolya Béla
05.07. 11.00 óra Nyugati temető Harnos Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Ágoston Györgyné
  13.30 óra Keleti temető Kiss János
  14.30 óra Keleti temető Bérdi Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Zsinkó József
  15.30 óra Taszár Ifj. Ferencz Kálmás
05.08. 09.30 óra Taszár Fazekas Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Vető József
  11.00 óra Nyugati temető Lukácsovics János
  12.30 óra Keleti temető Bernáth Rezsőné
  12.30 óra Nyugati temető Gál Zoltán István
  13.00 óra Somogyaszaló Tálas Tiborné
  15.30 óra Nyugati temető Farkas-Volf János
       
Marcali és vonzáskörzete
05.06. 11.00 óra Főnyed Török János
05.07. 09.45 óra Kéthely Balázs Józsefné
  13.30 óra Szőkedencs Karakai László
05.08. 10.00 óra Sávoly Kovács József
  11.30 óra Somogyzsitfa-  
    Felegyházi temető Büdi Sándor
05.09. 11.00 óra Marcali Ámmer László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.07. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Török Sándorné
05.08. 15.00 óra Nagykorpád Bognár Pál
       
       

20. hét 2015.05.11. - 2015.05.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.12. 11.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Nagy Gyula
05.15. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Peszt Péter
       
Barcs és vonzáskörzete
05.15. 11.00 óra Vízvár Horányi Ferenc
       
Barcs és vonzáskörzete
Csurgó és vonzáskörzete
05.11. 15.15 óra Iharosberény Horváth Károlyné
05.12. 15.30 óra Somogycsicsó Tálos László
05.14. 11.00 óra Zákány Jeszenszki Ferenc
Fonyód és vonzáskörzete
05.15. 11.00 óra Csurgó- Németh Tamásné dr.
    József A. u. temető sz. Butor Magdolna
  11.00 óra Zákány Cser Istvánné
  13.30 óra Szenta Szöllősi Vendel
  16.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Ágoston Károly
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.11. 11.00 óra Nyugati temető Badi János
  15.00 óra Toponár Szabó Istvánné
05.12. 09.00 óra Nyugati temető Paulik Mária
  13.30 óra Nyugati temető Balogh László
  14.30 óra Nyugati temető Kadarkúti Gyuláné
  14.30 óra Keleti temető Kovács Gyuláné
05.13. 11.00 óra Nyugati temető Széll István
  12.30 óra Nyugati temető László Miklósné
05.14. 11.00 óra Keleti temető Balikó Mátyásné
  11.00 óra Nyugati temető Keresztes Károly
  12.30 óra Keleti temető Kereszturi Jánosné
  14.00 óra Zselickislak Bencs Lászlóné
05.15. 10.00 óra Nyugati temető Horváth József
  11.00 óra Keleti temető Balogh Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Gyönyörű Imre
  13.30 óra Hedrehely Kozma Béláné
  13.30 óra Keleti temető Buzsáki József
  14.30 óra Keleti temető Kalocsa Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Jádi Istvánné
  15.30 óra Keleti temető Tarr Lajos
05.16. 13.00 óra Keleti temető Németh Zsuzsanna
  14.30 óra Nyugati temető Pálffy Béla
       
Marcali és vonzáskörzete
05.13. 11.00 óra Marcali Szabó Géza
05.14. 14.00 óra Gomba Bojtor Gézáné
05.16. 14.00 óra Balatonberény Országh Béla Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.12. 14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kurucz Jánosné
05.14. 11.00 óra Nagykorpád Vajda Ferencné
05.15. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Battyányi Jánosné

 

21. hét 2015.05.18. - 2015.05.24.

Csurgó és vonzáskörzete
05.18. 10.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kollár Józsefné
05.19. 11.00 óra Zákány Tóth Lászlóné
  16.00 óra Berzence Orsós József
05.22. 10.00 óra Somogyudvarhely Kiss László
  14.00 óra Zákány Hadzsik Józsefné
  16.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Somogyi Lajos
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.18. 13.30 óra Keleti temető András Anna
  14.30 óra Keleti temető Nagy Sándor
  15.00 óra Nyugati temető Maczkó Gyula *
  * A búcsúztató Csurgón, a Jézus Szíve Templomban,11.00 órakor.
05.19. 10.00 óra Keleti temető Csikós János
  10.00 óra Nyugati temető Bukovics István
  11.00 óra Keleti temető Nagy Julianna
  14.30 óra Cserénfa Kis Vajda Sándor
05.20. 10.00 óra Csököly Pusztai Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Farkas Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Poitner Miklósné
  14.30 óra Nyugati temető Szabó Sándorné
  14.30 óra Keleti temető Lőrincz Anett
05.21. 14.30 óra Keleti temető Püspök Gyuláné
05.22. 11.00 óra Nyugati temető Pfeffer Jánosné
  13.30 óra Cserénfa Árbogászt Ferencné
  14.00 óra Somogysárd Ember József
  14.30 óra Keleti temető Szijj József
  15.30 óra Taszár Hartung István
       
Marcali és vonzáskörzete
05.19. 14.00 óra Vése Kisharmadás László
05.20. 11.00 óra Marcali Szívós Lajosné
05.21. 10.30 óra Marcali Dávid Istvánné
05.22. 10.00 óra Marcali Baranyai János
  10.00 óra Tapsony Farkas Jánosné
  13.00 óra Marcali Várkonyi Imréné
05.23. 10.00 óra Kelevíz Lakatos Ferencné
       

22. hét 2015.05.25. - 2015.05.31.

Balatonlelle és vonzáskörzete        
05.30. 11.00 óra Ordacsehi Simon Lajosné        
Barcs és vonzáskörzete
               
Csurgó és vonzáskörzete        
05.27. 10.30 óra Porrogszentkirály Bodó István        
05.28. 16.00 óra Csurgó          
    Nagyváthy u. temető Peterdiné Várhelyi Magdolna        
05.30. 11.00 óra Porrog Horváth Sándorné        
      sz. Dömötörfy Gyöngyi Katalin        
               
Kaposvár és vonzáskörzete        
05.26. 13.30 óra Keleti temető Ferencsics József    
  14.30 óra Keleti temető Kalmár Lajosné    
05.27. 12.30 óra Zimány Bajzik Lászlóné    
05.28. 12.30 óra Nyugati temető Mojzner Istvánné        
05.29. 09.30 óra Töröcske Szerelem Ferenc        
  14.00 órai Somogysárd Illés Ágoston      
  14.30 óra Keleti temető Tóth János        
  15.00 órai Gamás Mráv Lajosné      
05.30. 11.00 óra Keleti temető Végh István      
       
Marcali és vonzáskörzete        
05.28. 10.30 óra Gomba Landi Istvánné        
05.29. 11.00 óra Gomba Kun Gáborné        
  13.00 óra Gomba Varga Györgyné        
               
Nagyatád és vonzáskörzete        
05.26. 15.30 óra Nagyatád-          
    Simongáti temető Szokolics Margit        
               
Siófok és vonzáskörzete        
05.26. 11.00 óra Som Gyugyi Lajos        
               

 23. hét 2015.06.01. - 2015.06.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete        
06.04. 15.00 óra Balatonlelle- Peinlich Béláné        
    Régi temető sz. Szekeres Edit        
               
Barcs és vonzáskörzete        
06.05. 14.00 óra Vízvár Babaics Viktorné        
               
Csurgó és vonzáskörzete        
06.03. 10.15 óra Iharosberény Köves Lászlóné        
  14.00 óra Iharosberény Harmadás Lajosné        
06.04. 11.00 óra Csurgó-          
    Sarkadi temető Pókos Istvánné        
               
Kaposvár és vonzáskörzete        
06.01. 10.00 óra Nyugati temető Szili Ferenc    
  11.00 óra Keleti temető Kovács Rezsőné    
06.02. 10.00 óra Kaposfüred Nagy Dezsőné    
  11.00 óra Keleti temető Matics József    
  14.30 óra Rácegres Zákányi István    
06.03. 09.00 óra Nyugati temető Bank Lajos    
  12.30 óra Keleti temető Gedert Józsefné  
  13.30 óra Keleti temető Szippl Péter  
  14.30 óra Cserénfa Árbogászt Ferenc  
06.04. 10.00 óra Gölle Horváth István         
  11.00 óra Taszár Tollár István  
  15.30 óra Gálosfa Orsós Julianna  
06.05. 10.00 óra Nyugati temető Gázsik Lajos Péter  
  13.30 óra Keleti temető Rózsa Piroska  
  14.30 óra Keleti temető Bogdán Ferenc  
06.06. 11.00 óra Keleti temető Bogó Lászlóné  
       
Marcali és vonzáskörzete        
06.02. 10.30 óra Gadány Rákóczi János        
06.04. 10.30 óra Marcali Németh Sándor        
06.05. 11.00 óra Marcali Simon Sándorné        
  14.00 óra Nemesvid Táncos Zsuzsanna        
               
Nagyatád és vonzáskörzete        
06.05. 14.30 óra Nagyatád-          
    Központi temető Latin Sándor        
               

 24. hét 2015.06.08. - 2015.06.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.12. 15.30 óra Gyugy Encz Lajos
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.08. 10.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bozsoki Györgyné
06.10. 16.00 óra Porrog Besenyei Zoltán
06.11. 16.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Varga János
  16.15 óra Iharosberény Josetics Gábor
06.12. 10.00 óra Somogyudvarhely Jakab József
  15.00 óra Gyékényes Zentai Károlyné
06.13. 10.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Gerencsér István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.08. 10.00 óra Sántos Táncos József
  11.00 óra Nyugati temető Szabó Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Mátrai Györgyné
06.09. 09.00 óra Kaposfő Semostyán József
  11.00 óra Kaposhomok Rovó Antal György
  11.00 óra Keleti temető Csuma Ferencné
  14.30 óra Szentbalázs Csonka Jánosné
06.10. 09.30 óra Bőszénfa Gazdag Sándorné
  11.00 óra Keleti temető Wilhelm Imre
  11.00 óra Nyugati temető Kovács József
  14.30 óra Keleti temető Nagy Jánosné
06.11. 11.00 óra Keleti temető Németh László
  12.30 óra Keleti temető Hokkeszter Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Kókány Noémi
06.12. 09.30 óra Nyugati temető Balogh Andrásné
  11.00 óra Hősök temploma - búcsúztató * Agg József
      főesperes, plébános
  * A búcsúztatót követően a Keleti temetőben kerül sor a temetésre.
  12.30 óra Keleti temető Kengyel Istvánné
  13.30 óra Keleti temető Rózsás Gézáné
06.13. 10.00 óra Keleti temető Berek János
       
Marcali és vonzáskörzete
06.08. 11.00 óra Nemesvid Szita Imre
06.09. 11.00 óra Marcali Hegedűs Péter
06.11. 11.00 óra Marcali Szulák Gyula
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.10. 15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Várnai Lajosné
06.11. 12.00 óra Rinyaszentkirály Szenyéri József
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Hegedűs László
06.12. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Baranyák Gyuláné
  11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Bálizs Ibolya
  15.00 óra Kutas Orsós Józsefné
       

 25. hét 2015.06.15. - 2015.06.21.

Csurgó és vonzáskörzete
06.15. 11.00 óra Berzence Jakab Péterné
06.18. 10.00 óra Iharos Lőczi Jánosné
06.19. 11.00 óra Szenta Török Jánosné
  14.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Puskás Józsefné
       
Fonyód és vonzáskörzete
06.16. 15.00 óra Somogytúr Kovács Jánosné
      sz. Kiss Margit
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.15. 09.30 óra Keleti temető Vogronics László
  10.00 óra Keleti temető Vass László Sándorné
  10.00 óra Nyugati temető Weisz Éva Gabriella
  13.30 óra Nyugati temető Papp Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Majtényi Lajosné
06.16. 10.00 óra Keleti temető Mészáros Mária
  12.30 óra Keleti temető Specker Attila
  15.30 óra Nyugati temető Székely Istvánné
06.17. 10.00 óra Keleti temető Miklós Klára
  16.00 óra Keleti temető Pávai Istvánné
06.18. 11.00 óra Nyugati temető Varga Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Gergely József
  13.30 óra Nyugati temető Árvai Sándorné
  14.00 óra Taszár Tengely István
  14.30 óra Nyugati temető Nagy Gábor
06.19. 11.00 óra Nyugati temető Schreiber Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Navratil Józsefné
06.20. 11.00 óra Csoma Németh Béla
       
Marcali és vonzáskörzete
06.15. 11.00 óra Marcali Laczó Gábor
06.16. 11.00 óra Marcali Farkas Ferencné
  12.45 óra Gadány Molnár Lajos Ferencné
06.17. 11.00 óra Marcali József János
06.18. 11.00 óra Gadány Vinkler György
  15.30 óra Tapsony Karancz Gábor
06.19. 09.00 óra Vése Tálos Istvánné
  14.00 óra Marcali Vékony Sándorné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.15. 09.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Beleznai Erzsébet
06.16. 11.00 óra Bolhás Vass Istvánné
06.17. 15.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Pauza Istvánné
06.18. 14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Németh Balázsné
06.19. 13.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kovács Tibor
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Végh István
       

 26. hét 2015.06.22. - 2015.06.28.

Balatonlelle és vonzáskörzete        
06.24. 14.45 óra Balatonlelle- Németh Istvánné        
    Régi temető sz. Dömök Piroska        
06.26. 17.45 óra Balatonlelle- Varga Lajosné        
    Régi temető sz. Kotroczó Ilona        
               
Csurgó és vonzáskörzete        
06.22. 10.00 óra Gyékényes Pálfi János        
               
Fonyód és vonzáskörzete
Kaposvár és vonzáskörzete        
06.22. 13.00 óra Kaposfüred Horváth József    
  14.30 óra Keleti temető Stankovics József    
06.23. 10.00 óra Nyugati temető Mettner Péter    
  11.00 óra Keleti temető Nesz Jakab Ottó  
  12.30 óra Keleti temető Beck János  
  12.30 óra Nyugati temető Hilbert László  
06.24. 10.00 óra Toponár Hőgye István  
  15.30 óra Keleti temető Kondor Gyuláné  
06.25. 10.00 óra Keleti temető Tóth Ferenc  
  11.00 óra Nyugati temető Beck Istvánné        
  15.00 óra Kaposszerdahely Varényiné Bódis Aranka  
06.26. 10.00 óra Nyugati temető Kircher Zoltán  
  11.00 óra Keleti temető Szabó Lajos  
  12.30 óra Nyugati temető Miseta István        
  13.30 óra Keleti temető Ádámffi János        
  14.30 óra Nyugati temető Ságvári Tibor        
  15.30 óra Keleti temető Cseh Gáborné  
   
Marcali és vonzáskörzete        
06.22. 9.30 óra Pusztakovácsi Hosszú Istvánné        
06.23. 11.00 óra Marcali -          
    Gyümölcsoltó Boldogasszony Bíró Imre        
    R.K. templom - búcsúztató * ny.plébános        
             * A búcsúztatót követően a Marcali - Központi temetőben kerül sor a temetésre.        
06.24. 10.00 óra Marcali Garics Jánosné        
  14.00 óra Marcali Kőhalmi Lajos        
06.25. 10.15 óra Marcali Becsei Jánosné        
  11.00 óra Marcali Varga Istvánné        
06.26. 09.45 óra Boronka Tóth Istvánné        
  11.00 óra Marcali Ilisics László        
  13.00 óra Marcali Kovács László        
06.27. 10.00 óra Böhönye Kozics Józsefné        
               
Nagyatád és vonzáskörzete        
06.23. 09.00 óra Nagyatád-          
    Simongáti temető Bertók Ferenc        
06.25. 15.00 óra Nagyatád-          
    Központi temető Dr. Rott Pál        
  17.00 óra Kisbajom István János        
06.26. 14.00 óra Lábod Fülöp Istvánné        
06.27. 10.00 óra Rinyabesenyő Orsós László        
               

27. hét 2015.06. 29.- 2015.07.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.01. 14.45 óra Ordacsehi Dr. Ágoston Ernőné
      sz. Gazdag Gizella
07.03. 13.45 óra Karád Magyarica Józsefné
      sz. Horkai Erzsébet
  16.45 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Balazsin István
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.30. 11.00 óra Berzence Simon István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.29. 11.30 óra Keleti temető Völgyi Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Perjési Elemér
  14.30 óra Nyugati temető Sziládi Mihály
  15.30 óra Nyugati temető Csapó István
06.30. 11.00 óra Keleti temető Farkas Imréné
  12.30 óra Keleti temető Laki Lászlóné
  16.00 óra Szenna Handó János
07.01. 10.00 óra Kaposmérő Böjtös Józsefné
  10.00 óra Nyugati temető Csönge Béla
  12.30 óra Keleti temető Dr. Gyöngyösiné
      Dr. Dudás Zsuzsanna
07.02. 11.00 óra Toponár Rostás Józsefné
  13.30 óra Kaposújlak Ambrus Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Vezdényi Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Diseri Józsefné
  15.30 óra Nyugati temető Domján Lajos Ödön
  15.30 óra Toponár Troll Sándor
07.03. 09.30 óra Nyugati temető Madarász Sándorné
  10.30 óra Orci Kertész Imréné
  11.00 óra Nyugati temető Németh Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Dr. Kutas László
  15.30 óra Taszár Dobolán József
  15.30 óra Keleti temető Illés Ferencé
07.04. 11.00 óra Keleti temető Dr. Ridling Lőrinc
       
Marcali és vonzáskörzete
07.02. 11.00 óra Marcali Gál József
07.03. 11.30 óra Gomba Molnár István
  15.00 óra Nemesvid Kovács Sándorné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.30. 11.00 óra Nagykorpád Papp Józsefné
  15.00 óra Háromfa Orsós Imréné
       

 

28. hét 2015.07.06.- 2015.07.12.

Csurgó és vonzáskörzete
07.07. 11.00 óra Somogyudvarhely Nagy Gyula
07.09. 10.00 óra Berzence Bíró Teréz
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.06. 09.00 órai Kaposfüred Palkó Sándor
  mise    
  10.00 óra Nyugati temető Pál Levente
07.07. 11.00 óra Keleti temető Szentes Ferencné
  12.30 óra Keleti temető Uhrin Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Sandó Lajos
  14.30 óra Keleti temető Kis-Bank Józsefné
07.08. 15.30 óra Keleti temető Bogdán Szabolcs
07.09. 15.30 óra Keleti temető Tölgyesi Erzsébet
07.10. 09.00 óra Keleti temető Kovács Lajos
  10.00 óra Keleti temető Botos Józsefné
  10.30 óra Keleti temető Fábián Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Kovács Tibor
  14.30 óra Keleti temető Tóth Jánosné
  15.30 óra Keleti temető Bokor László
       
Marcali és vonzáskörzete
07.06. 11.00 óra Nemesvid Táncos Gyula
07.07. 08.00 óra Marcali Bikali Istvánné
07.08. 09.00 óra Marcali Hozleiter Gyuláné
07.09. 15.30 óra Tapsony Ritecz Sándor
07.10. 10.00 óra Balatonberény Pásztor Tiborné
  14.00 óra Somogyzsitfa-  
    Zsitfai temető Savanyó Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.07. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Végh Mátyásné
07.10. 09.00 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Tóth Józsefné
  11.00 óra Bolhás Botika Sándor
    Nagyatád-  
    Központi temető Simon Jenőné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Klausz Andrea
       

29. hét 2015.07.13 - 2015.07.19.

Balatonlelle és vonzáskörzete    
07.14. 10.00 óra Balatonboglár Maitz Jánosné    
      sz. Szentiványi Piroska    
           
Barcs és vonzáskörzete    
07.17. 15.00 óra Bélavár Vass Sándor    
           
Csurgó és vonzáskörzete    
07.15. 17.00 óra Berzence Sánta György    
07.16. 10.00 óra Iharosberény Buzás Lászlóné    
           
Kaposvár és vonzáskörzete    
07.13. 12.30 óra Nyugati temető özv. Kis Sándorné  
  13.30 óra Nyugati temető Hergovits Józsefné  
  14.30 óra Keleti temető Végh Sándor  
  15.30 óra  Keleti temető Ambrus János  
07.14. 11.00 óra Nyugati temető Kopházi Ferencné  
  12.30 óra Keleti temető Hám Sára Veronika  
  13.30 óra Keleti temető Szabados Ferenc  
  15.30 óra  Keleti temető Fekete Istvánné  
07.15. 10.00 óra Büssü Németh Lajosné  
  11.00 óra Nyugati temető Király László  
  14.30 óra Magyaregres Gál Józsefné  
07.16. 10.00 óra Baté Rózsa Józsefné    
  10.00 óra  Keleti temető Buzás Ferencné  
  11.00 óra Keleti temető Czink Mátyásné  
  12.30 óra Keleti temető Jónás László    
  13.30 óra Nyugati temető Nagy Árpádné    
07.17. 09.00 óra Cserénfa Kelemen János    
  10.00 óra Keleti temető Vida Józsefné  
  10.00 óra Somogysárd Bánhidi Istvánné    
  11.00 óra Keleti temető Utasi Csaba  
  12.30 óra Nyugati temető László György    
  13.30 óra Keleti temető Hegedűs Nándorné    
  13.30 óra Nyugati temető Kuti Kevin Zsolt    
  14.30 óra Nyugati temető Bizderi Zoltán    
   
Marcali és vonzáskörzete    
07.13. 11.00 óra Somogyszentpál Berta József    
  (09.30 órai  mise után)      
07.14. 11.00 óra Szegerdő Horváth Lászlóné    
07.15. 11.00 óra Marcali Herman Jánosné    
  13.30 óra Vése Bertók Zoltán    
           
Nagyatád és vonzáskörzete    
07.14. 15.30 óra Nagyatád-      
    Központi temető Fülöp Istvánné    
07.15. 15.00 óra Nagykorpád Orsós István    
07.17. 10.00 óra Nagyatád-      
    Központi temető Gibizer László    
  15.00 óra Segesd Mózes Béláné    

30. hét 2015.07.20 - 2015.07.26.

Csurgó és vonzáskörzete
07.20. 10.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Porcsa József
07.23. 10.00 óra Berzence Bálizs Györgyné
  16.00 óra Csurgó-  
    Csentei temető Berkes Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.20. 09.00 óra  Nyugati temető Hideg Jánosné
  10.00 óra  Gálosfa Árbogást József
  10.00 óra Nyugati temető Horváth Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Szép Józsefné
  14.00 óra Magyaregres Simonné Böndi Ágnes
07.21. 09.00 óra  Nyugati temető Orosz Zoltán
  10.00 óra Homokszentgyörgy Kálóczi József
  10.00 óra  Somogysárd Szabó Balázsné
07.22. 09.00 óra  Magyaregres Szerpák Imréné
  09.00 óra  Mernye Magyarfi Ferenc Jánosné
  11.00 óra Kaposfüred Csanádi Istvánné
07.23. 14.30 óra Nyugati temető Kovács Attila
07.24. 09.30 óra Keleti temető Nyerges Istvánné
  10.00 óra Kaposmérő Ekkert József
  10.30 óra Keleti temető Pápai Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Bizvurm Józsefné
  14.00 óra Baté Horváth Zoltán
Marcali és vonzáskörzete
       
Marcali és vonzáskörzete
07.21. 10.00 óra Marcali Vizes Ferencné
07.25. 11.00 óra Gadány Dr. Csillag István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.22. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tánczos Józsefné
07.23. 09.00 óra Görgeteg Darus István
07.24. 15.00 óra Ötvöskónyi Kribusz Sándorné
  15.30 óra Kutas Handó Istvánné
       

31. hét 2015.07.27 - 2015.08.02.

Csurgó és vonzáskörzete
07.28. 09.00 óra Berzence Takács János
  12.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kollár Gyuláné
07.30. 11.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Horváth István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.27. 10.00 óra Nyugati temető Czoller Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Cseh Józsefné
07.28. 09.00 óra Keleti temető Cser Gyuláné
  09.00 óra Mezőcsokonya Marits Vendel
  10.00 óra Nyugati temető Fellegi Bálintné
  11.00 óra Hetes Kovács Józsefné
  11.00 óra Taszár Puskás Istvánné
  12.30 óra Nyugati temető Funták Rózsa
07.29. 10.00 óra  Keleti temető Fehér Istvánné
07.30. 11.00 óra Keleti temető Csongvai Dénesné
  15.30 óra Keleti temető Szierer Henrik
07.31. 13.00 óra Bárdudvarnok Haklik Magdolna
  13.00 óra Keleti temető Hirt Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Bödei Aladár
       
Marcali és vonzáskörzete
07.28. 10.00 óra Csákány Horváth Józsefné
07.29. 10.00 óra Marcali Tálos László
07.31. 10.00 óra Gomba Bujbáczi Józsefné
  11.15 óra Marcali Bogyó Lászlóné
  13.00 óra Marcali Tüttő Jánosné
08.01. 10.00 óra Marcali Tar Tibor
  11.00 óra Marcali Suszter István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.29. 13.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Orsós Istvánné
07.31. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Németh Gyuláné
       

32. hét 2015.08.03. - 2015.08.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
08.08. 13.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Novák Péter
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.03. 11.00 óra Berzence Polyák Károly
  14.00 óra Zákány Nedolász Imre
08.07. 16.45 óra Iharos Szabó Jánosné
08.08. 11.00 óra Iharosberény Klenovics Imréné
  17.00 óra Szenta Nyerges Erzsébet
       
Fonyód és vonzáskörzete
08.06. 10.45 óra Somogyvámos Dávid Lajosné
      sz. Lukácsa Irén Anna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.03. 09.30 óra Nyugati temető Antal Imre
  10.00 óra Keleti temető Török László
  11.00 óra Keleti temető Kelemen Györgyné
  10.30 óra Nyugati temető Dr. Pinke István
  11.30 óra Nyugati temető Varga Árpád
  15.00 óra Toponár Maturicz János
08.04. 10.00 óra Keleti temető Tóth Jenő
  11.00 óra Keleti temető Kiss Lajosné
  11.00 óra Taszár Végvári Zoltán
  12.30 óra Keleti temető Jenei István
  13.30 óra Keleti temető Kishonti Kálmánné
08.05. 10.00 óra Szentgáloskér Ivanics Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Chiovini Róbert
  12.30 óra Nyugati temető Nemes Dezső György
  13.30 óra Keleti temető Stanics Tibor
  15.00 óra Nyugati temető Molnár Sándor
08.06. 11.00 óra Homokszentgyörgy Lukács Sándor
  11.00 óra Keleti temető Dr. Gergye Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Kusz József
  15.00 óra Nyugati temető Szücs István
08.07. 10.00 óra Keleti temető Berkes Gézáné
  10.00 óra Nyugati temető Bán Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Balogh Jánosné
  14.00 óra Zselickisfalud Zóka Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Klemm Ervin Lajosné
08.08. 10.00 óra Nyugati temető Smál József
  11.00 óra Nyugati temető Dr. Vető András
  12.30 óra Keleti temető Kardos Ferencné
  13.30 óra Nyugati temető Bogdán János
       
Marcali és vonzáskörzete
08.03. 10.00 óra Somogyszentpál Varga László
  15.00 óra Somogysimonyi Peti Istvánné
08.04. 10.00 óra Marcali Köllő László
  14.45 óra Kéthely Németh Istvánné
08.05. 11.00 óra Marcali Kapitány János
08.06. 10.00 óra Marcali Vörös Jánosné
08.07. 11.00 óra Marcali Pandur Mátyás
08.08. 10.00 óra Tapsony Bogdán Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.03. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Sabján Gézáné
08.06. 16.00 óra Rinyaszentkirály Szanter Zoltán
08.07. 10.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Rác László
       

33. hét 2015.08.10. - 2015.08.16.

Csurgó és vonzáskörzete
08.11. 10.00 óra Berzence Szitáné Vurovecz Margit
  08.00 óra Inke Gelencsér Patrik
08.12. 10.00 óra Zákány Csonka Györgyné
08.13. 11.00 óra Zákányfalu Vancsura Józsefné
08.14. 11.00 óra Csurgó-  
    Sarkadi temető Varga Istvánné
  14.00 óra Inke Németh Sándorné
       
Fonyód és vonzáskörzete
08.14. 09.00 óra Gamás Németh György
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.10. 11.00 óra Nyugati temető Somogyi István
  11.00 óra Mike Hajzer Lajosné
  12.30 óra Keleti temető György Éva
08.11. 13.30 óra Keleti temető Sovány Ferencné
  15.30 óra Keleti temető Magyar Károly
08.12. 09.00 óra Zselicszentpál Kovács János
  12.00 óra Keleti temető Vörös Mária
  14.30 óra Keleti temető Cséplő József
08.13. 11.00 óra Keleti temető Vadász János Károly
  11.00 óra Nyugati temető Androkics László
  14.00 óra Toponár Oláh Józsefné
  15.00 óra Toponár Zakopcsány József
08.14. 09.45 óra Bárdudvarnok-  
    Kaposszentbenedeki temető Huszár Józsefné
  10.00 óra Keleti temető Devánszki Dezsőné
  10.00 óra Nyugati temető Szalai Gyuláné
  11.00 óra Keleti temető Varga Jenő
  12.30 óra Keleti temető Segesdi Katalin
  13.30 óra Keleti temető Halmos Tivadar
  14.30 óra Toponár Szabó Józsefné
  15.30 óra Keleti temető Gerencsér Jánosné
  16.00 óra Kaposmérő Keresztes Kálmán József
  16.30 óra Keleti temető Végh István
       
Marcali és vonzáskörzete
08.10. 11.00 óra Kelevíz Varga László
08.12. 10.00 óra Marcali Sándor Tamás
08.13. 09.30 óra Somogysámson Bogdán Lajos
08.14. 15.00 óra Marcali Vékony János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.12. 10.30 óra Somogyszob Molnár István
08.13. 10.00 óra Tarany Fülöp Imréné
08.14. 09.30 óra Lábod-  
    Hosszúfalusi temető Szabó Istvánné
  15.30 óra Nagyatád  
    Központi temető Haris Istvánné
       

34. hét 2015.08.17. - 2015.08.23.

Balatonlelle és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
08.19. 09.45 óra Balatonlelle- Ignácz Jánosné
    Régi temető sz. Orsós Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
08.17. 16.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Lukács János
08.18. 10.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Molnár József
08.21. 12.00 óra Csurgónagymarton Mihály Lászlóné
  16.00 óra Berzence Kertész Abigél
08.22. 10.00 óra Csurgó-  
    Jézus Szíve templom Szollár István
Fonyód és vonzáskörzete
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.17. 09.00 óra Nyugati temető Kiss Gyöngyi
  10.00 óra Nyugati temető Bakos Józsefné
  10.00 óra Keleti temető dr. Novák Ferencné
  11.00 óra Keleti temető Halvax Károlyné
  14.30 óra Kisgyalán Rácz Ferenc
08.18. 11.00 óra Keleti temető Jüngling János
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Lászlóné
  15.30 óra Nyugati temető Póréné Nagy Mária
  16.00 óra Somogysárd Varga Józsefné
08.19. 10.00 óra Bárdudvarnok Lóki Zoltán László
  10.00 óra Nyugati temető Langbein Károly
  10.30 óra Keleti temető Borsodi Balázs
  15.30 óra Keleti temető Urbánné Sándor Mária Magdolna
  15.30 óra Nyugati temető Török Attila
  16.30 óra Nyugati temető Dávid Zoltánné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.18. 09.00 óra Balatonkeresztúr Miklós Jánosné
08.19. 10.00 óra Sávoly Árvai Csaba
  13.00 óra Marcali Köpösdi László
       
Mohács és vonzáskörzete
08.19. 12.00 óra Mohács Polyák Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.17. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kiss László
  14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Bozsó Lajos
08.18. 10.00 óra Kutas Bíró István
  14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Ilia Imréné
08.19. 09.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Beleznai Józsefné
  11.30 óra Lábod Balogh Péter
08.22. 10.00 óra Kutas Kalangya József
       

35. hét 2015.08.24. - 2015.08.30.

Balatonlelle és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
08.25. 15.45 óra Balatonlelle- Kispál Istvánné
    Régi temető sz. Szklenár Rozália
08.27. 16.45 óra Balatonlelle- Molnár Imréné
    Régi temető sz. Németh Margit
       
Csurgó és vonzáskörzete
Fonyód és vonzáskörzete
08.25. 15.00 óra Szenta Kovács Zoltán Károly
08.28. 11.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Fodor Miklós
  13.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Barbér János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.24. 10.00 óra Nyugati temető Grommer Gyuláné
  10.00 óra Keleti temető Horváth Ivánné
  10.00 óra Nagyberki Balog József
  11.00 óra Keleti temető Kurucz Tiborné
  12.30 óra Keleti temető Takács Rezsőné
08.25. 09.00 óra Kisgyalán Sovány Gyuláné
  13.30 óra Keleti temető Marschall Imre
  15.30 óra Keleti temető Bakos István
08.26. 10.00 óra Fonó Baráth Lajos
  10.00 óra Toponár Bertényi Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Horváth József
08.27. 10.00 óra Kaposkeresztúr Sipos Györgyné
  15.30 óra Kaposhomok Haris Vince
08.28. 10.00 óra Nyugati temető Mezei József
  13.30 óra Keleti temető Gonda János
  15.30 óra Keleti temető Bogdán Antalné
       
Marcali és vonzáskörzete
08.27. 09.45 óra Somogyszentpál Vidák Gyula
08.28. 11.00 óra Marcali Dankovics Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
08.26. 10.00 óra Nagyatád-  
  búcsúztató Központi temető Illés Józsefné
  13.30 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Tóth Ferencné
08.27. 10.00 óra Somogyszob Vajda Ilona
08.28. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Horváth Istvánné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tóka György
       

36. hét 2015.08.31. - 2015.09.06.

Balatonlelle és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
09.04. 14.45 óra   Iványi Józsefné
    Ordacsehi sz. Gazdag Ibolya
09.05. 10.45 óra Balatonlelle- Balázs Elemérné
    Régi temető sz. Győrig Éva Gyöngyi
       
Csurgó és vonzáskörzete
Fonyód és vonzáskörzete
08.31. 11.00 óra Berzence Szollár Jánosné
09.04. 14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Szép Jánosné
  16.00 óra Berzence Győri Lajosné
09.05. 14.00 óra Szenta Mauch József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.31. 10.00 óra Gálosfa Riegl András
  14.30 óra Nyugati temető Müller László
09.02. 11.00 óra Nyugati temető Kovács Béla
  14.30 óra Kaposfő Petrus Lajos
  14.30 óra Keleti temető Göldner Vilmosné
09.03. 13.30 óra Keleti temető Király Lajosné
  15.00 óra Nyugati temető Dr. Takács Ákosné
  16.00 óra Keleti temető Kovács Jánosné
09.04. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Ferencné
  10.00 óra Keleti temető Buzás Gyöngyi
  12.30. óra Keleti temető Barna Mihályné
  13.30 óra Keleti temető Szijj Györgyné
  15.00 óra Somogysárd Göndöcs Kálmánné
  15.30 óra Keleti temető Erdő Árpádné
09.05. 10.00 óra Nyugati temető Vida Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
09.01. 14.00 óra Somogysámson Pálfi János
09.03. 08.30 óra Gomba Orsós Zsolt
09.04. 11.00 óra Marcali Gömöri Imre István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.03. 10.00 óra Nagykorpád Kovács Sándor
       

37. hét 2015.09.07. - 2015.09.13.

Csurgó és vonzáskörzete
Fonyód és vonzáskörzete
09.12. 11.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Horváth Gyula
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.07. 09.00 óra Keleti temető Dausek Géza
  14.30 óra Keleti temető Bárdosi Ferencné
  15.15 óra Nyugati temető Erdő Csaba
09.08. 10.00 óra Kaposfüred Palyik András
  11.00 óra Keleti temető Stark Károly
  14.30 óra Keleti temető Márton János
  15.30 óra Baté Marák István
09.09. 10.00 óra Nyugati temető Salamon Zoltán
  15.30 óra Keleti temető Horváthné Szelhafner Judit
09.10. 10.00 óra Szenna Major Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Kocsis Katalin Magdolna
  13.30 óra Keleti temető Kosztyi Ferenc
  14.30 óra Kaposfüred Matus Györgyné
09.11. 11.00 óra Nyugati temető Ungár Lászlóné
  12.30 óra Nyugati temető Magyar Tivadarné
  12.30 óra Keleti temető Sipos Lajosné
  12.30 óra Nyugati temető Magyar Tivadarné
  13.30 óra Keleti temető Bátori Etel Erzsébet
  13.30 óra Nyugati temető Csapó Károlyné
  14.30 óra Keleti temető Juhász Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Lőw Tamás
  15.30 óra Keleti temető Varga Árpád
09.12. 10.00 óra Nyugati temető Kutor Ferenc
       
Marcali és vonzáskörzete
09.10. 11.00 óra Mesztegnyő Tamás Ferencné
09.11. 11.00 óra Marcali Kovács Jánosné
  14.30 óra Tapsony Anda Béla
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.07. 11.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Magosi János
09.08. 15.30 óra Nagyatád-  
    Henészi temető Horváth Imréné
09.11. 15.00 óra Nagyatád-  
    Kivadári temető  Vajda György
       

38. hét 2015.09.14. - 2015.09.20.

Kaposvár és vonzáskörzete
09.14. 11.00 óra Keleti temető Kiss József
  11.00 óra Nyugati temető Molnár Anita
  13.30 óra Nyugati temető Samu Györgyné
  14.00 óra Déli temető Kalányos József
09.15. 10.00 óra Kaposfüred Ballér Istvánné
  10.00 óra Nyugati temető Bakos László
  13.30 óra Somogysárd Szukics Sándor
09.16. 11.00 óra Izraelita temető Benjámin Istvánné
  14.30 óra Keleti temető Opalkó Jánosné
09.17. 11.00 óra Bőszénfa Pál János
  12.30 óra Keleti temető Boszkovics Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Róbertné
09.18. 10.00 óra Somogysárd Szabó Flóriánné
  12.30 óra Keleti temető Dezső Lászlóné
  13.30 óra Keleti temető Haragh Lászlóné
  14.00 óra Nyugati temető Bíró István
  14.30 óra Nyugati temető Nagy Róbert
       
Marcali és vonzáskörzete
09.15. 11.00 óra Marcali Bogdán Tiborné
09.17. 14.00 óra Marcali Juhász László
09.18. 10.00 óra Nagyszakácsi Skáfár Jánosné
  14.00 óra Somogyzsitfa Fábos Ottó
  14.00 óra Balatonkeresztúr Ferencz Gyula
  14.00 óra Marcali Bodai Tiborné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.16. 14.30 óra Lábod Tóth György
09.18. 13.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Duics Jánosné
  14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Beleznai Lajosné
  15.30 óra Nagyatád-  
    Kivadári temető Druzsin Istvánné

39. hét 2015.09.21. - 2015.09.27.

Csurgó és vonzáskörzete
Fonyód és vonzáskörzete
09.22. 11.00 óra Berzence Kovács Katalin
09.23. 15.45 óra Somogycsicsó Hosszu Ibolya
09.25. 15.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Várhelyi Gyuláné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.21. 11.00 óra Bőszénfa Jerszi János
  11.00 óra Csököly Luter Istvánné
  12.30 óra Keleti temető Jegesiné Cziráki Nagy Katalin
  13.30 óra Nyugati temető Makkó István
09.22. 10.00 óra Nyugati temető Kelemen Lajos
  12.30 óra Keleti temető Dombóiné Vásárhelyi Éva
  13.30 óra Keleti temető Böröcz Mihály
  13.30 óra Somogysárd Csikos Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Gulyás Péter
09.23. 14.30 óra Keleti temető Biró János
  15.00 óra Magyaregres Járadi Gyula
09.24. 10.00 óra Somogygeszti Kocsis Józsefné
  14.30 óra Keleti temető Imre Tiborné
  15.00 óra Csököly Kovács János
  15.30 óra Keleti temető Csongár Józsefné
09.25. 10.00 óra Keleti temető Juhász Béla
  10.00 óra Nyugati temető Koczor Andrásné
  11.00 óra Keleti temető Biczó Nándor
  13.00 óra Kaposgyarmat Takács Antal
  13.30 óra Gige Bojtor Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Györék Kálmánné
  14.00 óra Magyaregres Polgár László
09.26. 11.00 óra Osztopán Defner Fülöp
       
Marcali és vonzáskörzete
09.22. 13.00 óra Marcali Rudolf Mihályné
09.25. 11.00 óra Marcali Hajdu Lajosné
  11.00 óra Horvátkút Nemes Mihály László
  13.00 óra Marcali Barta József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
09.22. 10.00 óra Rinyaszentkirály Horváth István
09.25. 15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kolláth István
       

40. hét 2015.09.28. - 2015.10.04.

Csurgó és vonzáskörzete
Fonyód és vonzáskörzete
09.29. 14.00 óra Zákányfalu Roznik Miklós
10.01. 16.00 óra Inke Pintér Miklósné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
09.28. 10.00 óra Keleti temető özv. Góré Béláné
  11.00 óra Keleti temető Bogdán Ottó
  12.30 óra Kaposújlak Marics Imre
  12.30 óra Keleti temető Nagy Marianna
  13.30 óra Keleti temető Kiss Lajosné
09.29. 11.00 óra Nyugati temető Katona Antalné
09.30. 12.30 óra Nyugati temető Szanyi Jánosné
  14.00 óra Ecseny Csuport Sándor
  14.30 óra Keleti temető Horváth Ferenc Sándor
10.01. 12.30 óra Keleti temető Dávid Jánosné
  12.30 óra Nyugati temető Csiker Gyula
  13.30 óra Keleti temető Nagy Jenőné
  15.00 óra Szenna Bódis Józsefné
10.02. 13.00 óra Zimány Domokos Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Bakó Károly
  14.30 óra Keleti temető Rinkóczi Lászlóné
  15.30 óra Keleti temető Zsinkó János
  15.30 óra Nyugati temető Steinmetz János
10.03. 11.00 óra Nyugati temető Mihály Miklós
  14.00 óra Keleti temető Pozsár Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
09.29. 10.00 óra Gadány Szabó Lajosné
10.01. 13.00 óra Nemesdéd Molnár Imréné
10.02. 10.00 óra Gadány Fonyó Csilla
  13.00 óra Nikla Keresztes Józsefné
       

41. hét 2015.10.05. - 2015.10.11.

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.08. 10.30 óra Fonyód Gajcsi László
       
Barcs és vonzáskörzete
10.08. 11.00 óra Bélavár Varga Károly
10.09. 16.00 óra Csokonyavisonta Agg László
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.06. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Koszta Tibor
10.09. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Lőrinczné Bozsoki Éva
  15.00 óra Berzence Druzsin Dezső
10.10. 11.00 óra Csurgónagymarton Bándi Sándor
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.05. 14.00 óra Töröcske Horváth Istvánné
10.06. 10.00 óra Kaposszentjakab Kovács Lajosné
  13.30 óra Keleti temető Zvitkovics Lajos
  14.30 óra Nyugati temető Kocsis Sándorné
10.08. 12.30 óra Keleti temető Bakó Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Bogdán Györgyné
  14.00 óra Nyugati temető Pfeiffer Gyula
10.09. 10.00 óra Nyugati temető Simon József
  10.30 óra Rinyakovácsi Lőrincz Sándor
  11.00 óra Keleti temető Dömötör Istvánné
  11.00 óra Toponár Perlaki Attila
  12.30 óra Baté Varga Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Lelkes Gyula
  13.30 óra Kaposfő Paizs Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Varga Ildikó Judit
  13.30 óra Nyugati temető Mikola Andrásné
  14.30 óra Keleti temető Balázs Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Kőfalvi Andrea
  14.30 óra Nyugati temető Piltner Tibor
  15.30 óra Keleti temető Huszár István
       
Marcali és vonzáskörzete
10.06. 11.00 óra Nemesvid Zámbó Jánosné
10.08. 14.00 óra Somogyzsitfa-  
    Szőcsényi temető Székeli László
10.09. 10.00 óra Marcali Mándli Sándorné
  11.00 óra Marcali Lutor Ferencné
  14.00 óra Nagyszakácsi Perzsa Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.08. 15.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Katona Ferencné
10.09. 11.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Bárdos György
  14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Mihályi Józsefné

42. hét 2015.10.12. - 2015.10.18.

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.12. 10.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Fordán István
10.14. 14.00 óra Balatonlelle - Piller Imréné
    Régi temető sz. Ikladi Erzsébet
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.16. 15.00 óra Iharosberény Magyar Klára
10.17. 11.00 óra Porrogszentkirály Pintér Sándor
  15.45 óra Inke Csabai Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.12. 14.00 óra Kaposfő Takács István
10.13. 11.00 óra Fonó Hegedüs József
  14.30 óra Nyugati temető Horvai József
10.14. 10.00 óra Csököly Istenes Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Andréka Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Gobodics János
  14.00 óra Somogyjád Torma Kálmán
10.15. 10.45 óra Kaposfüred Kollárovics János
  11.00 óra Keleti temető Mráv Mihály
  11.00 óra Nyugati temető Karácsony Jánosné
  12.00 óra Nyugati temető Jezerniczky Győzőné
  13.30 óra Keleti temető Révész Lajos
  13.30 óra Nyugati temető Molnár István
  15.00 óra  Nyugati temető Kovács Miklósné
10.16. 11.00 óra Nyugati temető Czeglédi Lajos
  13.30 óra Toponár Haller István
  13.45 óra Gálosfa Kapitány Róbert
  14.30 óra Nyugati temető Pakot László
  15.00 óra Mike Tóth Lászlóné
       
Marcali és vonzáskörzete
10.12. 11.00 óra Nemesvid Vaszi-Váradi István
10.13. 11.00 óra Marcali Kovács György
  14.00 óra Hollád Bende Györgyné
10.15. 10.00 óra Somogyzsitfa -  
    Felegyházi temető Simon Margit
  14.45 óra Balatonújlak Barcsi Viktorné
10.16. 11.00 óra Marcali Vuncs László
  13.00 óra Marcali Horváth Sándor
  14.00 óra Marcali Bicsérdiné Kovács Valéria
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.15. 14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tóth László
  16.00 óra Nagyatád-  
    Henészi temető Takács Jánosné
10.16. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kovács Ferenc
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Szabó Gyuláné
       

 

43. hét 2015.10.19. - 2015.10.25.

Csurgó és vonzáskörzete
10.19. 10.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Vajda Imréné
10.22. 15.15 óra Iharosberény Orsós Ferencné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.19. 10.30 óra Magyaratád Somogyi János
  14.30 óra Nyugati temető Zsalakovics Jánosné
10.20. 12.30 óra Nyugati temető Hegedűs Imréné
10.21. 12.30 óra Nyugati temető Lukács Lajosné
  13.30 óra Nyugati temető Banka Sándorné
10.22. 12.30 óra Nyugati temető Vincze Bertalan
  13.30 óra Nyugati temető Rezneki István József
  15.30 óra Nyugati temető Kapcsándi Istvánné
10.24. 10.00 órai Cserénfa  
  mise   Pető Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Zsolcai Gyula
       
Marcali és vonzáskörzete
10.21. 11.00 óra Szőkedencs Páncél Imréné
10.22. 10.00 óra Szenyér Csordás Imréné
  11.00 óra Marcali Kovács Józsefné
  13.00 óra Marcali Csutorás Lajosné
  13.00 óra Gomba Szilágyi Istvánné
  14.00 óra Marcali Erdei Gizella
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.20. 11.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Dakos Istvánné
10.21. 15.30 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Novinics Antal
10.22. 10.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Repóth Róbert
       

44. hét 2015.10.26. - 2015.11.01.

 

Balatonlelle és vonzáskörzete
10.29. 14.45 Balatonlelle - Szűcs Istvánné
    Régi temető sz. Kocsis Margit
       
Csurgó és vonzáskörzete
10.28. 14.00 óra Zákányfalu Szőke László
10.29. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváhty u. temető Monos Istvánné
  15.45 óra Iharosberény Soós László
10.30. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváhty u. temető Pék József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
10.26. 10.00 óra Gölle Póth Lajosné
  14.30 óra Nyugati temető Boti István
  15.30 óra Toponár Németh János
10.27. 10.00 óra Kaposfüred Gyulainé Rácz Györgyi
  10.00 óra Baté Csonka Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Sifter Ferencé
  13.30 óra Keleti temető Nagy János
10.28. 10.30 óra Kaposfüred Koletár Sándor
  14.30 óra Nyugati temető Kuhl Dénes
10.29. 11.00 óra Keleti temető Gál László
  13.00 óra Nyugati temető Bulecza János
  14.00 óra Keleti temető Tóth Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Kovács Istvánné
10.30. 10.00 óra Keleti temető Biczó József
  12.30 óra Keleti temető Patkó Sándor
  13.00 óra Kaposújlak Csiszár Ferencné
  13.30 óra Keleti temető Suta Lajosné
  15.00 óra Polány özv. Sándor Jánosné
  15.30 óra Keleti temető László Tiborné
       
Marcali és vonzáskörzete
10.28. 11.00 óra Gomba Tóth Sándorné
  11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Felegyházi temető Vörös Györgyné
10.29. 10.00 óra Bize Csapó Árpádné
  10.00 óra Tapsony Simai Ferencné
  12.00 óra Vése Hobok Józsefné
  14.00 óra Marcali Horváth István
10.30. 10.00 óra Pusztakovácsi Apáti Istvánné
  11.00 óra Nemesdéd Vadál Jánosné
  14.00 óra Gadány Kollár János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
10.27. 15.00 óra Beleg Nagy László
10.28. 15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tóth Mária Eszter
10.30. 09.30 óra Nagyatád-  
    Simongáti temető Putics László
  11.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Basics Sándorné
  14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Foszák József
       

45. hét 2015.11.02. - 2015.11.08.

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.02. 14.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kaposi László
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.02. 13.00 óra Iharosberény Takács Józsefné
11.03. 15.15 óra Iharosberény Kálmán István
11.04. 15.00 óra Iharosberény Mózes Béla
11.06. 11.00 óra Csurgó -   
    Sarkadi temető Pintér Sándor
  14.00 óra Berzence Szabodicsánecz Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.02. 12.30 óra Keleti temető Kajor József
  13.30 óra Keleti temető Orsós György
  14.30 óra Nyugati temető Schludt Jánosné
  15.30 óra Nyugati temető Novák Imréné
11.03. 10.30 óra Keleti temető Horváth Jánosné
  13.00 óra Taszár Buni István
  13.30 óra  Nyugati temető Balogh Györgyné
11.04. 13.30 óra Keleti temető Septe József
11.05. 10.00 óra Nyugati temető Hifner Mária
  13.30 óra Újvárfalva Nagy Józsefné
11.06. 10.00 óra Nyugati temető Bozsoki József
  10.30 óra Bodrog Valkó István
  11.00 óra Keleti temető Nagy István
  12.00 óra Nyugati temető Csonka Ferencné
  12.30 óra Nyugati temető Kalló György
  13.30 óra  Nyugati temető Varga József
  13.30 óra Toponár Sztarcsek Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.04. 11.00 óra Hosszúvíz Nemecz Sándor
  13.00 óra Marcali Keresztes Mátyás
  13.45 óra Marcali Bartha Rozália
11.05. 11.00 óra Bize Károly Józsefné
11.06. 10.00 óra Somogyzsitfa -  
    Feregyházi temető Hiszt Lajosné
  13.00 óra Marcali Gergye Józsefné
  14.45 óra Balatonújlak Károlyi Péter
11.07. 11.00 óra Marcali Vass Antalné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.04. 15.00 óra Lábod Horváth István
11.05. 15.30 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Rengel Ferencné
11.06. 14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szita József
  16.00 óra Beleg Tóth János

 

46. hét 2015.11.09. - 2015.11.15. 

Balatonlelle és vonzáskörzete
11.11. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Fejes András
11.14. 10.45 óra Balatonlelle- Gresa Gyuláné
    Régi temető sz. Szalma Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
11.13. 15.00 óra Somogyudvarhely Bencsik Jenő
11.14. 14.0 óra Szenta Takács Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.09. 10.00 óra Keleti temető Nesev József Zoltánné
  11.00 óra Keleti temető Szigeti Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Péter Áronné
  13.30 óra Nyugati temető Czebei Istvánné
11.10. 14.00 óra Toponár Kemény Györgyné
11.11. 14.30 óra Keleti temető Hegedüs Lajosné
11.12. 11.00 óra Kaposfő Böndi Istvánné
  13.30 óra Nyugati temető Kátai Lajosné
  14.30 óra Keleti temető Kiss Levente
11.13. 10.00 óra Keleti temető Tápi József
  11.00 óra Keleti temető Lengyel Jenőné
  11.00 óra Nyugati temető Dévai Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Gurmai Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Bereknyei Dezső
  14.30 óra  Nyugati temető Fülöp Istvánné
  15.30 óra Nyugati temető Czibola Lajos
       
Marcali és vonzáskörzete
11.09. 15.00 óra Marcali Buzási Ernőné
11.10. 11.00 óra Marcali Dr. Bánkuty Józsefné
  12.00 óra Gomba Fábos Istvánné
  13.45 óra Marcali Sziva Isvtánné
  14.45 óra Somogyszentpál -  
    Varjaskéri temető Androsics József
11.11. 14.00 óra Nemesvid Kuti Sándor Péter
11.13. 11.00 óra Marcali Lakos Istvánné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.12. 14.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kömpf Zsolt
  16.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Bereczki Gábor
11.13. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Horváth Gyula

47. hét 2015.11.16. - 2015.11.22.

Barcs és vonzáskörzete
11.19. 15.00 óra Vízvár Baranyi Árpád
       
Csurgó és vonzáskörzete
       
11.20. 15.00 óra Berzence Simon Jánosné
  15.15 óra Iharos Farkas Jánosné
       
Fonyód és vonzáskörzete
11.20. 11.00 óra Balatonfenyves Horváth László
 
Kaposvár és vonzáskörzete
11.16. 11.00 óra Nyugati temető Bárdfalvi Józsefné
  12.30 óra Nyugati temető Kozma Jánosné
  15.00 óra Kaposújlak Nagy Sándor
11.17. 10.00 óra Kaposfüred Mezőfi Nándorné
  11.00 óra Keleti temető Kiss Ernő
11.18. 11.00 óra Nyugati temető Temesi Józsefné
  13.15 óra Keleti temető Máté Sándor
  14.00 óra Toponár Vajda Imréné
  15.30 óra Nyugati temető Bekesné Kelemen Márta
11.19. 09.00 óra Keleti temető Juhász László József
  12.30 óra Nyugati temető Pap József
  13.30 óra Keleti temető Fonai Józsefné
11.20. 11.00 óra Nyugati temető Bárány József
  12.30 óra Keleti temető Brandtmüller István
  14.00 óra Patca Mike Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.17. 09.45 óra Somogyszentpál Jánka László
  11.00 óra Marcali Kálmán Lajosné
11.18. 10.00 óra Marcali Szulimán László
11.20. 11.00 óra Marcali Ánik István
  14.00 óra Marcali Szabó János
11.21. 11.00 óra Gomba Forró József
  11.00 óra Marcali Laczkovics Gyuláné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.17. 09.30 óra Lábod Balogh Károly
  15.30 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Krizsanics Nándor
11.19. 14.00 óra Kisbajom Orsós Imréné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
11.19. 11.00 óra Miklósfa Kovács István
       

48. hét 2015.11.23. - 2015.11.29.

Csurgó és vonzáskörzete
11.23. 14.00 óra Őrtilos Harcz Józsefné
11.24. 15.15 óra Pogányszentpéter Orsós Istvánné
Fonyód és vonzáskörzete
11.27. 11.00 óra Berzece Pápics István
11.28. 11.00 óra Gyékényes Gergelics Józsefné
  14.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Kis László
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.23. 12.30 óra Keleti temető Tóth Ilona
11.24. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Zoltán
  13.30 óra Keleti temető Bán Györgyné
  14.30 óra Keleti temető Baranyainé Bencze Ilona
11.25. 10.00 óra Keleti temető Németh Rezső István
  11.00 óra Keleti temető Tarsoly Sándorné
  12.30 óra Keleti temető Kurbel Gyuláné
11.26. 11.00 óra Kaposmérő Tóth József
  12.30 óra Bőszénfa Orsós Mária
  13.30 óra Keleti temető Snobli Mihály
11.27. 11.00 óra Keleti temető-  
    Kápolna Turi Lajosné
  13.00 óra Nyugati temető Sós Jánosné
  12.30 óra Keleti temető Schneider Miklós
  13.30 óra Keleti temető Burcsa Jánosné
  14.30 óra Keleti temető Mede Mihály
  14.30 óra Szenna Jakab József
  15.30 óra Keleti temető Orsós Gyöngyi
       
Marcali és vonzáskörzete
11.24. 11.00 óra Marcali Fáth Józsefné
11.27. 11.00 óra Marcali Péter János
  11.00 óra Nemesvid Zámbó János
  14.45 óra Tapsony Szanyi Imre
11.28. 11.00 óra Marcali Ballér Lászlóné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
11.23. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Tóth János
11.26. 10.00 óra Nagyatád-  
    Bodvicai temető Potyondi László
  14.00 óra Ötvöskónyi Lovász László
  15.00 óra Simongáti temető Mókus László
11.27. 15.00 óra Nagyatád-  
    Henészi temető Horváth István
       

 

49. hét 2015.11.30. - 2015.12.06.

Balatonlelle és vonzáskörzete
12.02. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Gergye István
12.03. 14.45 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Glacz Zoltán
12.04. 10.30 óra Balatonlelle- Görcsi Sándorné
    Régi temető sz. Dobai Anna
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.04. 14.00 óra Csurgó-  
    József A. u.temető Szász István
Fonyód és vonzáskörzete
       
Kaposvár és vonzáskörzete
11.30. 10.00 óra Nyugati temető Molnár Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Kerekes Kálmánné
  13.30 óra Keleti temető Szalai Józsefné
  13.30 óra Nyugati temető Cserván Pálné
12.01. 11.00 óra Kaposfüred Pap Jánosné
  14.00 óra Kaposhomok Pásztó Józsefné
12.02. 13.30 óra Keleti temető Barabás Lászlóné
  14.30 óra Keleti temető Bocsányi Józsefné
  14.30 óra Nyugati temető Vida József
12.03. 13.30 óra Nyugati temető Nagy Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Farkas Béláné
12.04. 10.30 óra Csököly Orsós Sándor
  11.00 óra Kaposfő Vincze György
  11.00 óra Keleti temető Csiki János
  13.30 óra Keleti temető Szabó Lajosné
  15.30 óra Keleti temető-  
    Kápolna Hatos Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
11.30. 14.00 óra Nemesvid Rába István
12.01. 11.00 óra Marcali Vida Gyuláné
12.02. 11.00 óra Horvátkút Farkas Istvánné
12.03. 14.00 óra Somogyszentpál Varga János
12.04. 10.00 óra Marcali  
    Búcsúztató Horváth László
  14.00 óra Marcali Kovács György
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.02. 14.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kántor József
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
12.03. 13.30 óra Nagykanizsa Gruttó János
       

50. hét 2015.12.07. - 2015.12.13.

Balatonlelle és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
12.09. 10.00 óra Ordacsehi Kocsi József
12.11. 14.00 óra Balatonlelle-  
    Régi temető Szabó Lajos
       
Barcs és vonzáskörzete
12.11. 11.00 óra Bélavár Turcsics János
12.12. 14.00 óra Homokszentgyörgy Lukács Sándorné
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.09. 12.00 óra Csurgó-  
    József A. u. temető Sebestyén László
12.11. 14.00 óra Porrogszentkirály Tóth Csaba
12.12. 09.00 óra Pogányszentpéter Takács Lajosné
  11.00 óra Csurgó-  
    Nagyváthy u. temető Boross Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.07. 11.00 óra Keleti temető Tóth Zoltánné
  15.00 óra Nyugati temető Makarics Józsefné
12.08. 10.00 óra Keleti temető Salabert József
  10.00 óra Somogysárd Horváth Péterné
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Tibor
  14.45 óra Nyugati temető Szeghy Ernő Gézáné
12.09. 13.00 óra Keleti temető Szalay Lászlóné
12 10. 11.00 óra Keleti temető Ilisics István
  11.30 óra Nyugati temető Bizderi József
  12.30 óra Nyugati temető Nagy Lajosné
  15.00 óra Toponár Nagy Sándorné
12.11. 11.00 óra Nyugati temető Felföldi Károlyné
  12.30 óra Kaposfüred Vörös Gyuláné
  12.30 óra Keleti temető Dr. Csók Imre
  13.30 óra Keleti temető Horváth Gábor
12.12. 11.00 óra Nyugati temető Kakas József
       
Marcali és vonzáskörzete
12.07. 11.00 óra Mesztegnyő Vass Imre
12.09. 11.00 óra Marcali Horváth László
12.10. 11.00 óra Gomba Szabadi Józsefné
12.11. 11.00 óra Tapsony Csordás Jánosné
  14.00 óra Gomba Pozsgai László György
12.12. 11.00 óra Marcali Dr. Kiss László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
Nagykanizsa és vonzáskörzete
12.11. 11.00 óra Miháld Nagy Sándor
       

51. hét 2015.12.14. - 2015.12.20.

Balatonlelle és vonzáskörzete
Barcs és vonzáskörzete
12.19. 11.00 óra Balatonlelle- Molnár Józsefné
    Régi temető sz. Lehr Erzsébet
Barcs és vonzáskörzete
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.19. 11.00 óra Porrogszentkirály Tóth Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.14. 12.00 óra Keleti temető Tölgyesi Miklósné
  13.00 óra Keleti temető László Imre
12.15. 11.00 óra Keleti temető Kiss Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Somogyi Ferencné
  11.00 óra Osztopán Péter Pál
  12.30 óra Nyugati temető Varga Istvánné
  14.00 óra Toponár Istvánovics László
12.16. 09.30 óra Hajmás Orsós István
  11.00 óra Keleti temető Varga Tamás
  12.30 óra Nyugati temető Balázs József
  14.00 óra Keleti temető Egri Imréné
12.17. 13.30 óra Somogysárd Végh Gábor
  15.00 óra Keleti temető Márkusné Sziklai Mária
12.18. 11.00 óra Keleti temető Stégli László
  11.00 óra Nyugati temető Fábián Gáborné
  12.30 óra Keleti temető Denk János
  12.30 óra Töröcske Pap Józsefné
  13.30 óra Kaposfő Flórián Lászlóné
  13.30 óra Nyugati temető Szilvási Józsefné
12.19. 11.00 óra Keleti temető Baranyai Lajos
  11.00 óra Somogygeszti Bertalan István Mihály
  11.00 óra Nyugati temető Andresz József
  12.30 óra Keleti temető Orsós György
  14.45 óra Sántos Kulcsár Isvánné
       
Keszthely és vonzáskörzete
12.14. 13.00 óra Várvölgy Szi-Márton János*
  *A szentmise Zalakomáron, a templomban 10.00 órakor.
       
Marcali és vonzáskörzete
12.15. 10.00 óra Marcali Paár Károly
12.16. 11.00 óra Marcali Csitkei József
  11.00 óra Varászló Márton Jánosné
12.17. 11.00 óra Marcali Véghelyi Lajosné
  11.00 óra Tapsony Csordás János
12.18. 10.00 óra Marcali Musztiné Tombor Katalin
  14.00 óra Gomba Ősz Jánosné
  14.00 óra Mesztegnyő Németh Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.17. 15.30 óra Nagyatád-  
    Központi temető Horváth Lászlóné
12.18. 11.00 óra Kutas Deáki Józsefné
  15.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Kertész János
       

52. hét 2015.12.21. - 2015.12.27.

Csurgó és vonzáskörzete
12.22. 14.00 óra Somogybükkösd Máté Józsefné
12.23. 10.45 óra Iharosberény Tihanyi Lajos
  14.00 óra Inke Vadász Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.21. 10.00 óra Keleti temető Lapat Kálmánné
  11.00 óra Keleti temető Brandtmüller Dávid
  11.00 óra Nyugati temető Szép Péter Pál
  12.30 óra Keleti temető Kálmán Béla
  13.30 óra Keleti temető Madarász Józsefné
  14.00 óra Szenna Váczi Sándorné
  14.30 óra Keleti temető Szakolczai Andrásné
12.22. 10.00 óra Jákó Zsovár Magdolna
  10.30 óra Keleti temető Karpov Ferencné
  11.30 óra Keleti temető  
    Kápolna Farkas Lászlóné
  12.30 óra Keleti temető Szondi Mária
  13.30 óra Keleti temető Szabó János
  14.30 óra Keleti temető Vajda István
  15.30 óra Keleti temető Martinka József
12.23. 10.00 óra Keleti temető Lévai László
  10.00 óra Nyugati temető Balikó Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Balogh Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Szijártó Ferencné
  12.30 óra Keleti temető Dávid János
  12.30 óra Nyugati temető Schnellbach Jánosné
  13.30 óra Nyugati temető Horváth Ignácné
  14.30 óra Keleti temető Tamás István
Keszthely és vonzáskörzete
  14.30 óra Nyugati temető Rákár Gézáné
  15.00 óra Toponár Matesz Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
12.22. 11.00 óra Horvátkút Kuti Tibor
12.23. 11.00 óra Marcali Vancsa Ferenc
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.21. 14.00 óra Kutas Kovács Józsefné
       

53. hét 2015.12.28. - 2015.12.31.

Balatonlelle és vonzáskörzete
12.31. 13.30 óra Ordacsehi Béri László
       
Csurgó és vonzáskörzete
12.29. 11.00 óra Berzence Béres Jánosné
12.30. 11.00 óra Somogyudvarhely Bencsik Márkné
12.31. 11.00 óra Somogyudvarhely Fliszár István
  15.00 óra Iharos Horváth Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
12.28. 11.00 óra Keleti temető Böröcz Györgyné
  12.30 óra Keleti temető Kacsó János
12.29. 10.00 óra Nyugati temető Molnár Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Hack József
  14.30 óra Nyugati temető Visnyei Istvánné
12.30. 11.00 óra Hencse Szabó Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Szommer Antalné
  12.30 óra Keleti temető Pusztai Józsefné
  13.30 óra Keleti temető Dr. Radnai Jenőné
  14.30 óra Cserénfa Stier László
  14.30 óra Keleti temető -  
    Kápolna Cziráki Dalma
  14.30 óra Zimány Ágoston Béla
       
Marcali és vonzáskörzete
12.29. 11.00 óra Mesztegnyő Meiszterics Ferencné
  12.00 óra Tapsony Varga János Károly
12.30. 11.00 óra Szőkedencs Nagy Lászlóné
  14.00 óra Gadány Óvári János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
12.30. 11.00 óra Nagyatád-  
    Központi temető Puskás Attila
  13.30 óra Kutas Kiss János